Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to mn translation catalogue (450 entries)

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
mn: theme.json settings.color.duotone доторх "%s" нь hex эсвэл rgb стринг биш юм.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
mn: $store нь WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg-ийн жишээ байх ёстой

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
mn[0]: %2$s <span class="screen-reader-text">дээрх %1$s</span> сэтгэгдэл
mn[1]: %2$s <span class="screen-reader-text">дээрх %1$s</span> сэтгэгдэл

en: %1$s on %2$s
mn: %1$s дээр %2$s

en: %s Avatar
mn: %s Аватар

en: %s minute | %s minutes
mn[0]: %s минут
mn[1]: %s минут

en: %s response | %s responses
mn[0]: %s хариулт
mn[1]: %s хариулт

en: %s submenu
mn: %s дэд цэс

en: %sX-Large
mn: %sX-Том

en: %sX-Small
mn: %sX-Жижиг

en: (%s author archive, opens in a new tab)
mn: (%s зохиогчийн архив, шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: (%s website link, opens in a new tab)
mn: (%s вэбсайтын холбоос, шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: (Home link, opens in a new tab)
mn: (Нүүр холбоос, шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: (no title)
mn: (гарчиг байхгүй)

en: ... like this one, which is right aligned.
mn: ... зөв зэрэгцүүлсэн энэ шиг.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
mn: Зураг мянган үгээр үнэ цэнэтэй

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
mn: Блокуудын асар том давуу тал бол та тэдгээрийг газар дээр нь засварлаж, контентоо шууд удирдах боломжтой юм. Үнийн эх сурвалж, товчлуурын текст гэх мэт зүйлсийг засварлах талбартай байхын оронд та агуулгыг шууд өөрчлөх боломжтой. Дараах ишлэлийг засварлаж үзнэ үү:

en: A link to a post format
mn: Нийтлэлийн форматын холбоос

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
mn: Хүртээмжтэй байх нь чухал - зургийн alt шинж чанарыг бүү мартаарай

en: Active theme color palette.
mn: Идэвхтэй сэдэвт өнгөт палитр.

en: Active theme font sizes.
mn: Идэвхтэй сэдвийн фонтын хэмжээ.

en: Active theme gradients.
mn: Идэвхтэй сэдвийн градиент.

en: Active theme spacing scale.
mn: Идэвхтэй сэдэв хоорондын зай.

en: Active theme spacing sizes.
mn: Идэвхтэй сэдэв хоорондын зай.

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
mn: Энэ сайтын нүүр хуудсанд RSS хангамж нэмэх нь дэмжигдээгүй, учир нь энэ нь таны сайтыг удаашруулж болзошгүй. Сайтын нийтлэлүүдийг жагсаахын тулд <strong>Хамгийн сүүлийн нийтлэлүүд</strong> гэх мэт өөр блок ашиглаж үзнэ үү.

en: All template parts
mn: Загварын бүх хэсгүүд

en: All templates
mn: Бүх загварууд

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
mn: Алдаа гарсан бөгөөд энэ нь хангамж унтарсан гэсэн үг юм. Дараа дахин оролдоорой.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
mn: Мөн <em>Жагсаалт</em> нь мэдээж үүнтэй адил :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
mn: Аливаа блок эдгээр тохируулгад хамрагдах боломжтой. Оруулсан блок нь эдгээрийг агуулсан бөгөөд хайрцагнаас гарахад хариу үйлдэл үзүүлдэг:

en: Archives
mn: Архив

en: Available image dimensions.
mn: Боломжтой зургийн хэмжээ.

en: Available image sizes.
mn: Боломжтой зургийн хэмжээ.

en: Beautiful landscape
mn: Үзэсгэлэнт ландшафт

en: Block
mn: Блоклох

en: Block inspector tab display overrides.
mn: Хянагч табын дэлгэцийг дарж бичихийг хориглох.

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
mn: Блокууд нь танд хэрэгтэй бүх зүйл байж болно. Жишээлбэл, та текстийнхээ найрлагад намуухан ишлэл нэмэх эсвэл асар том загвартай ишлэлийг харуулахыг илүүд үзэж болно. Эдгээр бүх сонголтууд нь оруулга дээр байдаг.

en: Close
mn: Хаах

en: Close menu
mn: Цэсийг хаах

en: Code is Poetry
mn: Код бол яруу найраг

[ctx: Color name]
en: Black
mn: Хар

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
mn: Цэнхэр хөх саарал

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
mn: Цайвар ногоон цэнхэр

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
mn: Гэрэлтдэг тод хув

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
mn: Гэрэлтдэг тод улбар шар

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
mn: Цайвар хөх цэнхэр

[ctx: Color name]
en: Pale pink
mn: Цайвар ягаан

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
mn: Тод хөх цэнхэр

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
mn: Тод ногоон хөх

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
mn: Тод ягаан

[ctx: Color name]
en: Vivid red
mn: Тод улаан

[ctx: Color name]
en: White
mn: Цагаан

en: Content
mn: Агуулга

en: Default size for images.
mn: Зургийн өгөгдмөл хэмжээ.

en: Demo
mn: Демо

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
mn: Одоогийн локал баруунаас зүүн тийш (RTL) байгаа эсэхийг тодорхойлно.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
mn: Зураг засварлах функц идэвхжсэн эсэхийг тодорхойлно.

en: Disables custom colors.
mn: Захиалгат өнгийг идэвхгүй болгоно.

en: Disables custom font size.
mn: Тусгай үсгийн хэмжээг идэвхгүй болгодог.

en: Disables custom spacing sizes.
mn: Тусгай зайны хэмжээг идэвхгүй болгоно.

en: Disables output of layout styles.
mn: Байршлын хэв маягийн гаралтыг идэвхгүй болгоно.

en: Discussion
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Documentation
mn: Баримт бичиг

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
mn: Цэнхэр, улбар шар

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
mn: Цэнхэр, улаан

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
mn: Хар саарал өнгөтэй

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
mn: Саарал өнгөтэй

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
mn: Нил ягаан ба шар

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
mn: Шөнө дунд

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
mn: Нил ягаан, ногоон

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
mn: Нил ягаан, шар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Editor styles
mn: Редакторын хэв маяг

en: Embed of %s.
mn: %s оруулах.

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
mn: YouTube, Tweets эсвэл бусад WordPress нийтлэл гэх мэт оруулга.

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
mn: Өргөн/Бүтэн зэрэгцүүлэхийг идэвхжүүлэх/идэвхгүй болгох.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
mn: Контейнер блок дахь байршлын дэмжлэгийг идэвхжүүлэх/идэвхгүй болгох.

en: Enables custom line height.
mn: Тусгай шугамын өндрийг идэвхжүүлнэ.

en: Enables custom spacing.
mn: Захиалгат зайг идэвхжүүлнэ.

en: Enables custom units.
mn: Тусгай нэгжүүдийг идэвхжүүлдэг.

en: Enables experimental Site Editor blocks
mn: Туршилтын сайт засварлагчийн блокуудыг идэвхжүүлдэг

en: Expand search field
mn: Хайлтын талбарыг өргөжүүлэх

en: Experiments
mn: Туршилтууд

en: Experiments Settings
mn: Туршилтын тохиргоо

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
mn: Илүү том

[ctx: Font size name]
en: Large
mn: Том

[ctx: Font size name]
en: Medium
mn: Дунд

[ctx: Font size name]
en: Small
mn: Жижиг

en: Footnotes
mn: Тайлбар

en: Galleries
mn: Галерей

en: Global settings.
mn: Глобал тохиргоо.

en: Global styles.
mn: Дэлхийн хэв маяг.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
mn: Оролдоод үзээрэй, WordPress таны нийтлэлүүдэд таны мэдэхгүй байсан зүйлсийг аль хэдийн нэмж болох зүйлсийг олж мэдэх болно. Эндээс та одоогоор олж болох зүйлсийн товч жагсаалт байна:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
mn: Бордо ичих

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
mn: Цайвар ягаан

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
mn: Хөргөх хүртэл дулаан спектр

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
mn: Цахилгаан өвс

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
mn: Цайвар ногоон хөхрөлтөөс тод ногоон өнгөтэй

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
mn: Гэрэлт харанхуй

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
mn: Гэрэлтдэг тод хуваас тод улбар шар хүртэл

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
mn: Гэрэлтсэн тод улбар шараас тод улаан

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
mn: Шөнө дунд

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
mn: Цайвар далай

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
mn: Маш цайвар сааралаас хөхөвтөр саарал хүртэл

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
mn: Цэнхэр хөхөөс тод ягаан хүртэл

en: Gutenberg
mn: Гутенберг

en: Gutenberg Team
mn: Гутенбергийн баг

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
mn: Гутенбергийн хөгжүүлэлтийн горим нь файлуудыг бүтээхийг шаарддаг. Хамаарал суулгахын тулд <code>npm install</code> , файлуудыг бүтээхийн тулд <code>npm run build</code> , файлуудыг бүтээхийн тулд <code>npm run dev</code> , өөрчлөлтийг ажиглаарай. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">оруулах</a> файлыг уншина уу.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
mn: Гутенберг зөв ажиллахын тулд WordPress %s эсвэл түүнээс хойшхи хувилбарыг шаарддаг. Гутенбергийг идэвхжүүлэхийн өмнө WordPress-г шинэчилнэ үү.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
mn: Зураг болон хэвлэл мэдээллийн хэрэгсэлтэй маш болгоомжтой харьцах нь шинэ редакторын гол чиглэл юм. Та өмнөхөөсөө хамаагүй хялбар бөгөөд бат бөх тайлбар нэмэх эсвэл зургуудаа бүрэн хэмжээгээр нь харуулах тал дээр олно гэж найдаж байна.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
mn: Гарчиг нь тусдаа блокууд бөгөөд энэ нь таны агуулгын тойм, зохион байгуулалтад тусалдаг.

en: Help build Gutenberg
mn: Гутенбергийг бүтээхэд тусална уу

en: Home
mn: Гэр

en: Icon
mn: Дүрс

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
mn: Хэрэв та шинэ <strong>өргөн</strong> болон <strong>бүтэн өргөн</strong> зэрэгцүүлэлтийг галерейтай хослуулбал, маш хурдан медиагаар баялаг бүдүүвчийг үүсгэж болно:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
mn: Хэрэв та нэмэлт блокуудыг хэрхэн бүтээх талаар илүү ихийг мэдэхийг хүсвэл эсвэл төсөлд туслах сонирхолтой байгаа бол <a href="%s">GitHub репозиторыг</a> зориорой.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
mn: Хэрэв таны загвар үүнийг дэмждэг бол зургийн хэрэгслийн самбар дээрх &quot;өргөн&quot; товчийг харах болно. Үүнийг нэг туршаад.

en: Images &amp; Videos
mn: Зураг, видео

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
mn: WordPress-ийн хийж чадах бүх зүйл танд хурдан бөгөөд интерфэйс дээрх ижил газар байгаа гэж төсөөлөөд үз дээ. HTML шошго, ангиудыг олж мэдэх эсвэл нарийн төвөгтэй богино кодын синтаксийг санах шаардлагагүй. Энэ бол оруулагчийн ард байгаа сүнс бөгөөд засварлагчийн эргэн тойронд харагдах <code>(+)</code> товчлуур бөгөөд энэ нь танд боломжтой бүх контентын блокуудыг үзэж, нийтлэлдээ нэмэх боломжийг олгодог. Plugins болон загварууд нь өөрсдөө бүртгүүлэх боломжтой бөгөөд баялаг засварлах, нийтлэх бүх төрлийн боломжийг нээж өгдөг.

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
mn: Загвар нь захиалгат эсвэл загварын шатлалын нэг хэсэг эсэхийг заана

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
mn: Одоогийн загвар нь блок дээр суурилсан загваруудыг дэмжиж байгаа эсэхийг заана.

en: Invalid post parent ID.
mn: Хүчингүй дараах эцэг эхийн ID.

en: Large
mn: Том

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
mn: Товчлуур, баатрын зураг, тусгаарлагч гэх мэт байршлын блокууд.

en: Learn more
mn: Илүү их судла

en: List of allowed block types.
mn: Зөвшөөрөгдсөн блокийн төрлүүдийн жагсаалт.

en: List of allowed mime types and file extensions.
mn: Зөвшөөрөгдсөн mime төрөл болон файлын өргөтгөлүүдийн жагсаалт.

en: Logo
mn: Лого

en: Matt Mullenweg, 2017
mn: Мэтт Мулленвег, 2017 он

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
mn: Сайтын зөвшөөрөгдсөн байтаар байршуулах дээд хэмжээ.

en: Medium
mn: Дунд

en: Menu
mn: Цэс

en: My patterns
mn: Миний загварууд

en: Navigation
mn: Навигац

en: Newer Comments
mn: Шинэ сэтгэгдэл

en: Next Page
mn: Дараагийн хуудас

en: No archives to show.
mn: Харуулах архив байхгүй.

en: No comments to show.
mn: Үзүүлэх сэтгэгдэл алга.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
mn: <span class="screen-reader-text">%s дээр</span> сэтгэгдэл байхгүй

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
mn: Уулс ба хэвлэх машинуудын

en: Older Comments
mn: Хуучин сэтгэгдлүүд

en: One response
mn: Нэг хариулт

en: Open command palette
mn: Командын палитрыг нээх

en: Open menu
mn: Цэсийг нээх

en: PDF embed
mn: PDF оруулах

en: Pages
mn: Хуудас

en: Pagination
mn: Хуудсууд

en: Patterns
mn: Загвар

en: Pending
mn: Хүлээгдэж байна

en: Post Format Link
mn: Нийтлэлийн форматын холбоос

en: Previous Page
mn: Өмнөх хуудас

en: Printing since 1440. This is the development plugin for the block editor, site editor, and other future WordPress core functionality.
mn: 1440 оноос хойш хэвлэж байна. Энэ бол блок засварлагч, сайт засварлагч болон бусад WordPress-ийн үндсэн функцүүдэд зориулсан хөгжүүлэлтийн залгаас юм.

en: Private
mn: Хувийн

en: Published
mn: Нийтэлсэн

en: RSS Error:
mn: RSS алдаа:

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
mn: Түүхий хэмжээ нь мөр, бүхэл тоо эсвэл хөвөгч байх ёстой.

en: Read more
mn: Цааш унших

en: Response
mn: Хариулт

en: Responses
mn: Хариултууд

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
mn: Блок засварлагч дээр харагдах блокийн төрлүүдийн бүх категорийг буцаана.

en: Scheduled
mn: Төлөвлөсөн

en: Search
mn: Хайх

en: Search results
mn: Хайлтын үр дүн

en: Search results for: "%s"
mn: Хайлтын үр дүн: "%s"

en: Select %s
mn: %s-г сонгоно уу

en: Select Day
mn: Өдөр сонгоно уу

en: Select Month
mn: Сарыг сонгоно уу

en: Select Post
mn: Нийтлэлийг сонгоно уу

en: Select Week
mn: Долоо хоногийг сонгоно уу

en: Select Year
mn: Оныг сонгоно уу

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
mn: Үндсэн, сэдэв, хэрэглэгчийн гарал үүслээс нэгтгэсэн тохиргоо.

en: Site icon.
mn: Сайтын дүрс.

en: Site logo.
mn: Сайтын лого.

en: Small
mn: Жижиг

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
mn: Зарим theme.json settings.spacing.spacingScale-н утгууд буруу байна

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
mn: Уучлаарай, та блок засварлагчийн тохиргоог унших эрхгүй.

en: Status
mn: Статус

en: Styles
mn: Загварууд

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
mn: Загваруудыг үндсэн, сэдэв, хэрэглэгчийн гарал үүслээр нэгтгэсэн.

en: Support
mn: Дэмжлэг

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
mn: Мэдээжийн хэрэг, бүрэн хэмжээний зураг нэлээд том байж болно. Гэхдээ заримдаа зураг нь үнэ цэнэтэй байдаг.

en: Table of Contents
mn: Агуулга

en: Template Parts
mn: Загварын хэсгүүд

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
mn: Загварын хэсгийг устгасан эсвэл ашиглах боломжгүй: %s

en: Templates
mn: Загварууд

en: Text &amp; Headings
mn: Текст ба гарчиг

en: Thanks for testing Gutenberg!
mn: Гутенбергийг туршиж үзсэнд баярлалаа!

en: The <em>Inserter</em> Tool
mn: <em>Оруулах</em> хэрэгсэл

en: The ID for the parent of the revision.
mn: Хувилбарын эцэг эхийн ID.

en: The WordPress community
mn: WordPress нийгэмлэг

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
mn: Дээрх нь ердөө хоёр зурагтай галерей юм. Энэ нь хөвөгчтэй харьцахгүйгээр нүдэнд харагдахуйц загваруудыг бий болгох илүү хялбар арга юм. Та блок шилжүүлэгчийг ашиглан галерейг дахин бие даасан зураг руу хялбархан хөрвүүлэх боломжтой.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
mn: Нийтлэгдсэн нийтлэл байхгүй тул хуанлийн блокыг нуусан.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
mn: "%s" хос дууны id theme.json тохиргоонд бүртгэгдээгүй байна

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
mn: Редактор нь баялаг нийтлэл бичихэд хялбар болгох шинэ хуудас, нийтлэл бүтээх туршлагыг бий болгохыг хичээх бөгөөд өнөөдөр богино код, тусгай HTML эсвэл "нууцлаг мах" шигтгээ илрүүлэхэд хялбар болгох "блок"-уудтай.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
mn: Энэхүү шинэ редакторын зорилго нь WordPress дээр баялаг контент нэмэхийг энгийн бөгөөд тааламжтай болгох явдал юм. Энэ нийтлэл бүхэлдээ LEGO тоосгонуудтай төстэй <em>контентуудаас</em> бүрдсэн бөгөөд та хөдөлж, харилцах боломжтой. Курсороо хөдөлгөвөл янз бүрийн блокууд тойм болон сумаар гэрэлтэж байгааг анзаарах болно. Хуулах, буулгах явцад зүйлээ алдахаас айхгүйгээр блокуудын байршлыг хурдан өөрчлөхийн тулд сумыг дарна уу.

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
mn: Ишлэлийн эх сурвалжтай харгалзах мэдээлэл нь зургийн доорх тайлбартай адил тусдаа текст талбар тул эх сурвалжийг сонгох, өөрчлөх, устгасан ч ишлэлийн бүтэц хамгаалагдсан болно. Үүнийг буцааж нэмэх нь үргэлж хялбар байдаг.

en: The slug of the template to get the fallback for
mn: Загварын нөөцийг авахын тулд slug

en: Theme not found.
mn: Сэдэв олдсонгүй.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
mn: Энд харуулах контент хараахан алга.

en: This content is password protected.
mn: Энэ контент нь нууц үгээр хамгаалагдсан.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
mn: Тайлбарыг сонгох, устгах эсвэл засахыг оролдоорой, одоо та зураг эсвэл бусад текстийг андуурч сонгож, үзүүлэнг эвдэхээс болгоомжлох шаардлагагүй болно.

en: Uncategorized
mn: Ангилалгүй

en: Unique identifier for the revision.
mn: Засвар хийх өвөрмөц танигч.

en: Untitled post %d
mn: Гарчиггүй нийтлэл %d

en: Visual Editing
mn: Визуал засвар

en: Welcome to the Gutenberg Editor
mn: Гутенбергийн редакторт тавтай морилно уу

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
mn: Таны одоо уншиж байгаа зүйл бол <strong>текст блок</strong> нь хамгийн энгийн блок юм. Текстийн блок нь шуудангийн эргэн тойронд чөлөөтэй хөдөлж болох өөрийн удирдлагатай...

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
mn: Дотоод блокуудыг ашигладаг жагсаалтын блокийн V2-г идэвхжүүлсэн эсэх.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
mn: Дотор блокуудыг ашигладаг ишлэлийн блокийн V2-г идэвхжүүлсэн эсэх.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
mn: Хуучин виджетийн блокоос нуух виджетийн төрлүүд.

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
mn: Хажуугийн самбар дээрх блок шалгагч дахь гулсагчийг чирснээр та галерей дахь баганын хэмжээг өөрчилж болно.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
mn: Таны %1$s файл %3$s дээрх замд динамик утгыг (%2$s) ашигладаг. Гэсэн хэдий ч %3$s дээрх утга нь мөн динамик утга (%4$s руу заадаг) бөгөөд өөр динамик утгыг зааж өгөхийг дэмждэггүй. %4$s руу шууд зааж өгөхийн тулд %3$s-г шинэчилнэ үү.

en: Your comment is awaiting moderation.
mn: Таны сэтгэгдэл зохицуулалтыг хүлээж байна.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
mn: Таны сэтгэгдэл зохицуулалтыг хүлээж байна. Энэ бол урьдчилан үзэх; Таны сэтгэгдэл батлагдсаны дараа харагдах болно.

en: [block rendering halted]
mn: [блок буулгалт зогссон]

en: `experimental-link-color` is no longer supported. Use `link-color` instead.
mn: `experimental-link-color`-г дэмжихээ больсон. Оронд нь `link-color`-г ашиглаарай.

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
mn: Таны сайтын нийтлэлүүдийн календарь.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
mn: Зочдод танай сайтыг тойрон гарах боломжийг олгодог блокуудын цуглуулга.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
mn: Баганын блок доторх нэг багана.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
mn: Twitter эсвэл YouTube зэрэг бусад сайтаас татсан контентыг харуулах блок нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
mn: Татаж авах боломжтой файлд холбоос нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
mn: Навигацдаа хуудас, холбоос эсвэл өөр зүйл нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
mn: Навигацдаа дэд цэс нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
mn: Хэрэглэгчийн аватар нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
mn: Текст давхарласан зураг эсвэл видео нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
mn: Тусгай HTML кодыг нэмж, засварлах явцдаа урьдчилан хараарай.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
mn: Зай болон табуудыг хүндэтгэх текстийг нэмж, загварчлалыг зөвшөөрнө үү.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
mn: Блокуудын хооронд хоосон зай нэмж, өндрийг нь тохируулна уу.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
mn: Өөр өөр визуал тохиргоог ашиглан нийтлэлийн сэтгэгдлийг харуулах боломжийг олгодог дэвшилтэт блок.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
mn: Янз бүрийн асуулгын параметрүүд болон визуал тохиргоонд үндэслэн нийтлэлийн төрлийг харуулах боломжийг олгодог дэвшилтэт блок.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
mn: Гарчиг, огноо, зохиогч, аватар гэх мэт тайлбарыг харуулахад ашигладаг блокийн элементүүдийг агуулна.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
mn: Гарчиг, огноо, онцолсон зураг, агуулга эсвэл ишлэл гэх мэт нийтлэлийг гаргахад ашигладаг блок элементүүдийг агуулна.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
mn: Асуулгын үр дүн олдохгүй үед агуулгыг үзүүлэхэд ашигладаг блокийн элементүүдийг агуулна.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
mn: Энэ блокийн өмнөх агуулгыг таны архивын хуудасны ишлэлд харуулах болно.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
mn: Хэвтээ тусгаарлагчаар санаа эсвэл хэсгүүдийн хооронд завсарлага үүсгэ.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
mn: Сайтын нүүр хуудас руу үргэлж чиглэсэн холбоос үүсгэ. Толгой хэсэгт сайтын гарчгийн холбоос байгаа бол ихэвчлэн шаардлагагүй.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
mn: Мэдээллийг харуулахын тулд мөр, баганад бүтэцтэй контент үүсгэ.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
mn: Нийтлэлийнхээ огнооны архивыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
mn: Хуучин виджетийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
mn: Бүх хуудасны жагсаалтыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
mn: Хамгийн сүүлд бичсэн сэтгэгдлүүдийн жагсаалтыг харуул.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
mn: Таны хамгийн сүүлийн нийтлэлүүдийн жагсаалтыг харуул.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
mn: Нийтлэлийн сэтгэгдлийн тоог харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
mn: Нийтлэлийн сэтгэгдлийн маягтыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
mn: Нийтлэлийн онцолсон зургийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
mn: Энэ сайтыг төлөөлөх зургийг харуул. Энэ блокийг шинэчлээд өөрчлөлтүүд хаа сайгүй хэрэгжинэ.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
mn: Таны зай болон табуудыг хүндэтгэсэн кодын хэсгүүдийг харуул.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
mn: Агуулгыг олон баганад харуулах ба багана бүрт блок нэмж оруулах.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
mn: Дурын RSS эсвэл Atom хангамжийн оруулгуудыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
mn: Баян галерейд олон зургийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
mn: Архивыг үзэхдээ категори, шошго, тусгай ангилал зүйн тайлбарыг харуул.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
mn: Ишлэлийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
mn: Асуулгын гарчгийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
mn: WordPress хяналтын самбар дээрх тайлбарыг засах холбоосыг харуулна. Энэ холбоос нь зөвхөн сэтгэгдэл бичих чадвартай хэрэглэгчдэд харагдана.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
mn: Сэтгэгдэлд хариулах холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
mn: Сэтгэгдэл бичих хуудасны дугаарын жагсаалтыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
mn: Бүх хуудасны жагсаалт доторх хуудсыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
mn: Боломжтой үед дараагийн/өмнөх сэтгэгдлүүд рүү хуудасчилсан навигацыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
mn: Боломжтой бол дараагийн/өмнөх нийтлэлүүд рүү хуудасчилсан навигацыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
mn: Сэтгэгдлийн агуулгыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
mn: Нийтлэл эсвэл хуудасны агуулгыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
mn: Сэтгэгдэл нийтлэгдсэн огноог харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
mn: Нийтлэл, хуудас эсвэл бусад төрлийн агуулгын холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
mn: Одоогийн нийтлэлийн сэтгэгдлийн холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
mn: Сэтгэгдлийн зохиогчийн нэрийг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
mn: Энэ сайтын нэрийг харуулна. Блокыг шинэчилж, өөрчлөлтүүд нь ашигласан бүх газарт хамаарна. Энэ нь мөн хөтчийн гарчгийн талбар болон хайлтын үр дүнд харагдах болно.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
mn: Дараагийн сэтгэгдлийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
mn: Одоогийн нийтлэлийн хажууд байгаа дараагийн эсвэл өмнөх нийтлэлийн холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
mn: Дараагийн нийтлэлийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
mn: Өмнөх сэтгэгдлийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
mn: Өмнөх нийтлэлүүдийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
mn: Нийтлэл, хуудас эсвэл бусад төрлийн агуулгын гарчгийг харуулна.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
mn: Өөрийн сайтын толгой, доод хэсэг, хажуугийн хэсэг гэх мэт дэлхийн өөр өөр бүс нутгийг засах эсвэл өөрөө үүсгэх.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
mn: Энгийн аудио тоглуулагчийг суулгана уу.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
mn: Өөрийн медиа сангаас видео оруулах эсвэл шинээр байршуулах.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
mn: Блокуудыг байрлуулах саванд цуглуул.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
mn: Иш татсан текстийг визуал онцлох. "Бусдаас иш татахдаа бид өөрсдийгөө иш татдаг." - Хулио Кортазар

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
mn: Текстийнхээ ишлэлд харааны онцгой ач холбогдол өг.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
mn: Зочдод таны агуулгыг олоход нь тусал.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
mn: Нэмэлт агуулгыг нуух, харуулах.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
mn: WordPress богино кодоор нэмэлт захиалгат элементүүдийг оруулна уу.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
mn: Үзүүлэн харуулахын тулд зураг оруулна уу.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
mn: Шүлэг оруулах. Тусгай зайны форматыг ашигла. Эсвэл дууны үгийг иш татна уу.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
mn: Шинэ хэсгүүдийг танилцуулж, зочдод (болон хайлтын системд) таны агуулгын бүтцийг ойлгоход туслах контентыг зохион байгуул.

[ctx: block description]
en: Post terms.
mn: Нийтлэлийн нөхцөл.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
mn: Товч хэлбэрийн холбоосоор зочдод арга хэмжээ авахыг сануул.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
mn: Товчлуур маягийн холбоосуудын тусламжтайгаар зочдод арга хэмжээ авахыг сануул.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
mn: Өөрийн агуулгыг олон хуудасны туршлага болгон тусгаарла.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
mn: Илүү баялаг байршилтай болгохын тулд медиа болон үгсийг зэрэгцүүлэн байрлуул.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
mn: Блокны загварыг харуул.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
mn: Нэвтрэх, гарах холбоосыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
mn: Бүх өгүүллэгийн үндсэн материалаас эхэл.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
mn: Нийтлэлээ гарчгийн жагсаалтаар нэгтгэн дүгнэ. Энд холбохын тулд Гарчиг блокуудад HTML зангуу нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: The author biography.
mn: Зохиогчийн намтар.

[ctx: block description]
en: The author name.
mn: Зохиогчийн нэр.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
mn: Энэ блок хуучирсан. Оронд нь Аватар блок ашиглана уу.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
mn: Энэ блок хуучирсан. Оронд нь Багана блокыг ашиглана уу.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
mn: Энэ блок хуучирсан. Оронд нь Сэтгэгдэл блокыг ашиглана уу.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
mn: Сонгодог WordPress засварлагчийг ашигла.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
mn: Таны сайтад энэ блокийн дэмжлэг байхгүй байна.

[ctx: block keyword]
en: archive
mn: архив

[ctx: block keyword]
en: atom
mn: атом

[ctx: block keyword]
en: blockquote
mn: блок ишлэл

[ctx: block keyword]
en: bullet list
mn: сумны жагсаалт

[ctx: block keyword]
en: cite
mn: иш татах

[ctx: block keyword]
en: container
mn: сав

[ctx: block keyword]
en: description
mn: тайлбар

[ctx: block keyword]
en: disclosure
mn: ил тод болгох

[ctx: block keyword]
en: divider
mn: хуваагч

[ctx: block keyword]
en: document
mn: баримт бичиг

[ctx: block keyword]
en: document outline
mn: баримт бичгийн тойм

[ctx: block keyword]
en: download
mn: татаж авах

[ctx: block keyword]
en: embed
mn: оруулах

[ctx: block keyword]
en: feed
mn: тэжээх

[ctx: block keyword]
en: find
mn: олох

[ctx: block keyword]
en: form
mn: хэлбэр

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
mn: хэвтээ шугам

[ctx: block keyword]
en: hr
mn: цаг

[ctx: block keyword]
en: image
mn: зураг

[ctx: block keyword]
en: images
mn: зургууд

[ctx: block keyword]
en: link
mn: холбоос

[ctx: block keyword]
en: links
mn: холбоосууд

[ctx: block keyword]
en: login
mn: нэвтрэх

[ctx: block keyword]
en: logout
mn: гарах

[ctx: block keyword]
en: menu
mn: цэс

[ctx: block keyword]
en: movie
mn: кино

[ctx: block keyword]
en: music
mn: хөгжим

[ctx: block keyword]
en: navigation
mn: навигаци

[ctx: block keyword]
en: next page
mn: дараагийн хуудас

[ctx: block keyword]
en: numbered list
mn: дугаарласан жагсаалт

[ctx: block keyword]
en: ordered list
mn: захиалгат жагсаалт

[ctx: block keyword]
en: page
mn: хуудас

[ctx: block keyword]
en: pagination
mn: хуудаслах

[ctx: block keyword]
en: photo
mn: гэрэл зураг

[ctx: block keyword]
en: photos
mn: гэрэл зураг

[ctx: block keyword]
en: picture
mn: зураг

[ctx: block keyword]
en: podcast
mn: подкаст

[ctx: block keyword]
en: poem
mn: шүлэг

[ctx: block keyword]
en: poetry
mn: яруу найраг

[ctx: block keyword]
en: posts
mn: бичлэгүүд

[ctx: block keyword]
en: read more
mn: цааш унших

[ctx: block keyword]
en: recent comments
mn: сүүлийн үеийн сэтгэгдлүүд

[ctx: block keyword]
en: recent posts
mn: шинэ мэдээнүүд

[ctx: block keyword]
en: recording
mn: бичлэг

[ctx: block keyword]
en: references
mn: лавлагаа

[ctx: block keyword]
en: reusable
mn: дахин ашиглах боломжтой

[ctx: block keyword]
en: row
mn: эгнээ

[ctx: block keyword]
en: section
mn: хэсэг

[ctx: block keyword]
en: sound
mn: дуу чимээ

[ctx: block keyword]
en: subtitle
mn: хадмал орчуулга

[ctx: block keyword]
en: summary
mn: хураангуй

[ctx: block keyword]
en: text
mn: текст

[ctx: block keyword]
en: title
mn: гарчиг

[ctx: block keyword]
en: video
mn: видео

[ctx: block keyword]
en: wrapper
mn: боодол

[ctx: block style label]
en: Default
mn: Өгөгдмөл

[ctx: block style label]
en: Dots
mn: Цэгүүд

[ctx: block style label]
en: Fill
mn: Бөглөх

[ctx: block style label]
en: Logos Only
mn: Зөвхөн лого

[ctx: block style label]
en: Outline
mn: Тойм

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
mn: Эмийн хэлбэр

[ctx: block style label]
en: Plain
mn: Энгийн

[ctx: block style label]
en: Rounded
mn: Бөөрөнхийлсөн

[ctx: block style label]
en: Stripes
mn: Судал

[ctx: block style label]
en: Wide Line
mn: Өргөн шугам

[ctx: block title]
en: Archives
mn: Архив

[ctx: block title]
en: Audio
mn: Аудио

[ctx: block title]
en: Avatar
mn: Аватар

[ctx: block title]
en: Button
mn: Товчлуур

[ctx: block title]
en: Buttons
mn: Товчлуурууд

[ctx: block title]
en: Calendar
mn: Хуанли

[ctx: block title]
en: Classic
mn: Сонгодог

[ctx: block title]
en: Code
mn: Код

[ctx: block title]
en: Column
mn: Багана

[ctx: block title]
en: Columns
mn: Баганууд

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
mn: Сэтгэгдлийн зохиогч Аватар (хуучирсан)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
mn: Сэтгэгдэл Зохиогчийн нэр

[ctx: block title]
en: Comment Content
mn: Сэтгэгдлийн агуулга

[ctx: block title]
en: Comment Date
mn: Сэтгэгдэл бичих огноо

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
mn: Сэтгэгдэл засах холбоос

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
mn: Сэтгэгдэл бичих линк

[ctx: block title]
en: Comment Template
mn: Сэтгэгдлийн загвар

[ctx: block title]
en: Comments
mn: Сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
mn: Дараагийн хуудасны сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
mn: Сэтгэгдлийн хуудасны дугаар

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
mn: Сэтгэгдэл хуудаснаа

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
mn: Өмнөх хуудасны сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Comments Title
mn: Сэтгэгдлийн гарчиг

[ctx: block title]
en: Cover
mn: Хавтас

[ctx: block title]
en: Custom HTML
mn: Тусгай HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
mn: Тусгай холбоос

[ctx: block title]
en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй мэдээлэл

[ctx: block title]
en: Embed
mn: Оруулсан

[ctx: block title]
en: Excerpt
mn: Ишлэл

[ctx: block title]
en: File
mn: Файл

[ctx: block title]
en: Footnotes
mn: Тайлбар

[ctx: block title]
en: Gallery
mn: Галерей

[ctx: block title]
en: Group
mn: Бүлэг

[ctx: block title]
en: Heading
mn: Гарчиг

[ctx: block title]
en: Home Link
mn: Нүүр хуудас холбоос

[ctx: block title]
en: Image
mn: Зураг

[ctx: block title]
en: Latest Comments
mn: Сүүлийн сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Latest Posts
mn: Сүүлийн бичлэгүүд

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
mn: Хуучин виджет

[ctx: block title]
en: List
mn: Жагсаалт

[ctx: block title]
en: Login/out
mn: Нэвтрэх/гарах

[ctx: block title]
en: Media & Text
mn: Хэвлэл мэдээлэл ба текст

[ctx: block title]
en: More
mn: Илүү

[ctx: block title]
en: Navigation
mn: Навигац

[ctx: block title]
en: Next Page
mn: Дараагийн хуудас

[ctx: block title]
en: Page Break
mn: Хуудасны завсарлага

[ctx: block title]
en: Page List
mn: Хуудасны жагсаалт

[ctx: block title]
en: Page List Item
mn: Хуудасны жагсаалтын зүйл

[ctx: block title]
en: Page Numbers
mn: Хуудасны дугаар

[ctx: block title]
en: Pagination
mn: Хуудсууд

[ctx: block title]
en: Paragraph
mn: Догол мөр

[ctx: block title]
en: Pattern
mn: Загвар

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
mn: Бичлэгийн навигацийн холбоос

[ctx: block title]
en: Post Template
mn: Нийтлэлийн загвар

[ctx: block title]
en: Post Terms
mn: Нийтлэлийн нөхцөл

[ctx: block title]
en: Preformatted
mn: Урьдчилан форматласан

[ctx: block title]
en: Previous Page
mn: Өмнөх хуудас

[ctx: block title]
en: Pullquote
mn: Хашилт

[ctx: block title]
en: Query Loop
mn: Асуулгын давталт

[ctx: block title]
en: Query Title
mn: Асуулгын гарчиг

[ctx: block title]
en: Quote
mn: Иш татах

[ctx: block title]
en: Read More
mn: Цааш унших

[ctx: block title]
en: Search
mn: Хайх

[ctx: block title]
en: Separator
mn: Тусгаарлагч

[ctx: block title]
en: Shortcode
mn: Богино код

[ctx: block title]
en: Site Logo
mn: Сайтын лого

[ctx: block title]
en: Site Tagline
mn: Сайтын танилцуулга

[ctx: block title]
en: Site Title
mn: Сайтын гарчиг

[ctx: block title]
en: Social Icon
mn: Нийгмийн дүрс тэмдэг

[ctx: block title]
en: Social Icons
mn: Нийгмийн дүрс тэмдэг

[ctx: block title]
en: Submenu
mn: Дэд цэс

[ctx: block title]
en: Table
mn: Хүснэгт

[ctx: block title]
en: Table of Contents
mn: Агуулга

[ctx: block title]
en: Template Part
mn: Загварын хэсэг

[ctx: block title]
en: Term Description
mn: Нэр томъёоны тодорхойлолт

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
mn: Текстийн багана (хуучирсан)

[ctx: block title]
en: Title
mn: Гарчиг

[ctx: block title]
en: Unsupported
mn: Дэмжигдээгүй

[ctx: block title]
en: Video
mn: Видео

en: by %s
mn: %s

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
mn: Дараачийн:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
mn: Өмнөх:

[ctx: label for next post link]
en: Next
mn: Дараачийн

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
mn: Өмнөх

en: untitled post %s
mn: гарчиггүй нийтлэл %s
