Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to nl_BE translation catalogue (949 entries)

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
nl_BE: "%s" in theme.json settings.color.duotone is geen hexadecimale of rgb string.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
nl_BE: $store moet een instantie zijn van WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
nl_BE[0]: %1$s reactie<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>
nl_BE[1]: %1$s reacties<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>

en: %1$s on %2$s
nl_BE: %1$s op %2$s

en: %1$s response to &#8220;%2$s&#8221; | %1$s responses to &#8220;%2$s&#8221;
nl_BE[0]: %1$s reactie op &#8220;%2$s&#8221;
nl_BE[1]: %1$s reacties op &#8220;%2$s&#8221;

en: %d result found | %d results found
nl_BE[0]: %d resultaat gevonden
nl_BE[1]: %d resultaten gevonden

en: %s API Key
nl_BE: %s API-sleutel

en: %s Avatar
nl_BE: %s avatar

en: %s Real-time collaboration has been disabled.
nl_BE: %s realtime samenwerking is uitgeschakeld.

en: %s ago
nl_BE: %s geleden

en: %s character | %s characters
nl_BE[0]: %s karakter
nl_BE[1]: %s karakters

en: %s contains an invalid image size.
nl_BE: %s bevat een ongeldige afbeeldingengrootte.

en: %s from now
nl_BE: %s vanaf nu

en: %s minute | %s minutes
nl_BE[0]: %s minuut
nl_BE[1]: %s minuten

en: %s must be a string or an array of strings.
nl_BE: %s moet een string of een array van strings zijn.

en: %s response | %s responses
nl_BE[0]: %s reactie
nl_BE[1]: %s reacties

en: %s submenu
nl_BE: %s sub-menu

en: %s word | %s words
nl_BE[0]: %s woord
nl_BE[1]: %s woorden

en: &larr; Go to Guideline Types
nl_BE: ← Ga naar richtlijntypes

en: (%s author archive, opens in a new tab)
nl_BE: (%s auteur archief, opent in een nieuwe tab)

en: (%s website link, opens in a new tab)
nl_BE: (%s website link, opent in een nieuwe tab)

en: (Home link, opens in a new tab)
nl_BE: (Home link, opent in een nieuwe tab)

en: (no title)
nl_BE: (geen titel)

en: ... like this one, which is right aligned.
nl_BE: ... zoals deze, die rechts is uitgelijnd.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
nl_BE: Een foto is duizend woorden waard

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
nl_BE: Een groot voordeel van blokken is, dat je ze op hun plaats kan bewerken en de inhoud direct kan manipuleren. In plaats van velden te hebben voor het bewerken van dingen zoals de bron van een citaat of de tekst van een knop, kun je de inhoud direct wijzigen. Probeer het volgende citaat eens te bewerken:

en: A link to a guideline type.
nl_BE: Een link naar een richtlijntype.

en: A link to a post format
nl_BE: Een link naar een bericht formaat

en: API key for the %s connector.
nl_BE: API-sleutel voor de %s connector.

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
nl_BE: Toegankelijkheid is belangrijk &mdash; vergeet het alt attribuut van de afbeelding niet

en: Active theme color palette.
nl_BE: Actief thema kleurenpalet.

en: Active theme font sizes.
nl_BE: Actieve thema lettertype groottes.

en: Active theme gradients.
nl_BE: Actieve thema verlopen.

en: Active theme spacing scale.
nl_BE: Actieve thema spatiëring schaal.

en: Active theme spacing sizes.
nl_BE: Actieve thema spatiëring groottes.

en: Add Guideline
nl_BE: Richtlijn toevoegen

en: Add Guideline Type
nl_BE: Richtlijn type toevoegen

en: Add or remove guideline types
nl_BE: Richtlijnen toevoegen of verwijderen

en: Add post type
nl_BE: Berichttype toevoegen

en: Add taxonomy
nl_BE: Taxonomie toevoegen

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
nl_BE: Het toevoegen van een RSS feed op de website homepage wordt niet ondersteund, omdat het een lus kan veroorzaken waardoor je website trager loopt. Probeer een ander blok te gebruiken, zoals het <strong>Laatste berichten</strong> blok, om de laatste berichten van je website te tonen.

en: Additional Guidelines
nl_BE: Aanvullende richtlijnen

en: All Guidelines
nl_BE: Alle richtlijnen

en: All items
nl_BE: Alle items

en: All patterns
nl_BE: Alle patronen

en: All template parts
nl_BE: Alle template onderdelen

en: All templates
nl_BE: Alle templates

en: Allows multiple templates of the same type to be created, of which one can be active at a time. (Warning: when you deactivate this experiment, it is best to delete all created templates except for the active ones.)
nl_BE: Hiermee kunnen meerdere templates van hetzelfde type worden gemaakt, waarvan er één tegelijk actief kan zijn. (Waarschuwing: wanneer je dit experiment deactiveert, is het het beste om alle gemaakte templates te verwijderen, behalve de actieve.)

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl_BE: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed uit de lucht is. Probeer later opnieuw.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
nl_BE: En <em>lijsten</em> zoals deze, uiteraard :)

en: Another user-defined post type already uses this key.
nl_BE: Een ander door de gebruiker gedefinieerd berichttype gebruikt deze sleutel al.

en: Another user-defined taxonomy already uses this key.
nl_BE: Een andere door de gebruiker gedefinieerde taxonomie gebruikt deze sleutel al.

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
nl_BE: Elk blok kan gebruik maken van deze uitlijningen. Het insluitingsblok heeft deze ook en is standaard al responsive:

en: Archives
nl_BE: Archieven

en: Array of sub-size metadata collected from sideload responses.
nl_BE: Metadata array van sub grootte verzameld uit sideload reacties.

en: Artifact
nl_BE: Artefact

[ctx: Aspect ratio name]
en: Classic - 3:2
nl_BE: Klassiek - 3:2

[ctx: Aspect ratio name]
en: Classic Portrait - 2:3
nl_BE: Klassiek portret - 2:3

[ctx: Aspect ratio name]
en: Portrait - 3:4
nl_BE: Portret - 3:4

[ctx: Aspect ratio name]
en: Square - 1:1
nl_BE: Vierkant - 1:1

[ctx: Aspect ratio name]
en: Standard - 4:3
nl_BE: Standaard - 4:3

[ctx: Aspect ratio name]
en: Tall - 9:16
nl_BE: Hoog - 9:16

[ctx: Aspect ratio name]
en: Wide - 16:9
nl_BE: Breed - 16:9

en: Attachment file size
nl_BE: Bestandsgrootte bijlage

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
nl_BE: Auteur: %1$s (IP-adres: %2$s, %3$s)

en: Authoring intent about how the widget wants to render.
nl_BE: Schrijfintentie over hoe de widget wil renderen.

en: Available image dimensions.
nl_BE: Beschikbare afbeeldingenafmetingen.

en: Available image sizes.
nl_BE: Beschikbare afbeeldingsgrootten.

en: Beautiful landscape
nl_BE: Prachtig landschap

en: Block
nl_BE: Blok

en: Block fields: Show dataform driven inspector fields on blocks that support them
nl_BE: Blok velden: toon dataform aangestuurde inspector velden op blokken die deze ondersteunen

en: Block inspector tab display overrides.
nl_BE: Blok-inspector tab weergave overschrijvingen.

en: Block name must be a string or array.
nl_BE: Bloknaam moet een string of array zijn.

[ctx: Block pattern category]
en: Display your website navigation.
nl_BE: Toon je website navigatie.

[ctx: Block pattern category]
en: Navigation
nl_BE: Navigatie

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with black background and big white text
nl_BE: Een navigatie overlay met zwarte achtergrond en grote witte tekst

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with orange background site title and tagline
nl_BE: Een navigatie overlay met oranje achtergrond website titel en slogan

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with vertically and horizontally centered navigation
nl_BE: Een navigatie overlay met verticaal en horizontaal gecentreerde navigatie

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with vertically and horizontally centered navigation, site info, and a CTA
nl_BE: Een navigatie overlay met verticaal en horizontaal gecentreerde navigatie, website informatie en een CTA

[ctx: Block pattern description]
en: A simple pattern with a navigation block and a navigation overlay close button.
nl_BE: Een eenvoudig patroon met een navigatie blok en een navigatie overlay sluiten knop.

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
nl_BE: Blokken kunnen alles zijn wat je wilt. Zo kan je bijvoorbeeld een subtiel citaat toevoegen in de opbouw van je tekst, of misschien wil je wel een groot opgemaakt citaat laten zien. Al deze mogelijkheden zijn beschikbaar in de invoeger.

en: Breadcrumbs
nl_BE: Kruimelpad

en: Cannot create a comment with that type.
nl_BE: Niet mogelijk een reactie van dit type aan te maken.

en: Cannot create existing comment.
nl_BE: Kan geen bestaande reactie maken.

en: Classic block deprecation
nl_BE: Klassiek blok veroudering

en: Client ID is already in use by another user.
nl_BE: Client ID wordt al gebruikt door een andere gebruiker.

en: Close
nl_BE: Sluiten

en: Close menu
nl_BE: Menu sluiten

en: Collaboration
nl_BE: Samenwerking

[ctx: Color name]
en: Black
nl_BE: Zwart

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
nl_BE: Cyaan blauwachtig grijs

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
nl_BE: Licht groen cyaan

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
nl_BE: Lichtgevend levendig amber

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
nl_BE: Lichtgevend levendig oranje

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
nl_BE: Bleek cyaan blauw

[ctx: Color name]
en: Pale pink
nl_BE: Bleek roze

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
nl_BE: Levendig cyaan blauw

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
nl_BE: Levendig groen cyaan

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
nl_BE: Helder paars

[ctx: Color name]
en: Vivid red
nl_BE: Levendig rood

[ctx: Color name]
en: White
nl_BE: Wit

en: Color randomizer
nl_BE: Kleur randomizer

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
nl_BE: Reactie is langer dan de maximum toegestane lengte.

en: Comments Page %s
nl_BE: Reactiespagina %s

en: Comments pagination
nl_BE: Reacties paginatie

en: Connector "%s" authentication constant_name must be a non-empty string.
nl_BE: Connector "%s" authenticatie constant_name moet een niet-lege string zijn.

en: Connector "%s" authentication env_var_name must be a non-empty string.
nl_BE: Connector "%s" authenticatie env_var_name moet een niet-lege string zijn.

en: Connector "%s" authentication method must be "api_key" or "none".
nl_BE: Connector "%s" authenticatiemethode moet "api_key" of "none" zijn.

en: Connector "%s" authentication setting_name must be a non-empty string.
nl_BE: Connector "%s" authenticatie setting_name moet een niet-lege string zijn.

en: Connector "%s" is already registered.
nl_BE: Connector "%s" is al geregistreerd.

en: Connector "%s" not found.
nl_BE: Connector "%s" niet gevonden.

en: Connector "%s" plugin is_active must be callable.
nl_BE: Connector "%s" plugin is_active moet aanroepbaar zijn.

en: Connector "%s" requires a non-empty "name" string.
nl_BE: Connector "%s" vereist een niet-lege "name" string.

en: Connector "%s" requires a non-empty "type" string.
nl_BE: Connector "%s" vereist een niet-lege "type" string.

en: Connector "%s" requires an "authentication" array.
nl_BE: Connector "%s" vereist een "authentication" array.

en: Connector ID must contain only lowercase alphanumeric characters, hyphens, and underscores.
nl_BE: Connector ID moet alleen kleine alfanumerieke karakters, koppelkarakters en underscores bevatten.

en: Content
nl_BE: Inhoud

en: Content Types
nl_BE: Inhoud types

en: Content types
nl_BE: Inhoud types

en: Copy Guidelines
nl_BE: Richtlijnen kopiëren

en: Core icon collection manifest is empty or invalid.
nl_BE: Core icoon collectie manifest is leeg of ongeldig.

en: Core icon collection manifest is missing or unreadable.
nl_BE: Core icoon collectie manifest ontbreekt of is niet leesbaar.

en: Core icon collection manifest must provide valid a "filePath" for each icon.
nl_BE: Core icoon collectie manifest moet een geldige "filePath" voor elk icoon bieden.

en: Could not read image dimensions. The file may be corrupted or an unsupported format.
nl_BE: Kan afbeeldingsafmetingen niet lezen. Het bestand is mogelijk beschadigd of heeft een niet-ondersteund format.

en: Could not restore revision.
nl_BE: Kon revisie niet terugzetten.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
nl_BE: Aanmaken van een reactie vereist een valide naam en e-mailadres van de auteur.

en: Creating comment failed.
nl_BE: Creëren van de reactie is mislukt.

en: Currently being edited
nl_BE: Wordt momenteel bewerkt

en: Dashboard identifier as produced by the build pipeline.
nl_BE: Dashboard identifier zoals geproduceerd door de build pijplijn.

en: Default form configuration.
nl_BE: Standaard formulier configuratie.

en: Default layout configurations.
nl_BE: Standaard lay-out configuraties.

en: Default size for images.
nl_BE: Standaardgrootte voor afbeeldingen.

en: Default view configuration.
nl_BE: Standaard weergaveconfiguratie.

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
nl_BE: Bepaalt of de huidige locale van rechts naar links (RTL) is.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
nl_BE: Bepaalt of de functie voor het bewerken van afbeeldingen is ingeschakeld.

en: Disables custom colors.
nl_BE: Schakelt aangepaste kleuren uit.

en: Disables custom font size.
nl_BE: Schakelt aangepaste lettertypegrootte uit.

en: Disables custom spacing sizes.
nl_BE: Schakelt aangepaste afstand besturing uit.

en: Disables output of layout styles.
nl_BE: Schakelt uitvoer van lay-out stijlen uit.

en: Discussion
nl_BE: Discussie

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
nl_BE: Toon een lijst met toegewezen termen uit de taxonomie: %s

en: Displaying %1$s of %2$s
nl_BE: Toont %1$s van %2$s

en: Displaying %1$s – %2$s of %3$s
nl_BE: Toont %1$s - %2$s van %3$s

en: Documentation
nl_BE: Documentatie

en: Drafts
nl_BE: Concepten

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
nl_BE: Blauw en oranje

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
nl_BE: Blauw en rood

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
nl_BE: Donkere grijstint

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
nl_BE: Grijstint

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
nl_BE: Magenta en geel

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
nl_BE: Middernacht

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
nl_BE: Paars en groen

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
nl_BE: Paars en geel

en: EXIF orientation value from the original image. Values 1-8 follow the EXIF specification. A value other than 1 indicates the image needs rotation.
nl_BE: EXIF oriëntatiewaarde van de oorspronkelijke afbeelding. Waarden 1-8 volgen de EXIF specificatie. Een andere waarde dan 1 geeft aan dat de afbeelding moet worden gedraaid.

en: Edit
nl_BE: Bewerken

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit Guideline
nl_BE: Richtlijn bewerken

en: Edit Guideline Type
nl_BE: Richtlijn type bewerken

en: Edit media
nl_BE: Bewerk media

en: Editor Inspector: Use DataForm
nl_BE: Editor inspecteur: gebruik DataForm

en: Editor scripts data.
nl_BE: Editor scripts gegevens.

en: Editor styles
nl_BE: Editor stijlen

en: Editor styles data.
nl_BE: Editor stijlen gegevens.

en: Email me whenever anyone posts a note
nl_BE: Stuur me een e-mail wanneer iemand een notitie plaatst

en: Email: %s
nl_BE: E-mail: %s

en: Embed of %s.
nl_BE: Insluiting van %s.

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
nl_BE: Insluitingen, zoals YouTube, tweets of andere WordPress berichten.

en: Enable Real-Time Collaboration
nl_BE: Realtime samenwerking inschakelen

en: Enable early access to real-time collaboration. Real-time collaboration may affect your website's performance.
nl_BE: Vroege toegang tot real-time samenwerking inschakelen. Real-time samenwerking kan de performantie van je website beïnvloeden.

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
nl_BE: Brede/volledige uitlijning in-/uitschakelen.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
nl_BE: Ondersteuning voor lay-outs in containerblokken in-/uitschakelen.

en: Enables UI changes aimed at deprecating the Classic block, including prompts on existing Classic blocks to migrate their content to blocks or to a Custom HTML block.
nl_BE: Schakelt UI-wijzigingen in die gericht zijn op het afschaffen van het klassieke blok, waaronder prompts op bestaande klassieke blokken om hun inhoud te migreren naar blokken of naar een aangepast HTML blok.

en: Enables a UI for creating and managing custom taxonomies and custom post types under Settings.
nl_BE: Schakelt een UI in voor het maken en beheren van aangepaste taxonomieën en aangepaste berichttypes onder instellingen.

en: Enables a dedicated route-based media editor screen for editing media items (metadata and content).
nl_BE: Schakelt een speciaal route-gebaseerd media-editor scherm in voor het bewerken van media-items (metadata en inhoud).

en: Enables a new dashboard experience with resizable, reorderable widgets that plugins can register and users can personalize.
nl_BE: Hiermee wordt een nieuwe dashboard ervaring ingeschakeld met aanpasbare, herordende widgets die plugins kunnen registreren en gebruikers kunnen personaliseren.

en: Enables custom line height.
nl_BE: Schakelt aangepaste regelhoogte in.

en: Enables custom spacing.
nl_BE: Schakelt aangepaste afstand in.

en: Enables custom units.
nl_BE: Schakelt aangepaste eenheden in.

en: Enables editable block inspector fields that are generated using a dataform.
nl_BE: Maakt het mogelijk bewerkbare blokinfo velden die worden gegenereerd met behulp van dataform.

en: Enables enhancements to the Grid block that let you move and resize items in the editor canvas.
nl_BE: Schakelt verbeteringen aan het rasterblok in waarmee je items in het canvas van de editor kan verplaatsen en de grootte ervan kan aanpassen.

en: Enables experimental Site Editor blocks
nl_BE: Maakt experimentele site-editor blokken mogelijk

en: Enables experimental blocks on a rolling basis as they are developed. (Warning: these blocks may have significant changes during development that cause validation errors and display issues.)
nl_BE: Zorgt ervoor dat experimentele blokken geleidelijk worden ingeschakeld zodra ze worden ontwikkeld. (Waarschuwing: deze blokken kunnen aanzienlijke wijzigingen ondergaan tijdens de ontwikkeling die validatiefouten en weergaveproblemen kunnen veroorzaken.)

en: Enables full-page client-side navigation, powered by the Interactivity API.
nl_BE: Volledige pagina client zijde navigatie met de Interactivity API inschakelen.

en: Enables guidelines feature for managing editorial voice and tone guidelines under Settings.
nl_BE: Schakelt richtlijnen in voor het beheren van redactionele stem- en toonrichtlijnen onder instellingen.

en: Enables new blocks to allow building forms. You are likely to experience UX issues that are being addressed.
nl_BE: Maakt nieuwe blokken mogelijk om vormen te bouwen. Je zal waarschijnlijk UX problemen ervaren die worden aangepakt.

en: Enables the Global Styles color randomizer in the Site Editor; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
nl_BE: Schakelt de globale stijlen kleuren randomizer in de site-editor in; een hulpprogramma waarmee je het huidige kleurenpalet pseudo willekeurig kan mixen.

en: Enables the Workflow Palette for running workflows composed of abilities, from a unified interface.
nl_BE: Schakelt het workflowpalette in voor het uitvoeren van workflows samengesteld uit abilities, via een geïntegreerde interface.

en: Enlarge
nl_BE: Vergroten

en: Enlarge %1$s of %2$s
nl_BE: Vergroot %1$s van %2$s

en: Enlarged image
nl_BE: Vergrote afbeelding

en: Enlarged image %1$s of %2$s
nl_BE: Vergrote afbeelding %1$s van %2$s

en: Enlarged image %1$s of %2$s: %3$s
nl_BE: Vergrote afbeelding %1$s van %2$s: %3$s

en: Enlarged image: %s
nl_BE: Vergrote afbeelding: %s

en: Enlarged images
nl_BE: Vergrote afbeeldingen

en: Entity kind.
nl_BE: Entiteit soort.

en: Entity name.
nl_BE: Entiteit naam.

en: Expand search field
nl_BE: Zoekveld verbreden

en: Experimental blocks
nl_BE: Experimentele blokken

en: Experiments
nl_BE: Experimenten

en: Experiments Settings
nl_BE: Experimenten instellingen

en: Extensible Site Editor
nl_BE: Uitbreidbare site-editor

en: Failed to remove updates during compaction.
nl_BE: Mislukt om updates te verwijderen tijdens het samenvoegen.

en: Failed to store sync update.
nl_BE: Mislukt om synchronisatie update op te slaan.

en: Filter guidelines list
nl_BE: Lijst met richtlijnen filteren

en: Find out how we can help your business.
nl_BE: Ontdek hoe we je bedrijf kunnen helpen.

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
nl_BE: Extra groot

[ctx: Font size name]
en: Large
nl_BE: Groot

[ctx: Font size name]
en: Small
nl_BE: Klein

en: Fonts
nl_BE: Lettertypes

en: Footnotes
nl_BE: Voetnoten

en: Form and input blocks
nl_BE: Formulier en invoer blokken

en: Form submission
nl_BE: Formulier indiening

en: Form submission from %1$s
nl_BE: Formulierindiening van %1$s

en: Full-page client-side navigation
nl_BE: Navigatie op volledige pagina aan de clientzijde

en: Galleries
nl_BE: Galerijen

en: Get started today!
nl_BE: Begin vandaag nog!

en: Global settings.
nl_BE: Globale instellingen.

en: Global styles.
nl_BE: Globale stijlen.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
nl_BE: Probeer het eens uit. Je zal erachter komen dat WordPress al dingen in je berichten kan zetten die je niet eens wist. Hierbij een korte lijst van wat je daar momenteel kan vinden:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
nl_BE: Blozend bordeaux

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
nl_BE: Blozend lichtpaars

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
nl_BE: Koel naar warm spectrum

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
nl_BE: Elektrisch gras

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
nl_BE: Licht groen cyaan tot levendig groen cyaan

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
nl_BE: Lichtgevende dageraad

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
nl_BE: Lichtgevend levendig amber tot lichtgevend levendig oranje

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
nl_BE: Lichtgevend levendig oranje tot levendig rood

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
nl_BE: Middernacht

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
nl_BE: Bleek oceaan

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
nl_BE: Zeer lichtgrijs tot cyaan blauwachtig grijs

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
nl_BE: Levendig cyaan blauw tot levendig paars

en: Grid interactivity
nl_BE: Raster interactiviteit

en: Guideline Type Link
nl_BE: Richtlijn type link

en: Guideline Types list
nl_BE: Richtlijn types lijst

en: Guideline Types list navigation
nl_BE: Richtlijn types lijst navigatie

en: Guideline published privately.
nl_BE: Richtlijn privé gepubliceerd.

en: Guideline published.
nl_BE: Richtlijn gepubliceerd.

en: Guideline reverted to draft.
nl_BE: Richtlijn teruggezet naar concept.

en: Guideline scheduled.
nl_BE: Richtlijn ingepland.

en: Guideline updated.
nl_BE: Richtlijn bijgewerkt.

en: Guidelines
nl_BE: Richtlijnen

en: Guidelines already exist. Use PATCH to update.
nl_BE: Richtlijnen bestaan al. Gebruik PATCH om bij te werken.

en: Guidelines list
nl_BE: Lijst met richtlijnen

en: Guidelines list navigation
nl_BE: Richtlijnen lijst navigatie

en: Gutenberg Experiments
nl_BE: Gutenberg experimenten

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
nl_BE: Gutenberg ontwikkelmodus vereist dat bestanden worden gegenereerd. Voer <code>npm install</code> uit om afhankelijkheden te installeren, <code>npm run build</code> om de bestanden te genereren of <code>npm run dev</code> om de bestanden te genereren en te monitoren op wijzigingen. Lees het <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">bijdragen</a> bestand voor meer informatie.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
nl_BE: Gutenberg vereist WordPress %s of nieuwer om juist te werken. Upgrade WordPress alvorens Gutenberg te activeren.

en: HTML title for the post, transformed for display.
nl_BE: HTML titel voor het bericht, omgezet voor weergave.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
nl_BE: Het zorgvuldig omgaan met afbeeldingen en media is een belangrijk punt van de nieuwe editor. Hopelijk vind je aspecten als het toevoegen van onderschriften of het over de volle breedte laten zien van je foto's veel eenvoudiger en robuuster dan voorheen.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
nl_BE: Kopteksten zijn ook afzonderlijke blokken, wat helpt bij de opzet en organisatie van je inhoud.

en: Help build Gutenberg
nl_BE: Help Gutenburg bouwen

en: ID of global styles config.
nl_BE: ID van globale stijlen configuratie.

en: Icon
nl_BE: Icoon

en: Icon content does not contain valid SVG markup.
nl_BE: Icooninhoud bevat geen geldige SVG lay-out.

en: Icon content must be a string.
nl_BE: Icooninhoud moet een string zijn.

en: Icon is already registered.
nl_BE: Icoon is al geregistreerd.

en: Icon label must be a string.
nl_BE: Icoonlabel moet een string zijn.

en: Icon name must be a string.
nl_BE: Icoonnaam moet een string zijn.

en: Icon name.
nl_BE: Icoonnaam.

en: Icon names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-icon
nl_BE: Icoon namen moeten een namespace voorvoegsel bevatten. Voorbeeld: mijn-plugin/mijn-aangepaste-icoon

en: Icon names must not contain uppercase characters.
nl_BE: Icoon namen mogen geen hoofdletters bevatten.

en: Icon not found: "%s".
nl_BE: Icoon niet gevonden: "%s".

en: Icons must provide either `content` or `filePath`.
nl_BE: Iconen moeten ofwel `content` of `filePath` opgeven.

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
nl_BE: Door de nieuwe <strong>brede</strong> en <strong>volledige breedte</strong> uitlijningen met galerijen te combineren, kan je heel snel een media-rijke lay-out maken:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
nl_BE: Wil je meer weten over het bouwen van extra blokken, of ben je geïnteresseerd om te helpen met het project, ga dan naar de <a href="%s">GitHub repository</a>.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
nl_BE: Wanneer je thema het ondersteunt, zie je de "breed" knop op je afbeeldingswerkbalk. Probeer het maar.

en: Image Guidelines
nl_BE: Afbeelding richtlijnen

en: Image size. Can be a single size name or an array of size names to register the same file under multiple sizes.
nl_BE: Afbeeldingsgrootte. Kan een enkele grootte naam zijn of een array van grootte namen om hetzelfde bestand onder meerdere groottes te registreren.

en: Images &amp; Videos
nl_BE: Afbeeldingen &amp; videos

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
nl_BE: Stel je voor dat alles wat WordPress kan doen snel en op dezelfde plaats in de interface beschikbaar is. Je hoeft geen HTML tags of classes uit te zoeken, of ingewikkelde shortcode regels te onthouden. Dat is het idee achter de invoeger: de knop <code>(+)</code> die rond de editor wordt getoond, waarmee je door alle beschikbare inhoudsblokken kan bladeren en ze aan je bericht kan toevoegen. Plugins en thema's kunnen hun eigen blokken registreren, waardoor allerlei mogelijkheden beschikbaar komen voor bewerken en publiceren.

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
nl_BE: Geeft aan of een template aangepast is of deel uitmaakt van de template hiërarchie

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
nl_BE: Geeft aan of het huidige thema blok gebaseerde templates ondersteunt.

en: Inline scripts for editor assets.
nl_BE: Inline scripts voor editor assets.

en: Inline styles for editor assets.
nl_BE: Inline stijlen voor editor assets.

en: Invalid comment content.
nl_BE: Ongeldige reactie inhoud.

en: Invalid icon property: "%s".
nl_BE: Ongeldige icoon eigenschap: "%s".

en: Invalid post ID, only images and PDFs can be sideloaded.
nl_BE: Ongeldige bericht ID, alleen afbeeldingen en PDFs kunnen worden gesideload.

en: Invalid post ID.
nl_BE: Ongeldig bericht ID.

en: Invalid post parent ID.
nl_BE: Ongeldig bericht hoofd ID.

en: Invalid sync update type.
nl_BE: Ongeldig synchronisatie update type.

en: Invalid widget module name.
nl_BE: Ongeldige naam van widget module.

en: Join editing &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Deelnemen aan bewerking &#8220;%s&#8221;

en: Jump to footnote reference %1$d
nl_BE: Ga naar voetnoot referentie %1$d

en: Large
nl_BE: Groot

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
nl_BE: Lay-out blokken zoals knoppen, helden afbeeldingen, scheidingstekens enz.

en: Learn more
nl_BE: Leer meer

en: Length:
nl_BE: Lengte:

en: Limit response to a specific guideline category.
nl_BE: Beperk reactie tot een specifieke richtlijn categorie.

en: Limit response to guidelines for a specific block type.
nl_BE: Reactie beperken tot richtlijnen voor een specifiek bloktype.

en: Limit response to guidelines with a specific status.
nl_BE: Reactie beperken tot richtlijnen met een specifieke status.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type or MIME types.
nl_BE: Beperk de resultaten tot bijlagen van een bepaald MIME type of bepaalde MIME types.

en: Limit result set to attachments of a particular media type or media types.
nl_BE: Beperk de resultaten tot bijlagen van een bepaald mediatype of mediatypes.

en: Limit results to taxonomies attached to one or more of the given post types.
nl_BE: Beperk resultaten tot taxonomieën gekoppeld aan een of meer van de gegeven berichttypes.

en: List of allowed block types.
nl_BE: Lijst met toegestane bloktypes.

en: List of allowed mime types and file extensions.
nl_BE: Lijst met toegestane mime-typen en bestandsextensies.

en: List of default views.
nl_BE: Lijst met standaardweergaven.

en: Loading page, please wait.
nl_BE: Pagina wordt geladen, een ogenblik geduld.

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
nl_BE: Maximale uploadgrootte in bytes toegestaan voor de website.

en: Media Editor (Route)
nl_BE: Media-editor (route)

en: Media Rich
nl_BE: Media-rijk

en: Media Upload Modal
nl_BE: Media upload modal

en: Memory
nl_BE: Geheugen

en: My patterns
nl_BE: Mijn patronen

en: Navigation
nl_BE: Navigatie

en: Navigation Overlay
nl_BE: Navigatie overlay

en: New Dashboard experience
nl_BE: Nieuwe dashboard ervaring

en: New Guideline
nl_BE: Nieuwe richtlijn

en: New Guideline Type Name
nl_BE: Nieuw richtlijn type naam

en: New note on your post "%s"
nl_BE: Nieuwe notitie op je bericht "%s"

en: Newer Comments
nl_BE: Nieuwere reacties

en: Next Page
nl_BE: Volgende pagina

en: No archives to show.
nl_BE: Geen archieven om te tonen.

en: No comments to show.
nl_BE: Geen reacties om te tonen.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nl_BE: Geen reacties<span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: No global styles config exist with that id.
nl_BE: Er bestaat geen globale stijlen config met dat id.

en: No guideline types
nl_BE: Geen richtlijntypes

en: No guideline types found.
nl_BE: Geen richtlijntypes gevonden.

en: No guidelines found in Trash.
nl_BE: Geen richtlijnen gevonden in de prullenmand.

en: No guidelines found.
nl_BE: Geen richtlijnen gevonden.

en: No matching template found.
nl_BE: Geen overeenkomend template gevonden.

en: No templates exist with that id.
nl_BE: Er bestaan geen templates met dat id.

en: Note resolution status
nl_BE: Notitie oplossing status

en: Note:
nl_BE: Let op:

en: Note: %s
nl_BE: Notitie: %s

en: Notes
nl_BE: Opmerkingen

en: Number of posts of this post type, matching the count shown in the admin list table's "All" view.
nl_BE: Aantal berichten van dit berichttype, overeenkomend met het aantal dat wordt getoond in de weergave 'Alle' van de beheerderstabel.

en: Number of terms in this taxonomy.
nl_BE: Aantal termen in deze taxonomie.

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
nl_BE: Over bergen &amp; drukpersen

en: Older Comments
nl_BE: Oudere reacties

en: One response
nl_BE: Eén reactie

en: One response to &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Één reactie op &#8220;%s&#8221;

en: Open command palette
nl_BE: Open opdrachtpaneel

en: Open menu
nl_BE: Menu openen

en: Original attachment file name
nl_BE: Oorspronkelijke bestandsnaam van bijlage

en: Overlay with black background
nl_BE: Overlay met zwarte achtergrond

en: Overlay with centered navigation
nl_BE: Overlay met gecentreerde navigatie

en: Overlay with orange background
nl_BE: Overlay met oranje achtergrond

en: Overlay with site info and CTA
nl_BE: Overlay met website informatie en CTA

en: PDF embed
nl_BE: PDF insluiting

en: Page %s
nl_BE: Pagina %s

en: Page Loaded.
nl_BE: Pagina geladen.

en: Page not found
nl_BE: Pagina niet gevonden

en: Pages
nl_BE: Pagina's

en: Pagination
nl_BE: Paginering

en: Patterns
nl_BE: Patronen

en: Pause
nl_BE: Pauzeren

en: Pending
nl_BE: In afwachting

en: Play
nl_BE: Afspelen

en: Plugin that registered the template.
nl_BE: Plugin die de template heeft geregistreerd.

en: Post Format Link
nl_BE: Bericht formaat link

en: Post Type: &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Berichttype: &#8220;%s&#8221;

en: Post type keys must be 1–20 characters and may only contain lowercase letters, numbers, hyphens, and underscores.
nl_BE: Berichttypesleutels moeten uit 1-20 karakters bestaan en mogen alleen kleine letters, cijfers, koppelkarakters en lage streepjes bevatten.

en: Post types attached to this taxonomy.
nl_BE: Berichttypes gekoppeld aan deze taxonomie.

en: Previous Page
nl_BE: Vorige pagina

en: Printing since 1440. This is the development plugin for the block editor, site editor, and other future WordPress core functionality.
nl_BE: Afdrukken sinds 1440. Dit is de ontwikkelingsplugin voor de blok-editor, site-editor en andere toekomstige core functionaliteit van WordPress core.

en: Private
nl_BE: Privé

en: Protect your site from spam.
nl_BE: Bescherm je website tegen spam.

en: Provider logo path must be located within the plugins or must-use plugins directory.
nl_BE: Pad van providerlogo moet zich bevinden in de plugins of must-use plugins directory.

en: Published
nl_BE: Gepubliceerd

en: Query parameter not permitted: %s
nl_BE: Queryparameter niet toegestaan: %s

en: RSS Error:
nl_BE: RSS fout:

[ctx: Range of minutes to read]
en: %1$s–%2$s minutes
nl_BE: %1$s-%2$s minuten

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
nl_BE: De waarde van de ruwe grootte moet een string, een integer of een float zijn.

en: Read more
nl_BE: Lees meer

en: Redirects the default site editor (Appearance > Design) to use the extensible site editor page.
nl_BE: Redirects de standaard site-editor (Weergave > Ontwerp) om de extensieve site-editor pagina te gebruiken.

en: Replaces the bespoke editor inspector panels with a unified DataForm-based implementation for Pages and Posts, matching the QuickEdit experience.
nl_BE: Vervangt de op maat gemaakte panelen van editor inspecteur met een uniforme DataForm gebaseerde implementatie voor pagina's en berichten, die overeenkomt met de QuickEdit ervaring.

en: Replaces the existing WordPress media modal with a new modal powered by Data Views, supporting browsing, selecting, and uploading media.
nl_BE: Vervangt de bestaande WordPress media modal met een nieuwe modal aangedreven door gegevens weergaven, die bladeren, selecteren en uploaden van media ondersteunt.

en: Request body is too large.
nl_BE: Request body is te groot.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
nl_BE: Moet waar zijn, omdat revisies geen prullenmand hebben.

en: Response
nl_BE: Reactie

en: Response to &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Reactie op &#8220;%s&#8221;

en: Responses
nl_BE: Reacties

en: Responses to &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Reacties op &#8220;%s&#8221;

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
nl_BE: Retourneert alle categorieën voor bloktypes die in de blok-editor worden getoond.

en: Revision not found.
nl_BE: Revisie niet gevonden.

en: Scheduled
nl_BE: Ingepland

en: Script modules to load into the import map.
nl_BE: Scriptmodules die in de importfolder moeten worden geladen.

en: Script-module handle for the widget metadata entry point.
nl_BE: Script-module handle voor het widget metadata entry point.

en: Script-module handle for the widget render entry point.
nl_BE: Script-module handle voor het widget render entry point.

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Search Guideline Types
nl_BE: Zoek richtlijn types

en: Search Guidelines
nl_BE: Richtlijnen zoeken

en: Search results
nl_BE: Zoekresultaten

en: Search results for: "%s"
nl_BE: Zoekresultaten voor: "%s"

en: Search results for: &#8220;%s&#8221;
nl_BE: Zoekresultaten voor: &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
nl_BE: Selecteer %s

en: Select Day
nl_BE: Dag selecteren

en: Select Month
nl_BE: Maand selecteren

en: Select Post
nl_BE: Bericht selecteren

en: Select Week
nl_BE: Week selecteren

en: Select Year
nl_BE: Jaar selecteren

en: Select to play this track
nl_BE: Selecteer om dit nummer af te spelen

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
nl_BE: Instellingen geconsolideerd vanuit de core, het thema en de oorsprong van de gebruiker.

[ctx: Shadow name]
en: Natural
nl_BE: Natuurlijk

[ctx: Shadow name]
en: Outlined
nl_BE: Omlijnd

[ctx: Shadow name]
en: Sharp
nl_BE: Scherp

en: Shows the Toolbar in the fullscreen Post and Site Editor.
nl_BE: Toont werkbalk in de volledig schermweergave van de bericht- en site-editor.

en: Site Context
nl_BE: Websitecontext

en: Site Editor
nl_BE: Site-editor

en: Site icon.
nl_BE: Favicon.

en: Site logo.
nl_BE: Website logo.

en: Size name, or an array of size names when a single file is registered under multiple sizes with matching dimensions.
nl_BE: Grootte naam, of een array van grootte namen wanneer een enkel bestand is geregistreerd onder meerdere groottes met overeenkomende afmetingen.

en: Small
nl_BE: Klein

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
nl_BE: Sommige van de theme.json settings.spacing.spacingScale waarden zijn ongeldig

en: Sorry, comments are closed for this item.
nl_BE: Reacties op dit item zijn gesloten.

en: Sorry, this post type does not support notes.
nl_BE: Dit berichttype ondersteunt geen notities.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
nl_BE: Je hebt geen toestemming voor toegang tot de globale stijlen op deze website.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om reacties op dit bericht te plaatsen.

en: Sorry, you are not allowed to create guidelines.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om richtlijnen te maken.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze reactie te plaatsen zonder een bericht.

en: Sorry, you are not allowed to delete guidelines.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om richtlijnen te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om revisies te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om '%s' voor reacties te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om reacties te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit guidelines.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om de richtlijnen te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze globale stijl te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om reacties zonder bericht te lezen.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
nl_BE: Je mag de instellingen van de blok-editor niet lezen.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om het bericht van deze reactie te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze reactie te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to read view config.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om weergave configuraties te lezen.

en: Sorry, you are not allowed to restore revisions.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om revisies terug te zetten.

en: Sorry, you are not allowed to view guidelines.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om richtlijnen te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to view the guidelines.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om de richtlijnen te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered icons.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om de geregistreerde iconen te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze globale stijl te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to view widget modules.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om widget modules te bekijken.

en: Sorry, you are only allowed to set status to private for guidelines.
nl_BE: Je mag alleen de status op privé instellen voor richtlijnen.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
nl_BE: Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren.

en: Styles
nl_BE: Stijlen

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
nl_BE: Stijlen geconsolideerd vanuit core, thema, en gebruikers oorsprong.

en: Submit Search
nl_BE: Zoekopdracht indienen

en: Support
nl_BE: Ondersteuning

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
nl_BE: Zeker, de afbeelding over de gehele breedte kan nogal groot worden. Maar soms is de afbeelding het waard.

en: Sync Update
nl_BE: Update synchroniseren

en: Sync Updates
nl_BE: Updates synchroniseren

en: Table of Contents
nl_BE: Inhoudsopgave

en: Taxonomy keys must be 1–32 characters and may only contain lowercase letters, numbers, hyphens, and underscores.
nl_BE: Taxonomiesleutels moeten 1-32 karakters lang zijn en mogen alleen kleine letters, cijfers, koppelteken en underscores bevatten.

en: Template Activation
nl_BE: Template activering

en: Template Parts
nl_BE: Template onderdelen

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
nl_BE: Template onderdeel is verwijderd of niet beschikbaar: %s

en: Text &amp; Headings
nl_BE: Tekst &amp; koptekst

en: Text and image generation with GPT and Dall-E.
nl_BE: Tekst en afbeeldingen maken met GPT en Dall-E.

en: Text and image generation with Gemini and Imagen.
nl_BE: Tekst- en afbeeldingsgeneratie met Gemini en Imagen.

en: Text generation with Claude.
nl_BE: Tekstgeneratie met Claude.

en: Thanks for testing Gutenberg!
nl_BE: Bedankt voor het testen van Gutenberg!

en: The <em>Inserter</em> Tool
nl_BE: De <em>Invoeger</em> tool

en: The CSS must not contain "%s".
nl_BE: De CSS mag niet "%s" bevatten.

en: The CSS must not end in "%s".
nl_BE: De CSS mag niet eindigen in "%s".

en: The ID for the parent of the revision.
nl_BE: Het ID van het hoofd van de revisie.

en: The ID of the author of the guidelines.
nl_BE: Het ID van de auteur van de richtlijnen.

en: The Navigation Overlay template defines an overlay area that typically contains navigation links and can be toggled open and closed.
nl_BE: De navigatieoverlay template definieert een overlaygebied dat meestal navigatielinks bevat en geopend en gesloten kan worden met een toggle.

en: The WordPress community
nl_BE: De WordPress community

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
nl_BE: Hierboven staat een galerij met maar twee afbeeldingen. Het is een eenvoudiger manier om visueel aantrekkelijke lay-outs te maken, zonder met floats te hoeven werken. Je kan de galerij ook eenvoudig omzetten naar de individuele afbeeldingen met de blokomzetter.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
nl_BE: Het agendablok is verborgen omdat er geen gepubliceerde berichten zijn.

en: The connector registry instance must be set during the <code>init</code> action.
nl_BE: De connectorregister instantie moet worden ingesteld tijdens de <code>init</code> actie.

en: The date the guidelines were created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de richtlijnen zijn aangemaakt, als GMT.

en: The date the guidelines were created, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de richtlijnen zijn aangemaakt, in de website tijdzone.

en: The date the guidelines were last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de richtlijnen voor het laatst zijn aangepast, als GMT.

en: The date the guidelines were last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de richtlijnen voor het laatst zijn gewijzigd, in de website tijdzone.

en: The date the template was published, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de template werd gepubliceerd, in de website tijdzone.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
nl_BE: Het duotoon ID "%s" is niet geregistreerd in de instellingen van het thema.json

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
nl_BE: De editor biedt een nieuwe bouwervaring voor pagina's en berichten, die het maken van berichten met opmaak eenvoudig maakt, en gebruikt "blokken" om zonder problemen te maken waar tot nog toe shortcodes, aangepaste HTML, of "mystery meat" insluitingen voor nodig zijn.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
nl_BE: Het doel van deze nieuwe editor is het eenvoudig en plezierig maken om diverse inhoud aan WordPress toe te voegen. Dit hele bericht bestaat uit <em>stukjes inhoud</em> - het lijkt wat op LEGO stenen - die je kan bewegen en waarmee je kan werken. Beweeg je cursor rond en je ziet dat de verschillende blokken oplichten met contouren en pijlen. Druk op de pijlen om blokken snel te verplaatsen zonder bang te hoeven zijn dingen te verliezen tijdens kopieer- en plakwerk.

en: The guideline categories and their content.
nl_BE: De richtlijn categorieën en hun inhoud.

en: The icon content (SVG markup).
nl_BE: De icooninhoud (SVG mark-up).

en: The icon label.
nl_BE: Het icoonlabel.

en: The icon name.
nl_BE: De icoonnaam.

en: The id of a template
nl_BE: Het id van een template

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
nl_BE: De informatie die overeenkomt met de bron van het citaat is een apart tekstveld, zoals onderschriften onder afbeeldingen, zodat de structuur van het citaat is beschermd, zelfs wanneer je de bron selecteert, aanpast of verwijdert. Je kan het altijd weer eenvoudig terugzetten.

en: The output MIME type this image should be converted to, based on the image_editor_output_format filter. Null if no conversion is needed.
nl_BE: Het uitvoer MIME type waarnaar deze afbeelding moet worden omgezet, op basis van de afbeelding_editor_output_format filter. Null als er geen conversie nodig is.

en: The post type key "%s" is reserved by an existing post type.
nl_BE: De berichttype sleutel "%s" is gereserveerd door een bestaand berichttype.

en: The provider "%s" is not registered in the AI client registry.
nl_BE: De provider '%s' is niet geregistreerd in het AI-client register.

en: The slug of the template to get the fallback for
nl_BE: De slug van de template om de fallback voor te krijgen

en: The status of the guidelines (draft or publish).
nl_BE: De status van de richtlijnen (concept of publiceren).

en: The taxonomy key "%s" is already in use by a built-in or plugin-registered taxonomy.
nl_BE: De taxonomie sleutel "%s" is al in gebruik door een ingebouwde of plugin geregistreerde taxonomie.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
nl_BE: De template prefix voor de aangemaakte template. Dit wordt gebruikt om het belangrijkste template type te extraheren, bijv. in `taxonomy-books` wordt de `taxonomy` geëxtraheerd

en: The theme identifier
nl_BE: De thema aanduiding

en: Theme not found.
nl_BE: Thema niet gevonden.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
nl_BE: Er is nog geen inhoud om hier te tonen.

en: This content is password protected.
nl_BE: Deze inhoud is beveiligd met een wachtwoord.

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
nl_BE: Titel voor de globale stijlen variatie, zoals die in de database bestaat.

en: Title of the global styles variation.
nl_BE: Titel van de globale stijlen variant.

en: Toolbar in editor
nl_BE: Werkbalk in editor

en: Trash
nl_BE: Prullenmand

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
nl_BE: Probeer het onderschrift te selecteren en te verwijderen of te bewerken, nu hoef je niet meer op te passen dat je per ongeluk de afbeelding of andere tekst selecteert en de presentatie verpest.

en: Type of the comment.
nl_BE: Type van de reactie.

en: Typed post type configuration.
nl_BE: Getypte berichttype configuratie.

en: Typed taxonomy configuration.
nl_BE: Getypte taxonomie configuratie.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
nl_BE: Kan exportbestand (archief) niet openen voor schrijven.

en: Uncategorized
nl_BE: Niet gecategoriseerd

en: Unique identifier for the attachment.
nl_BE: Unieke sleutel voor de bijlage.

en: Unique identifier for the guidelines.
nl_BE: Unieke aanduiding voor de richtlijnen.

en: Unique identifier for the revision to restore.
nl_BE: Unieke identificatie voor de revisie om terug te zetten.

en: Unique identifier for the revision.
nl_BE: Unieke aanduiding voor de revisie.

en: Unknown author
nl_BE: Onbekende auteur

en: Unknown image size.
nl_BE: Onbekende afbeeldingengrootte.

en: Unknown title
nl_BE: Onbekende titel

en: Untitled post %d
nl_BE: Ongetiteld bericht %d

en: Update Guideline Type
nl_BE: Richtlijn type bijwerken

en: Uploaded image dimensions (%1$dx%2$d) do not match original image dimensions (%3$dx%4$d).
nl_BE: De afmetingen van de geüploade afbeelding (%1$dx%2$d) komen niet overeen met de originele afbeeldingenafmetingen (%3$dx%4$d).

en: Uploaded image height (%3$d) exceeds maximum for "%1$s" size (%2$d).
nl_BE: De hoogte van de geüploade afbeelding (%3$d) overschrijdt het maximum voor "%1$s" grootte (%2$d).

en: Uploaded image must have positive dimensions.
nl_BE: De geüploade afbeelding moet positieve afmetingen hebben.

en: Uploaded image width (%3$d) exceeds maximum for "%1$s" size (%2$d).
nl_BE: De breedte van de geüploade afbeelding (%3$d) overschrijdt het maximum voor "%1$s" grootte (%2$d).

en: Use as a `pre_render_block` filter is deprecated. Use with `render_block_data` instead.
nl_BE: Gebruik als `pre_render_block` filter is verouderd. Gebruik in plaats daarvan `render_block_data`.

en: User post type
nl_BE: Berichttype gebruiker

en: User post types
nl_BE: Berichttypes gebruiker

en: User taxonomies
nl_BE: Gebruiker taxonomieën

en: User taxonomy
nl_BE: Gebruiker taxonomie

en: View Guideline
nl_BE: Richtlijn bekijken

en: View Guideline Type
nl_BE: Richtlijn type bekijken

en: View Guidelines
nl_BE: Richtlijnen bekijken

en: Visual Editing
nl_BE: Visueel bewerken

en: Welcome to the Gutenberg Editor
nl_BE: Welkom bij de Gutenberg editor

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
nl_BE: Wat je nu leest is een <strong>tekstblok</strong>, het eenvoudigste blok van allemaal. Het tekstblok heeft haar eigen besturing zodat je het overal in het bericht kan zetten...

en: Whether a template is a custom template.
nl_BE: Of een template een aangepast template is.

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
nl_BE: Of de V2 van het lijstblok welke binnenblokken gebruikt moet worden ingeschakeld.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
nl_BE: Of de V2 van het citaatblok dat binnenste blokken gebruikt moet worden ingeschakeld.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
nl_BE: Of de prullenmand moet worden omzeild en verwijdering geforceerd moet worden.

en: Whether to convert image formats.
nl_BE: Of afbeelding formaten geconverteerd moeten worden.

en: Whether to generate image sub sizes from the sideloaded file.
nl_BE: Of je afbeelding sub groottes moet genereren vanuit het gesideloadde bestand.

en: Whether to generate image sub sizes.
nl_BE: Of sub grootten van afbeeldingen gegenereerd moeten worden.

en: Whether to use progressive/interlaced encoding when saving this image.
nl_BE: Of je progressieve/interlaced codering wilt gebruiken bij het opslaan van deze afbeelding.

en: Widget module name including namespace.
nl_BE: Naam widget module inclusief namespace.

en: Widget type "%s" is already registered.
nl_BE: Widget type "%s" is al geregistreerd.

en: Widget type "%s" is not registered.
nl_BE: Widget type "%s" is niet geregistreerd.

en: Widget type names must be strings.
nl_BE: Widget type namen moeten strings zijn.

en: Widget type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-widget-type
nl_BE: Widget type namen n moeten een namespace voorvoegsel bevatten. Voorbeeld: my-plugin/my-custom-widget

en: Widget type names must not contain uppercase characters.
nl_BE: Widget type namen mogen geen hoofdletters bevatten.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
nl_BE: Widget types om te verbergen voor het verouderde widget blok.

en: Workflow Palette
nl_BE: Workflow palet

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
nl_BE: Je kan elk blok maken dat je wilt, statisch of dynamisch, decoratief of gewoontjes. Dit is bijvoorbeeld een pull-quote blok:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
nl_BE: Je kan het aantal kolommen in je galerijen veranderen door een regelaar in de blok inspecteur in de zijbalk te bewegen.

en: You can see all notes on this post here:
nl_BE: Je kan alle notities op dit bericht hier bekijken:

en: You do not have permission to perform this action
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren

en: You do not have permission to sync this entity: %s.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze entiteit te synchroniseren: %s.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
nl_BE: Je %1$s bestand gebruikt een dynamische waarde (%2$s) voor het pad bij %3$s. De waarde bij %3$s is echter ook een dynamische waarde (wijst naar %4$s) en het wijzen naar een andere dynamische waarde wordt niet ondersteund. Werk %3$s bij zodat het direct naar %4$s verwijst.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_BE: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
nl_BE: Je reactie wacht op goedkeuring. Dit is een voorbeeld, je reactie zal pas zichtbaar worden na de goedkeuring.

en: Zip Export not supported.
nl_BE: Zip export niet ondersteund.

en: [%1$s] Note: "%2$s"
nl_BE: [%1$s] notitie: "%2$s"

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
nl_BE: [blokweergave gestopt vanwege patroon "%s"]

en: [block rendering halted]
nl_BE: [blok weergave gestopt]

en: `boolean` type for second argument `$settings` is deprecated. Use `array()` instead.
nl_BE: 'boolean' type voor het tweede argument `$settings` is verouderd. Gebruik in plaats daarvan `array()`.

en: `experimental-link-color` is no longer supported. Use `link-color` instead.
nl_BE: `experimental-link-color` wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan `link-color`.

[ctx: block bindings source]
en: Post Data
nl_BE: Berichtgegevens

[ctx: block bindings source]
en: Term Data
nl_BE: Term gegevens

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
nl_BE: Een kalender met de berichten van je website.

[ctx: block description]
en: A cloud of popular keywords, each sized by how often it appears.
nl_BE: Een wolk van populaire trefwoorden, elk op grootte gebaseerd op hoe vaak het voorkomt.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
nl_BE: Een verzameling blokken waarmee bezoekers op je website kunnen navigeren.

[ctx: block description]
en: A customizable button to close overlays.
nl_BE: Een aanpasbare knop om overlays te sluiten.

[ctx: block description]
en: A form.
nl_BE: Een formulier.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
nl_BE: Een enkele kolom binnen een kolommenblok.

[ctx: block description]
en: A single tab button in the tab list.
nl_BE: Een enkele tab knop in de tab lijst.

[ctx: block description]
en: A submission button for forms.
nl_BE: Een indieningsknop voor formulieren.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
nl_BE: Voeg een blok toe dat inhoud gehaald van andere websites toont, zoals Twitter of YouTube.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
nl_BE: Link naar downloadbaar bestand invoegen.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
nl_BE: Voeg een pagina, link, of ander item toe aan je navigatie.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
nl_BE: Een submenu toevoegen aan je navigatie.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
nl_BE: Gebruiker avatar toevoegen.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
nl_BE: Een afbeelding of video met tekst overlay toevoegen.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
nl_BE: Voeg aangepaste HTML code toe en bekijk een voorbeeld tijdens het bewerken.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
nl_BE: Voeg tekst toe dat je tussenruimte en tabs behoudt, en ook styling toestaat.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
nl_BE: Voeg witruimte toe tussen blokken en pas de hoogte aan.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
nl_BE: Een geavanceerd blok dat toestaat dat bericht reacties getoond worden met verschillende visuele configuraties.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
nl_BE: Een geavanceerd blok waarmee berichttypes kunnen worden getoond op basis van verschillende zoekopdracht parameters en visuele configuraties.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying taxonomy terms based on different query parameters and visual configurations.
nl_BE: Een geavanceerd blok waarmee taxonomie termen kunnen worden getoond op basis van verschillende query parameters en visuele configuraties.

[ctx: block description]
en: An individual item within a list.
nl_BE: Een individueel item binnen een lijst.

[ctx: block description]
en: An organized collection of items displayed in a specific order.
nl_BE: Een georganiseerde verzameling van items getoond in een specifieke volgorde.

[ctx: block description]
en: Container for tab panel content in a tabbed interface.
nl_BE: Container voor tab paneel inhoud in een interface met tabs.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
nl_BE: Bevat de blokelementen, gebruikt om een reactie te tonen zoals de titel, datum, auteur, avatar en meer.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
nl_BE: Bevat de blokelementen die worden gebruikt om een bericht te tonen, zoals de titel, datum, uitgelichte afbeelding, inhoud of samenvatting en meer.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a taxonomy term, like the name, description, and more.
nl_BE: Bevat de blokelementen die worden gebruikt om een taxonomie term te tonen, zoals de naam, beschrijving en meer.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
nl_BE: Bevat de blokelementen die worden gebruikt om inhoud te tonen als er geen zoekresultaten worden gevonden.

[ctx: block description]
en: Contains the hidden or revealed content beneath the heading.
nl_BE: Bevat de verborgen of onthulde inhoud onder de koptekst.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
nl_BE: Inhoud voor dit blok wordt getoond in de samenvatting op je archiefpagina.

[ctx: block description]
en: Content for a tab in a tabbed interface.
nl_BE: Inhoud voor een tab in een interface met tabs.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
nl_BE: Creëer een onderbreking tussen ideeën of secties met een horizontaal scheidingsteken.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
nl_BE: Maak een link die altijd wijst naar de homepage van de website. Is normaliter niet nodig als er al een website titel link aanwezig is in de header.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
nl_BE: Maak gestructureerde inhoud in rijen en kolommen om informatie te tonen.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what this site is about. This is important for search results, sharing on social media, and gives overall clarity to visitors.
nl_BE: Beschrijf in een paar woorden waar deze website over gaat. Dit is belangrijk voor zoekresultaten, delen op sociale media en geeft algemene duidelijkheid aan bezoekers.

[ctx: block description]
en: Display a breadcrumb trail showing the path to the current page.
nl_BE: Toon een kruimelpad trail die de weg naar de huidige pagina laat zien.

[ctx: block description]
en: Display a custom date.
nl_BE: Toon een aangepaste datum.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
nl_BE: Toon een datum archief van je berichten.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
nl_BE: Toon een verouderde widget.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
nl_BE: Toon een lijst van alle pagina's.

[ctx: block description]
en: Display a list of all terms of a given taxonomy.
nl_BE: Toon een lijst van alle termen van een gegeven taxonomie.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
nl_BE: Toon een lijst van je meest recente reacties.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
nl_BE: Toon een lijst van je meest recente berichten.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
nl_BE: Toon het aantal reacties van een bericht.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
nl_BE: Toon het reacties formulier van een bericht.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
nl_BE: Toon de uitgelichte afbeelding van een bericht.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social profile or site.
nl_BE: Toon een icoon dat linkt naar een sociaal profiel of website.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
nl_BE: Toon een afbeelding om deze website te vertegenwoordigen. Werk dit blok bij en de wijzigingen gelden overal.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
nl_BE: Toon stukjes code die je spatiëring en tabs respecteren.

[ctx: block description]
en: Display content in a tabbed interface to help users navigate detailed content with ease.
nl_BE: Toon inhoud in een interface met tabs om gebruikers te helpen gedetailleerde inhoud makkelijk te navigeren.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
nl_BE: Inhoud tonen in meerdere kolommen, met blokken toegevoegd aan elke kolom.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
nl_BE: Toon items van eender welke RSS of Atom feed.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
nl_BE: Toon voetnoten toegevoegd aan de pagina.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social profiles or sites.
nl_BE: Toon iconen die linken naar je social profielen of websites.

[ctx: block description]
en: Display mathematical notation using LaTeX.
nl_BE: Toon wiskundige notatie met LaTeX.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
nl_BE: Toon meerdere afbeeldingen in een rijke galerij.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
nl_BE: Toon de beschrijving van categorieën, tags en aangepaste taxonomieën bij het bekijken van een archief.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
nl_BE: De samenvatting tonen.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
nl_BE: Toon de zoekopdracht titel.

[ctx: block description]
en: Display the tab buttons for a tabbed interface.
nl_BE: Toon de tab knoppen voor een tabs interface.

[ctx: block description]
en: Display the total number of results in a query.
nl_BE: Het totale aantal resultaten in een query tonen.

[ctx: block description]
en: Displays a foldable layout that groups content in collapsible sections.
nl_BE: Toont een uitvouwbare lay-out die inhoud groepeert in samenvouwbare secties.

[ctx: block description]
en: Displays a heading that toggles the accordion panel.
nl_BE: Toont een koptekst die het accordeonpaneel aan-/uitzet.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
nl_BE: Toont een link om de reactie te bewerken in het WordPress Dashboard. Deze link is alleen zichtbaar voor gebruikers met de functie reactie bewerken.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
nl_BE: Toont een link om op een reactie te antwoorden.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
nl_BE: Toont een lijst met pagina nummers in de reactie paginatie.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
nl_BE: Toont een lijst met paginanummers voor paginering.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
nl_BE: Toon een pagina binnen een lijst van alle pagina's.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
nl_BE: Toont een gepagineerde navigatie naar de volgende/vorige reeks reacties, indien van toepassing.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
nl_BE: Toont een gepagineerde navigatie op volgend/vorige sets van berichten, indien van toepassing.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
nl_BE: Toont een titel met het aantal reacties.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
nl_BE: Toont de inhoud van een reactie.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
nl_BE: Toont de inhoud van een bericht of pagina.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
nl_BE: Toont de datum waarop de reactie geplaatst is.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
nl_BE: Toont de link van een bericht, pagina of elk ander inhoudstype.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
nl_BE: Toont de link naar de huidige bericht reacties.

[ctx: block description]
en: Displays the name of a taxonomy term.
nl_BE: Toont de naam van een taxonomieterm.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
nl_BE: Toont de naam van auteur van de reactie.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
nl_BE: Hier wordt de naam van deze website getoond. Werk het blok bij en de wijzigingen zijn overal van toepassing. Dit wordt ook getoond in de browser titelbalk en in de zoekresultaten.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
nl_BE: Toont de vorige reacties pagina link.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
nl_BE: Toont de volgende of vorige bericht link die naast het huidige bericht staat.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
nl_BE: Toont de vorige berichten pagina link.

[ctx: block description]
en: Displays the post count of a taxonomy term.
nl_BE: Toont het aantal berichten van een taxonomieterm.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
nl_BE: Toont de vorige reacties pagina link.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
nl_BE: Toont de vorige berichten pagina link.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
nl_BE: Toont de titel van een bericht, pagina of elk ander inhoudstype.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
nl_BE: Bewerk de verschillende globale regio's van je website, zoals de header, footer, zijbalk of maak je eigen.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
nl_BE: Een simpele audiospeler insluiten.

[ctx: block description]
en: Embed a simple playlist.
nl_BE: Een eenvoudige afspeellijst insluiten.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
nl_BE: Een video uit je mediabibliotheek insluiten of upload een nieuwe.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
nl_BE: Verzamel blokken in een lay-out container.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
nl_BE: Geef geciteerde tekst visuele nadruk. "Door anderen te citeren, citeren we onszelf." — Julio Cortázar

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
nl_BE: Geef speciale visuele nadruk aan een citaat uit je eigen tekst.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
nl_BE: Help bezoekers je inhoud te vinden.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
nl_BE: Bijkomende inhoud tonen of verbergen.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
nl_BE: Voeg extra aangepaste elementen in met een WordPress shortcode.

[ctx: block description]
en: Insert an SVG icon.
nl_BE: Voeg een SVG icoon in.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
nl_BE: Voeg een afbeelding in om een visuele uitspraak te maken.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
nl_BE: Poëzie invoegen. Gebruik speciale afstandsformaten. Of citeer songteksten.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
nl_BE: Introduceer nieuwe secties en organiseer je inhoud zo dat bezoekers (en zoekmachines) de structuur van je inhoud begrijpen.

[ctx: block description]
en: Playlist track.
nl_BE: Afspeellijst track.

[ctx: block description]
en: Post terms.
nl_BE: Bericht termen.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
nl_BE: Vraag bezoekers om actie te ondernemen met een link in de stijl van een knop.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
nl_BE: Vraag bezoekers om actie te ondernemen met een groep van links in de stijl van een knop.

[ctx: block description]
en: Provide a notification message after the form has been submitted.
nl_BE: Geef een notificatie nadat het formulier is ingezonden.

[ctx: block description]
en: Reuse this design across your site.
nl_BE: Hergebruik dit ontwerp op je hele website.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
nl_BE: Scheid je inhoud in een ervaring van meerdere pagina's.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
nl_BE: Zet media en woorden naast elkaar in voor een rijkere lay-out.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
nl_BE: Toon een blokpatroon.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
nl_BE: Toon inlog & uitlog links.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post. Can also show a word count.
nl_BE: Toon de minuten die vereist zijn om het bericht uit te lezen. Kan ook een woordentelling tonen.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
nl_BE: Begin met de basis bouwsteen van alle verhaallijnen.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
nl_BE: Vat je bericht samen met een lijst met kopteksten. Voeg HTML ankers toe aan koptekst blokken om ze hier te linken.

[ctx: block description]
en: The author biography.
nl_BE: De auteur biografie.

[ctx: block description]
en: The author name.
nl_BE: De auteur naam.

[ctx: block description]
en: The basic building block for forms.
nl_BE: Het basis bouwblok voor formulieren.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
nl_BE: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats hiervan het avatar blok.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block, the Author Name block, and the Author Biography block instead.
nl_BE: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats daarvan het avatar blok, het auteurnaam blok en het auteurbiografie blok.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
nl_BE: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats hiervan het kolommenblok.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
nl_BE: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats daarvan het reacties query loop blok.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
nl_BE: Gebruik de klassieke WordPress editor.

[ctx: block description]
en: Wraps the heading and panel in one unit.
nl_BE: Verpakt de koptekst en het paneel in één eenheid.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
nl_BE: Je website biedt geen ondersteuning voor dit blok.

[ctx: block keyword]
en: archive
nl_BE: archief

[ctx: block keyword]
en: bullet list
nl_BE: ongeordende lijst

[ctx: block keyword]
en: button
nl_BE: knop

[ctx: block keyword]
en: categories
nl_BE: categorieën

[ctx: block keyword]
en: cite
nl_BE: citeren

[ctx: block keyword]
en: close
nl_BE: sluit

[ctx: block keyword]
en: custom post types
nl_BE: aangepaste berichttypes

[ctx: block keyword]
en: description
nl_BE: beschrijving

[ctx: block keyword]
en: disclosure
nl_BE: bekendmaking

[ctx: block keyword]
en: divider
nl_BE: scheiding

[ctx: block keyword]
en: document outline
nl_BE: document overzicht

[ctx: block keyword]
en: embed
nl_BE: insluiten

[ctx: block keyword]
en: equation
nl_BE: vergelijking

[ctx: block keyword]
en: find
nl_BE: vind

[ctx: block keyword]
en: form
nl_BE: formulier

[ctx: block keyword]
en: formula
nl_BE: formule

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
nl_BE: horizontale lijn

[ctx: block keyword]
en: icon
nl_BE: icoon

[ctx: block keyword]
en: image
nl_BE: afbeelding

[ctx: block keyword]
en: images
nl_BE: afbeeldingen

[ctx: block keyword]
en: input
nl_BE: invoer

[ctx: block keyword]
en: list
nl_BE: lijst

[ctx: block keyword]
en: logout
nl_BE: uitloggen

[ctx: block keyword]
en: mathematics
nl_BE: wiskunde

[ctx: block keyword]
en: message
nl_BE: bericht

[ctx: block keyword]
en: movie
nl_BE: film

[ctx: block keyword]
en: music
nl_BE: muziek

[ctx: block keyword]
en: navigation
nl_BE: navigatie

[ctx: block keyword]
en: next page
nl_BE: volgende pagina

[ctx: block keyword]
en: notification
nl_BE: notificatie

[ctx: block keyword]
en: numbered list
nl_BE: genummerde lijst

[ctx: block keyword]
en: ordered list
nl_BE: geordende lijst

[ctx: block keyword]
en: page
nl_BE: pagina

[ctx: block keyword]
en: pagination
nl_BE: paginering

[ctx: block keyword]
en: photo
nl_BE: foto

[ctx: block keyword]
en: photos
nl_BE: foto's

[ctx: block keyword]
en: picture
nl_BE: afbeelding

[ctx: block keyword]
en: poem
nl_BE: gedicht

[ctx: block keyword]
en: poetry
nl_BE: poëzie

[ctx: block keyword]
en: posts
nl_BE: berichten

[ctx: block keyword]
en: read more
nl_BE: lees meer

[ctx: block keyword]
en: recent comments
nl_BE: recente reacties

[ctx: block keyword]
en: recent posts
nl_BE: recente berichten

[ctx: block keyword]
en: recording
nl_BE: opnemen

[ctx: block keyword]
en: references
nl_BE: referenties

[ctx: block keyword]
en: reusable
nl_BE: herbruikbaar

[ctx: block keyword]
en: row
nl_BE: rij

[ctx: block keyword]
en: section
nl_BE: sectie

[ctx: block keyword]
en: song
nl_BE: liedje

[ctx: block keyword]
en: sound
nl_BE: geluid

[ctx: block keyword]
en: stanza
nl_BE: strofe

[ctx: block keyword]
en: submit
nl_BE: indienen

[ctx: block keyword]
en: subtitle
nl_BE: subtitel

[ctx: block keyword]
en: summary
nl_BE: samenvatting

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
nl_BE: taxonomie

[ctx: block keyword]
en: term title
nl_BE: termtitel

[ctx: block keyword]
en: terms
nl_BE: termen

[ctx: block keyword]
en: text
nl_BE: tekst

[ctx: block keyword]
en: title
nl_BE: titel

[ctx: block keyword]
en: toggle
nl_BE: aan-/uitzetten

[ctx: block keyword]
en: verse
nl_BE: vers

[ctx: block style label]
en: Default
nl_BE: Standaard

[ctx: block style label]
en: Dots
nl_BE: Stippen

[ctx: block style label]
en: Fill
nl_BE: Vullen

[ctx: block style label]
en: Logos Only
nl_BE: Alleen logo's

[ctx: block style label]
en: Outline
nl_BE: Omlijning

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
nl_BE: Pilvorm

[ctx: block style label]
en: Plain
nl_BE: Zonder opmaak

[ctx: block style label]
en: Rounded
nl_BE: Afgerond

[ctx: block style label]
en: Stripes
nl_BE: Strepen

[ctx: block style label]
en: Wide Line
nl_BE: Brede lijn

[ctx: block title]
en: Accordion
nl_BE: Accordeon

[ctx: block title]
en: Accordion Heading
nl_BE: Accordeon koptekst

[ctx: block title]
en: Accordion Item
nl_BE: Accordeon item

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
nl_BE: Accordeon paneel

[ctx: block title]
en: Archives
nl_BE: Archieven

[ctx: block title]
en: Author (deprecated)
nl_BE: Auteur (verouderd)

[ctx: block title]
en: Author Biography
nl_BE: Auteur biografie

[ctx: block title]
en: Author Name
nl_BE: Auteur naam

[ctx: block title]
en: Breadcrumbs
nl_BE: Kruimelpad

[ctx: block title]
en: Button
nl_BE: Knop

[ctx: block title]
en: Buttons
nl_BE: Knoppen

[ctx: block title]
en: Calendar
nl_BE: Kalender

[ctx: block title]
en: Classic
nl_BE: Klassiek

[ctx: block title]
en: Column
nl_BE: Kolom

[ctx: block title]
en: Columns
nl_BE: Kolommen

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
nl_BE: Reactie (verouderd)

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
nl_BE: Reactie auteur avatar (verouderd)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
nl_BE: Reactie auteur naam

[ctx: block title]
en: Comment Content
nl_BE: Reactie inhoud

[ctx: block title]
en: Comment Date
nl_BE: Reactie datum

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
nl_BE: Reactie bewerk link

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
nl_BE: Reactie antwoord link

[ctx: block title]
en: Comment Template
nl_BE: Reactie template

[ctx: block title]
en: Comments
nl_BE: Reacties

[ctx: block title]
en: Comments Count
nl_BE: Aantal reacties

[ctx: block title]
en: Comments Form
nl_BE: Reacties formulier

[ctx: block title]
en: Comments Link
nl_BE: Reacties link

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
nl_BE: Reacties volgende pagina

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
nl_BE: Reacties pagina nummers

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
nl_BE: Reacties paginatie

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
nl_BE: Reacties vorige pagina

[ctx: block title]
en: Comments Title
nl_BE: Reacties titel

[ctx: block title]
en: Content
nl_BE: Inhoud

[ctx: block title]
en: Custom HTML
nl_BE: Aangepaste HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
nl_BE: Aangepaste link

[ctx: block title]
en: Date
nl_BE: Datum

[ctx: block title]
en: Embed
nl_BE: Insluiten

[ctx: block title]
en: Excerpt
nl_BE: Samenvatting

[ctx: block title]
en: Featured Image
nl_BE: Uitgelichte afbeelding

[ctx: block title]
en: File
nl_BE: Bestand

[ctx: block title]
en: Footnotes
nl_BE: Voetnoten

[ctx: block title]
en: Form
nl_BE: Formulier

[ctx: block title]
en: Form Submission Notification
nl_BE: Formulierinzending notificatie

[ctx: block title]
en: Form Submit Button
nl_BE: Formulier indieningsknop

[ctx: block title]
en: Gallery
nl_BE: Galerij

[ctx: block title]
en: Group
nl_BE: Groep

[ctx: block title]
en: Heading
nl_BE: Koptekst

[ctx: block title]
en: Home Link
nl_BE: Link naar beginpagina

[ctx: block title]
en: Icon
nl_BE: Icoon

[ctx: block title]
en: Image
nl_BE: Afbeelding

[ctx: block title]
en: Input Field
nl_BE: Invoerveld

[ctx: block title]
en: Latest Comments
nl_BE: Nieuwste reacties

[ctx: block title]
en: Latest Posts
nl_BE: Nieuwste berichten

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
nl_BE: Verouderde widget

[ctx: block title]
en: List
nl_BE: Lijst

[ctx: block title]
en: List Item
nl_BE: Lijst item

[ctx: block title]
en: Login/out
nl_BE: Login/uit

[ctx: block title]
en: Math
nl_BE: Wiskunde

[ctx: block title]
en: Media & Text
nl_BE: Media & tekst

[ctx: block title]
en: More
nl_BE: Meer

[ctx: block title]
en: Navigation
nl_BE: Navigatie

[ctx: block title]
en: Navigation Overlay Close
nl_BE: Navigatie overlay sluiten

[ctx: block title]
en: Next Page
nl_BE: Volgende pagina

[ctx: block title]
en: No Results
nl_BE: Geen resultaten

[ctx: block title]
en: Page Break
nl_BE: Pagina-einde

[ctx: block title]
en: Page List
nl_BE: Paginalijst

[ctx: block title]
en: Page List Item
nl_BE: Pagina lijst item

[ctx: block title]
en: Page Numbers
nl_BE: Paginanummers

[ctx: block title]
en: Pagination
nl_BE: Paginering

[ctx: block title]
en: Paragraph
nl_BE: Paragraaf

[ctx: block title]
en: Pattern
nl_BE: Patroon

[ctx: block title]
en: Pattern Placeholder
nl_BE: Patroon plaatshouder

[ctx: block title]
en: Playlist
nl_BE: Afspeellijst

[ctx: block title]
en: Playlist track
nl_BE: Afspeellijst track

[ctx: block title]
en: Poetry
nl_BE: Poëzie

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
nl_BE: Berichtnavigatie link

[ctx: block title]
en: Post Template
nl_BE: Bericht template

[ctx: block title]
en: Post Terms
nl_BE: Bericht termen

[ctx: block title]
en: Preformatted
nl_BE: Voorgeformatteerd

[ctx: block title]
en: Previous Page
nl_BE: Vorige pagina

[ctx: block title]
en: Query Loop
nl_BE: Query loop

[ctx: block title]
en: Query Title
nl_BE: Titel zoekopdracht

[ctx: block title]
en: Query Total
nl_BE: Query totaal

[ctx: block title]
en: Quote
nl_BE: Citaat

[ctx: block title]
en: Read More
nl_BE: Lees meer

[ctx: block title]
en: Search
nl_BE: Zoeken

[ctx: block title]
en: Separator
nl_BE: Scheidingsteken

[ctx: block title]
en: Site Logo
nl_BE: Website logo

[ctx: block title]
en: Site Tagline
nl_BE: Website slogan

[ctx: block title]
en: Site Title
nl_BE: Website titel

[ctx: block title]
en: Social Icon
nl_BE: Sociaal icoon

[ctx: block title]
en: Social Icons
nl_BE: Sociale iconen

[ctx: block title]
en: Spacer
nl_BE: Vulelement

[ctx: block title]
en: Tab List
nl_BE: Tab lijst

[ctx: block title]
en: Tab Panel
nl_BE: Tab paneel

[ctx: block title]
en: Tab Panels
nl_BE: Tab panelen

[ctx: block title]
en: Table
nl_BE: Tabel

[ctx: block title]
en: Table of Contents
nl_BE: Inhoudsopgave

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
nl_BE: Tagwolk

[ctx: block title]
en: Template Part
nl_BE: Template onderdeel

[ctx: block title]
en: Term Count
nl_BE: Term aantal

[ctx: block title]
en: Term Description
nl_BE: Term beschrijving

[ctx: block title]
en: Term Name
nl_BE: Term naam

[ctx: block title]
en: Term Template
nl_BE: Term template

[ctx: block title]
en: Terms List
nl_BE: Termenlijst

[ctx: block title]
en: Terms Query
nl_BE: Termen opvragen

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
nl_BE: Tekstkolommen (verouderd)

[ctx: block title]
en: Time to Read
nl_BE: Leestijd

[ctx: block title]
en: Title
nl_BE: Titel

[ctx: block title]
en: Unsupported
nl_BE: Niet ondersteund

[ctx: block title]
en: Widget Area
nl_BE: Widgetruimte

[ctx: block title]
en: Widget Group
nl_BE: Widget groep

en: by %s
nl_BE: Door %s

[ctx: experiments group name]
en: Blocks
nl_BE: Blokken

[ctx: experiments group name]
en: Data Views
nl_BE: Gegevensweergaven

[ctx: experiments group name]
en: Interactivity
nl_BE: Interactiviteit

[ctx: experiments group name]
en: Other
nl_BE: Overige

en: guideline_categories must be a JSON object.
nl_BE: guideline_categories moet een JSON object zijn.

[ctx: icon label]
en: Arrow Down
nl_BE: Pijl omlaag

[ctx: icon label]
en: Arrow Down Left
nl_BE: Pijl omlaag links

[ctx: icon label]
en: Arrow Down Right
nl_BE: Pijl omlaag rechts

[ctx: icon label]
en: Arrow Left
nl_BE: Pijl links

[ctx: icon label]
en: Arrow Right
nl_BE: Pijl rechts

[ctx: icon label]
en: Arrow Up
nl_BE: Pijl omhoog

[ctx: icon label]
en: Arrow Up Left
nl_BE: Pijl omhoog links

[ctx: icon label]
en: Arrow Up Right
nl_BE: Pijl omhoog rechts

[ctx: icon label]
en: At Symbol (@)
nl_BE: Apenstaartje (@)

[ctx: icon label]
en: Bell
nl_BE: Bel

[ctx: icon label]
en: Block Default
nl_BE: Blok standaard

[ctx: icon label]
en: Block Meta
nl_BE: Blok meta

[ctx: icon label]
en: Block Table
nl_BE: Blok tabel

[ctx: icon label]
en: Calendar
nl_BE: Kalender

[ctx: icon label]
en: Capture Photo
nl_BE: Foto vastleggen

[ctx: icon label]
en: Capture Video
nl_BE: Video vastleggen

[ctx: icon label]
en: Cart
nl_BE: Winkelwagen

[ctx: icon label]
en: Category
nl_BE: Categorie

[ctx: icon label]
en: Caution
nl_BE: Waarschuwing

[ctx: icon label]
en: Chart Bar
nl_BE: Grafiek balk

[ctx: icon label]
en: Check
nl_BE: Controleer

[ctx: icon label]
en: Chevron Down
nl_BE: Chevron omlaag

[ctx: icon label]
en: Chevron Down Small
nl_BE: Chevron omlaag klein

[ctx: icon label]
en: Chevron Left
nl_BE: Chevron links

[ctx: icon label]
en: Chevron Left Small
nl_BE: Chevron links klein

[ctx: icon label]
en: Chevron Right
nl_BE: Chevron rechts

[ctx: icon label]
en: Chevron Right Small
nl_BE: Chevron rechts klein

[ctx: icon label]
en: Chevron Up
nl_BE: Chevron omhoog

[ctx: icon label]
en: Chevron Up Down
nl_BE: Chevron omhoog omlaag

[ctx: icon label]
en: Chevron Up Small
nl_BE: Chevron omhoog klein

[ctx: icon label]
en: Comment
nl_BE: Reactie

[ctx: icon label]
en: Create
nl_BE: Maken

[ctx: icon label]
en: Drawer Left
nl_BE: Lade links

[ctx: icon label]
en: Drawer Right
nl_BE: Lade rechts

[ctx: icon label]
en: Envelope
nl_BE: Envelop

[ctx: icon label]
en: Error
nl_BE: Fout

[ctx: icon label]
en: External
nl_BE: Extern

[ctx: icon label]
en: File
nl_BE: Bestand

[ctx: icon label]
en: Gallery
nl_BE: Galerij

[ctx: icon label]
en: Group
nl_BE: Groep

[ctx: icon label]
en: Heading
nl_BE: Kop

[ctx: icon label]
en: Help
nl_BE: Hulp

[ctx: icon label]
en: Image
nl_BE: Afbeelding

[ctx: icon label]
en: Key
nl_BE: Sleutel

[ctx: icon label]
en: Language
nl_BE: Taal

[ctx: icon label]
en: Map Marker
nl_BE: Kaartmarkering

[ctx: icon label]
en: Mobile
nl_BE: Mobiel

[ctx: icon label]
en: More Horizontal
nl_BE: Meer horizontaal

[ctx: icon label]
en: More Vertical
nl_BE: Meer verticaal

[ctx: icon label]
en: Next
nl_BE: Volgende

[ctx: icon label]
en: Paragraph
nl_BE: Paragraaf

[ctx: icon label]
en: Payment
nl_BE: Betaling

[ctx: icon label]
en: Pencil
nl_BE: Potlood

[ctx: icon label]
en: People
nl_BE: Mensen

[ctx: icon label]
en: Plus Circle
nl_BE: Plus cirkel

[ctx: icon label]
en: Previous
nl_BE: Vorige

[ctx: icon label]
en: Published
nl_BE: Gepubliceerd

[ctx: icon label]
en: Quote
nl_BE: Citeren

[ctx: icon label]
en: Receipt
nl_BE: Bon

[ctx: icon label]
en: Scheduled
nl_BE: Ingepland

[ctx: icon label]
en: Search
nl_BE: Zoeken

[ctx: icon label]
en: Settings
nl_BE: Instellingen

[ctx: icon label]
en: Shadow
nl_BE: Schaduw

[ctx: icon label]
en: Share
nl_BE: Delen

[ctx: icon label]
en: Shield
nl_BE: Schild

[ctx: icon label]
en: Shuffle
nl_BE: Schudden

[ctx: icon label]
en: Star Empty
nl_BE: Lege ster

[ctx: icon label]
en: Star Filled
nl_BE: Gevulde ster

[ctx: icon label]
en: Star Half
nl_BE: Halve ster

[ctx: icon label]
en: Store
nl_BE: Winkel

[ctx: icon label]
en: Symbol
nl_BE: Symbool

[ctx: icon label]
en: Symbol Filled
nl_BE: Symbool ingevuld

[ctx: icon label]
en: Table
nl_BE: Tafel

[ctx: icon label]
en: Verse
nl_BE: Vers

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
nl_BE: Volgende:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
nl_BE: Vorige:

[ctx: label for next post link]
en: Next
nl_BE: Volgende

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
nl_BE: Vorige

[ctx: next image in lightbox]
en: Next
nl_BE: Volgende

[ctx: post list]
en: Join
nl_BE: Deelnemen

[ctx: post type general name]
en: Guidelines
nl_BE: Richtlijnen

[ctx: post type singular name]
en: Guideline
nl_BE: Richtlijn

[ctx: previous image in lightbox]
en: Previous
nl_BE: Vorige

en: resolved/reopened
nl_BE: opgelost/heropend

[ctx: social link block variation name]
en: RSS Feed
nl_BE: RSS feed

[ctx: social link block variation name]
en: Share Icon
nl_BE: Deel icoon

[ctx: taxonomy general name]
en: Guideline Types
nl_BE: Richtlijnen types

[ctx: taxonomy singular name]
en: Guideline Type
nl_BE: Richtlijn type

[ctx: track title, artist name, album name]
en: %1$s by %2$s from the album %3$s
nl_BE: %1$s door %2$s van het album %3$s

en: untitled post %s
nl_BE: ongetiteld bericht %s

en: … <a class="wp-block-latest-posts__read-more" href="%1$s" rel="noopener">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
nl_BE: … <a class="wp-block-latest-posts__read-more" href="%1$s" rel="noopener">Lees meer<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
