Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (440 entries)

en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s до %2$s

en: %s Avatar
uk_UA: Аватар %s

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s from now
uk_UA: %s тому назад

en: %s link
uk_UA: посилання на %s

en: %s minute | %s minutes
uk_UA[0]: %s хвилина
uk_UA[1]: %s хвилини
uk_UA[2]: %s хвилин

en: %s response | %s responses
uk_UA[0]: %s відповідь
uk_UA[1]: %s відповіді
uk_UA[2]: %s відповідей

en: %s submenu
uk_UA: %s підменю

en: %s word | %s words
uk_UA[0]: %s слово
uk_UA[1]: %s слова
uk_UA[2]: %s слів

en: (%s author archive, opens in a new tab)
uk_UA: (архів автора %s, відкриється у новій вкладці)

en: (%s website link, opens in a new tab)
uk_UA: (посилання на сайт %s, відкриється у новій вкладці)

en: (Home link, opens in a new tab)
uk_UA: (Посилання на головну, відкриється у новій вкладці)

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: ... like this one, which is right aligned.
uk_UA: … як цей, який правильно вирівняний.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
uk_UA: Картина варта тисяч слів

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
uk_UA: Велика перевага блоків полягає в тому, що ви можете редагувати їх на місці та маніпулювати вмістом безпосередньо. Замість того, щоб мати поля для редагування речей, як джерело цитати, або тексту кнопки, ви можете безпосередньо змінити вміст. Спробуйте редагувати наступну цитату:

en: A link to a post format
uk_UA: Посилання на формат запису

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
uk_UA: Доступність важлива - не забувайте атрибут image alt

en: All items
uk_UA: Всі елементи

en: All patterns
uk_UA: Усі патерни

en: All template parts
uk_UA: Усі частини шаблону

en: All templates
uk_UA: Всі шаблони

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
uk_UA: Сталася помилка Це може означати, що канал не працює. Спробуйте ще раз пізніше.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
uk_UA: І це, звичайно, <em>Списки</em> :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
uk_UA: Будь-який блок може вибрати ці вирівнювання. Вбудований блок також має їх, і реагує на нього з коробки:

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Available image sizes.
uk_UA: Доступні розміри зображення.

en: Beautiful landscape
uk_UA: Красивий краєвид

en: Block
uk_UA: Блок

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
uk_UA: Блоки можуть бути що завгодно. Наприклад, ви можете додати податкову цитату як частину композиції вашого тексту, або ви можете віддати перевагу стисуванню гіганта. Всі ці параметри доступні у вкладенні.

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close menu
uk_UA: Закрити меню

en: Code is Poetry
uk_UA: Код - це поезія.

[ctx: Color name]
en: Black
uk_UA: Чорний

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
uk_UA: Зеленувато-блакитно сірий

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
uk_UA: Легкий зелено-блакитний

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
uk_UA: Сяючий яскравий бурштин

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
uk_UA: Сяючий яскравий помаранчевий

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
uk_UA: Блідий зеленувато-блакитний

[ctx: Color name]
en: Pale pink
uk_UA: Блідо-рожевий

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
uk_UA: Яскравий зеленувато-блакитний

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
uk_UA: Яскравий зелено-блакитний

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
uk_UA: Яскравий пурпурний

[ctx: Color name]
en: Vivid red
uk_UA: Яскраво червоний

[ctx: Color name]
en: White
uk_UA: Білий

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Demo
uk_UA: Демо

en: Discussion
uk_UA: Обговорення

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Drafts
uk_UA: Чернетки

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
uk_UA: Синій та помаранчевий

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
uk_UA: Синій та червоний

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
uk_UA: Темні відтінки сірого

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
uk_UA: Відтінки сірого

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
uk_UA: Пурпурний та жовтий

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
uk_UA: Північний

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
uk_UA: Фіолетовий та зелений

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
uk_UA: Фіолетовий та жовтий

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit media
uk_UA: Редагувати медіа

en: Embed of %s.
uk_UA: Вставка %s

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
uk_UA: Вбудовує, як YouTube, Tweets чи інші повідомлення WordPress.

en: Expand search field
uk_UA: Розгорнути поле пошуку

en: Experiments
uk_UA: Експерименти

en: Experiments Settings
uk_UA: Експериментальні налаштування

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
uk_UA: Дуже великий

[ctx: Font size name]
en: Large
uk_UA: Великий

[ctx: Font size name]
en: Medium
uk_UA: Середній

[ctx: Font size name]
en: Small
uk_UA: Малий

en: Fonts
uk_UA: Шрифти

en: Footnotes
uk_UA: Примітки

en: Form submission
uk_UA: Відправка форми

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Global settings.
uk_UA: Загальні налаштування.

en: Global styles.
uk_UA: Загальні стилі.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
uk_UA: Давайте спробуємо, ви можете дізнатись про те, що WordPress вже може додати до своїх публікацій, про які ви не знали. Ось короткий список того, що ви зараз можете знайти там:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
uk_UA: Палаючий бордовий

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
uk_UA: Палаючий світло-фіолетовий

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
uk_UA: Холодний до теплого спектру

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
uk_UA: Електрична трава

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
uk_UA: Світлий зелено-блакитний до яскравого зелено-блакитного

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
uk_UA: Сяючі сутінки

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
uk_UA: Сяючий яскравий бурштин до сяючого яскравого помаранчевого

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
uk_UA: Яскраво-оранжевий до яскраво-червоного

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
uk_UA: Північ

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
uk_UA: Блідий океан

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
uk_UA: Світло-сірий до блакитно-зеленувато-сірому

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
uk_UA: Яскравий зеленувато-блакитний до яскравого фіолетового

en: Gutenberg Team
uk_UA: Команда Gutenberg

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
uk_UA: Режим розробки Gutenberg вимагає створення файлів. Запустіть <code>npm install</code>, щоб установити залежності, <code>npm run build</code>, щоб зібрати файли, або <code>npm run dev</code>, щоб зібрати файли та стежити за змінами. Прочитайте файл <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contribution</a>, щоб дізнатися більше інформації.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
uk_UA: Гутенберг вимагає WordPress %s або пізнішої для належного функціонування. Будь ласка, оновіть WordPress перед активацією Gutenberg.

en: HTML title for the post, transformed for display.
uk_UA: HTML-назва для запису, перетворена для відображення.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
uk_UA: Основна увага нового редактора - це надзвичайно важлива обробка зображень та носіїв. Сподіваємося, ви знайдете аспекти додавання субтитрів або повноцінне розміщення фотографій набагато простіше та надійніше, ніж раніше.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
uk_UA: Заголовки також є окремими блоками, що допомагає контуру та організації вмісту.

en: Help build Gutenberg
uk_UA: Допоможіть побудувати Гутенберг

en: Home
uk_UA: Головна

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
uk_UA: Якщо ви об'єднаєте нові <strong>широкі</strong> та <strong>повноцінні</strong> вирівнювання за допомогою галерей, ви можете створити дуже масивний медіа-стилі, дуже швидко:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете дізнатись більше про те, як створювати додаткові блоки, або якщо ви зацікавлені в тому, щоб допомогти проекту, <a href="%s">перейдіть до сховища GitHub</a> .

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
uk_UA: Якщо ваша тема підтримує її, ви побачите кнопку &quot;широкий&quot; на панелі інструментів зображення. Спробувати.

en: Images &amp; Videos
uk_UA: Зображення та відео

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
uk_UA: Уявіть, що все, що WordPress може зробити, доступно вам швидко і в одному місці на інтерфейсі. Не потрібно вирахувати HTML теги, класи або запам&#39;ятати складний синтаксис коротких кодів. Це дух за вставкою - кнопка <code>(+)</code> яку ви побачите біля редактора, що дозволяє переглядати всі доступні блоки вмісту та додати їх до вашого повідомлення. Плагіни та теми можуть реєструвати свої власні, відкриваючи всілякі можливості для багатих редагування та публікації.

en: Invalid post parent ID.
uk_UA: Невірний ID батьківського запису.

en: Jump to footnote reference %1$d
uk_UA: Перейти до зноски %1$d

en: Large
uk_UA: Великий

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
uk_UA: Блоки макета, як-от кнопки, зображення героя, сепаратори тощо.

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Loading page, please wait.
uk_UA: Завантаження сторінки, будь ласка, зачекайте.

en: Logo
uk_UA: Лого

en: Matt Mullenweg, 2017
uk_UA: Метт Малленвег, 2017 рік

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Menu
uk_UA: Меню

en: My patterns
uk_UA: Мої патерни

en: Navigation
uk_UA: Навігація

en: Newer Comments
uk_UA: Новіші коментарі

en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

en: No archives to show.
uk_UA: Немає архівів для показу.

en: No comments to show.
uk_UA: Немає коментарів до показу.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uk_UA: Немає коментарів<span class="screen-reader-text"> до %s</span>

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
uk_UA: Книга гір і морів

en: Older Comments
uk_UA: Попередні коментарі

en: One response
uk_UA: Одна відповідь

en: Open command palette
uk_UA: Відкрити палітру команд

en: Open menu
uk_UA: Відкрити меню

en: PDF embed
uk_UA: Вбудований PDF

en: Page Loaded.
uk_UA: Сторінку завантажено.

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Pagination
uk_UA: Поділ на сторінки

en: Patterns
uk_UA: Патерни

en: Pending
uk_UA: В очікуванні

en: Post Format Link
uk_UA: Посилання на формат запису

en: Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка

en: Private
uk_UA: Особисте

en: Published
uk_UA: Опубліковано

en: RSS Error:
uk_UA: Помилка RSS:

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
uk_UA: Тип значення вихідного розміру має бути рядком, цілим числом, або дробовим числом.

en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Response
uk_UA: Відповідь

en: Responses
uk_UA: Відповіді

en: Scheduled
uk_UA: Заплановано

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search results
uk_UA: Результати пошуку

en: Search results for: "%s"
uk_UA: Результати пошуку для: "%s"

en: Select %s
uk_UA: Вибрати %s

en: Select Day
uk_UA: Виберіть День

en: Select Month
uk_UA: Обрати місяць

en: Select Post
uk_UA: Обрати запис

en: Select Week
uk_UA: Обрати тиждень

en: Select Year
uk_UA: Обрати рік

en: Site icon.
uk_UA: Іконка сайту.

en: Site logo.
uk_UA: Логотип сайту

en: Small
uk_UA: Маленький

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створити коментар до цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створити цей коментар без запису.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати '%s' для коментарів.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено прочитати запис для цього коментаря.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
uk_UA: На жаль, для відправки коментаря необхідно авторизуватись.

en: Status
uk_UA: Статус

en: Styles
uk_UA: Стилі

en: Submit Search
uk_UA: Відправити пошук

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
uk_UA: Звичайно, повноцінний імідж може бути досить великим. Але іноді образ це коштує.

en: Table of Contents
uk_UA: Зміст

en: Template Parts
uk_UA: Частини шаблону

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
uk_UA: Частина шаблону видалена або недоступна: %s

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Text &amp; Headings
uk_UA: Текст та заголовки

en: Thanks for testing Gutenberg!
uk_UA: Дякую за тестування Гутенберга!

en: The <em>Inserter</em> Tool
uk_UA: Інструмент <em>Вставлення</em>

en: The ID for the parent of the revision.
uk_UA: ID предка редакції.

en: The WordPress community
uk_UA: Спільнота WordPress

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
uk_UA: Вище це галерея з двома зображеннями. Це простий спосіб створити візуально привабливі макети, без необхідності мати справу з поплавцями. Ви також можете легко перетворити галерею назад на індивідуальні зображення знову за допомогою блоку перемикача.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
uk_UA: Редактор намагатиметься створити нову сторінку та пошта, яка спрощує написання багатих повідомлень, і має &quot;блоки&quot;, щоб полегшити доступність коротких кодів, спеціальних HTML-кодів або відкриття вставки &quot;таємного м&#39;яса&quot;.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
uk_UA: Мета цього нового редактора - зробити додавання багатим змістом до WordPress простим та приємним. Весь цей пост складається з <em>частин вмісту, який</em> трохи схожий на цеглу LEGO, - що ви можете пересуватися та взаємодіяти. Перемістіть курсор навколо, і ви помітите, що різні блоки запалюються контурами та стрілками. Натисніть стрілки, щоб швидко перемістити блоки, не боячись втратити речі в процесі копіювання та вставки.

en: The id of a template
uk_UA: ID шаблону.

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
uk_UA: Інформація, яка відповідає джерелу цитат, є окремим текстовим полем, подібним до підписів під зображеннями, тому структура цитати захищена, навіть якщо ви вибираєте, змінюєте чи видаляєте джерело. Завжди легко додати його назад.

en: The theme identifier
uk_UA: Ідентифікатор теми

en: Theme not found.
uk_UA: Тема не знайдена.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
uk_UA: Тут ще немає вмісту для показу.

en: This content is password protected.
uk_UA: Цей вміст захищено паролем.

en: Trash
uk_UA: Кошик

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
uk_UA: Спробуйте вибирати і видаляти або редагувати заголовок, тепер вам не треба бути обережним при виборі зображення чи іншого тексту помилково і позбавити презентацію.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
uk_UA: Неможливо відкрити файл експорту (архів) для запису.

en: Uncategorized
uk_UA: Без категорії

en: Unique identifier for the attachment.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для вкладення.

en: Unique identifier for the revision.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для редакції.

en: Unknown author
uk_UA: Невідомий автор

en: Untitled post %d
uk_UA: Запис без назви %d

en: Visual Editing
uk_UA: Візуальне Редагування

en: Welcome to the Gutenberg Editor
uk_UA: Ласкаво просимо в редактор Gutenberg

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
uk_UA: Те, що ви зараз читаєте, - це <strong>текстовий блок,</strong> найбільш основний блок. Текстовий блок має власні елементи керування, які можна вільно переміщати навколо публікації …

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
uk_UA: Чи ігнорувати переміщення в корзину і примусово видаляти.

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
uk_UA: Ви можете змінити кількість стовпців у ваших галереях, перетягуючи повзунок в інспекторі блоку на бічній панелі.

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: Ваш коментар очікує на схвалення.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
uk_UA: Ваш коментар чекає схвалення. Це його попередній перегляд, коментар стане видимим для всіх після схвалення.

en: Zip Export not supported.
uk_UA: Zip-експорт не підтримується.

en: [block rendering halted]
uk_UA: [відображення блоку зупинено]

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
uk_UA: Календар записів сайту.

[ctx: block description]
en: A cloud of popular keywords, each sized by how often it appears.
uk_UA: Хмара популярних ключових слів, розмір кожного з яких залежить від частоти його появи.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
uk_UA: Набір блоків, які дозволяють відвідувачам переміщатися по вашому сайту.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
uk_UA: Одна колонка у блоці колонок.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
uk_UA: Додайте блок, який відображає вміст, отриманий із інших сайтів, таких як Twitter або YouTube.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
uk_UA: Додає посилання на файл, що завантажується.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
uk_UA: Додавання підменю до навігації по сайту.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
uk_UA: Додати аватар користувача.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
uk_UA: Додати зображення або відео з накладанням тексту.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
uk_UA: Додайте власний HTML-код і попередньо перегляньте його під час редагування.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
uk_UA: Додайте текст, який відповідає вашим інтервалам і вкладкам, а також дозволяє стилізувати.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
uk_UA: Додати пробіл між блоками та налаштувати його висоту.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
uk_UA: Розширений блок, який дозволяє відображати типи записів на основі різних параметрів запиту та візуальних конфігурацій.

[ctx: block description]
en: An individual item within a list.
uk_UA: Окремий елемент у списку.

[ctx: block description]
en: An organized collection of items displayed in a specific order.
uk_UA: Упорядкована колекція елементів, що відображаються в певному порядку.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
uk_UA: Містить блокові елементи, що використовуються для відображення запису, такі як заголовок, дата, головне зображення, вміст або уривок тощо.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
uk_UA: Містить елементи блоку, які використовуються для відображення вмісту, коли результати запиту не знайдені.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
uk_UA: Вміст перед цим блоком буде показано в уривку на сторінці архівів.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
uk_UA: Створіть перерву між ідеями або розділами з горизонтальним сепаратором.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
uk_UA: Створюйте структурований вміст у рядках та стовпцях для відображення інформації.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
uk_UA: Відображення архіву записів за датами.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
uk_UA: Показує застарілий віджет.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
uk_UA: Показує список всіх сторінок.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
uk_UA: Показує список останніх коментарів.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
uk_UA: Виводить список ваших останніх записів.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
uk_UA: Відображення форми коментарів до запису.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
uk_UA: Показує зображення запису.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
uk_UA: Покажіть зображення, яке представлятиме цей сайт. Оновіть цей блок, і зміни будуть застосовані всюди.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
uk_UA: Фрагменти коду відображення, що враховують ваші інтервали та вкладки.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
uk_UA: Показати елементи з будь-якої RSS- або Atom-стрічки.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
uk_UA: Поєднує кілька зображень у гарній галереї.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
uk_UA: Відображати уривок.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
uk_UA: Відображає посилання на редактор коментаря на панелі керування WordPress. Це посилання видно лише користувачам з можливістю редагування коментарів.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
uk_UA: Показує посилання на форму відповіді на коментар.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
uk_UA: Відображає список номерів сторінок для розбиття масиву коментарів.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
uk_UA: Відображення назви з кількістю коментарів.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
uk_UA: Відображає вміст коментаря.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
uk_UA: Відображає вміст запису або сторінки.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
uk_UA: Відображення дати коментаря.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
uk_UA: Відображення імені автора коментаря.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
uk_UA: Показує посилання на наступну сторінку коментарів.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
uk_UA: Показує посилання на попередню сторінку коментарів.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
uk_UA: Вставляє простий аудіо плеєр.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
uk_UA: Вставте відео з Медіафайлів або завантажте нове.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
uk_UA: Збір блоків в контейнер макета.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
uk_UA: Візуально підкреслюйте цитований текст. "Цитуючи інших, ми цитуємо себе." — Хуліо Кортасар

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
uk_UA: Надайте особливий нагляд на цитату з тексту.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
uk_UA: Допомагає відвідувачам знайти вміст вашого сайту.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
uk_UA: Приховати та показати додатковий вміст

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
uk_UA: Вставте додаткові спеціальні елементи за допомогою короткого коду WordPress.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
uk_UA: Додає зображення для візуального затвердження.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
uk_UA: Вставити вірші. Використовуйте спеціальні формати інтервалу. Або цитата лірика пісні.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
uk_UA: Впроваджуйте нові розділи та організовуйте вміст, щоби допомогти відвідувачам (і пошуковим системам) зрозуміти структуру вашого вмісту.

[ctx: block description]
en: Post terms.
uk_UA: Мітки запису.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
uk_UA: Спонукаєте відвідувачів до дії посиланням у вигляді кнопки.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
uk_UA: Спонукаєте відвідувачів до дії за допомогою групи посилань в стилі кнопок.

[ctx: block description]
en: Reuse this design across your site.
uk_UA: Повторне використання цього дизайну на сайті.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
uk_UA: Поділяє вміст на кілька сторінок.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
uk_UA: Встановлює медіафайл та текст з обох боків від нього для форматування макета.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
uk_UA: Показати патерн блоків.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
uk_UA: Показує посилання входу та виходу.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
uk_UA: Почніть із створення оповідального блоку.

[ctx: block description]
en: The author biography.
uk_UA: Біографія автора

[ctx: block description]
en: The author name.
uk_UA: Ім'я автора.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
uk_UA: Цей блок застарілий. Замість цього скористайтеся блоком стовпців.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
uk_UA: Цей блок застарілий. Замість цього скористайтеся блоком стовпців.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
uk_UA: Використовує класичний редактор WordPress.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
uk_UA: Ваш сайт не підтримує цей блок.

[ctx: block keyword]
en: archive
uk_UA: архів

[ctx: block keyword]
en: atom
uk_UA: атом

[ctx: block keyword]
en: blockquote
uk_UA: цитата

[ctx: block keyword]
en: blog
uk_UA: блог

[ctx: block keyword]
en: blogs
uk_UA: блоги

[ctx: block keyword]
en: bullet list
uk_UA: маркований перелік

[ctx: block keyword]
en: button
uk_UA: кнопка

[ctx: block keyword]
en: categories
uk_UA: категорії

[ctx: block keyword]
en: cite
uk_UA: цитувати

[ctx: block keyword]
en: container
uk_UA: контейнер

[ctx: block keyword]
en: custom post types
uk_UA: користувацькі типи запису

[ctx: block keyword]
en: description
uk_UA: опис

[ctx: block keyword]
en: disclosure
uk_UA: розкриття

[ctx: block keyword]
en: divider
uk_UA: роздільник

[ctx: block keyword]
en: document
uk_UA: документ

[ctx: block keyword]
en: download
uk_UA: завантаження

[ctx: block keyword]
en: embed
uk_UA: вставка

[ctx: block keyword]
en: feed
uk_UA: канал

[ctx: block keyword]
en: feedback
uk_UA: відгук

[ctx: block keyword]
en: find
uk_UA: знайти

[ctx: block keyword]
en: form
uk_UA: форма

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
uk_UA: горизонтальна-лінія

[ctx: block keyword]
en: image
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: images
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: input
uk_UA: ввід

[ctx: block keyword]
en: link
uk_UA: посилання

[ctx: block keyword]
en: links
uk_UA: посилання

[ctx: block keyword]
en: list
uk_UA: перелік

[ctx: block keyword]
en: login
uk_UA: вхід

[ctx: block keyword]
en: logout
uk_UA: вихід

[ctx: block keyword]
en: menu
uk_UA: меню

[ctx: block keyword]
en: message
uk_UA: повідомлення

[ctx: block keyword]
en: movie
uk_UA: фільм

[ctx: block keyword]
en: music
uk_UA: музика

[ctx: block keyword]
en: navigation
uk_UA: навігація

[ctx: block keyword]
en: next page
uk_UA: наступна сторінка

[ctx: block keyword]
en: notification
uk_UA: сповіщення

[ctx: block keyword]
en: numbered list
uk_UA: нумерований список

[ctx: block keyword]
en: ordered list
uk_UA: упорядкований список

[ctx: block keyword]
en: page
uk_UA: сторінка

[ctx: block keyword]
en: pagination
uk_UA: Посторінкова навігація

[ctx: block keyword]
en: photo
uk_UA: фото

[ctx: block keyword]
en: photos
uk_UA: фотографії

[ctx: block keyword]
en: picture
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: podcast
uk_UA: подкаст

[ctx: block keyword]
en: poem
uk_UA: вірш

[ctx: block keyword]
en: poetry
uk_UA: поезія

[ctx: block keyword]
en: posts
uk_UA: записи

[ctx: block keyword]
en: read more
uk_UA: читати далі

[ctx: block keyword]
en: recent comments
uk_UA: останні коментарі

[ctx: block keyword]
en: recent posts
uk_UA: останні записи

[ctx: block keyword]
en: recording
uk_UA: запис

[ctx: block keyword]
en: references
uk_UA: посилання

[ctx: block keyword]
en: reusable
uk_UA: багаторазовий

[ctx: block keyword]
en: row
uk_UA: рядок

[ctx: block keyword]
en: section
uk_UA: розділ

[ctx: block keyword]
en: sound
uk_UA: звук

[ctx: block keyword]
en: submit
uk_UA: відправити

[ctx: block keyword]
en: subtitle
uk_UA: підзаголовок

[ctx: block keyword]
en: summary
uk_UA: підсумок

[ctx: block keyword]
en: text
uk_UA: текст

[ctx: block keyword]
en: title
uk_UA: заголовок

[ctx: block keyword]
en: toggle
uk_UA: перемикач

[ctx: block keyword]
en: video
uk_UA: відео

[ctx: block keyword]
en: wrapper
uk_UA: обгортка

[ctx: block style label]
en: Default
uk_UA: За замовчуванням

[ctx: block style label]
en: Dots
uk_UA: Точки

[ctx: block style label]
en: Fill
uk_UA: Заповнити

[ctx: block style label]
en: Logos Only
uk_UA: Тільки логотипи

[ctx: block style label]
en: Outline
uk_UA: Контур

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
uk_UA: Форма таблетки

[ctx: block style label]
en: Plain
uk_UA: Простий

[ctx: block style label]
en: Rounded
uk_UA: Закруглений

[ctx: block style label]
en: Stripes
uk_UA: Смуги

[ctx: block style label]
en: Wide Line
uk_UA: Широка лінія

[ctx: block title]
en: Archives
uk_UA: Архіви

[ctx: block title]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: block title]
en: Author Biography
uk_UA: Біографія автора

[ctx: block title]
en: Author Name
uk_UA: Ім'я автора

[ctx: block title]
en: Avatar
uk_UA: Аватар

[ctx: block title]
en: Button
uk_UA: Кнопка

[ctx: block title]
en: Buttons
uk_UA: Кнопки

[ctx: block title]
en: Calendar
uk_UA: Календар

[ctx: block title]
en: Classic
uk_UA: Класичний

[ctx: block title]
en: Code
uk_UA: Код

[ctx: block title]
en: Column
uk_UA: Колонка

[ctx: block title]
en: Columns
uk_UA: Колонки

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
uk_UA: Ім'я автора коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Content
uk_UA: Вміст коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Date
uk_UA: Дата коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
uk_UA: Посилання на редагування коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
uk_UA: Посилання відповіді на коментар

[ctx: block title]
en: Comment Template
uk_UA: Шаблон коментаря

[ctx: block title]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: block title]
en: Comments Count
uk_UA: Підрахунок коментарів

[ctx: block title]
en: Comments Form
uk_UA: Форма коментарів

[ctx: block title]
en: Comments Link
uk_UA: Посилання на коментарі

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
uk_UA: Наступна сторінка коментарів

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
uk_UA: Номери сторінок коментарів

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
uk_UA: Розбивка коментарів на сторінки

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка коментарів

[ctx: block title]
en: Comments Title
uk_UA: Заголовок коментарів

[ctx: block title]
en: Content
uk_UA: Вміст

[ctx: block title]
en: Cover
uk_UA: Обкладинка

[ctx: block title]
en: Custom HTML
uk_UA: Власний HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
uk_UA: Власне посилання

[ctx: block title]
en: Date
uk_UA: Дата

[ctx: block title]
en: Details
uk_UA: Деталі

[ctx: block title]
en: Embed
uk_UA: Вставка

[ctx: block title]
en: Excerpt
uk_UA: Уривок

[ctx: block title]
en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

[ctx: block title]
en: File
uk_UA: Файл

[ctx: block title]
en: Footnotes
uk_UA: Примітки

[ctx: block title]
en: Form
uk_UA: Форма

[ctx: block title]
en: Gallery
uk_UA: Галерея

[ctx: block title]
en: Group
uk_UA: Група

[ctx: block title]
en: Heading
uk_UA: Заголовок

[ctx: block title]
en: Home Link
uk_UA: Посилання на головну

[ctx: block title]
en: Image
uk_UA: Зображення

[ctx: block title]
en: Input Field
uk_UA: Поле вводу

[ctx: block title]
en: Latest Comments
uk_UA: Останні коментарі

[ctx: block title]
en: Latest Posts
uk_UA: Останні записи

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
uk_UA: Застарілий віджет

[ctx: block title]
en: List
uk_UA: Перелік

[ctx: block title]
en: Login/out
uk_UA: Вхід/вихід

[ctx: block title]
en: Media & Text
uk_UA: Медіа та текст

[ctx: block title]
en: More
uk_UA: Більше

[ctx: block title]
en: Navigation
uk_UA: Навігація

[ctx: block title]
en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

[ctx: block title]
en: No Results
uk_UA: Немає результатів

[ctx: block title]
en: Page Break
uk_UA: Розрив сторінки

[ctx: block title]
en: Page List
uk_UA: Список сторінок

[ctx: block title]
en: Page List Item
uk_UA: Елемент переліку сторінки

[ctx: block title]
en: Page Numbers
uk_UA: Номери сторінок

[ctx: block title]
en: Pagination
uk_UA: Нумерація сторінок

[ctx: block title]
en: Paragraph
uk_UA: Параграф

[ctx: block title]
en: Pattern
uk_UA: Патерн

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
uk_UA: Посилання для навігації по запису

[ctx: block title]
en: Post Template
uk_UA: Шаблон запису

[ctx: block title]
en: Post Terms
uk_UA: Мітки запису

[ctx: block title]
en: Preformatted
uk_UA: Попередньо відформатований

[ctx: block title]
en: Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка

[ctx: block title]
en: Pullquote
uk_UA: Витримка

[ctx: block title]
en: Query Loop
uk_UA: Цикл запитів

[ctx: block title]
en: Query Title
uk_UA: Заголовок запиту

[ctx: block title]
en: Quote
uk_UA: Цитата

[ctx: block title]
en: Read More
uk_UA: Читати далі

[ctx: block title]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: block title]
en: Separator
uk_UA: Роздільник

[ctx: block title]
en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

[ctx: block title]
en: Site Logo
uk_UA: Логотип сайту

[ctx: block title]
en: Site Tagline
uk_UA: Короткий опис

[ctx: block title]
en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

[ctx: block title]
en: Social Icon
uk_UA: Іконка соціальної мережі

[ctx: block title]
en: Social Icons
uk_UA: Іконки соціальних мереж

[ctx: block title]
en: Spacer
uk_UA: Роздільник

[ctx: block title]
en: Submenu
uk_UA: Підменю

[ctx: block title]
en: Table
uk_UA: Таблиця

[ctx: block title]
en: Table of Contents
uk_UA: Зміст

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
uk_UA: Хмара позначок

[ctx: block title]
en: Template Part
uk_UA: Частина шаблону

[ctx: block title]
en: Term Description
uk_UA: Опис терміну

[ctx: block title]
en: Terms List
uk_UA: Список умов

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
uk_UA: Текстові стовпці (застарів)

[ctx: block title]
en: Title
uk_UA: Заголовок

[ctx: block title]
en: Unsupported
uk_UA: Не підтримується

[ctx: block title]
en: Video
uk_UA: Відео

[ctx: block title]
en: Widget Area
uk_UA: Область віджетів

[ctx: block title]
en: Widget Group
uk_UA: Група віджетів

en: by %s
uk_UA: Автор: %s

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
uk_UA: Наступний:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
uk_UA: Попередній:

[ctx: label for next post link]
en: Next
uk_UA: Наступний

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
uk_UA: Попередній

en: untitled post %s
uk_UA: запис без назви %s
