Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to lo_LA translation catalogue (669 entries)

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
lo_LA: "%s" ໃນ theme.json settings.color.duotone ບໍ່ແມ່ນຂໍ້ຄວາມ hex ຫຼື rgb.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
lo_LA: $store ຕ້ອງເປັນ instance ຂອງ WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
lo_LA[0]: %1$s ຄຳຄິດເຫັນ<span class="screen-reader-text"> ໃນ %2$s</span>

en: %1$s on %2$s
lo_LA: %1$s ໃນ %2$s

en: %1$s response to &#8220;%2$s&#8221; | %1$s responses to &#8220;%2$s&#8221;
lo_LA[0]: %1$s ການຕອບກັບຕໍ່ &#8220;%2$s&#8221;

en: %d result found | %d results found
lo_LA[0]: ພົບ %d ຜົນການຄົ້ນຫາ

en: %s Avatar
lo_LA: ຮູບຕົວແທນ %s

en: %s ago
lo_LA: %s ຜ່ານມາ

en: %s character | %s characters
lo_LA[0]: %s ຕົວອັກສອນ

en: %s from now
lo_LA: ອີກ %s ຈາກນີ້

en: %s link
lo_LA: ລິ້ງ %s

en: %s minute | %s minutes
lo_LA[0]: %s ນາທີ

en: %s response | %s responses
lo_LA[0]: %s ການຕອບຮັບ

en: %s submenu
lo_LA: ເມນູຍ່ອຍ %s

en: %s word | %s words
lo_LA[0]: %s ຄຳ

en: (%s author archive, opens in a new tab)
lo_LA: (ຄັງເກັບມ້ຽນຜູ້ຂຽນ %s, ເປີດໃນແທັບໃໝ່)

en: (%s website link, opens in a new tab)
lo_LA: (ລິ້ງເວັບໄຊ %s, ເປີດໃນແທັບໃໝ່)

en: (Home link, opens in a new tab)
lo_LA: (ລີ້ງໜ້າຫຼັກ, ເປີດໃນແທັບໃໝ່)

en: (no title)
lo_LA: (ບໍ່ມີຫົວຂໍ້)

en: ... like this one, which is right aligned.
lo_LA: ... ຄືກັບອັນນີ້, ເຊິ່ງຈັດວາງໄວ້ທາງຂວາ.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
lo_LA: ຮູບພາບໜຶ່ງຮູບ ແທນຄຳເວົ້າໄດ້ພັນຄຳ

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
lo_LA: ປະໂຫຍດອັນໃຫຍ່ຫຼວງຂອງບລັອກຄືທ່ານສາມາດແກ້ໄຂໄດ້ທັນທີ ແລະ ຈັດການເນື້ອຫາຂອງທ່ານໄດ້ໂດຍກົງ. ແທນທີ່ຈະຕ້ອງມີຊ່ອງແຍກສຳລັບແກ້ໄຂສິ່ງຕ່າງໆ ເຊັ່ນ ແຫຼ່ງທີ່ມາຂອງຄຳອ້າງອີງ ຫຼື ຂໍ້ຄວາມຂອງປຸ່ມ, ທ່ານສາມາດປ່ຽນເນື້ອຫາໄດ້ໂດຍກົງ. ລອງແກ້ໄຂຄຳອ້າງອີງຕໍ່ໄປນີ້:

en: A link to a post format
lo_LA: ລີ້ງໄປຫາຮູບແບບໂພສ

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
lo_LA: ການເຂົ້າເຖິງແມ່ນສິ່ງສຳຄັນ &mdash; ຢ່າລືມໃສ່ຄຳອະທິບາຍຮູບພາບ (alt attribute)

en: Active theme color palette.
lo_LA: ຊຸດສີຂອງທີມທີ່ໃຊ້ງານຢູ່.

en: Active theme font sizes.
lo_LA: ຂະໜາດຟອນຂອງທີມທີ່ໃຊ້ງານຢູ່.

en: Active theme gradients.
lo_LA: ສີເງົາ (gradient) ຂອງທີມທີ່ໃຊ້ງານຢູ່.

en: Active theme spacing scale.
lo_LA: ມາດຕາສ່ວນຍະຫວ່າງຂອງທີມທີ່ເປີດໃຊ້ງານ.

en: Active theme spacing sizes.
lo_LA: ຂະໜາດຍະຫວ່າງຂອງທີມທີ່ເປີດໃຊ້ງານ.

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
lo_LA: ການເພີ່ມຟີດ RSS ໃສ່ໜ້າທຳອິດຂອງເວັບໄຊນີ້ແມ່ນບໍ່ໄດ້ຮັບການຮອງຮັບ ເພາະອາດເຮັດໃຫ້ເກີດວົງຈອນທີ່ເຮັດໃຫ້ເວັບໄຊຂອງທ່ານຊ້າລົງ. ລອງໃຊ້ບລັອກອື່ນ ເຊັ່ນ ບລັອກ <strong>ໂພສຫຼ້າສຸດ</strong> ເພື່ອສະແດງລາຍການໂພສຈາກເວັບໄຊ.

en: All items
lo_LA: ລາຍການທັງໝົດ

en: All patterns
lo_LA: ຮູບແບບທັງໝົດ

en: All template parts
lo_LA: ສ່ວນປະກອບເທັມເພລດທັງໝົດ

en: All templates
lo_LA: ເທັມເພລດທັງໝົດ

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
lo_LA: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດ, ເຊິ່ງອາດຈະໝາຍຄວາມວ່າຟີດປິດຢູ່. ກະລຸນາລອງໃໝ່ພາຍຫຼັງ.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
lo_LA: ແລະ ແນ່ນອນວ່າລວມເຖິງ <em>ລາຍການ</em> ແບບນີ້ດ້ວຍ :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
lo_LA: ບລັອກໃດກໍໄດ້ສາມາດເລືອກໃຊ້ການຈັດວາງເຫຼົ່ານີ້. ບລັອກການຝັງກໍມີຄືກັນ ແລະ ສາມາດປັບຂະໜາດໃຫ້ເໝາະສົມກັບໜ້າຈໍໄດ້ທັນທີ:

en: Archives
lo_LA: ຂໍ້ມູນເກົ່າ (Archives)

[ctx: Aspect ratio name]
en: Classic - 3:2
lo_LA: ຄລາສສິກ - 3:2

[ctx: Aspect ratio name]
en: Classic Portrait - 2:3
lo_LA: ແນວຕັ້ງຄລາສສິກ - 2:3

[ctx: Aspect ratio name]
en: Portrait - 3:4
lo_LA: ແນວຕັ້ງ - 3:4

[ctx: Aspect ratio name]
en: Square - 1:1
lo_LA: ຈະຕຸລັດ - 1:1

[ctx: Aspect ratio name]
en: Standard - 4:3
lo_LA: ມາດຕະຖານ - 4:3

[ctx: Aspect ratio name]
en: Tall - 9:16
lo_LA: ຊົງສູງ - 9:16

[ctx: Aspect ratio name]
en: Wide - 16:9
lo_LA: ກວ້າງ - 16:9

en: Attachment file size
lo_LA: ຂະໜາດໄຟລ໌ຄັດຕິດ

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
lo_LA: ຜູ້ຂຽນ: %1$s (ທີ່ຢູ່ IP: %2$s, %3$s)

en: Available image dimensions.
lo_LA: ຂະໜາດຮູບພາບທີ່ມີໃຫ້.

en: Available image sizes.
lo_LA: ຂະໜາດຮູບພາບທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້.

en: Beautiful landscape
lo_LA: ວິວທິວທັດທີ່ສວຍງາມ

en: Block
lo_LA: ບລັອກ

en: Block fields: Show dataform driven inspector fields on blocks that support them
lo_LA: ຟີລບລັອກ: ສະແດງຟີລກວດສອບທີ່ຂັບເຄື່ອນດ້ວຍ dataform ໃນບລັອກທີ່ຮອງຮັບ

en: Block inspector tab display overrides.
lo_LA: ການສະແດງຜົນທັບຊ້ອນຂອງແທັບກວດສອບບລັອກ.

en: Block name must be a string or array.
lo_LA: ຊື່ບລັອກຕ້ອງເປັນ String ຫຼື Array.

[ctx: Block pattern category]
en: Display your website navigation.
lo_LA: ສະແດງການນຳທາງເວັບໄຊຂອງທ່ານ.

[ctx: Block pattern category]
en: Navigation
lo_LA: ການນຳທາງ

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with black background and big white text
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ ພ້ອມພື້ນຫຼັງສີດຳ ແລະ ຂໍ້ຄວາມສີຂາວຂະໜາດໃຫຍ່

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with orange background site title and tagline
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ ພ້ອມພື້ນຫຼັງສີສົ້ມ ຊື່ເວັບໄຊ ແລະ ຄຳຂວັນ

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with vertically and horizontally centered navigation
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ ພ້ອມການນຳທາງທີ່ຈັດວາງໄວ້ເຄິ່ງກາງທັງແນວຕັ້ງ ແລະ ແນວນອນ

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with vertically and horizontally centered navigation, site info, and a CTA
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ ພ້ອມການນຳທາງເຄິ່ງກາງ, ຂໍ້ມູນເວັບໄຊ ແລະ ປຸ່ມຮຽກຮ້ອງຄວາມສົນໃຈ (CTA)

[ctx: Block pattern description]
en: A simple pattern with a navigation block and a navigation overlay close button.
lo_LA: ຮູບແບບງ່າຍໆ ພ້ອມບລັອກການນຳທາງ ແລະ ປຸ່ມປິດຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ.

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
lo_LA: ບລັອກສາມາດເປັນຫຍັງກໍໄດ້ຕາມທີ່ທ່ານຕ້ອງການ. ຕົວຢ່າງ: ທ່ານອາດຈະຕ້ອງການເພີ່ມຄຳອ້າງອີງທີ່ລຽບງ່າຍເປັນສ່ວນໜຶ່ງຂອງເນື້ອຫາ, ຫຼື ອາດຈະມັກການສະແດງແບບໃຫຍ່ທີ່ເນັ້ນຮູບແບບ. ຕົວເລືອກທັງໝົດເຫຼົ່ານີ້ມີໃຫ້ໃນສ່ວນການແຊກ.

en: Breadcrumbs
lo_LA: ເສັ້ນທາງນຳທາງ

en: Cannot create a comment with that type.
lo_LA: ບໍ່ສາມາດສ້າງຄວາມຄິດເຫັນປະເພດນັ້ນໄດ້.

en: Cannot create existing comment.
lo_LA: ບໍ່ສາມາດສ້າງຄຳເຫັນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວໄດ້.

en: Close
lo_LA: ປິດ

en: Close menu
lo_LA: ປິດເມນູ

[ctx: Color name]
en: Black
lo_LA: ດຳ

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
lo_LA: ເທົາຟ້າ (Cyan bluish gray)

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
lo_LA: ຂຽວຟ້າອ່ອນ

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
lo_LA: ອຳພັນສະຫວ່າງ

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
lo_LA: ສົ້ມສະຫວ່າງ

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
lo_LA: ຟ້າຈາງ (Pale cyan blue)

[ctx: Color name]
en: Pale pink
lo_LA: ບົວຈາງ

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
lo_LA: ຟ້າສົດ (Vivid cyan blue)

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
lo_LA: ຂຽວຟ້າສົດ

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
lo_LA: ມ່ວງສົດ

[ctx: Color name]
en: Vivid red
lo_LA: ແດງສົດ

[ctx: Color name]
en: White
lo_LA: ຂາວ

en: Color randomizer
lo_LA: ຕົວສຸ່ມສີ

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
lo_LA: ຂໍ້ຄວາມຄິດເຫັນຍາວເກີນກວ່າທີ່ອະນຸຍາດ.

en: Comments Page %s
lo_LA: ໜ້າຄວາມຄິດເຫັນ %s

en: Comments pagination
lo_LA: ການແບ່ງໜ້າຄວາມຄິດເຫັນ

en: Content
lo_LA: ເນື້ອຫາ

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
lo_LA: ການສ້າງຄວາມຄິດເຫັນຕ້ອງມີຊື່ຜູ້ຂຽນ ແລະ ອີເມລທີ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Creating comment failed.
lo_LA: ສ້າງຄວາມຄິດເຫັນບໍ່ສຳເລັດ.

en: Default size for images.
lo_LA: ຂະໜາດເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຮູບພາບ.

en: Demo
lo_LA: ຕົວຢ່າງທົດລອງ

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
lo_LA: ກຳນົດວ່າພາສາປັດຈຸບັນເປັນແບບຂວາໄປຊ້າຍ (RTL) ຫຼື ບໍ່.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
lo_LA: ກຳນົດວ່າຈະເປີດໃຊ້ງານຄຸນສົມບັດການແກ້ໄຂຮູບພາບຫຼືບໍ່.

en: Disables custom colors.
lo_LA: ປິດໃຊ້ງານສີກຳນົດເອງ.

en: Disables custom font size.
lo_LA: ປິດໃຊ້ງານຂະໜາດຟອນກຳນົດເອງ.

en: Disables custom spacing sizes.
lo_LA: ປິດການໃຊ້ງານຂະໜາດຍະຫວ່າງແບບກຳນົດເອງ.

en: Disables output of layout styles.
lo_LA: ປິດການສະແດງຜົນຂອງສະໄຕລ໌ການຈັດວາງ.

en: Discussion
lo_LA: ການສົນທະນາ

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
lo_LA: ສະແດງລາຍການແທັກທີ່ຖືກກຳນົດຈາກແທັກໂຊໂນມີ: %s

en: Displaying %1$s of %2$s
lo_LA: ກຳລັງສະແດງ %1$s ຈາກທັງໝົດ %2$s

en: Displaying %1$s – %2$s of %3$s
lo_LA: ກຳລັງສະແດງ %1$s – %2$s ຈາກທັງໝົດ %3$s

en: Documentation
lo_LA: ເອກະສານປະກອບ

en: Drafts
lo_LA: ສະບັບຮ່າງ

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
lo_LA: ຟ້າ ແລະ ສົ້ມ

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
lo_LA: ຟ້າ ແລະ ແດງ

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
lo_LA: ລະດັບສີເທົາເຂັ້ມ

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
lo_LA: ລະດັບສີເທົາ

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
lo_LA: ບົວແດງ (Magenta) ແລະ ເຫຼືອງ

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
lo_LA: ທ່ຽງຄືນ (Midnight)

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
lo_LA: ມ່ວງ ແລະ ຂຽວ

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
lo_LA: ມ່ວງ ແລະ ເຫຼືອງ

en: Edit
lo_LA: ແກ້ໄຂ

en: Edit media
lo_LA: ແກ້ໄຂສື່

en: Editor scripts data.
lo_LA: ຂໍ້ມູນສະກຣິບຂອງຕົວແກ້ໄຂ.

en: Editor styles
lo_LA: ຮູບແບບຕົວແກ້ໄຂ

en: Editor styles data.
lo_LA: ຂໍ້ມູນສະໄຕລ໌ຂອງຕົວແກ້ໄຂ.

en: Email me whenever anyone posts a note
lo_LA: ສົ່ງອີເມລຫາຂ້ອຍທຸກຄັ້ງທີ່ມີຄົນຂຽນບັນທຶກ

en: Email: %s
lo_LA: ອີເມລ: %s

en: Embed of %s.
lo_LA: ຝັງ %s.

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
lo_LA: ການຝັງ ເຊັ່ນ YouTube, Tweets ຫຼື ໂພສ WordPress ອື່ນໆ.

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
lo_LA: ເປີດ/ປິດ ການຈັດວາງແບບກວ້າງ/ເຕັມຈໍ.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
lo_LA: ເປີດ/ປິດ ການຮອງຮັບການຈັດວາງໃນບລັອກຄອນເທນເນີ.

en: Enables custom line height.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ງານຄວາມສູງແຖວກຳນົດເອງ.

en: Enables custom spacing.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ງານການຍະຫວ່າງກຳນົດເອງ.

en: Enables custom units.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ງານຫົວໜ່ວຍກຳນົດເອງ.

en: Enables editable block inspector fields that are generated using a dataform.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ຟີລກວດສອບບລັອກທີ່ແກ້ໄຂໄດ້ ເຊິ່ງສ້າງຂຶ້ນໂດຍໃຊ້ dataform.

en: Enables enhancements to the Grid block that let you move and resize items in the editor canvas.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ການປັບປຸງບລັອກຕາຕະລາງ (Grid) ທີ່ຊ່ວຍໃຫ້ເຈົ້າຍ້າຍ ແລະ ປ່ຽນຂະໜາດລາຍການໃນພື້ນທີ່ເຮັດວຽກ.

en: Enables experimental Site Editor blocks
lo_LA: ເປີດໃຊ້ງານບລັອກຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊແບບທົດລອງ

en: Enables full-page client-side navigation, powered by the Interactivity API.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ງານການນຳທາງຝັ່ງໄຄລເອັນແບບເຕັມໜ້າ, ຂັບເຄື່ອນໂດຍ Interactivity API.

en: Enables new blocks to allow building forms. You are likely to experience UX issues that are being addressed.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ບລັອກໃໝ່ເພື່ອສ້າງຟອມ. ເຈົ້າອາດຈະພົບກັບບັນຫາດ້ານປະສົບການຜູ້ໃຊ້ (UX) ເຊິ່ງກຳລັງຢູ່ໃນຂັ້ນຕອນການປັບປຸງ.

en: Enables the Global Styles color randomizer in the Site Editor; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ງານການສຸ່ມສີໃນຮູບແບບທົ່ວໂລກ (Global Styles) ໃນຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊທ໌; ເຄື່ອງມືທີ່ຈະຊ່ວຍໃຫ້ເຈົ້າປະສົມຊຸດສີປັດຈຸບັນແບບສຸ່ມ.

en: Enables the Workflow Palette for running workflows composed of abilities, from a unified interface.
lo_LA: ເປີດໃຊ້ Workflow Palette ເພື່ອດຳເນີນຂັ້ນຕອນການເຮັດວຽກທີ່ປະກອບດ້ວຍຄວາມສາມາດຕ່າງໆ ຈາກສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້ດຽວກັນ.

en: Enlarge
lo_LA: ຂະຫຍາຍ

en: Enlarged image
lo_LA: ຮູບພາບທີ່ຂະຫຍາຍ

en: Expand search field
lo_LA: ຂະຫຍາຍຊ່ອງຄົ້ນຫາ

en: Experiments
lo_LA: ການທົດລອງ

en: Experiments Settings
lo_LA: ການຕັ້ງຄ່າການທົດລອງ

en: Extensible Site Editor
lo_LA: ຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊແບບຂະຫຍາຍ

en: Find out how we can help your business.
lo_LA: ຄົ້ນຫາວິທີທີ່ພວກເຮົາສາມາດຊ່ວຍທຸລະກິດຂອງທ່ານໄດ້.

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
lo_LA: ໃຫຍ່ພິເສດ

[ctx: Font size name]
en: Large
lo_LA: ໃຫຍ່

[ctx: Font size name]
en: Medium
lo_LA: ກາງ

[ctx: Font size name]
en: Small
lo_LA: ນ້ອຍ

en: Fonts
lo_LA: ຟອນ

en: Footnotes
lo_LA: ເຊີງອັດ

en: Form submission
lo_LA: ການສົ່ງຟອມ

en: Form submission from %1$s
lo_LA: ການສົ່ງຟອມຈາກ %1$s

en: Galleries
lo_LA: ຄັງຮູບພາບ

en: Get started today!
lo_LA: ເລີ່ມຕົ້ນມື້ນີ້ເລີຍ!

en: Global settings.
lo_LA: ການຕັ້ງຄ່າທົ່ວເວັບໄຊ.

en: Global styles.
lo_LA: ສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊ.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
lo_LA: ລອງໃຊ້ເບິ່ງ, ທ່ານອາດຈະພົບສິ່ງທີ່ WordPress ສາມາດເພີ່ມເຂົ້າໃນໂພສຂອງທ່ານໄດ້ໂດຍທີ່ທ່ານບໍ່ເຄີຍຮູ້ມາກ່ອນ. ນີ້ຄືລາຍການສິ່ງທີ່ທ່ານສາມາດພົບໄດ້ໃນຕອນນີ້:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
lo_LA: ບລັດ ບໍໂດ (Blush bordeaux)

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
lo_LA: ບລັດ ມ່ວງອ່ອນ (Blush light purple)

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
lo_LA: ສະເປກຕຣັມຈາກເຢັນຫາຮ້ອນ

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
lo_LA: ຫຍ້າໄຟຟ້າ (Electric grass)

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
lo_LA: ຂຽວຟ້າອ່ອນຫາຂຽວຟ້າສົດ

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
lo_LA: ແສງສົນທະຍາ (Luminous dusk)

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
lo_LA: ອຳພັນສະຫວ່າງຫາສົ້ມສະຫວ່າງ

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
lo_LA: ສົ້ມສະຫວ່າງຫາແດງສົດ

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
lo_LA: ທ່ຽງຄືນ (Midnight)

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
lo_LA: ມະຫາສະໝຸດຈາງ (Pale ocean)

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
lo_LA: ເທົາອ່ອນຫຼາຍຫາເທົາຟ້າ (Cyan bluish gray)

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
lo_LA: ຟ້າສົດຫາມ່ວງສົດ

en: Gutenberg Team
lo_LA: ທີມງານ Gutenberg

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
lo_LA: ໂໝດການພັດທະນາ Gutenberg ຕ້ອງການໃຫ້ສ້າງໄຟລ໌ກ່ອນ. ກະລຸນາລັນ <code>npm install</code> ເພື່ອຕິດຕັ້ງ dependencies, <code>npm run build</code> ເພື່ອສ້າງໄຟລ໌ ຫຼື <code>npm run dev</code> ເພື່ອສ້າງໄຟລ໌ ແລະ ຕິດຕາມການປ່ຽນແປງ. ອ່ານໄຟລ໌ <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">ການມີສ່ວນຮ່ວມ</a> ສຳລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
lo_LA: Gutenberg ຕ້ອງການ WordPress ເວີຊັນ %s ຫຼື ໃໝ່ກວ່າເພື່ອເຮັດວຽກໄດ້ຢ່າງຖືກຕ້ອງ. ກະລຸນາອັບເກຣດ WordPress ກ່ອນທີ່ຈະເປີດໃຊ້ Gutenberg.

en: HTML title for the post, transformed for display.
lo_LA: ຫົວຂໍ້ HTML ສຳລັບໂພສ, ທີ່ຖືກແປງເພື່ອການສະແດງຜົນ.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
lo_LA: ການຈັດການຮູບພາບ ແລະ ສື່ດ້ວຍຄວາມລະມັດລະວັງທີ່ສຸດແມ່ນຈຸດສຸມຫຼັກຂອງຕົວແກ້ໄຂໃໝ່ນີ້. ຫວັງວ່າທ່ານຈະເຫັນວ່າການເພີ່ມຄຳບັນຍາຍ ຫຼື ການເຮັດໃຫ້ຮູບພາບມີຄວາມກວ້າງເຕັມຈໍນັ້ນງ່າຍ ແລະ ໝັ້ນຄົງກວ່າແຕ່ກ່ອນ.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
lo_LA: ຫົວຂໍ້ກໍເປັນບລັອກແຍກຕ່າງຫາກຄືກັນ, ເຊິ່ງຊ່ວຍໃນການວາງໂຄງຮ່າງ ແລະ ຈັດລະບຽບເນື້ອຫາຂອງທ່ານ.

en: Help build Gutenberg
lo_LA: ຊ່ວຍສ້າງ Gutenberg

en: Home
lo_LA: ໜ້າຫຼັກ

en: ID of global styles config.
lo_LA: ID ຂອງການຕັ້ງຄ່າສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊ.

en: Icon
lo_LA: ໄອຄອນ

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
lo_LA: ຫາກທ່ານລວມການຈັດວາງແບບ <strong>ກວ້າງ</strong> ແລະ <strong>ເຕັມຄວາມກວ້າງ</strong> ໃໝ່ເຂົ້າກັບຄັງຮູບພາບ, ທ່ານຈະສາມາດສ້າງການຈັດວາງທີ່ເຕັມไปด้วยສື່ໄດ້ຢ່າງວ່ອງໄວ:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
lo_LA: ຫາກທ່ານຕ້ອງການຮຽນຮູ້ເພີ່ມເຕີມກ່ຽວກັບການສ້າງບລັອກເພີ່ມເຕີມ, ຫຼື ຫາກທ່ານສົນໃຈທີ່ຈະຊ່ວຍເຫຼືອໂຄງການນີ້, ກະລຸນາໄປທີ່ <a href="%s">GitHub repository</a>.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
lo_LA: ຫາກທີມຂອງທ່ານຮອງຮັບ, ທ່ານຈະເຫັນປຸ່ມ "ກວ້າງ" ໃນແຖບເຄື່ອງມືຮູບພາບ. ລອງໃຊ້ເບິ່ງ.

en: Images &amp; Videos
lo_LA: ຮູບພາບ ແລະ ວິດີໂອ

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
lo_LA: ລອງນຶກພາບເບິ່ງວ່າທຸກຢ່າງທີ່ WordPress ສາມາດເຮັດໄດ້ນັ້ນມີໃຫ້ທ່ານໃຊ້ໄດ້ຢ່າງວ່ອງໄວໃນບ່ອນດຽວກັນ. ບໍ່ຈຳເປັນຕ້ອງໄປຫາ HTML tags, classes ຫຼື ຈື່ສູດ shortcode ທີ່ສັບສົນ. ນັ້ນຄືແນວຄິດເບື້ອງຫຼັງຂອງຕົວແຊກ—ປຸ່ມ <code>(+)</code> ທີ່ທ່ານຈະເຫັນຢູ່ອ້ອມຕົວແກ້ໄຂ—ເຊິ່ງຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານເລືອກເບິ່ງບລັອກເນື້ອຫາທີ່ມີທັງໝົດ ແລະ ເພີ່ມເຂົ້າໃນໂພສຂອງທ່ານ. ປລັກອິນ ແລະ ທີມຕ່າງໆ ສາມາດລົງທະບຽນບລັອກຂອງຕົນເອງໄດ້, ເຊິ່ງຈະຊ່ວຍເປີດຄວາມເປັນໄປໄດ້ທີ່ຫຼາກຫຼາຍໃນການແກ້ໄຂ ແລະ ເຜີຍແຜ່.

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
lo_LA: ລະບຸວ່າແມ່ແບບເປັນແບບກຳນົດເອງ ຫຼື ເປັນສ່ວນໜຶ່ງຂອງລຳດັບຊັ້ນແມ່ແບບ

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
lo_LA: ລະບຸວ່າທີມປັດຈຸບັນຮອງຮັບແມ່ແບບທີ່ໃຊ້ບລັອກຫຼືບໍ່.

en: Inline scripts for editor assets.
lo_LA: Inline scripts ສຳລັບ editor assets.

en: Inline styles for editor assets.
lo_LA: Inline styles ສຳລັບ editor assets.

en: Invalid comment content.
lo_LA: ເນື້ອຫາຄວາມຄິດເຫັນບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Invalid post ID, only images and PDFs can be sideloaded.
lo_LA: ID ໂພສຕ໌ບໍ່ຖືກຕ້ອງ, ສາມາດໂຫຼດໄດ້ສະເພາະຮູບພາບ ແລະ PDF ເທົ່ານັ້ນ.

en: Jump to footnote reference %1$d
lo_LA: ໄປທີ່ການອ້າງອີງເຊີງອັດ %1$d

en: Large
lo_LA: ໃຫຍ່

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
lo_LA: ບລັອກການຈັດວາງ ເຊັ່ນ ປຸ່ມ, ຮູບພາບຮີໂຣ້, ຕົວແບ່ງ ແລະ ອື່ນໆ.

en: Learn more
lo_LA: ຮຽນຮູ້ເພີ່ມເຕີມ

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type or MIME types.
lo_LA: ຈຳກັດຜົນການຄົ້ນຫາສະເພາະໄຟລ໌ຄັດຕິດຂອງ MIME type ທີ່ກຳນົດ.

en: Limit result set to attachments of a particular media type or media types.
lo_LA: ຈຳກັດຜົນການຄົ້ນຫາສະເພາະໄຟລ໌ຄັດຕິດຂອງປະເພດມີເດຍທີ່ກຳນົດ.

en: List of allowed block types.
lo_LA: ລາຍການປະເພດບລັອກທີ່ອະນຸຍາດ.

en: List of allowed mime types and file extensions.
lo_LA: ລາຍການປະເພດ mime ແລະ ນາມສະກຸນໄຟລ໌ທີ່ອະນຸຍາດ.

en: Loading page, please wait.
lo_LA: ກຳລັງໂຫຼດໜ້າ, ກະລຸນາລໍຖ້າ.

en: Logo
lo_LA: ໂລໂກ້

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
lo_LA: ຂະໜາດອັບໂຫລດສູງສຸດເປັນໄບຕ໌ທີ່ອະນຸຍາດສຳລັບເວັບໄຊ.

en: Media Rich
lo_LA: ສື່ທີ່ຫຼາກຫຼາຍ

en: Medium
lo_LA: ປານກາງ

en: Menu
lo_LA: ເມນູ

en: My patterns
lo_LA: ຮູບແບບຂອງຂ້ອຍ

en: Navigation
lo_LA: ການນຳທາງ

en: Navigation Overlay
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ

en: New note on your post "%s"
lo_LA: ມີບັນທຶກໃໝ່ໃນບົດຄວາມຂອງທ່ານ "%s"

en: Newer Comments
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນທີ່ໃໝ່ກວ່າ

en: Next Page
lo_LA: ໜ້າຖັດໄປ

en: No archives to show.
lo_LA: ບໍ່ມີຂໍ້ມູນເກົ່າ (Archives) ທີ່ຈະສະແດງ.

en: No comments to show.
lo_LA: ບໍ່ມີຄຳຄິດເຫັນທີ່ຈະສະແດງ.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lo_LA: ບໍ່ມີຄຳຄິດເຫັນ<span class="screen-reader-text"> ໃນ %s</span>

en: No global styles config exist with that id.
lo_LA: ບໍ່ມີການຕັ້ງຄ່າສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊທີ່ມີ ID ນັ້ນ.

en: No matching template found.
lo_LA: ບໍ່ພົບແມ່ແບບທີ່ກົງກັນ.

en: No templates exist with that id.
lo_LA: ບໍ່ມີເທັມເພລດທີ່ມີ ID ນັ້ນ.

en: Note resolution status
lo_LA: ສະຖານະການແກ້ໄຂບັນທຶກ

en: Note: %s
lo_LA: ບັນທຶກ: %s

en: Notes
lo_LA: ບັນທຶກ

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
lo_LA: ກ່ຽວກັບພູຜາ ແລະ ເຄື່ອງພິມ

en: Older Comments
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນທີ່ເກົ່າກວ່າ

en: One response
lo_LA: ໜຶ່ງການຕອບຮັບ

en: One response to &#8220;%s&#8221;
lo_LA: ໜຶ່ງການຕອບກັບຕໍ່ &#8220;%s&#8221;

en: Open command palette
lo_LA: ເປີດແຖບຄໍາສັ່ງ

en: Open menu
lo_LA: ເປີດເມນູ

en: Original attachment file name
lo_LA: ຊື່ໄຟລ໌ຄັດຕິດເດີມ

en: Overlay with black background
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນພ້ອມພື້ນຫຼັງສີດຳ

en: Overlay with centered navigation
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນພ້ອມການນຳທາງແບບເຄິ່ງກາງ

en: Overlay with orange background
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນພ້ອມພື້ນຫຼັງສີສົ້ມ

en: Overlay with site info and CTA
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນພ້ອມຂໍ້ມູນເວັບໄຊ ແລະ CTA

en: PDF embed
lo_LA: ຝັງ PDF

en: Page %s
lo_LA: ໜ້າ %s

en: Page Loaded.
lo_LA: ໂຫຼດໜ້າສຳເລັດແລ້ວ.

en: Page not found
lo_LA: ບໍ່ພົບໜ້າ

en: Pages
lo_LA: ໜ້າເວັບ

en: Pagination
lo_LA: ການແບ່ງໜ້າ

en: Patterns
lo_LA: ແພັດເທີນ

en: Pending
lo_LA: ລໍຖ້າການກວດສອບ

en: Plugin that registered the template.
lo_LA: ປລັກອິນທີ່ລົງທະບຽນແມ່ແບບ.

en: Post Format Link
lo_LA: ລີ້ງຮູບແບບໂພສ

en: Post Type: &#8220;%s&#8221;
lo_LA: ປະເພດບົດຄວາມ: &#8220;%s&#8221;

en: Previous Page
lo_LA: ໜ້າກ່ອນໜ້າ

en: Printing since 1440. This is the development plugin for the block editor, site editor, and other future WordPress core functionality.
lo_LA: ການພິມຕັ້ງແຕ່ປີ 1440. ນີ້ແມ່ນປລັກອິນສຳລັບພັດທະນາຕົວແກ້ໄຂບລັອກ, ຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊ ແລະ ຟັງຊັນຫຼັກອື່ນໆຂອງ WordPress ໃນອະນາຄົດ.

en: Private
lo_LA: ສ່ວນຕົວ

en: Published
lo_LA: ເຜີຍແຜ່ແລ້ວ

en: Query parameter not permitted: %s
lo_LA: ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ພະລາມິເຕີການສອບຖາມ: %s

en: RSS Error:
lo_LA: ຂໍ້ຜິດພາດ RSS:

[ctx: Range of minutes to read]
en: %1$s–%2$s minutes
lo_LA: %1$s–%2$s ນາທີ

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
lo_LA: ຄ່າຂະໜາດດິບຕ້ອງເປັນ string, integer ຫຼື float.

en: Read more
lo_LA: ອ່ານເພີ່ມເຕີມ

en: Redirects the default site editor (Appearance > Design) to use the extensible site editor page.
lo_LA: ປ່ຽນເສັ້ນທາງຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊເລີ່ມຕົ້ນ (ຮູບລັກສະນະ > ການອອກແບບ) ໄປໃຊ້ໜ້າຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊແບບຂະຫຍາຍ.

en: Response
lo_LA: ການຕອບຮັບ

en: Response to &#8220;%s&#8221;
lo_LA: ການຕອບກັບຕໍ່ &#8220;%s&#8221;

en: Responses
lo_LA: ການຕອບຮັບ

en: Responses to &#8220;%s&#8221;
lo_LA: ການຕອບກັບຕໍ່ &#8220;%s&#8221;

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
lo_LA: ສົ່ງຄືນທຸກໝວດໝູ່ສຳລັບປະເພດບລັອກທີ່ຈະສະແດງໃນຕົວແກ້ໄຂບລັອກ.

en: Scheduled
lo_LA: ກຳນົດເວລາແລ້ວ

en: Script modules to load into the import map.
lo_LA: Script modules ທີ່ຈະໂຫຼດເຂົ້າໃນ import map.

en: Search
lo_LA: ຄົ້ນຫາ

en: Search results
lo_LA: ຜົນການຄົ້ນຫາ

en: Search results for: "%s"
lo_LA: ຜົນການຄົ້ນຫາສຳລັບ: "%s"

en: Search results for: &#8220;%s&#8221;
lo_LA: ຜົນການຄົ້ນຫາສຳລັບ: &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
lo_LA: ເລືອກ %s

en: Select Day
lo_LA: ເລືອກວັນ

en: Select Month
lo_LA: ເລືອກເດືອນ

en: Select Post
lo_LA: ເລືອກໂພສ

en: Select Week
lo_LA: ເລືອກອາທິດ

en: Select Year
lo_LA: ເລືອກປີ

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
lo_LA: ການຕັ້ງຄ່າທີ່ລວມມາຈາກລະບົບຫຼັກ, ທີມ ແລະ ຜູ້ໃຊ້.

[ctx: Shadow name]
en: Crisp
lo_LA: ຄົມຊັດ

[ctx: Shadow name]
en: Deep
lo_LA: ເລິກ

[ctx: Shadow name]
en: Natural
lo_LA: ທຳມະຊາດ

[ctx: Shadow name]
en: Outlined
lo_LA: ມີເສັ້ນຂອບ

[ctx: Shadow name]
en: Sharp
lo_LA: ແຫຼມຄົມ

en: Site Editor
lo_LA: ຕົວແກ້ໄຂເວັບໄຊ

en: Site icon.
lo_LA: ໄອຄອນເວັບໄຊ.

en: Site logo.
lo_LA: ໂລໂກ້ເວັບໄຊ.

en: Small
lo_LA: ນ້ອຍ

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
lo_LA: ຄ່າບາງຢ່າງໃນ theme.json settings.spacing.spacingScale ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Sorry, comments are closed for this item.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ການສະແດງຄວາມຄິດເຫັນຖືກປິດສຳລັບລາຍການນີ້.

en: Sorry, this post type does not support notes.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ປະເພດບົດຄວາມນີ້ບໍ່ຮອງຮັບບັນທຶກ.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊໃນເວັບໄຊນີ້.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ເຈົ້າບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຄວາມຄິດເຫັນໃນໂພສຕ໌ນີ້.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ເຈົ້າບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຄວາມຄິດເຫັນນີ້ໂດຍບໍ່ມີໂພສຕ໌.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ເຈົ້າບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ '%s' ສຳລັບຄວາມຄິດເຫັນ.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂຄຳຄິດເຫັນ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊນີ້.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ທ່ານບໍ່ມີສິດອ່ານຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີບົດຄວາມ.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ອ່ານການຕັ້ງຄ່າຕົວແກ້ໄຂບລັອກ.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ເຈົ້າບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ອ່ານໂພສຕ໌ສຳລັບຄວາມຄິດເຫັນນີ້.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ທ່ານບໍ່ມີສິດອ່ານຄວາມຄິດເຫັນນີ້.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
lo_LA: ຂໍໂທດ, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ເບິ່ງສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊນີ້.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
lo_LA: ຂໍອະໄພ, ເຈົ້າຕ້ອງເຂົ້າສູ່ລະບົບກ່ອນເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.

en: Status
lo_LA: ສະຖານະ

en: Styles
lo_LA: ຮູບແບບ (Styles)

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
lo_LA: ຮູບແບບທີ່ລວມມາຈາກລະບົບຫຼັກ, ທີມ ແລະ ຜູ້ໃຊ້.

en: Submit Search
lo_LA: ສົ່ງການຄົ້ນຫາ

en: Support
lo_LA: ການຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
lo_LA: ແນ່ນອນ, ຮູບພາບແບບເຕັມຄວາມກວ້າງອາດຈະໃຫຍ່ຫຼາຍ. ແຕ່ບາງຄັ້ງມັນກໍຄຸ້ມຄ່າ.

en: Table of Contents
lo_LA: ສາລະບານ

en: Template Activation
lo_LA: ການເປີດໃຊ້ແມ່ແບບ

en: Template Parts
lo_LA: ສ່ວນປະກອບເທັມເພລດ

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
lo_LA: ສ່ວນປະກອບເທັມເພລດຖືກລຶບ ຫຼື ບໍ່ມີໃຫ້ໃຊ້: %s

en: Templates
lo_LA: ແມ່ແບບ

en: Text &amp; Headings
lo_LA: ຂໍ້ຄວາມ ແລະ ຫົວຂໍ້

en: Thanks for testing Gutenberg!
lo_LA: ຂອບໃຈທີ່ຊ່ວຍທົດສອບ Gutenberg!

en: The <em>Inserter</em> Tool
lo_LA: ເຄື່ອງມື <em>ການແຊກ</em>

en: The CSS must not contain "%s".
lo_LA: CSS ຕ້ອງບໍ່ມີ "%s".

en: The CSS must not end in "%s".
lo_LA: CSS ຕ້ອງບໍ່ລົງທ້າຍດ້ວຍ "%s".

en: The WordPress community
lo_LA: ຊຸມຊົນ WordPress

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
lo_LA: ຂ້າງເທິງນັ້ນແມ່ນຄັງຮູບພາບທີ່ມີພຽງສອງຮູບ. ມັນເປັນວິທີທີ່ງ່າຍກວ່າໃນການສ້າງການຈັດວາງທີ່ສວຍງາມໂດຍບໍ່ຕ້ອງຫຍຸ້ງຍາກກັບການຕັ້ງຄ່າ floats. ທ່ານຍັງສາມາດປ່ຽນຄັງຮູບພາບໃຫ້ກັບເປັນຮູບດ່ຽວໄດ້ຢ່າງງ່າຍດາຍໂດຍການໃຊ້ຕົວສະຫຼັບບລັອກ.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
lo_LA: ບລັອກປະຕິທິນຖືກເຊື່ອງໄວ້ຍ້ອນວ່າບໍ່ມີໂພສທີ່ເຜີຍແຜ່.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
lo_LA: ID duotone "%s" ບໍ່ໄດ້ຖືກລົງທະບຽນໃນການຕັ້ງຄ່າ theme.json

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
lo_LA: ຕົວແກ້ໄຂນີ້ຈະພະຍາຍາມສ້າງປະສົບການການສ້າງໜ້າ ແລະ ໂພສໃໝ່ທີ່ເຮັດໃຫ້ການຂຽນໂພສທີ່ຫຼາກຫຼາຍເປັນເລື່ອງງ່າຍ, ແລະ ມີ “ບລັອກ” ເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ສິ່ງທີ່ເຄີຍຍາກໃນເມື່ອກ່ອນ ເຊັ່ນ shortcodes, HTML ກຳນົດເອງ ຫຼື ການຝັງເນື້ອຫາຕ່າງໆ ກາຍເປັນເລື່ອງງ່າຍ.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
lo_LA: ເປົ້າໝາຍຂອງຕົວແກ້ໄຂໃໝ່ນີ້ແມ່ນເພື່ອເຮັດໃຫ້ການເພີ່ມເນື້ອຫາທີ່ຫຼາກຫຼາຍໃຫ້ກັບ WordPress ເປັນເລື່ອງງ່າຍ ແລະ ໜ້າສະໜຸກ. ໂພສທັງໝົດນີ້ປະກອບດ້ວຍ <em>ຊິ້ນສ່ວນຂອງເນື້ອຫາ</em>—ເຊິ່ງຄ້າຍຄືກັບໂຕຕໍ່ LEGO—ທີ່ທ່ານສາມາດຍ້າຍໄປມາ ແລະ ຈັດການໄດ້. ລອງເລື່ອນເຄີເຊີຂອງທ່ານໄປມາ ແລ້ວທ່ານຈະເຫັນບລັອກຕ່າງໆ ສະແດງຂອບ ແລະ ລູກສອນ. ກົດລູກສອນເພື່ອປ່ຽນຕຳແໜ່ງບລັອກໄດ້ຢ່າງວ່ອງໄວ ໂດຍບໍ່ຕ້ອງຢ້ານວ່າຂໍ້ມູນຈະເສຍຫາຍໃນຂະນະທີ່ກັອບປີ້ ແລະ ວາງ.

en: The id of a template
lo_LA: ໄອດີ (ID) ຂອງແມ່ແບບ

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
lo_LA: ຂໍ້ມູນແຫຼ່ງທີ່ມາຂອງຄຳອ້າງອີງແມ່ນຊ່ອງຂໍ້ຄວາມແຍກຕ່າງຫາກ, ຄ້າຍຄືກັບຄຳບັນຍາຍໃຕ້ຮູບພາບ, ດັ່ງນັ້ນໂຄງສ້າງຂອງຄຳອ້າງອີງຈຶ່ງຖືກປ້ອງກັນໄວ້ ເຖິງແມ່ນວ່າທ່ານຈະເລືອກ, ແກ້ໄຂ ຫຼື ລົບແຫຼ່ງທີ່ມາອອກ. ມັນງ່າຍທີ່ຈະເພີ່ມກັບຄືນມາໃໝ່ສະເໝີ.

en: The slug of the template to get the fallback for
lo_LA: Slug ຂອງແມ່ແບບເພື່ອໃຊ້ເປັນໂຕສຳຮອງ

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
lo_LA: ຄຳນຳໜ້າແມ່ແບບສຳລັບແມ່ແບບທີ່ສ້າງຂຶ້ນ. ອັນນີ້ໃຊ້ເພື່ອແຍກປະເພດແມ່ແບບຫຼັກ, ເຊັ່ນ ໃນ `taxonomy-books` ຈະແຍກ `taxonomy` ອອກມາ

en: The theme identifier
lo_LA: ຕົວລະບຸທີມ

en: Theme not found.
lo_LA: ບໍ່ພົບທີມ.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
lo_LA: ຍັງບໍ່ມີເນື້ອໃນທີ່ຈະສະແດງຢູ່ນີ້ເທື່ອ.

en: This content is password protected.
lo_LA: ເນື້ອຫານີ້ຖືກປ້ອງກັນດ້ວຍລະຫັດຜ່ານ.

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
lo_LA: ຫົວຂໍ້ສຳລັບຮູບແບບຍ່ອຍຂອງສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊ, ຕາມທີ່ມີຢູ່ໃນຖານຂໍ້ມູນ.

en: Title of the global styles variation.
lo_LA: ຫົວຂໍ້ຂອງຮູບແບບຍ່ອຍຂອງສະໄຕລ໌ທົ່ວເວັບໄຊ.

en: Trash
lo_LA: ຖັງຂີ້ເຫຍື້ອ

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
lo_LA: ລອງເລືອກ ແລະ ລົບ ຫຼື ແກ້ໄຂຄຳບັນຍາຍເບິ່ງ, ຕອນນີ້ທ່ານບໍ່ຕ້ອງລະວັງເລື່ອງການເລືອກຮູບພາບ ຫຼື ຂໍ້ຄວາມອື່ນຜິດພາດ ເຊິ່ງອາດຈະເຮັດໃຫ້ການສະແດງຜົນເສຍຫາຍ.

en: Type of the comment.
lo_LA: ປະເພດຂອງຄວາມຄິດເຫັນ.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
lo_LA: ບໍ່ສາມາດເປີດໄຟລ໌ສົ່ງອອກ (ຄັງເກັບມ້ຽນ) ເພື່ອຂຽນຂໍ້ມູນໄດ້.

en: Uncategorized
lo_LA: ບໍ່ມີໝວດໝູ່

en: Unique identifier for the attachment.
lo_LA: ຕົວລະບຸສະເພາະສຳລັບໄຟລ໌ຄັດຕິດ.

en: Unknown author
lo_LA: ບໍ່ຮູ້ຜູ້ຂຽນ

en: Untitled post %d
lo_LA: ໂພສທີ່ບໍ່ມີຫົວຂໍ້ %d

en: Use as a `pre_render_block` filter is deprecated. Use with `render_block_data` instead.
lo_LA: ການໃຊ້ເປັນຟິວເຕີ `pre_render_block` ແມ່ນເລີກໃຊ້ແລ້ວ. ກະລຸນາໃຊ້ `render_block_data` ແທນ.

en: Visual Editing
lo_LA: ການແກ້ໄຂແບບເຫັນພາບ

en: Welcome to the Gutenberg Editor
lo_LA: ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ຕົວແກ້ໄຂ Gutenberg

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
lo_LA: ສິ່ງທີ່ທ່ານກຳລັງອ່ານຢູ່ຕອນນີ້ຄື <strong>ບລັອກຂໍ້ຄວາມ</strong> ເຊິ່ງເປັນບລັອກພື້ນຖານທີ່ສຸດ. ບລັອກຂໍ້ຄວາມມີການຄວບຄຸມຂອງມັນເອງ ເພື່ອໃຫ້ຍ້າຍໄປມາໃນໂພສໄດ້ຢ່າງອິດສະຫຼະ...

en: Whether a template is a custom template.
lo_LA: ລະບຸວ່າແມ່ແບບເປັນແມ່ແບບກຳນົດເອງຫຼືບໍ່.

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
lo_LA: ລະບຸວ່າຄວນເປີດໃຊ້ງານບລັອກລາຍການລຸ້ນ V2 ທີ່ໃຊ້ບລັອກພາຍໃນຫຼືບໍ່.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
lo_LA: ລະບຸວ່າຄວນເປີດໃຊ້ງານບລັອກຄຳເວົ້າ (Quote) ລຸ້ນ V2 ທີ່ໃຊ້ບລັອກພາຍໃນຫຼືບໍ່.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
lo_LA: ຈະຂ້າມຖັງຂີ້ເຫຍື້ອ ແລະ ບັງຄັບລຶບຖາວອນຫຼືບໍ່.

en: Whether to convert image formats.
lo_LA: ຕ້ອງການປ່ຽນຮູບແບບຮູບພາບຫຼືບໍ່.

en: Whether to generate image sub sizes.
lo_LA: ຕ້ອງການສ້າງຮູບພາບຂະໜາດຍ່ອຍຫຼືບໍ່.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
lo_LA: ປະເພດວິດເຈັດທີ່ຈະເຊື່ອງຈາກບລັອກວິດເຈັດແບບເກົ່າ.

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
lo_LA: ທ່ານສາມາດປ່ຽນຈຳນວນຖັນໃນຄັງຮູບພາບຂອງທ່ານໄດ້ໂດຍການລາກແຖບເລື່ອນໃນສ່ວນກວດສອບບລັອກຢູ່ແຖບຂ້າງ.

en: You can see all notes on this post here:
lo_LA: ທ່ານສາມາດເບິ່ງບັນທຶກທັງໝົດໃນບົດຄວາມນີ້ໄດ້ທີ່ນີ້:

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
lo_LA: ໄຟລ໌ %1$s ຂອງທ່ານໃຊ້ຄ່າໄດນາມິກ (%2$s) ສຳລັບເສັ້ນທາງທີ່ %3$s. ແນວໃດກໍຕາມ, ຄ່າທີ່ %3$s ກໍເປັນຄ່າໄດນາມິກຄືກັນ (ຊີ້ໄປທີ່ %4$s) ແລະ ການຊີ້ໄປຫາຄ່າໄດນາມິກອື່ນແມ່ນບໍ່ໄດ້ຮັບການຮອງຮັບ. ກະລຸນາອັບເດດ %3$s ໃຫ້ຊີ້ໄປທີ່ %4$s ໂດຍກົງ.

en: Your comment is awaiting moderation.
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນຂອງທ່ານກຳລັງລໍຖ້າການກວດສອບ.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນຂອງທ່ານກຳລັງລໍຖ້າການກວດສອບ. ນີ້ແມ່ນຕົວຢ່າງ; ຄວາມຄິດເຫັນຂອງທ່ານຈະປາກົດຫຼັງຈາກໄດ້ຮັບການອະນຸມັດ.

en: Zip Export not supported.
lo_LA: ບໍ່ຮອງຮັບການສົ່ງອອກແບບ Zip.

en: [%1$s] Note: "%2$s"
lo_LA: [%1$s] ບັນທຶກ: "%2$s"

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
lo_LA: [ຢຸດການສະແດງຜົນບລັອກສຳລັບຮູບແບບ "%s"]

en: [block rendering halted]
lo_LA: [ຢຸດການສະແດງຜົນບລັອກ]

en: `boolean` type for second argument `$settings` is deprecated. Use `array()` instead.
lo_LA: ປະເພດ `boolean` ສຳລັບອາກິວເມັນທີສອງ `$settings` ແມ່ນເລີກໃຊ້ແລ້ວ. ກະລຸນາໃຊ້ `array()` ແທນ.

en: `experimental-link-color` is no longer supported. Use `link-color` instead.
lo_LA: `experimental-link-color` ບໍ່ໄດ້ຮັບການຮອງຮັບອີກຕໍ່ໄປ. ໃຫ້ໃຊ້ `link-color` ແທນ.

[ctx: block bindings source]
en: Post Data
lo_LA: ຂໍ້ມູນໂພສຕ໌

[ctx: block bindings source]
en: Term Data
lo_LA: ຂໍ້ມູນ Term

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
lo_LA: ປະຕິທິນຂອງໂພສໃນເວັບໄຊຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: A cloud of popular keywords, each sized by how often it appears.
lo_LA: ກຸ່ມຄຳສຳຄັນທີ່ໄດ້ຮັບຄວາມນິຍົມ, ແຕ່ລະຄຳຈະມີຂະໜາດຕາມຄວາມຖີ່ທີ່ມັນປະກົດ.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
lo_LA: ຊຸດຂອງບລັອກທີ່ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ເຂົ້າຊົມນຳທາງໄປທົ່ວເວັບໄຊຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: A customizable button to close overlays.
lo_LA: ປຸ່ມທີ່ປັບແຕ່ງໄດ້ສຳລັບການປິດຊັ້ນວາງຊ້ອນ.

[ctx: block description]
en: A form.
lo_LA: ຟອມ (Form).

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
lo_LA: ຄໍລຳດຽວພາຍໃນບລັອກຄໍລຳ.

[ctx: block description]
en: A submission button for forms.
lo_LA: ປຸ່ມສົ່ງຂໍ້ມູນສຳລັບຟອມ.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
lo_LA: ເພີ່ມບລັອກທີ່ສະແດງເນື້ອຫາທີ່ດຶງມາຈາກເວັບໄຊອື່ນ ເຊັ່ນ Twitter ຫຼື YouTube.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
lo_LA: ເພີ່ມລີ້ງໃສ່ໄຟລ໌ທີ່ສາມາດດາວໂຫລດໄດ້.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
lo_LA: ເພີ່ມໜ້າ, ລີ້ງ ຫຼື ລາຍການອື່ນໆໃສ່ການນຳທາງຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
lo_LA: ເພີ່ມເມນູຍ່ອຍໃນການນໍາທາງຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
lo_LA: ເພີ່ມຮູບຕົວແທນຂອງຜູ້ໃຊ້.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
lo_LA: ເພີ່ມຮູບພາບ ຫຼື ວິດີໂອພ້ອມກັບຂໍ້ຄວາມຊ້ອນທັບ.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
lo_LA: ເພີ່ມລະຫັດ HTML ປັບແຕ່ງ ແລະ ເບິ່ງຕົວຢ່າງໃນຂະນະທີ່ແກ້ໄຂ.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
lo_LA: ເພີ່ມຂໍ້ຄວາມທີ່ຄົງໄລຍະຫວ່າງ ແລະ ແທັບໄວ້ ແລະ ຍັງສາມາດໃສ່ຮູບແບບໄດ້.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
lo_LA: ເພີ່ມໄລຍະຫວ່າງລະຫວ່າງບລັອກ ແລະ ປັບແຕ່ງຄວາມສູງຂອງມັນ.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
lo_LA: ບລັອກຂັ້ນສູງທີ່ຊ່ວຍໃຫ້ສາມາດສະແດງຄວາມຄິດເຫັນຂອງໂພສໂດຍໃຊ້ການຕັ້ງຄ່າຮູບແບບຕ່າງໆ.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
lo_LA: ບລັອກຂັ້ນສູງທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ສະແດງປະເພດໂພສໂດຍອີງໃສ່ພາຣາມິເຕີການສອບຖາມ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າການສະແດງຜົນທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying taxonomy terms based on different query parameters and visual configurations.
lo_LA: ບລັອກຂັ້ນສູງທີ່ຊ່ວຍໃຫ້ສາມາດສະແດງລາຍການໝວດໝູ່ (Taxonomy terms) ໂດຍອີງຕາມພາລາມິເຕີການຄົ້ນຫາ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າຮູບແບບຕ່າງໆ.

[ctx: block description]
en: An individual item within a list.
lo_LA: ລາຍການແຕ່ລະລາຍການພາຍໃນລາຍການ.

[ctx: block description]
en: An organized collection of items displayed in a specific order.
lo_LA: ການຮວບຮວມລາຍການທີ່ຈັດລະບຽບ ແລະ ສະແດງຕາມລຳດັບທີ່ແນ່ນອນ.

[ctx: block description]
en: Container for tab panel content in a tabbed interface.
lo_LA: ບ່ອນບັນຈຸເນື້ອຫາແຜງແທັບໃນສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້ແບບແທັບ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
lo_LA: ປະກອບມີອົງປະກອບບລັອກທີ່ໃຊ້ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ ເຊັ່ນ ຫົວຂໍ້, ວັນທີ, ຜູ້ຂຽນ, ຮູບຕົວແທນ ແລະ ອື່ນໆ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
lo_LA: ປະກອບດ້ວຍອົງປະກອບບລັອກທີ່ໃຊ້ເພື່ອສະແດງໂພສ ເຊັ່ນ: ຫົວຂໍ້, ວັນທີ, ຮູບເດັ່ນ, ເນື້ອຫາ ຫຼື ເນື້ອຫາຫຍໍ້ ແລະ ອື່ນໆ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a taxonomy term, like the name, description, and more.
lo_LA: ປະກອບດ້ວຍອົງປະກອບບລັອກທີ່ໃຊ້ເພື່ອສະແດງ taxonomy term ເຊັ່ນ ຊື່, ຄຳອະທິບາຍ ແລະ ອື່ນໆ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
lo_LA: ປະກອບມີອົງປະກອບບລັອກທີ່ໃຊ້ເພື່ອສະແດງເນື້ອໃນເມື່ອບໍ່ພົບຜົນການຄົ້ນຫາຂໍ້ມູນ.

[ctx: block description]
en: Contains the hidden or revealed content beneath the heading.
lo_LA: ບັນຈຸເນື້ອຫາທີ່ເຊື່ອງໄວ້ ຫຼື ສະແດງອອກພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
lo_LA: ເນື້ອຫາກ່ອນບລັອກນີ້ຈະຖືກສະແດງເປັນເນື້ອຫາຫຍໍ້ໃນໜ້າຈັດເກັບເອກະສານ.

[ctx: block description]
en: Content for a tab in a tabbed interface.
lo_LA: ເນື້ອຫາສຳລັບແທັບໃນສ່ວນຕິດຕໍ່ແບບແທັບ.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
lo_LA: ສ້າງຕົວຂັ້ນລະຫວ່າງແນວຄິດ ຫຼື ພາກສ່ວນຕ່າງໆດ້ວຍຕົວຂັ້ນແນວນອນ.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
lo_LA: ສ້າງລີ້ງທີ່ຊີ້ໄປຫາໜ້າຫຼັກຂອງເວັບໄຊສະເໝີ. ປົກກະຕິແລ້ວບໍ່ຈຳເປັນຖ້າມີລີ້ງຫົວຂໍ້ເວັບໄຊຢູ່ໃນສ່ວນຫົວແລ້ວ.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
lo_LA: ສ້າງເນື້ອໃນທີ່ມີໂຄງສ້າງໃນແຖວ ແລະ ຖັນເພື່ອສະແດງຂໍ້ມູນ.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what this site is about. This is important for search results, sharing on social media, and gives overall clarity to visitors.
lo_LA: ອະທິບາຍສັ້ນໆກ່ຽວກັບເວັບໄຊນີ້. ນີ້ເປັນສິ່ງສຳຄັນສຳລັບຜົນການຄົ້ນຫາ, ການແຊຣ໌ລົງໂຊຊຽວມີເດຍ ແລະ ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ເຂົ້າຊົມເຂົ້າໃຈໄດ້ຊັດເຈນ.

[ctx: block description]
en: Display a breadcrumb trail showing the path to the current page.
lo_LA: ສະແດງເສັ້ນທາງນຳທາງ (breadcrumb) ທີ່ບອກເສັ້ນທາງໄປຫາໜ້າປັດຈຸບັນ.

[ctx: block description]
en: Display a custom date.
lo_LA: ສະແດງວັນທີແບບກຳນົດເອງ.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
lo_LA: ສະແດງບ່ອນຈັດເກັບໂພສຕາມວັນທີ.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
lo_LA: ສະແດງວິດເຈັດແບບເກົ່າ.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
lo_LA: ສະແດງລາຍການຂອງໜ້າເວັບທັງໝົດ.

[ctx: block description]
en: Display a list of all terms of a given taxonomy.
lo_LA: ສະແດງລາຍການທັງໝົດຂອງແທັກໂຊໂນມີ (Taxonomy) ທີ່ກຳນົດ.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
lo_LA: ສະແດງລາຍການຄຳຄິດເຫັນຫຼ້າສຸດຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
lo_LA: ສະແດງລາຍການໂພສຫຼ້າສຸດຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
lo_LA: ສະແດງຈຳນວນຄຳຄິດເຫັນຂອງໂພສ.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
lo_LA: ສະແດງຟອມຄຳຄິດເຫັນຂອງໂພສ.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
lo_LA: ສະແດງຮູບເດັ່ນຂອງໂພສ.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social profile or site.
lo_LA: ສະແດງໄອຄອນລີ້ງໄປຫາໂປຣໄຟລ໌ໂຊຊຽວ ຫຼື ເວັບໄຊ.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
lo_LA: ສະແດງຮູບພາບທີ່ເປັນຕົວແທນຂອງເວັບໄຊນີ້. ເມື່ອອັບເດດບລັອກນີ້ ການປ່ຽນແປງຈະມີຜົນໃນທຸກບ່ອນ.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
lo_LA: ສະແດງຊຸດລະຫັດທີ່ຄົງໄລຍະຫວ່າງ ແລະ ແທັບຂອງທ່ານໄວ້.

[ctx: block description]
en: Display content in a tabbed interface to help users navigate detailed content with ease.
lo_LA: ສະແດງເນື້ອຫາໃນສ່ວນຕິດຕໍ່ແບບແທັບ ເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ເຂົ້າເຖິງເນື້ອຫາທີ່ລະອຽດໄດ້ງ່າຍຂຶ້ນ.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
lo_LA: ສະແດງເນື້ອໃນໃນຫຼາຍຖັນ, ໂດຍມີບລັອກຖືກເພີ່ມເຂົ້າໃນແຕ່ລະຖັນ.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
lo_LA: ສະແດງລາຍການຈາກ RSS ຫຼື Atom ຟີດ.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
lo_LA: ສະແດງເຊີງອັດ (Footnotes) ທີ່ເພີ່ມໃສ່ໃນໜ້າເວັບ.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social profiles or sites.
lo_LA: ສະແດງໄອຄອນລີ້ງໄປຫາໂປຣໄຟລ໌ໂຊຊຽວ ຫຼື ເວັບໄຊຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Display mathematical notation using LaTeX.
lo_LA: ສະແດງສັນຍະລັກທາງຄະນິດສາດໂດຍໃຊ້ LaTeX.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
lo_LA: ສະແດງຮູບພາບຫຼາຍຮູບໃນຄັງຮູບທີ່ສວຍງາມ.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
lo_LA: ສະແດງລາຍລະອຽດຂອງໝວດໝູ່, ແທັກ ແລະ ແທັກໂຊໂນມີກຳນົດເອງເມື່ອເບິ່ງບ່ອນຈັດເກັບ.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
lo_LA: ສະແດງເນື້ອຫາຫຍໍ້.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
lo_LA: ສະແດງຫົວຂໍ້ການສອບຖາມ.

[ctx: block description]
en: Display the tab buttons for a tabbed interface.
lo_LA: ສະແດງປຸ່ມແທັບສຳລັບສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້ແບບແທັບ.

[ctx: block description]
en: Display the total number of results in a query.
lo_LA: ສະແດງຈຳນວນຜົນການຄົ້ນຫາທັງໝົດໃນການສອບຖາມ (query).

[ctx: block description]
en: Displays a foldable layout that groups content in collapsible sections.
lo_LA: ສະແດງໂຄງຮ່າງແບບພັບໄດ້ ເຊິ່ງຈັດກຸ່ມເນື້ອຫາເປັນສ່ວນໆ ທີ່ສາມາດຫຍໍ້ເຂົ້າ ຫຼື ຂະຫຍາຍອອກໄດ້.

[ctx: block description]
en: Displays a heading that toggles the accordion panel.
lo_LA: ສະແດງຫົວຂໍ້ທີ່ໃຊ້ເປີດ-ປິດແຜງອາຄໍດຽນ.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
lo_LA: ສະແດງລິ້ງເພື່ອແກ້ໄຂຄວາມຄິດເຫັນໃນແຜງຄວບຄຸມ WordPress. ລິ້ງນີ້ຈະເຫັນໄດ້ສະເພາະຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີສິດແກ້ໄຂຄວາມຄິດເຫັນເທົ່ານັ້ນ.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
lo_LA: ສະແດງລິ້ງເພື່ອຕອບກັບຄວາມຄິດເຫັນ.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
lo_LA: ສະແດງລາຍຊື່ເລກໜ້າສຳລັບການແບ່ງໜ້າຄວາມຄິດເຫັນ.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
lo_LA: ສະແດງລາຍການເລກໜ້າສຳລັບການແບ່ງໜ້າ.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
lo_LA: ສະແດງໜ້າພາຍໃນລາຍຊື່ຂອງໜ້າທັງໝົດ.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
lo_LA: ສະແດງການນໍາທາງແບບແບ່ງໜ້າໄປຫາຄວາມຄິດເຫັນຊຸດຖັດໄປ/ກ່ອນໜ້າ (ຖ້າມີ).

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
lo_LA: ສະແດງການນຳທາງແບບແບ່ງໜ້າໄປຫາຊຸດໂພສ ຖັດໄປ/ກ່ອນໜ້າ.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
lo_LA: ສະແດງຫົວຂໍ້ພ້ອມກັບຈຳນວນຄວາມຄິດເຫັນ.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
lo_LA: ສະແດງເນື້ອໃນຂອງຄວາມຄິດເຫັນ.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
lo_LA: ສະແດງເນື້ອຫາຂອງໂພສ ຫຼື ໜ້າເວັບ.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
lo_LA: ສະແດງວັນທີທີ່ຄວາມຄິດເຫັນຖືກໂພສ.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
lo_LA: ສະແດງລິ້ງຂອງໂພສ, ໜ້າ ຫຼື ເນື້ອໃນປະເພດອື່ນໆ.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
lo_LA: ສະແດງລີ້ງໄປຫາຄຳຄິດເຫັນຂອງໂພສປັດຈຸບັນ.

[ctx: block description]
en: Displays the name of a taxonomy term.
lo_LA: ສະແດງຊື່ຂອງ taxonomy term (ໝວດໝູ່/ແທັກ).

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
lo_LA: ສະແດງຊື່ຂອງຜູ້ຂຽນຄວາມຄິດເຫັນ.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
lo_LA: ສະແດງຊື່ຂອງເວັບໄຊນີ້. ເມື່ອອັບເດດບລັອກນີ້ ການປ່ຽນແປງຈະມີຜົນໃນທຸກບ່ອນທີ່ມັນຖືກໃຊ້. ອັນນີ້ຈະປາກົດໃນແຖບຫົວຂໍ້ບຣາວເຊີ ແລະ ໃນຜົນການຄົ້ນຫາຄືກັນ.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
lo_LA: ສະແດງລິ້ງໜ້າຄວາມຄິດເຫັນຖັດໄປ.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
lo_LA: ສະແດງລີ້ງໂພສຖັດໄປ ຫຼື ກ່ອນໜ້າທີ່ຢູ່ຕິດກັບໂພສປັດຈຸບັນ.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
lo_LA: ສະແດງລີ້ງໄປຫາໜ້າໂພສຖັດໄປ.

[ctx: block description]
en: Displays the post count of a taxonomy term.
lo_LA: ສະແດງຈຳນວນບົດຄວາມຂອງ taxonomy term.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
lo_LA: ສະແດງລິ້ງໜ້າຄວາມຄິດເຫັນກ່ອນໜ້າ.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
lo_LA: ສະແດງລີ້ງໄປຫາໜ້າໂພສກ່ອນໜ້າ.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
lo_LA: ສະແດງຫົວຂໍ້ຂອງໂພສ, ໜ້າເວັບ ຫຼື ປະເພດເນື້ອຫາອື່ນໆ.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
lo_LA: ແກ້ໄຂພາກສ່ວນຕ່າງໆຂອງເວັບໄຊ ເຊັ່ນ: ສ່ວນຫົວ, ສ່ວນທ້າຍ, ແຖບຂ້າງ ຫຼື ສ້າງຂຶ້ນເອງ.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
lo_LA: ຝັງເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບງ່າຍໆ.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
lo_LA: ຝັງວິດີໂອຈາກຄັງສື່ຂອງທ່ານ ຫຼື ອັບໂຫລດອັນໃໝ່.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
lo_LA: ລວມບລັອກເຂົ້າກັນໃນກ່ອງບັນຈຸການຈັດວາງ.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
lo_LA: ເນັ້ນຂໍ້ຄວາມທີ່ອ້າງອີງໃຫ້ເຫັນໄດ້ຊັດເຈນ. "ໃນການອ້າງອີງເຖິງຄົນອື່ນ, ພວກເຮົາກຳລັງອ້າງອີງເຖິງຕົວເຮົາເອງ." — Julio Cortázar

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
lo_LA: ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ເຂົ້າຊົມຄົ້ນຫາເນື້ອຫາຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
lo_LA: ເຊື່ອງ ແລະ ສະແດງເນື້ອໃນເພີ່ມເຕີມ.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
lo_LA: ແຊກອົງປະກອບປັບແຕ່ງເພີ່ມເຕີມດ້ວຍ WordPress shortcode.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
lo_LA: ແຊກຮູບພາບເພື່ອສ້າງຄວາມໂດດເດັ່ນ.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
lo_LA: ແຊກບົດກອນ. ໃຊ້ຮູບແບບການຍະຫວ່າງພິເສດ ຫຼື ອ້າງອີງເນື້ອເພງ.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
lo_LA: ແນະນຳພາກສ່ວນໃໝ່ ແລະ ຈັດລະບຽບເນື້ອຫາເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ເຂົ້າຊົມ (ແລະ ເຄື່ອງມືຄົ້ນຫາ) ເຂົ້າໃຈໂຄງສ້າງເນື້ອຫາຂອງທ່ານ.

[ctx: block description]
en: Post terms.
lo_LA: ຄຳສັບຂອງໂພສ.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
lo_LA: ກະຕຸ້ນໃຫ້ຜູ້ເຂົ້າຊົມດຳເນີນການດ້ວຍລີ້ງແບບປຸ່ມ.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
lo_LA: ກະຕຸ້ນໃຫ້ຜູ້ເຂົ້າຊົມດຳເນີນການດ້ວຍກຸ່ມຂອງລີ້ງແບບປຸ່ມ.

[ctx: block description]
en: Provide a notification message after the form has been submitted.
lo_LA: ສະແດງຂໍ້ຄວາມແຈ້ງເຕືອນຫຼັງຈາກສົ່ງຟອມແລ້ວ.

[ctx: block description]
en: Reuse this design across your site.
lo_LA: ນຳການອອກແບບນີ້ມາໃຊ້ຄືນໃນທົ່ວເວັບໄຊທ໌.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
lo_LA: ແຍກເນື້ອຫາຂອງທ່ານອອກເປັນປະສົບການຫຼາຍໜ້າ.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
lo_LA: ວາງສື່ ແລະ ຂໍ້ຄວາມຄຽງຂ້າງກັນເພື່ອການຈັດວາງທີ່ສວຍງາມ.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
lo_LA: ສະແດງຮູບແບບບລັອກ.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
lo_LA: ສະແດງລີ້ງເຂົ້າສູ່ລະບົບ ແລະ ອອກຈາກລະບົບ.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post. Can also show a word count.
lo_LA: ສະແດງເວລາທີ່ຕ້ອງໃຊ້ໃນການອ່ານບົດຄວາມ. ສາມາດສະແດງຈຳນວນຄຳໄດ້ນຳ.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
lo_LA: ເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍບລັອກພື້ນຖານສຳລັບທຸກການບັນຍາຍ.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
lo_LA: ສະຫຼຸບໂພສຂອງທ່ານດ້ວຍລາຍການຫົວຂໍ້. ເພີ່ມ HTML anchor ໃສ່ບລັອກຫົວຂໍ້ເພື່ອລີ້ງມານີ້.

[ctx: block description]
en: The author biography.
lo_LA: ຊີວະປະຫວັດຜູ້ຂຽນ.

[ctx: block description]
en: The author name.
lo_LA: ຊື່ຜູ້ຂຽນ.

[ctx: block description]
en: The basic building block for forms.
lo_LA: ບລັອກພື້ນຖານສຳລັບສ້າງຟອມ.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
lo_LA: ບລັອກນີ້ລ້າສະໄໝແລ້ວ. ກະລຸນາໃຊ້ບລັອກຮູບຕົວແທນ (Avatar) ແທນ.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
lo_LA: ບລັອກນີ້ເລີກໃຊ້ແລ້ວ. ກະລຸນາໃຊ້ບລັອກຄໍລຳແທນ.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
lo_LA: ບລັອກນີ້ລ້າສະໄໝແລ້ວ. ກະລຸນາໃຊ້ບລັອກຄວາມຄິດເຫັນແທນ.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
lo_LA: ໃຊ້ຕົວແກ້ໄຂ WordPress ແບບຄລາດສິກ.

[ctx: block description]
en: Wraps the heading and panel in one unit.
lo_LA: ລວມຫົວຂໍ້ ແລະ ແຜງເນື້ອຫາເຂົ້າເປັນຊຸດດຽວກັນ.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
lo_LA: ເວັບໄຊຂອງທ່ານບໍ່ຮອງຮັບບລັອກນີ້.

[ctx: block keyword]
en: archive
lo_LA: ບ່ອນຈັດເກັບ

[ctx: block keyword]
en: blockquote
lo_LA: ຄຳອ້າງອີງ

[ctx: block keyword]
en: blog
lo_LA: ບລັອກ

[ctx: block keyword]
en: blogs
lo_LA: ບລັອກ

[ctx: block keyword]
en: bullet list
lo_LA: ລາຍການແບບໃສ່ຈຸດ

[ctx: block keyword]
en: button
lo_LA: ປຸ່ມ

[ctx: block keyword]
en: categories
lo_LA: ໝວດໝູ່

[ctx: block keyword]
en: cite
lo_LA: ອ້າງອີງ

[ctx: block keyword]
en: close
lo_LA: ປິດ

[ctx: block keyword]
en: container
lo_LA: ຄອນເທນເນີ

[ctx: block keyword]
en: custom post types
lo_LA: ປະເພດໂພສຕ໌ກຳນົດເອງ

[ctx: block keyword]
en: description
lo_LA: ລາຍລະອຽດ

[ctx: block keyword]
en: disclosure
lo_LA: ການເປີດເຜີຍ

[ctx: block keyword]
en: divider
lo_LA: ຕົວຂັ້ນ

[ctx: block keyword]
en: document
lo_LA: ເອກະສານ

[ctx: block keyword]
en: document outline
lo_LA: ໂຄງຮ່າງເອກະສານ

[ctx: block keyword]
en: download
lo_LA: ດາວໂຫລດ

[ctx: block keyword]
en: embed
lo_LA: ຝັງ

[ctx: block keyword]
en: equation
lo_LA: ສົມຜົນ

[ctx: block keyword]
en: feed
lo_LA: ຟີດ

[ctx: block keyword]
en: feedback
lo_LA: ຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block keyword]
en: find
lo_LA: ຄົ້ນຫາ

[ctx: block keyword]
en: form
lo_LA: ຟອມ

[ctx: block keyword]
en: formula
lo_LA: ສູດ

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
lo_LA: ເສັ້ນນອນ

[ctx: block keyword]
en: image
lo_LA: ຮູບພາບ

[ctx: block keyword]
en: images
lo_LA: ຮູບພາບ

[ctx: block keyword]
en: img
lo_LA: ຮູບພາບ

[ctx: block keyword]
en: input
lo_LA: ຊ່ອງປ້ອນຂໍ້ມູນ

[ctx: block keyword]
en: link
lo_LA: ລີ້ງ

[ctx: block keyword]
en: links
lo_LA: ລິງກ໌

[ctx: block keyword]
en: list
lo_LA: ລາຍການ

[ctx: block keyword]
en: login
lo_LA: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

[ctx: block keyword]
en: logout
lo_LA: ອອກຈາກລະບົບ

[ctx: block keyword]
en: mathematics
lo_LA: ຄະນິດສາດ

[ctx: block keyword]
en: menu
lo_LA: ເມນູ

[ctx: block keyword]
en: message
lo_LA: ຂໍ້ຄວາມ

[ctx: block keyword]
en: movie
lo_LA: ຮູບເງົາ

[ctx: block keyword]
en: music
lo_LA: ເພງ

[ctx: block keyword]
en: navigation
lo_LA: ການນຳທາງ

[ctx: block keyword]
en: next page
lo_LA: ໜ້າຖັດໄປ

[ctx: block keyword]
en: notification
lo_LA: ການແຈ້ງເຕືອນ

[ctx: block keyword]
en: numbered list
lo_LA: ລາຍການແບບໃສ່ເລກ

[ctx: block keyword]
en: ordered list
lo_LA: ລາຍການແບບຈັດລໍາດັບ

[ctx: block keyword]
en: overlay
lo_LA: ຊັ້ນວາງຊ້ອນ

[ctx: block keyword]
en: page
lo_LA: ໜ້າ

[ctx: block keyword]
en: pagination
lo_LA: ການແບ່ງໜ້າ

[ctx: block keyword]
en: photo
lo_LA: ຮູບຖ່າຍ

[ctx: block keyword]
en: photos
lo_LA: ຮູບຖ່າຍ

[ctx: block keyword]
en: picture
lo_LA: ຮູບ

[ctx: block keyword]
en: podcast
lo_LA: ພອດແຄສ

[ctx: block keyword]
en: poem
lo_LA: ບົດກອນ

[ctx: block keyword]
en: poetry
lo_LA: ກາບກອນ

[ctx: block keyword]
en: posts
lo_LA: ໂພສ

[ctx: block keyword]
en: read more
lo_LA: ອ່ານເພີ່ມເຕີມ

[ctx: block keyword]
en: recent comments
lo_LA: ຄຳຄິດເຫັນຫຼ້າສຸດ

[ctx: block keyword]
en: recent posts
lo_LA: ໂພສຫຼ້າສຸດ

[ctx: block keyword]
en: recording
lo_LA: ການບັນທຶກສຽງ

[ctx: block keyword]
en: references
lo_LA: ການອ້າງອີງ

[ctx: block keyword]
en: reusable
lo_LA: ໃຊ້ຄືນໄດ້

[ctx: block keyword]
en: row
lo_LA: ແຖວ

[ctx: block keyword]
en: section
lo_LA: ພາກສ່ວນ

[ctx: block keyword]
en: sound
lo_LA: ສຽງ

[ctx: block keyword]
en: submit
lo_LA: ສົ່ງ

[ctx: block keyword]
en: subtitle
lo_LA: ຫົວຂໍ້ຮອງ

[ctx: block keyword]
en: summary
lo_LA: ບົດສະຫຼຸບ

[ctx: block keyword]
en: tags
lo_LA: ແທັກ

[ctx: block keyword]
en: term title
lo_LA: ຊື່ແທັກ/ໝວດໝູ່

[ctx: block keyword]
en: text
lo_LA: ຂໍ້ຄວາມ

[ctx: block keyword]
en: title
lo_LA: ຫົວຂໍ້

[ctx: block keyword]
en: toggle
lo_LA: ສະຫຼັບ (Toggle)

[ctx: block keyword]
en: video
lo_LA: ວິດີໂອ

[ctx: block keyword]
en: wrapper
lo_LA: ຕົວຫຸ້ມ

[ctx: block style label]
en: Default
lo_LA: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

[ctx: block style label]
en: Dots
lo_LA: ຈຸດ

[ctx: block style label]
en: Fill
lo_LA: ເຕັມ

[ctx: block style label]
en: Logos Only
lo_LA: ສະເພາະໂລໂກ້

[ctx: block style label]
en: Outline
lo_LA: ເສັ້ນຂອບ

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
lo_LA: ຮູບຊົງແຄບຊູນ

[ctx: block style label]
en: Plain
lo_LA: ແບບທຳມະດາ

[ctx: block style label]
en: Rounded
lo_LA: ຂອບມົນ

[ctx: block style label]
en: Stripes
lo_LA: ແຖບສີສະລັບ

[ctx: block style label]
en: Wide Line
lo_LA: ເສັ້ນກວ້າງ

[ctx: block title]
en: Accordion
lo_LA: ອາຄໍດຽນ

[ctx: block title]
en: Accordion Heading
lo_LA: ຫົວຂໍ້ອາຄໍດຽນ

[ctx: block title]
en: Accordion Item
lo_LA: ລາຍການອາຄໍດຽນ

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
lo_LA: ແຜງອາຄໍດຽນ

[ctx: block title]
en: Archives
lo_LA: ບ່ອນຈັດເກັບ

[ctx: block title]
en: Audio
lo_LA: ສຽງ

[ctx: block title]
en: Author Biography
lo_LA: ຊີວະປະຫວັດຜູ້ຂຽນ

[ctx: block title]
en: Author Name
lo_LA: ຊື່ຜູ້ຂຽນ

[ctx: block title]
en: Avatar
lo_LA: ຮູບຕົວແທນ

[ctx: block title]
en: Breadcrumbs
lo_LA: ເສັ້ນທາງນຳທາງ

[ctx: block title]
en: Button
lo_LA: ປຸ່ມ

[ctx: block title]
en: Buttons
lo_LA: ປຸ່ມ

[ctx: block title]
en: Calendar
lo_LA: ປະຕິທິນ

[ctx: block title]
en: Classic
lo_LA: ແບບຄລາສສິກ

[ctx: block title]
en: Code
lo_LA: ລະຫັດ

[ctx: block title]
en: Column
lo_LA: ຄໍລຳ

[ctx: block title]
en: Columns
lo_LA: ຄໍລຳ

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນ (ລ້າສະໄໝ)

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
lo_LA: ຮູບຕົວແທນຜູ້ຂຽນຄວາມຄິດເຫັນ (ລ້າສະໄໝ)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
lo_LA: ຊື່ຜູ້ຂຽນຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comment Content
lo_LA: ເນື້ອຫາຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comment Date
lo_LA: ວັນທີຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
lo_LA: ລິ້ງແແກ້ໄຂຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
lo_LA: ລິ້ງຕອບກັບຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comment Template
lo_LA: ແມ່ແບບຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments Count
lo_LA: ຈຳນວນຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments Form
lo_LA: ຟອມຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments Link
lo_LA: ລີ້ງຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນໜ້າຖັດໄປ

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
lo_LA: ເລກໜ້າຄຳຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
lo_LA: ການແບ່ງໜ້າຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
lo_LA: ຄວາມຄິດເຫັນໜ້າກ່ອນໜ້າ

[ctx: block title]
en: Comments Title
lo_LA: ຫົວຂໍ້ຄວາມຄິດເຫັນ

[ctx: block title]
en: Content
lo_LA: ເນື້ອຫາ

[ctx: block title]
en: Cover
lo_LA: ໜ້າປົກ

[ctx: block title]
en: Custom HTML
lo_LA: HTML ກໍານົດເອງ

[ctx: block title]
en: Custom Link
lo_LA: ລີ້ງກຳນົດເອງ

[ctx: block title]
en: Date
lo_LA: ວັນທີ

[ctx: block title]
en: Details
lo_LA: ລາຍລະອຽດ

[ctx: block title]
en: Embed
lo_LA: ຝັງ

[ctx: block title]
en: Excerpt
lo_LA: ບົດຄັດຫຍໍ້

[ctx: block title]
en: Featured Image
lo_LA: ຮູບເດັ່ນ

[ctx: block title]
en: File
lo_LA: ໄຟລ໌

[ctx: block title]
en: Footnotes
lo_LA: ເຊີງອັດ

[ctx: block title]
en: Form
lo_LA: ຟອມ

[ctx: block title]
en: Form Submission Notification
lo_LA: ການແຈ້ງເຕືອນການສົ່ງຟອມ

[ctx: block title]
en: Form Submit Button
lo_LA: ປຸ່ມສົ່ງຟອມ

[ctx: block title]
en: Gallery
lo_LA: ຄັງຮູບ

[ctx: block title]
en: Group
lo_LA: ກຸ່ມ

[ctx: block title]
en: Heading
lo_LA: ຫົວຂໍ້

[ctx: block title]
en: Home Link
lo_LA: ລີ້ງໜ້າຫຼັກ

[ctx: block title]
en: Image
lo_LA: ຮູບພາບ

[ctx: block title]
en: Input Field
lo_LA: ຊ່ອງປ້ອນຂໍ້ມູນ

[ctx: block title]
en: Latest Comments
lo_LA: ຄຳຄິດເຫັນຫຼ້າສຸດ

[ctx: block title]
en: Latest Posts
lo_LA: ໂພສຫຼ້າສຸດ

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
lo_LA: ວິດເຈັດແບບເກົ່າ

[ctx: block title]
en: List
lo_LA: ລາຍການ

[ctx: block title]
en: List Item
lo_LA: ລາຍການໃນລາຍຊື່

[ctx: block title]
en: Login/out
lo_LA: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ/ອອກຈາກລະບົບ

[ctx: block title]
en: Math
lo_LA: ຄະນິດສາດ

[ctx: block title]
en: Media & Text
lo_LA: ສື່ ແລະ ຂໍ້ຄວາມ

[ctx: block title]
en: More
lo_LA: ເພີ່ມເຕີມ

[ctx: block title]
en: Navigation
lo_LA: ການນຳທາງ

[ctx: block title]
en: Navigation Overlay Close
lo_LA: ປຸ່ມປິດຊັ້ນວາງຊ້ອນການນຳທາງ

[ctx: block title]
en: Next Page
lo_LA: ໜ້າຖັດໄປ

[ctx: block title]
en: No Results
lo_LA: ບໍ່ພົບຜົນການຄົ້ນຫາ

[ctx: block title]
en: Page Break
lo_LA: ຕົວແຍກໜ້າ

[ctx: block title]
en: Page List
lo_LA: ລາຍການໜ້າເວັບ

[ctx: block title]
en: Page List Item
lo_LA: ລາຍການໃນລາຍຊື່ໜ້າ

[ctx: block title]
en: Page Numbers
lo_LA: ເລກໜ້າ

[ctx: block title]
en: Pagination
lo_LA: ການແບ່ງໜ້າ

[ctx: block title]
en: Paragraph
lo_LA: ຢໍ້ໜ້າ

[ctx: block title]
en: Pattern
lo_LA: ຮູບແບບ

[ctx: block title]
en: Pattern Placeholder
lo_LA: ຕົວກຳນົດຕຳແໜ່ງຮູບແບບ

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
lo_LA: ລີ້ງການນຳທາງໂພສ

[ctx: block title]
en: Post Template
lo_LA: ເທັມເພລດໂພສ

[ctx: block title]
en: Post Terms
lo_LA: ຄຳສັບໂພສ

[ctx: block title]
en: Preformatted
lo_LA: ຮູບແບບຄົງທີ່

[ctx: block title]
en: Previous Page
lo_LA: ໜ້າກ່ອນໜ້າ

[ctx: block title]
en: Query Title
lo_LA: ຫົວຂໍ້ Query

[ctx: block title]
en: Query Total
lo_LA: ຜົນລວມການສອບຖາມ

[ctx: block title]
en: Quote
lo_LA: ຄຳອ້າງອີງ

[ctx: block title]
en: Read More
lo_LA: ອ່ານເພີ່ມເຕີມ

[ctx: block title]
en: Search
lo_LA: ຄົ້ນຫາ

[ctx: block title]
en: Separator
lo_LA: ຕົວຂັ້ນ

[ctx: block title]
en: Site Logo
lo_LA: ໂລໂກ້ເວັບໄຊ

[ctx: block title]
en: Site Tagline
lo_LA: ຄຳຂວັນເວັບໄຊ

[ctx: block title]
en: Site Title
lo_LA: ຫົວຂໍ້ເວັບໄຊ

[ctx: block title]
en: Social Icon
lo_LA: ໄອຄອນໂຊຊຽວ

[ctx: block title]
en: Social Icons
lo_LA: ໄອຄອນໂຊຊຽວ

[ctx: block title]
en: Spacer
lo_LA: ຕົວວ່າງ

[ctx: block title]
en: Submenu
lo_LA: ເມນູຍ່ອຍ

[ctx: block title]
en: Tab
lo_LA: ແທັບ

[ctx: block title]
en: Tab Panels
lo_LA: ແຜງແທັບ

[ctx: block title]
en: Table
lo_LA: ຕາຕະລາງ

[ctx: block title]
en: Table of Contents
lo_LA: ສາລະບານ

[ctx: block title]
en: Tabs
lo_LA: ແທັບ

[ctx: block title]
en: Template Part
lo_LA: ສ່ວນປະກອບເທັມເພລດ

[ctx: block title]
en: Term Count
lo_LA: ຈຳນວນ Term

[ctx: block title]
en: Term Description
lo_LA: ລາຍລະອຽດຄຳສັບ

[ctx: block title]
en: Term Name
lo_LA: ຊື່ Term

[ctx: block title]
en: Term Template
lo_LA: ແມ່ແບບ Term

[ctx: block title]
en: Terms List
lo_LA: ລາຍການແທັກ (Terms List)

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
lo_LA: ຄໍລຳຂໍ້ຄວາມ (ເລີກໃຊ້)

[ctx: block title]
en: Time to Read
lo_LA: ເວລາໃນການອ່ານ

[ctx: block title]
en: Title
lo_LA: ຫົວຂໍ້

[ctx: block title]
en: Unsupported
lo_LA: ບໍ່ຮອງຮັບ

[ctx: block title]
en: Video
lo_LA: ວິດີໂອ

[ctx: block title]
en: Widget Area
lo_LA: ພື້ນທີ່ວິດເຈັດ

[ctx: block title]
en: Widget Group
lo_LA: ກຸ່ມວິດເຈັດ

en: by %s
lo_LA: ໂດຍ %s

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
lo_LA: ຖັດໄປ:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
lo_LA: ກ່ອນໜ້າ:

[ctx: label for next post link]
en: Next
lo_LA: ຖັດໄປ

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
lo_LA: ກ່ອນໜ້າ

en: resolved/reopened
lo_LA: ແກ້ໄຂແລ້ວ/ເປີດຄືນໃໝ່

[ctx: social link block variation name]
en: Link
lo_LA: ລິ້ງ

[ctx: social link block variation name]
en: Mail
lo_LA: ອີເມລ

[ctx: social link block variation name]
en: Share Icon
lo_LA: ໄອຄອນແຊຣ໌

en: untitled post %s
lo_LA: ໂພສທີ່ບໍ່ມີຫົວຂໍ້ %s
