Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to ug_CN translation catalogue (434 entries)

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
ug_CN: theme.json settings.color.duotone دىكى «%s» hex ياكى rgb تىزىقى ئەمەس.

en: %1$s on %2$s
ug_CN: %1$s ھەققىدە %2$s

en: %s Avatar
ug_CN: %s  سىما

en: %s ago
ug_CN: %s بۇرۇن

en: %s from now
ug_CN: ھازىردىن ئ‍ۆتكەن ۋاقىت: %s

en: %s minute | %s minutes
ug_CN[0]: %s مىنۇت

en: %s response | %s responses
ug_CN[0]: %s جاۋاب

en: %s submenu
ug_CN: %s تارماق تىزىملىك

en: %sX-Large
ug_CN: %sX-چوڭ

en: %sX-Small
ug_CN: %sX-كىچىك

en: (%s author archive, opens in a new tab)
ug_CN: (%s  يازغۇچى ئارخىپى، يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: (%s website link, opens in a new tab)
ug_CN: (%s  تور بېكەت ئۇلانمىسى، يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: (Home link, opens in a new tab)
ug_CN: (باش بەت ئۇلانمىسى، يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: (no title)
ug_CN: (تېمىسىز)

en: A link to a post format
ug_CN: يازما پىچىمنىڭ بىر ئۇلانمىسى

en: Active theme color palette.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك رەڭ تاختىسى.

en: Active theme font sizes.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك خەت چوڭلۇقى.

en: Active theme gradients.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك رەڭ ئۆزگىرىشى.

en: All patterns
ug_CN: ھەممە ئەندىزە

en: All template parts
ug_CN: بارلىق قېلىپ بۆلەكلىرى

en: All templates
ug_CN: ھەممە قېلىپلار

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى، بەلكىم بۇ مەنبە بېتىنىڭ ئېچىلماسلىقتىن كېلىپ چىققان بولۇشى مۇمكىن. سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ.

en: Archives
ug_CN: ئارخىپلار

en: Available image dimensions.
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان سۈرەت ئۆلچىمى.

en: Available image sizes.
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان سۈرەت چوڭلۇقى.

en: Block
ug_CN: بۆلەك

en: Block name must be a string or array.
ug_CN: بۆلەك ئىسمى چوقۇم ھەرپ تىزىقى ياكى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: Close
ug_CN: ياپ

en: Close menu
ug_CN: تىزىملىك ياپ

en: Code is Poetry
ug_CN: كود بىر شىئىر

[ctx: Color name]
en: Black
ug_CN: قارا

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
ug_CN: كۆكۈش كۈلرەڭ

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
ug_CN: سۇس يېشىل كۈمۈشرەڭ

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
ug_CN: پارلاق قەھرىۋا رەڭ

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
ug_CN: ئوچۇق سىرىق

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
ug_CN: سۇس كۈمۈشرەڭ كۆك

[ctx: Color name]
en: Pale pink
ug_CN: سۇس شاپتۇل چېچىكى

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
ug_CN: پارقىراق كۈمۈشرەڭ كۆك

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
ug_CN: پارقىراق يېشىل كۈمۈشرەڭ

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
ug_CN: پارقىراق بىنەپشە

[ctx: Color name]
en: Vivid red
ug_CN: پارقىراق قىزىل

[ctx: Color name]
en: White
ug_CN: ئاق

en: Content
ug_CN: مەزمۇن

en: Default size for images.
ug_CN: سۈرەتنىڭ كۆڭۈلدىكى چوڭلۇقى.

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
ug_CN: نۆۋەتتىكى تىلنىڭ ئوڭدىن سولغا (RTL) يېزىلىدىغان ياكى يېزىلمايدىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
ug_CN: سۈرەت تەھرىرلەش ئىقتىدارىنىڭ قوزغىتىلغان ياكى قوزغىتىلمىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Disables custom colors.
ug_CN: ئىختىيارى رەڭنى چەكلەيدۇ.

en: Disables custom font size.
ug_CN: ئىختىيارى خەت نۇسخا چوڭلۇقىنى چەكلەيدۇ.

en: Discussion
ug_CN: مۇھاكىمە

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
ug_CN: تۈرلىنىشنىڭ بېكىتىلگەن تۈرلىرىنىڭ تىزىملىكىنى كۆرسىتىدۇ: %s

en: Documentation
ug_CN: قوللانمىلار

en: Drafts
ug_CN: دەسلەپكى نۇسخا

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
ug_CN: كۆك ۋە قىزغۇچ سېرىق

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
ug_CN: كۆك ۋە قىزىل

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
ug_CN: قارامتۇل كۈلرەڭ

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
ug_CN: كۈلرەڭ

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
ug_CN: ھالرەڭ ۋە سېرىق

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
ug_CN: يېرىم كېچە

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
ug_CN: بىنەپشە ۋە يېشىل

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
ug_CN: بىنەپشە ۋە سېرىق

en: Edit
ug_CN: تەھرىر

en: Editor styles
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبى

en: Embed of %s.
ug_CN: %s غا سىڭدۈرۈلگەن.

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
ug_CN: كەڭ/تولۇق توغرىلاشنى قوزغىتىدۇ/چەكلەيدۇ.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
ug_CN: يۈكدان بۆلەكتە جايلاشتۇرۇشنى قوزغىتىدۇ/چەكلەيدۇ.

en: Enables custom line height.
ug_CN: ئىختىيارى قۇر ئېگىزلىكىنى قوزغىتىدۇ.

en: Enables custom spacing.
ug_CN: ئىختىيارى بوشلۇقنى قوزغىتىدۇ.

en: Enables custom units.
ug_CN: ئىختىيارى بىرلىكلەرنى قوزغىتىدۇ.

en: Enables experimental Site Editor blocks
ug_CN: تەجرىبە بېكەت تەھرىرلىگۈچ بۆلەكنى قوزغىتىدۇ

en: Enlarged image
ug_CN: چوڭايتىلغان سۈرەت

en: Expand search field
ug_CN: ئىزدە بۆلىكىنى ياي

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
ug_CN: زىيادە چوڭ

[ctx: Font size name]
en: Large
ug_CN: چوڭ

[ctx: Font size name]
en: Medium
ug_CN: ئوتتۇرا

[ctx: Font size name]
en: Small
ug_CN: كىچىك

en: Fonts
ug_CN: خەت نۇسخا

en: Footnotes
ug_CN: بەت ئاستى ئىزاھات

en: Form submission
ug_CN: كۆزنەك تاپشۇرۇش

en: Form submission from %1$s
ug_CN: كۆزنەك %1$s دىن يوللاندى

en: Galleries
ug_CN: سۈرەتدان

en: Global settings.
ug_CN: ئومۇمىيەت تەڭشەكلەر.

en: Global styles.
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلىرى.

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
ug_CN: سۇس توق قىزىل

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
ug_CN: سۇس قىزغۇچ بىنەپشە

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
ug_CN: سوغۇقتىن ئىسسىق نۇر دەستىسى

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
ug_CN: توك چىملىق

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
ug_CN: ئوچۇق قېنىق يېشىل كۆكۈچتىن پارقىراق قېنىق يېشىل كۆكۈچكە

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
ug_CN: گۈگۈمدىكى شەپەق

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
ug_CN: ئوچۇق پارقىراق سارغۇچتىن ئوچۇق پارقىراق سارغۇچ سېرىققا

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
ug_CN: ئوچۇق پارقىراق سارغۇچ سېرىقتىن ئوچۇق قىزىلغا

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
ug_CN: يېرىم كېچە

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
ug_CN: سۇس ئوكيان

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
ug_CN: ئىنتايىن سۇس كۈلرەڭدىن سۇس كۈمۈشرەڭ كۈلرەڭگىچە

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
ug_CN: پارقىراق قېنىق كۆكۈچ كۆكتىن پارقىراق بېنەپشەگىچە

en: HTML title for the post, transformed for display.
ug_CN: ئوبيېكتنىڭ كۆرسەتكەندە ئۆزگىرىدىغان HTML ماۋزۇسى.

en: Home
ug_CN: باش بەت

en: ID of global styles config.
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇب يامىللىقىنىڭ كىملىكى.

en: Icon
ug_CN: سىنبەلگە

en: Jump to footnote reference %1$d
ug_CN: بەت ئاستى %1$d-نەقىلگە ئاتلايدۇ

en: Large
ug_CN: چوڭ

en: Learn more
ug_CN: تەپسىلات بىلدۈرگۈسى

en: List of allowed block types.
ug_CN: يول قويىدىغان بۆلەك تىپىنىڭ تىزىمى.

en: List of allowed mime types and file extensions.
ug_CN: يول قويىدىغان mime تىپى ۋە ھۆججەت كېڭەيتىلمىسىنىڭ تىزىمى.

en: Loading page, please wait.
ug_CN: بەت يۈكلەۋاتىدۇ، سەل كۈتۈڭ.

en: Logo
ug_CN: تۇغ

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
ug_CN: تور بېكەتكە يوللاشقا بولىدىغان بايت بويىچە ھېسابلىغاندىكى ئەڭ چوڭ يۈكلەش چوڭلۇقى.

en: Medium
ug_CN: ئوتتۇرا

en: Menu
ug_CN: تىزىملىك

en: My patterns
ug_CN: ئەندىزەم

en: Navigation
ug_CN: يولباشچى

en: Newer Comments
ug_CN: يېڭى ئىنكاسلار

en: Next Page
ug_CN: كېيىنكى بەت

en: No archives to show.
ug_CN: كۆرسەتكۈدەك ئارخىپ يوق.

en: No comments to show.
ug_CN: كۆرسەتكۈدەك ھېچقانداق ئىنكاس يوق.

en: No global styles config exist with that id.
ug_CN: بۇ كىملىكنىڭ ھېچقانداق ئومۇمىيەت ئۇسلۇب مايىللىقى مەۋجۇت ئەمەس.

en: Older Comments
ug_CN: كونىراق ئىنكاسلار

en: One response
ug_CN: بىر جاۋاب

en: Open command palette
ug_CN: بۇيرۇق بالداقنى ئاچ

en: Open menu
ug_CN: تىزىملىك ئاچ

en: PDF embed
ug_CN: PDF سىڭدۈرۈلگەن

en: Page Loaded.
ug_CN: بەت يۈكلەندى.

en: Pages
ug_CN: بەتلەر

en: Pagination
ug_CN: بەتكە ئايرىش

en: Patterns
ug_CN: ئەندىزە

en: Pending
ug_CN: كۈتۈۋاتىدۇ

en: Post Format Link
ug_CN: يازما پىچىم ئۇلانمىسى

en: Previous Page
ug_CN: ئالدىنقى بەت

en: Private
ug_CN: شەخسىي

en: Published
ug_CN: يوللاندى

en: RSS Error:
ug_CN: RSS خاتالىقى:

en: Read more
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

en: Response
ug_CN: ئىنكاس

en: Responses
ug_CN: ئىنكاس

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچتە كۆرسىتىلىدىغان بۆلەك تىپىنىڭ بارلىق سەھىپىلىرىنى قايتۇرىدۇ.

en: Scheduled
ug_CN: كۈنتەرتىپكە قويۇلغان

en: Search
ug_CN: ئىزدە

en: Search results
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Search results for: "%s"
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى: «%s»

en: Select Day
ug_CN: كۈن تاللاڭ

en: Select Month
ug_CN: ئاي تاللاش

en: Select Post
ug_CN: يازما تاللاڭ

en: Select Week
ug_CN: ھەپتە تاللاڭ

en: Select Year
ug_CN: يىل تاللاڭ

en: Site icon.
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى.

en: Site logo.
ug_CN: بېكەت تۇغى.

en: Small
ug_CN: كىچىك

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
ug_CN: بەزى theme.json نىڭ settings.spacing.spacingScale قىممىتى ئىناۋەتسىز

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتتىكى ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلارنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئومۇمىيەت ئۇسلۇبىنى تەھرىرلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۆلەك تەھرىرلىگۈچ تەڭشەكلىرىنى ئوقۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئومۇمىيەت ئۇسلۇبىنى كۆرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Status
ug_CN: ھالىتى

en: Styles
ug_CN: ئۇسلۇبلار

en: Submit Search
ug_CN: ئىزدەش تاپشۇر

en: Support
ug_CN: قوللاش

en: Table of Contents
ug_CN: مەزمۇن جەدۋىلى

en: Template Parts
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
ug_CN: قېلىپ پارچىسى ئۆچۈرۈلگەن ياكى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ: %s

en: Templates
ug_CN: قېلىپ

en: The ID for the parent of the revision.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخىنىڭ ئانا كىملىكى.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
ug_CN: يىلنامە بۆلىكى يوشۇرۇن چۈنكى ھېچقانداق يازما ئېلان قىلىنمىغان.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
ug_CN: بۇ duotone id "%s" نى theme.json دىكى تەڭشەككە خەتلەتمىگەن

en: The id of a template
ug_CN: بىر قېلىپنىڭ كىملىكى

en: The theme identifier
ug_CN: ئۆرنەك دەلىللىگۈچ

en: Theme not found.
ug_CN: ئۆرنەك تېپىلمىدى.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
ug_CN: تېخى بۇ جايدا كۆرسىتىدىغان مەزمۇن يوق.

en: This content is password protected.
ug_CN: بۇ مەزمۇن ئىم بىلەن قوغدالغان.

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت بولغان، ئومۇمىيەت ئۇسلۇب ئۆزگەرگۈچىنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title of the global styles variation.
ug_CN: ئۇمۇمىيەت ئۇسلۇب ئۆزگەرگۈچىنىڭ ماۋزۇسى.

en: Trash
ug_CN: ئەخلەتخانا

en: Uncategorized
ug_CN: تۈرگە ئايرىلمىغان

en: Unique identifier for the revision.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نەشرىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unknown author
ug_CN: نامەلۇم يازغۇچى

en: Untitled post %d
ug_CN: ماۋزۇسىز يازما %d

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
ug_CN: كونا ئەپچە بۆلەكتىن يوشۇرىدىغان ئەپچە تىپى.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
ug_CN: سىز %3$s. يولنىڭ (%2$s) ئۆزگىرىشچان قىممەتنى %1$s ھۆججەتتە ئىشلەتكەن، %3$s دىكى قىممەتمۇ ئۆزگىرىشچان قىممەت (%4$s نى كۆرسەتكەن) ھەمدە باشقا بىر ئۆزگىرىشچان قىممەتنى كۆرسىتىشنى قوللىمايدۇ. %3$s نى بىۋاسىتە %4$s نى كۆرسىتىدىغان قىلىپ يېڭىلاڭ.

en: Your comment is awaiting moderation.
ug_CN: باھايىڭىز تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ug_CN: باھايىڭىز تەستىقلىنىشنى كۈتۈۋاتىدۇ. بۇ ئالدىن كۆرۈش، باھايىڭىز تەستىقلانغاندىن كېيىن ئاندىن كۆرۈنىدۇ.

en: [block rendering halted]
ug_CN: [بۆلەك رەڭلەش توختىتىلدى]

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
ug_CN: بېكىتىڭىزدىكى يازمىلارنىڭ يىلنامىسى.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنىڭ تور بېكىتىڭىزنى كۆرۈشىگە يول قويىدىغان بۆلەكلەر توپلىمى.

[ctx: block description]
en: A form.
ug_CN: كۆزنەك.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
ug_CN: رەتلەر بۆلىكى ئارىسىدىكى يەككە رەت.

[ctx: block description]
en: A submission button for forms.
ug_CN: كۆزنەكنىڭ يوللاش توپچىسى.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
ug_CN: Twitter ياكى YouTube ۋە باشقا بېكەتلەردىن تارتىلغان مەزمۇننى كۆرسىتىدىغان بۆلەك قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
ug_CN: چۈشۈرگىلى بولىدىغان ھۆججەتكە ئۇلانما قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
ug_CN: يولباشچىڭىزغا بىر بەت، ئۇلىنىش ياكى باشقا تۈر قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
ug_CN: يولباشچىڭىزغا تارماق تىزىملىك قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىگە سىما قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
ug_CN: تېكىست قاپلىمىسى بار سۈرەت ياكى سىن قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
ug_CN: ئىختىيارى HTML كودى قوشۇپ، تەھرىرلىگۈچىڭىزدە ئالدىن كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
ug_CN: بوشلۇق ۋە بەتكۈچنىڭ ئارىلىقىغا ۋە ئۇسلۇبىغا لايىق تېكىست قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
ug_CN: بۆلەكلەر ئارىسىغا بوشلۇق قوشۇپ ئۇلارنىڭ ئېگىزلىكىنى خاسلاشتۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
ug_CN: پەرقلىق كۆرۈنۈش ئۈنۈمى سەپلىمىسىدە يازما ئىنكاسىنى كۆرسىتىشكە يول قويىدىغان ئالىي دەرىجىلىك بۆلەك.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
ug_CN: پەرقلىق سۈرۈشتۈرۈش پارامېتىرلىرى ۋە كۆرۈنۈش سەپلىمىلىرىگە ئاساسەن يازما تىپىنى كۆرسىتىشكە يول قويىدىغان ئالىي بۆلەك.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
ug_CN: ماۋزۇ، چېسلا، ئاپتور، سىما ۋە باشقىلارغا ئوخشاش ئىنكاسنى كۆرسىتىشكە ئىشلىتىدىغان بۆلەك ئېلېمېنتىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
ug_CN: ماۋزۇ، چېسلا، تەۋسىيەلىك سۈرەت، مەزمۇن ياكى ئۈزۈندە ۋە باشقىلارغا ئوخشاش يازما ھاسىللاشقا ئىشلىتىلىدىغان بۆلەك ئېلېمېنتلىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
ug_CN: ھېچقانداق سۈرۈشتۈرۈش نەتىجىسى تېپىلمىغاندا مەزمۇننى ھاسىللاشتا ئىشلىتىدىغان بۆلەك ئېلېمېنتى.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
ug_CN: بۇ بۆلەكتىن بۇرۇنقى مەزمۇنلار ئارخىپ بېتىڭىزدىكى ئۈزۈندىدە كۆرسىتىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
ug_CN: توغرىسىغا ئايرىغۇچ ئارقىلىق بۆلەك ۋە مەزمۇنلارنىڭ ئارىسىنى ئايرىيدۇ.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ ھەمىشە باش بېتىنى كۆرسىتىدىغان ئۇلانمىدىن بىرنى قۇرىدۇ. ئەگەر بېكەت ماۋزۇ ئۇلانمىسى بەت قاشتا كۆرۈلگەن بولسا ئۇنداق قىلىشنىڭ ھاجىتى يوق.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
ug_CN: قۇر ۋە رەتتە ئۇچۇر كۆرسىتىش ئۈچۈن قۇرۇلمىلىق مەزمۇن قۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
ug_CN: يازمىڭىزنىڭ ئاخىپلاشتۇرۇلغان چېسلاسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
ug_CN: كونا ئەپچەنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
ug_CN: ھەممە بەتنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
ug_CN: ئەڭ يېڭى ئىنكاسلىرىڭىزنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
ug_CN: ئەڭ يېڭى يازمىلىرىڭىزنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
ug_CN: بىر يازمىنىڭ ئىنكاس جەدۋىلىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
ug_CN: يازمىنىڭ تەۋسىيەلىك سۈرىتىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
ug_CN: بۇ بېكەتكە ۋەكىللىك قىلىدىغان سۈرەتنى كۆرسىتىدۇ. بۇ بۆلەك يېڭىلانسا ئۆزگىرىشلەر ھەممە يەردە قوللىنىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
ug_CN: ئارىلىق ۋە جەدۋەل بەلگىسىگە ماس كېلىدىغان كود بۆلىكىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
ug_CN: كۆپ رەتتىكى ھەر بىر رەتكە قوشۇلغان بۆلەكتە مەزمۇن كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
ug_CN: خالىغان RSS ياكى ئاتوم قانىلىدىن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
ug_CN: بەتكە قوشۇلغان بەت ئاستى ئىزاھاتنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
ug_CN: مول سۈرەتداندا كۆپلىگەن سۈرەتلەرنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
ug_CN: ئارخىپنى كۆرسەتكەندە سەھىپە، بەلگە ۋە تۈرلىنىشىنىڭ چۈشەندۈرۈشىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
ug_CN: ئۈزۈندىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
ug_CN: WordPress باشقۇرۇش تاختىسىدىكى ئىنكاس تەھرىرلەش ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ. بۇ ئۇلانما ئىنكاس تەھرىرلىيەلەيدىغان ئىشلەتكۈچىلەرگىلا كۆرۈنىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
ug_CN: ئىنكاسقا جاۋاب قايتۇرۇش ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
ug_CN: ئىنكاسلارنى بەتكە ئايرىشنىڭ بەت نومۇرى تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
ug_CN: بارلىق بەتلەرنىڭ تىزىمى ئىچىدىكى بىر بەتنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
ug_CN: ئەگەر قوللانغىلى بولغاندا كېيىنكى/ئالدىنقى ئىنكاس توپلامىنى بەتكە ئايرىغان ھالدا يولباشچىدا كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
ug_CN: ئەگەر قوللانغىلى بولغاندا كېيىنكى/ئالدىنقى يازما توپلامىنى بەتكە ئايرىغان ھالدا يولباشچىدا كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ مەزمۇنىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
ug_CN: يازما ياكى بەت مەزمۇنىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ قايسى چېسلادا يوللانغانلىقىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
ug_CN: يازما، بەت ياكى خالىغان باشقا مەزمۇن تىپىنىڭ ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ ئىسمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنىڭ ئىسمىنى كۆرسىتىدۇ. بۆلەك يېڭىلانسا ئۆزگىرىشلەر ئۇنى ئىشلەتكەن جايلارنىڭ ھەممىسىدە قوللىنىلىدۇ. توركۆرگۈنىڭ ماۋزۇ بالدىقى ۋە ئىزدەش نەتىجىسىدىمۇ ئىپادىلىنىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
ug_CN: كېيىنكى ئىنكاسنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى يازمىغا قوشنا كېيىنكى ياكى ئالدىنقى يازما ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
ug_CN: كېيىنكى يازمىنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
ug_CN: ئالدىنقى ئىنكاسنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
ug_CN: ئالدىنقى يازمىنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
ug_CN: يازما، بەت ياكى خالىغان باشقا مەزمۇن تىپىنىڭ ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ ماۋزۇ، بەت ئاستى، يان بالداققا ئوخشاش پەرقلىق ئومۇمىيەت دائىرىسىنى تەھرىرلەڭ ياكى ئۆزىڭىزنىڭكىنى قۇرۇڭ.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
ug_CN: ئاددىي ئۈن قويغۇنى سىڭدۈرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
ug_CN: ۋاسىتە ئامبىرىڭىزدىن بىر سىننى سىڭدۈرىدۇ ياكى يېڭىدىن بىرنى يۈكلەيدۇ.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
ug_CN: بۆلەكلەرنى جايلاشتۇرۇش قاچىسىغا يىغىدۇ.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
ug_CN: نەقىل ئېلىنغان تېكىستكە كۆرۈنمە ئۇرغۇ بىرىڭ. «باشقىلارنى نەقىل كەلتۈرگەندە، بىر ئۆزىمىزنى تىلغا ئالىمىز.» - جۇلىيو كورتازار

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
ug_CN: تېكىستىڭىزدىكى نەقىلگە ئالاھىدە گەۋدىلىك كۆرسىتىش ئۈنۈمى قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنىڭ مەزمۇنلىرىڭىزنى ئىزدىشىگە ياردەم قىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
ug_CN: قوشۇمچە مەزمۇننى يوشۇرۇش ۋە كۆرسىتىش.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
ug_CN: WordPress قىسقا كودى ئارقىلىق قوشۇمچە ئىختىيارى ئېلېمېنتىنى قىستۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
ug_CN: سۈرەت قىستۇرۇپ كۆرۈنۈشلۈك بايان شەكىللەندۈرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
ug_CN: شېئىر قىستۇرىدۇ. ئالاھىدە بوشلۇق پىچىمى ئىشلىتىدۇ. ياكى ناخشا تېكىستىنى نەقىل كەلتۈرۈشتە ئىشلىتىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
ug_CN: زىيارەت قىلغۇچىلارنىڭ (ھەم ئ‍ىزدەش موتورلىرىنىڭ) مەزمۇنىڭىزنىڭ قۇرۇلمىسىنى چۈشىنىشىگە ياردەم قىلىش ئۈچۈن يىڭى قىسىم تونۇشتۇرۇڭ ۋە مەمۇننى رەتلەڭ.

[ctx: block description]
en: Post terms.
ug_CN: يازما ئاتالغۇلىرى.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنى توپچە ئۇسلۇبىدىكى ئۇلانمىلار بىلەن مەشغۇلات قىلىشنى ئەسكەرتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنى بىر گۇرۇپپا توپچە ئۇسلۇبىدىكى ئۇلانمىلار بىلەن مەشغۇلات قىلىشنى ئەسكەرتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Provide a notification message after the form has been submitted.
ug_CN: كۆزنەك يوللانغاندىن كېيىن ئۇقتۇرۇش ئۇچۇرى بىلەن تەمىنلەڭ.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
ug_CN: مەزمۇنلىرىڭىزنى كۆپ بەتلىك كەچمىشكە بۆلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
ug_CN: ۋاسىتە ۋە تېكىستنى يانمۇيان تەڭشەپ ئورۇنلاشتۇرۇشنى موللاشتۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
ug_CN: تىزىمغا كىر ۋە چىق ئۇلانمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
ug_CN: بارلىق بايانلارنىڭ ئاساسىي قۇرۇلما بۆلەكلىرى مۇشۇ جايدىن باشلىنىدۇ.

[ctx: block description]
en: The author biography.
ug_CN: يازغۇچىنىڭ تەرجىمىھالى.

[ctx: block description]
en: The author name.
ug_CN: يازغۇچىنىڭ ئاتى.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
ug_CN: بۇ بۆلەك قوللىمايدۇ. ئورنىغا سىما بۆلەك ئىشلىتىڭ.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
ug_CN: بۇ بۆلەك قوللىمايدۇ. ئورنىغا رەت بۆلەك ئىشلىتىڭ.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
ug_CN: ئەنئەنىۋى WordPress تەھرىرلىگۈچنى ئىشلىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز بۇ بۆلەكنى قوللىمايدۇ.

[ctx: block keyword]
en: archive
ug_CN: ئارخىپ

[ctx: block keyword]
en: atom
ug_CN: ئاتوم

[ctx: block keyword]
en: blockquote
ug_CN: بۆلەك نەقىل

[ctx: block keyword]
en: bullet list
ug_CN: بەلگە تىزىم

[ctx: block keyword]
en: button
ug_CN: توپچە

[ctx: block keyword]
en: cite
ug_CN: نەقىل

[ctx: block keyword]
en: container
ug_CN: قاچا

[ctx: block keyword]
en: description
ug_CN: چۈشەندۈرۈش

[ctx: block keyword]
en: disclosure
ug_CN: ئاشكارىلا

[ctx: block keyword]
en: divider
ug_CN: ئايرىغۇچ

[ctx: block keyword]
en: document
ug_CN: پۈتۈك

[ctx: block keyword]
en: download
ug_CN: چۈشۈرۈش

[ctx: block keyword]
en: embed
ug_CN: سىڭدۈرمە

[ctx: block keyword]
en: feed
ug_CN: قانال

[ctx: block keyword]
en: feedback
ug_CN: قايتۇرما ئىنكاس

[ctx: block keyword]
en: find
ug_CN: ئىزدە

[ctx: block keyword]
en: form
ug_CN: كۆزنەك

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
ug_CN: توغرا سىزىق

[ctx: block keyword]
en: image
ug_CN: سۈرەت

[ctx: block keyword]
en: images
ug_CN: تەسۋىرلەر

[ctx: block keyword]
en: input
ug_CN: كىرگۈزۈش

[ctx: block keyword]
en: link
ug_CN: ئۇلانما

[ctx: block keyword]
en: links
ug_CN: ئۇلانمىلار

[ctx: block keyword]
en: login
ug_CN: تىزىمغا كىر

[ctx: block keyword]
en: logout
ug_CN: تىزىمدىن چىق

[ctx: block keyword]
en: menu
ug_CN: تىزىملىك

[ctx: block keyword]
en: message
ug_CN: ئۇچۇر

[ctx: block keyword]
en: movie
ug_CN: كىنو

[ctx: block keyword]
en: music
ug_CN: نەغمە

[ctx: block keyword]
en: navigation
ug_CN: يولباشچى

[ctx: block keyword]
en: next page
ug_CN: كېيىنكى بەت

[ctx: block keyword]
en: notification
ug_CN: ئۇقتۇرۇش

[ctx: block keyword]
en: numbered list
ug_CN: نومۇرلۇق تىزىم

[ctx: block keyword]
en: ordered list
ug_CN: تەرتىپلەنگەن تىزىم

[ctx: block keyword]
en: page
ug_CN: بەت

[ctx: block keyword]
en: pagination
ug_CN: بەتكە ئايرىش

[ctx: block keyword]
en: photo
ug_CN: سۈرەت

[ctx: block keyword]
en: photos
ug_CN: سۈرەتلەر

[ctx: block keyword]
en: picture
ug_CN: رەسىم

[ctx: block keyword]
en: podcast
ug_CN: تارقىتىش

[ctx: block keyword]
en: poem
ug_CN: شېئىر

[ctx: block keyword]
en: poetry
ug_CN: شېئىرىيەت

[ctx: block keyword]
en: posts
ug_CN: يازمىلار

[ctx: block keyword]
en: read more
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

[ctx: block keyword]
en: recent comments
ug_CN: يېقىنقى ئىنكاسلار

[ctx: block keyword]
en: recent posts
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

[ctx: block keyword]
en: recording
ug_CN: ئاۋاز ئېلىش

[ctx: block keyword]
en: references
ug_CN: پايدىلانمىلار

[ctx: block keyword]
en: reusable
ug_CN: ئىشلىتىشچان

[ctx: block keyword]
en: row
ug_CN: قۇر

[ctx: block keyword]
en: section
ug_CN: دائىرە

[ctx: block keyword]
en: sound
ug_CN: ئاۋاز

[ctx: block keyword]
en: submit
ug_CN: تاپشۇر

[ctx: block keyword]
en: subtitle
ug_CN: قوشۇمچە ماۋزۇ

[ctx: block keyword]
en: summary
ug_CN: ئۈزۈندە

[ctx: block keyword]
en: text
ug_CN: تېكىست

[ctx: block keyword]
en: title
ug_CN: ماۋزۇ

[ctx: block keyword]
en: toggle
ug_CN: ئالماشتۇر

[ctx: block keyword]
en: video
ug_CN: سىن

[ctx: block keyword]
en: wrapper
ug_CN: ئورىغۇچ

[ctx: block style label]
en: Default
ug_CN: كۆڭۈلدىكى

[ctx: block style label]
en: Dots
ug_CN: چېكىت

[ctx: block style label]
en: Fill
ug_CN: تولدۇر

[ctx: block style label]
en: Logos Only
ug_CN: تۇغىلا

[ctx: block style label]
en: Outline
ug_CN: ئىزنا

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
ug_CN: كاپسۇل شەكلى

[ctx: block style label]
en: Plain
ug_CN: تەكشىلىك

[ctx: block style label]
en: Rounded
ug_CN: ياي بۇلۇڭلۇق

[ctx: block style label]
en: Stripes
ug_CN: بالداق

[ctx: block style label]
en: Wide Line
ug_CN: كەڭ سىزىق

[ctx: block title]
en: Archives
ug_CN: ئارخىپلار

[ctx: block title]
en: Audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: block title]
en: Author Biography
ug_CN: يازغۇچىنىڭ تەرجىمىھالى

[ctx: block title]
en: Author Name
ug_CN: يازغۇچى ئاتى

[ctx: block title]
en: Avatar
ug_CN: سىما

[ctx: block title]
en: Button
ug_CN: توپچە

[ctx: block title]
en: Buttons
ug_CN: توپچە

[ctx: block title]
en: Calendar
ug_CN: يىلنامە

[ctx: block title]
en: Classic
ug_CN: كىلاسسىك

[ctx: block title]
en: Code
ug_CN: كودى

[ctx: block title]
en: Column
ug_CN: رەت

[ctx: block title]
en: Columns
ug_CN: رەت

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
ug_CN: ئىنكاس (قوللىمايدۇ)

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
ug_CN: يازغۇچى سىماسىغا ئىنكاس (قوللىمايدۇ)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ ئىسمى

[ctx: block title]
en: Comment Content
ug_CN: ئىنكاس مەزمۇنى

[ctx: block title]
en: Comment Date
ug_CN: ئىنكاس چېسلاسى

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
ug_CN: ئىنكاس تەھرىرلەش ئۇلانمىسى

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
ug_CN: ئىنكاسقا جاۋاب قايتۇرۇش ئۇلانمىسى

[ctx: block title]
en: Comment Template
ug_CN: ئىنكاس قېلىپى

[ctx: block title]
en: Comments
ug_CN: ئىزاھات

[ctx: block title]
en: Comments Form
ug_CN: ئىنكاس جەدۋىلى

[ctx: block title]
en: Comments Link
ug_CN: ئىنكاس ئۇلانما

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
ug_CN: ئىزاھات كېيىنكى بەت

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
ug_CN: ئىزاھات بەت نومۇرى

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
ug_CN: ئىنكاسنى بەتكە ئايرىش

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
ug_CN: ئىزاھات ئالدىنقى بەت

[ctx: block title]
en: Comments Title
ug_CN: ئىنكاس ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Content
ug_CN: مەزمۇن

[ctx: block title]
en: Cover
ug_CN: مۇقاۋا

[ctx: block title]
en: Custom HTML
ug_CN: ئىختىيارىچە HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
ug_CN: ئىختىيارى ئۇلانما

[ctx: block title]
en: Date
ug_CN: چېسلا

[ctx: block title]
en: Details
ug_CN: تەپسىلاتلار

[ctx: block title]
en: Embed
ug_CN: سىڭدۈرمە

[ctx: block title]
en: Excerpt
ug_CN: ئۈزۈندە

[ctx: block title]
en: Featured Image
ug_CN: تەۋسىيەلىك سۈرەت

[ctx: block title]
en: File
ug_CN: ھۆججەت

[ctx: block title]
en: Footnotes
ug_CN: بەت ئاستى ئىزاھات

[ctx: block title]
en: Form
ug_CN: كۆزنەك

[ctx: block title]
en: Form Submission Notification
ug_CN: كۆزنەك يوللاش ئۇقتۇرۇشى

[ctx: block title]
en: Form Submit Button
ug_CN: كۆزنەك يوللاش توپچىسى

[ctx: block title]
en: Gallery
ug_CN: سۈرەتدان

[ctx: block title]
en: Group
ug_CN: گۇرۇپپا

[ctx: block title]
en: Heading
ug_CN: ماۋزۇ

[ctx: block title]
en: Home Link
ug_CN: باش بەت ئۇلانمىسى

[ctx: block title]
en: Image
ug_CN: سۈرەت

[ctx: block title]
en: Input Field
ug_CN: كىرگۈزۈش سۆز بۆلىكى

[ctx: block title]
en: Latest Comments
ug_CN: يېڭى ئىنكاسلار

[ctx: block title]
en: Latest Posts
ug_CN: يېڭى يازمىلار

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
ug_CN: كونا ئەپچە

[ctx: block title]
en: List
ug_CN: تىزىم

[ctx: block title]
en: Login/out
ug_CN: تىزىمغا كىر/چىق

[ctx: block title]
en: Media & Text
ug_CN: ۋاسىتە ۋە تېكىست

[ctx: block title]
en: More
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ

[ctx: block title]
en: Navigation
ug_CN: يولباشچى

[ctx: block title]
en: Next Page
ug_CN: كېيىنكى بەت

[ctx: block title]
en: Page Break
ug_CN: بەت ئايرىغۇچ

[ctx: block title]
en: Page List
ug_CN: بەت تىزىمى

[ctx: block title]
en: Page List Item
ug_CN: بەت تىزىمى تۈرى

[ctx: block title]
en: Page Numbers
ug_CN: بەت نومۇرى

[ctx: block title]
en: Pagination
ug_CN: بەتكە ئايرىش

[ctx: block title]
en: Paragraph
ug_CN: ئابزاس

[ctx: block title]
en: Pattern
ug_CN: ئەندىزە

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
ug_CN: يازما يولباشچى ئۇلانما

[ctx: block title]
en: Post Template
ug_CN: يازما قېلىپى

[ctx: block title]
en: Post Terms
ug_CN: يازما ئاتالغۇلىرى

[ctx: block title]
en: Preformatted
ug_CN: پىچىملىق

[ctx: block title]
en: Previous Page
ug_CN: ئالدىنقى بەت

[ctx: block title]
en: Pullquote
ug_CN: سۆرەم-نەقىل

[ctx: block title]
en: Query Loop
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش دەۋرىيلىكى

[ctx: block title]
en: Query Title
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Quote
ug_CN: نەقىل

[ctx: block title]
en: Read More
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

[ctx: block title]
en: Search
ug_CN: ئىزدە

[ctx: block title]
en: Separator
ug_CN: ئايرىغۇچ

[ctx: block title]
en: Shortcode
ug_CN: قىسقا كود

[ctx: block title]
en: Site Logo
ug_CN: بېكەت تۇغى

[ctx: block title]
en: Site Tagline
ug_CN: بېكەت يانداش ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Site Title
ug_CN: تور بېكەت ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Social Icon
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ سىنبەلگە

[ctx: block title]
en: Social Icons
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ سىنبەلگە

[ctx: block title]
en: Spacer
ug_CN: بوشلۇق

[ctx: block title]
en: Submenu
ug_CN: تارماق تىزىملىك

[ctx: block title]
en: Table
ug_CN: جەدۋەل

[ctx: block title]
en: Table of Contents
ug_CN: مەزمۇن جەدۋىلى

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
ug_CN: بەلگە بۇلۇتى

[ctx: block title]
en: Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

[ctx: block title]
en: Term Description
ug_CN: ئاتالغۇ چۈشەندۈرۈشى

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
ug_CN: تېكست رەتلىرى (ۋاقتى ئۆتكەن)

[ctx: block title]
en: Title
ug_CN: ماۋزۇ

[ctx: block title]
en: Unsupported
ug_CN: قوللىمايدۇ

[ctx: block title]
en: Video
ug_CN: سىن

[ctx: block title]
en: Widget Area
ug_CN: ئەپچە دائىرىسى

[ctx: block title]
en: Widget Group
ug_CN: ئەپچە گۇرۇپپىسى

en: by %s
ug_CN: يازغۇچى %s

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
ug_CN: كېيىنكى:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
ug_CN: ئالدىنقى:

[ctx: label for next post link]
en: Next
ug_CN: كېيىنكى

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
ug_CN: ئالدىنقى

en: untitled post %s
ug_CN: ماۋزۇسىز يازما %s
