Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (419 entries)

en: %1$s on %2$s
he_IL: %1$s על %2$s

en: %s Avatar
he_IL: תמונת פרופיל של %s

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s from now
he_IL: %s מעכשיו

en: %s minute | %s minutes
he_IL[0]: דקה%s
he_IL[1]: %s דקות

en: %s response | %s responses
he_IL[0]: תגובה %s
he_IL[1]: %s תגובות

en: %s submenu
he_IL: תפריט משנה %s

en: (%s author archive, opens in a new tab)
he_IL: (ארכיון מחבר של %s, נפתח בלשונית חדשה)

en: (%s website link, opens in a new tab)
he_IL: (קישור לאתר של %s, נפתח בלשונית חדשה)

en: (Home link, opens in a new tab)
he_IL: (קישור לעמוד הבית, נפתח בלשונית חדשה)

en: (no title)
he_IL: (ללא כותרת)

en: ... like this one, which is right aligned.
he_IL: ... כמו זו, המיושרת לימין.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
he_IL: תמונה שווה אלף מילים

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
he_IL: אחד היתרונות המרכזיים של הבלוקים הוא לאפשר לך לערוך אותם במיקומם הייעודי ולשנות את התוכן ישירות. במקום לעבוד עם שדות לעריכה של תכנים, כגון מקור הציטוט או המלל של הכפתור, אפשר לעבוד ישירות בבלוק כדי לשנות את התוכן. כדאי לנסות לערוך את הציטוט הבא:

en: A link to a post format
he_IL: קישור לסוג הפוסט

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
he_IL: הנגישות חשובה ולכן, חשוב לזכור גם את המאפיינים לתיאור התמונות

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
he_IL: אנחנו לא תומכים בהוספה של פיד RSS לעמוד הבית של האתר הזה מכיוון שהפעולה עלולה ליצור ניגון ברצף שיכול להאט את האתר. כדאי לנסות בלוק אחר, כמו בלוק <strong>הפוסטים האחרונים</strong>, כדי להוסיף רשימה של פוסטים מהאתר.

en: All patterns
he_IL: כל הדפוסים

en: All template parts
he_IL: כל חלקי התבניות

en: All templates
he_IL: כל התבניות

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
he_IL: לא ניתן להגיע לפיד, השרת כנראה לא פעיל. יש לנסות שנית מאוחר יותר.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
he_IL: ו<em>רשימה</em> כמו זו, כמובן :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
he_IL: בכל בלוק אפשר להכיל את היישורים האלה. הבלוק המוטמע גם כולל אותם והוא מובנה עם אפשרויות ריספונסיביות:

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Beautiful landscape
he_IL: נוף יפה

en: Block
he_IL: בלוק

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
he_IL: הבלוקים יכולים להוסיף כל מה שצריך. לדוגמה, אפשר להוסיף ציטוט עמום כחלק מהקומפוזיציה של הטקסט או ליצור ציטוט ענק ומובלט. כל האפשרויות האלה זמינות בכלי ההוספה.

en: Close
he_IL: סגור

en: Close menu
he_IL: סגירת תפריט

en: Code is Poetry
he_IL: קוד הוא שירה

[ctx: Color name]
en: Black
he_IL: שחור

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
he_IL: ציאן אפור כחלחל

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
he_IL: ירוק כחלחל בהיר

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
he_IL: ענבר בוהק עז

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
he_IL: כתום בוהק עז

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
he_IL: כחלחל חיוור

[ctx: Color name]
en: Pale pink
he_IL: ורוד בהיר

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
he_IL: כחלחל עז

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
he_IL: ירוק כחלחל עז

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
he_IL: סגול עז

[ctx: Color name]
en: Vivid red
he_IL: אדום עז

[ctx: Color name]
en: White
he_IL: לבן

en: Content
he_IL: תוכן

en: Demo
he_IL: הדגמה

en: Discussion
he_IL: דיון

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
he_IL: הצג רשימה של מונחים שהוקצו מהטקסונומיה: %s

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Drafts
he_IL: טיוטות

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
he_IL: כחול וכתום

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
he_IL: כחול ואדום

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
he_IL: גווני אפור כהים

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
he_IL: גווני אפור

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
he_IL: מג׳נטה וצהוב

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
he_IL: חצות

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
he_IL: סגול וירוק

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
he_IL: סגול וצהוב

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Embed of %s.
he_IL: הטמעה של %s.

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
he_IL: הטמעות, כגון תוכן של YouTube, ציוצים או פוסטים אחרים של WordPress.

en: Experiments
he_IL: ניסויים

en: Experiments Settings
he_IL: הגדרות ניסויים

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
he_IL: גדול מאוד

[ctx: Font size name]
en: Large
he_IL: גדול

[ctx: Font size name]
en: Medium
he_IL: בינוני

[ctx: Font size name]
en: Small
he_IL: קטן

en: Fonts
he_IL: גופנים

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Global settings.
he_IL: הגדרות גלובליות.

en: Global styles.
he_IL: סגנונות גלובליים.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
he_IL: מומלץ לנסות אותו כעת, ייתכן שיש דברים שאפשר להוסיף ב-WordPress שטרם הכרת. זוהי רשימה קצרה של האפשרויות הקיימות:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
he_IL: ורוד בורדו

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
he_IL: ורוד וסגול-בהיר

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
he_IL: ספקטרום מצבעים קרים לצבעים חמים

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
he_IL: דשא חשמלי

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
he_IL: ציאן ירוק בהיר לציאן ירוק עז

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
he_IL: שקיעה בוהקת

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
he_IL: ענבר בוהק עז לכתום בוהק עז

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
he_IL: כתום בוהק עז לאדום עז

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
he_IL: חצות

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
he_IL: כחול ים בהיר

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
he_IL: אפור בהיר מאוד לאפור כחלחל ציאן

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
he_IL: כחול ציאן עז לסגול עז

en: Gutenberg
he_IL: גוטנברג

en: Gutenberg Team
he_IL: צוות גוטנברג

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
he_IL: לפעילות התקינה של Gutenberg נדרשת WordPress בגרסה %s ומעלה. עליך לשדרג את WordPress לפני ההפעלה של Gutenberg.

en: HTML title for the post, transformed for display.
he_IL: כותרת HTML של הפוסט, ששונתה לצורך תצוגה.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
he_IL: המטרה העיקרית של העורך החדש היא להקדיש את תשומת הלב המרבית לטיפול בתמונות ובמדיה. אנחנו מקווים שהאפשרויות המעודכנות, כגון הוספה של כתוביות או הטמעה של תמונות ברוחב מלא, יהיו לך קלות ומועילות יותר מבעבר.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
he_IL: הכותרות מוצגות בבלוקים נפרדים כדי לבנות ולארגן את הפריסה של התוכן.

en: Help build Gutenberg
he_IL: עיזרו לבנות את גוטנברג

en: Home
he_IL: ראשי

en: ID of global styles config.
he_IL: מזהה התצורה של הסגנונות הגלובליים.

en: Icon
he_IL: סמל

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
he_IL: אם בחרת לשלב את היישורים החדשים של <strong>לרוחב</strong> <strong>ורוחב מלא</strong> בגלריות, אפשר ליצור פריסה עשירה בתוכן של מדיה במהירות:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
he_IL: אם ברצונך לקבל מידע נוסף על בנייה של בלוקים נוספים, או אם נדרשת לך עזרה בפרויקט, כדאי לעבור <a href="%s">למאגר של GitHub‏</a>.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
he_IL: אם ערכת העיצוב שלך תומכת באפשרות, הכפתור "לרוחב" יוצג בסרגל הכלים של התמונה. כדאי לנסות אותו.

en: Images &amp; Videos
he_IL: תמונות וסרטים

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
he_IL: למעשה, כל מה שאפשר לעשות ב-WordPress זמין לך לביצוע מהיר ונגיש ממקום אחד בממשק. אין צורך להבין איך להשתמש בתגיות HTML, בסיווגים או לזכור תחבירים מורכבים של שורטקוד. הרעיון מאחורי כפתור ההוספה – הכפתור <code>(+)</code> – הוא לאפשר לך לעיין בכל הבלוקים הזמינים לתוכן ולהוסיף אותם לפוסט שלך. תוספים וערכות עיצוב יכולים להכיל בלוקים מסוימים ולפתוח בפניך אפשרויות נוספות לעריכה ולפרסום של תוכן עשיר.

en: Invalid post ID.
he_IL: מספר פוסט שגוי.

en: Jump to footnote reference %1$d
he_IL: קפוץ להפניה להערת השוליים %1$d

en: Large
he_IL: גדול

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
he_IL: בלוקים של פריסה, בלוקים של לייקים, תמונות Hero, מפרידים וכו'.

en: Learn more
he_IL: מידע נוסף

en: Loading page, please wait.
he_IL: טוען עמוד, אנא המתן.

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Matt Mullenweg, 2017
he_IL: מאט מולנווג, 2017

en: Media Rich
he_IL: מדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Newer Comments
he_IL: תגובות חדשות יותר

en: Next Page
he_IL: עמוד הבא

en: No archives to show.
he_IL: אין ארכיון לתצוגה.

en: No comments to show.
he_IL: אין תגובות להציג.

en: No global styles config exist with that id.
he_IL: לא קיימת תצורה של סגנונות גלובליים עם המזהה הזה.

en: No matching template found.
he_IL: לא נמצאו תבניות תואמות.

en: No templates exist with that id.
he_IL: לא קיימת תבנית עם ה-ID הזה.

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
he_IL: של הרים ומכונות דפוס

en: Older Comments
he_IL: תגובות ישנות יותר

en: One response
he_IL: תגובה אחת

en: Open menu
he_IL: פתיחת תפריט

en: PDF embed
he_IL: הטמעת PDF

en: Page Loaded.
he_IL: העמוד נטען.

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Pagination
he_IL: ניווט בעמודים

en: Patterns
he_IL: מקבצי בלוקים

en: Pending
he_IL: ממתין לאישור

en: Post Format Link
he_IL: קישור לסוג הפוסט

en: Previous Page
he_IL: עמוד קודם

en: Private
he_IL: פרטי

en: Published
he_IL: פורסם

en: RSS Error:
he_IL: שגיאת RSS:

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Response
he_IL: תגובה

en: Responses
he_IL: תגובות

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן לפרסום

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search results for: "%s"
he_IL: תוצאות חיפוש עבור: "%s"

en: Select %s
he_IL: בחר %s

en: Select Day
he_IL: בחירת יום

en: Select Month
he_IL: בחירת חודש

en: Select Post
he_IL: בחירת פוסט

en: Select Week
he_IL: בחירת שבוע

en: Select Year
he_IL: בחירת שנה

en: Site icon.
he_IL: סמל האתר.

en: Site logo.
he_IL: לוגו האתר.

en: Small
he_IL: קטן

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
he_IL: אין לך הרשאות לראות עיצוב גלובלי באתר זה.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
he_IL: אין לך הרשאות ליצור תגובה בפוסט זה.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
he_IL: אין לך הרשאות ליצור תגובה זו ללא פוסט.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
he_IL: אין לך הרשאות לעדכן '%s' של תגובות.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
he_IL: אין לך הרשאות לערוך עיצוב גלובלי.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
he_IL: אין לך הרשאות לקרוא את הפוסט של התגובה הזו.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
he_IL: אין לך הרשאות לראות עיצוב גלובלי זה.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
he_IL: צריך להתחבר למערכת כדי להגיב.

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Styles
he_IL: עיצוב

en: Submit Search
he_IL: שלח חיפוש

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
he_IL: כמובן, תמונות שמוצגות ברוחב מלא יכולות להיות גדולות מאוד. אבל לפעמים התמונה שווה את זה.

en: Table of Contents
he_IL: תוכן העניינים

en: Template Parts
he_IL: חלקים של תבניות

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
he_IL: חלק של תבנית נמחק או שהוא כבר לא זמין: %s

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Text &amp; Headings
he_IL: טקסטים וכותרות

en: Thanks for testing Gutenberg!
he_IL: תודה שבדיקת את גוטנברג.

en: The <em>Inserter</em> Tool
he_IL: כלי <em>ההוספה</em>

en: The WordPress community
he_IL: קהילת וורדפרס

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
he_IL: למעלה מוצגת גלריה שכוללת שתי תמונות בלבד. כך אפשר ליצור פריסות יפות ומושכות בקלות רבה יותר ובלי להשתמש באובייקטים צפים. אפשר גם להמיר בקלות את הגלריה בחזרה לתמונות בודדות על ידי החלפה בין בלוקים.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
he_IL: בלוק לוח השנה מוסתר מאחר שאין פוסטים שפורסמו.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
he_IL: העורך נועד כדי לספק לך חוויה חדשה בבניית עמודים או פוסטים חדשים שתאפשר כתיבה של פוסטים עשירים ללא מאמץ באמצעות "בלוקים" שעוזרים לך לבצע פעולות שכיום דורשות כתיבה של שורטקוד, התאמה של HTML או איתור של תוכן "מסתורי" מוטמע.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
he_IL: המטרה של העורך החדש היא לאפשר הוספה של תוכן עשיר ל-WordPress באופן פשוט ומהנה. הפוסט הזה מורכב <em>מקטעי תוכן שונים</em> שאפשר להזיז ברחבי העמוד ולשחק איתם – ממש כמו קוביות לגו. ניתן להזיז את סמן העכבר ברחבי העמוד כדי לראות את הבלוקים השונים ולהדגיש אותם עם קווי מתאר וחצים. יש להקיש על החצים כדי לשנות את המיקום של הבלוקים במהירות. אל דאגה, התוכן בבלוק לא יאבד במהלך ההעתקה וההדבקה.

en: The id of a template
he_IL: ה-ID של התבנית

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
he_IL: המידע שתואם למקור של הציטוט נמצא בשדה טקסט נפרד, כמו בכיתוב מתחת לתמונות, כדי שהמבנה של הציטוט יישמר גם אם בוחרים, משנים או מזיזים את המקור. תמיד אפשר להוסיף אותו שוב בקלות.

en: The theme identifier
he_IL: המזהה של התבנית

en: Theme not found.
he_IL: התבנית לא נמצאה.

en: This content is password protected.
he_IL: תוכן זה מוגן בסיסמה.

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
he_IL: כותרת הווריאציה של הסגנונות הגלובליים, כפי שהוגדרה בבסיס הנתונים.

en: Title of the global styles variation.
he_IL: כותרת הווריאציה של הסגנונות הגלובליים.

en: Trash
he_IL: פח

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
he_IL: אפשר לבחור את הכיתוב ולנסות להזיז או לערוך אותו. אין צורך לדאוג שייבחרו תמונות או טקסטים אחרים בטעות או שהתצוגה תיהרס.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
he_IL: לא ניתן לפתוח את קובץ הייצוא (ארכיון) לכתיבה.

en: Uncategorized
he_IL: כללי

en: Unique identifier for the attachment.
he_IL: מזהה ייחודי של הקובץ.

en: Visual Editing
he_IL: עיצוב ויזואלי

en: Welcome to the Gutenberg Editor
he_IL: ברוכים הבאים לעורך גוטנברג

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
he_IL: השורות האלה נמצאות <strong>בבלוק טקסט</strong>, הבלוק הבסיסי ביותר. לבלוק הטקסט יש פקדים משלו וניתן להזיז אותו בחופשיות ברחבי הפוסט...

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
he_IL: האם לדלג על הפח ולאלץ מחיקה.

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
he_IL: אפשר לשנות את מספר הטורים בגלריות שלך על ידי גרירה של הסליידר בבודק הבלוקים שבסרגל הצדי.

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה ממתינה לאישור.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
he_IL: התגובה ממתינה לאישור. זוהי תצוגה מקדימה, התגובה תהיה גלויה לאחר אישורה.

en: Zip Export not supported.
he_IL: ייצוא בקובץ Zip לא נתמך.

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
he_IL: לוח שנה של הפוסטים באתר.

[ctx: block description]
en: A cloud of popular keywords, each sized by how often it appears.
he_IL: ענן של מילות מפתח פופולריות, כל אחת בגודלה לפי התדירות שבה היא מופיעה.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
he_IL: אוסף של בלוקים שמאפשר למבקרים לנווט ברחבי האתר.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
he_IL: עמודה בודדת בתוך בלוק של מספר עמודות.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
he_IL: הוספת בלוק המציג תוכן שנמשך מאתרים אחרים, כמו טוויטר או יוטיוב.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
he_IL: הוספת קישור לקובץ הניתן להורדה.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
he_IL: להוסיף עמוד, קישור או פריט אחר לניווט שלך.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
he_IL: הוסף צלמית משתמש.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
he_IL: הוסף תמונה או סרטון עם שכבת טקסט.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
he_IL: הוספת קוד HTML עם תצוגה מקדימה תוך כדי עריכה.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
he_IL: הוספת טקסט הכולל כבר רווחים וטאבים, ומאפשר שינויים בעיצוב.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
he_IL: להוספת רווח בגובה משתנה בין בלוקים.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
he_IL: בלוק מתקדם המאפשר הצגת תגובות לפוסטים באמצעות תצורות ויזואליות שונות.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
he_IL: מכיל בלוק עם אלמנטים להצגת תגובה כמו כותרת, תאריך, מחבר, צלמית משתמש ועוד.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
he_IL: מכיל את רכיבי הבלוק המשמשים לעיבוד תוכן כאשר לא נמצאו תוצאות שאילתות.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
he_IL: תוכן לפני הבלוק הזה יוצג כתיאור בעמודי הארכיונים.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
he_IL: הוספת מפריד אופקי כדי להפריד בין רעיונות או חלקים שונים.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
he_IL: צור קישור שמפנה תמיד לעמוד הבית של האתר. בדרך כלל אין צורך אם כבר קיים קישור לכותרת האתר בכותרת העליונה.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
he_IL: צרו תוכן מובנה בשורות וטורים כדי להציג מידע.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
he_IL: הצג ארכיון מבוסס תאריך של הפוסטים באתר.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
he_IL: להציג וידג'ט ישן.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
he_IL: להציג רשימה של כל העמודים.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
he_IL: הצג רשימה של התגובות האחרונת.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
he_IL: הצג רשימה של הפוסטים האחרונים.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
he_IL: להציג את טופס התגובות לפוסט.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
he_IL: להציג את התמונה הראשית של הפוסט.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
he_IL: הצג תמונה כדי לייצג אתר זה. עדכן את הבלוק הזה והשינויים יחולו בכל מקום.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
he_IL: הצגת מקטעי קוד תוך כדי שמירה על הריווח המקורי.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
he_IL: הצג רשומות מכל פיד RSS או Atom.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
he_IL: הצגת הערות שוליים שנוספו לדף

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
he_IL: הצגת מספר תמונות בגלריה עשירה.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
he_IL: להציג את התיאור של הקטגוריות, התגיות והטקסונומיות כאשר מעיינים בארכיון.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
he_IL: הצג את התקציר.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
he_IL: להציג את כותרת השאילתא.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
he_IL: מציג קישור לעריכת ההערה בלוח הבקרה של וורדפרס. קישור זה גלוי רק למשתמשים בעלי יכולת עריכת תגובות.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
he_IL: מציג קישור המאפשר להגיב על תגובה.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
he_IL: מציג רשימה של מספרי עמודים לדפדוף בתגובות.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
he_IL: מציג רשימה של מספרי עמודים לעימוד.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
he_IL: מציג עמוד בתוך רשימה של כל הדפים.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
he_IL: האפשרות מציגה את הניווט המעומד אל אוסף התגובות הבא/הקודם, אם רלוונטי.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
he_IL: האפשרות מציגה את הניווט המעומד אל אוסף הפוסטים הבא/הקודם, אם רלוונטי.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
he_IL: מציג כותרת עם מספר התגובות.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
he_IL: מציג את תוכן התגובה.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
he_IL: מציג את התכנים של הפוסט או העמוד.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
he_IL: מציג את התאריך שבו פורסמה התגובה.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
he_IL: מציג את הכתובת של פוסט, עמוד, או כל סוג-תוכן אחר.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
he_IL: מציג את השם של מחבר התגובה.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
he_IL: מציג קישור לתגובות הבאות.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
he_IL: האפשרות מציגה את הקישור לפוסט הבא או הקודם שמופיע לצד הפוסט הנוכחי.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
he_IL: מציג קישור לפוסטים הבאים.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
he_IL: מציג קישור לתגובות קודמות.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
he_IL: מציג קישור לפוסטים קודמים.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
he_IL: מציג את הכותרת של פוסט, עמוד, או כל סוג-תוכן אחר.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
he_IL: הטמעה של נגן אודיו פשוט.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
he_IL: הטמעת וידאו מספריית המדיה או העלאת וידאו חדש.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
he_IL: אסוף בלוקים בקונטיינר.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
he_IL: דגש ויזואלי לציטוטים. ״היכולת לצטט היא תחליף שימושי לשנינות.״  —  ויליאם סומרסט מוהם

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
he_IL: הוסיפו דגש ויזואלי לציטוט מתוך הטקסט שלכם.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
he_IL: עיזרו למשתמשים למצוא את התכנים שלכם.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
he_IL: הסתר והצג תוכן נוסף.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
he_IL: הוספת אלמנטים נוספים באמצעות שורטקודים של וורדפרס.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
he_IL: הוספת תמונה לדגש חזותי.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
he_IL: לציטוט מילים של שירים, הטמעת שירה, או כשיש צורך בריווח מיוחד.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
he_IL: ארגון וחלוקת התוכן למקטעים כדי לסייע למבקרים (ולמנועי החיפוש) להבין את מבנה התוכן שלך.

[ctx: block description]
en: Post terms.
he_IL: מונחי פוסט.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
he_IL: לבקש ממבקרים לנקוט פעולה באמצעות קישור בסגנון כפתור.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
he_IL: בקש מהמבקרים לנקוט פעולה באמצעות קבוצת קישורים בסגנון כפתורים.

[ctx: block description]
en: Reuse this design across your site.
he_IL: השתמש מחדש בעיצוב זה באתר שלך

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
he_IL: חלוקת התוכן למספר עמודים.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
he_IL: מיקום טקסט ומדיה אחד-ליד-השני לתצוגה מרהיבה.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
he_IL: הצג מקבץ בלוקים.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
he_IL: להציג קישורים להתחברות ולהתנתקות.

[ctx: block description]
en: The author biography.
he_IL: הביוגרפיה של המחבר.

[ctx: block description]
en: The author name.
he_IL: שם המחבר.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
he_IL: בלוק זה הוצא משימוש. יש להשתמש בבלוק העמודות במקום.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
he_IL: להשתמש בעורך הקלאסי של וורדפרס.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
he_IL: האתר אינו כולל תמיכה בבלוק זה.

[ctx: block keyword]
en: archive
he_IL: ארכיון

[ctx: block keyword]
en: blockquote
he_IL: ציטוט

[ctx: block keyword]
en: bullet list
he_IL: רשימת תבליטים

[ctx: block keyword]
en: categories
he_IL: קטגוריות

[ctx: block keyword]
en: cite
he_IL: ציטוט

[ctx: block keyword]
en: container
he_IL: גורם מכיל

[ctx: block keyword]
en: description
he_IL: תיאור

[ctx: block keyword]
en: disclosure
he_IL: גילוי נאות

[ctx: block keyword]
en: divider
he_IL: מפריד

[ctx: block keyword]
en: document
he_IL: מסמך

[ctx: block keyword]
en: download
he_IL: הורדה

[ctx: block keyword]
en: embed
he_IL: הטמעה

[ctx: block keyword]
en: find
he_IL: מצא

[ctx: block keyword]
en: form
he_IL: טופס

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
he_IL: קו אופקי

[ctx: block keyword]
en: hr
he_IL: קו אופקי

[ctx: block keyword]
en: image
he_IL: תמונה

[ctx: block keyword]
en: images
he_IL: תמונות

[ctx: block keyword]
en: link
he_IL: קישור

[ctx: block keyword]
en: links
he_IL: קישורים

[ctx: block keyword]
en: login
he_IL: התחברות

[ctx: block keyword]
en: logout
he_IL: התנתקות

[ctx: block keyword]
en: menu
he_IL: תפריט

[ctx: block keyword]
en: movie
he_IL: סרט

[ctx: block keyword]
en: music
he_IL: מוסיקה

[ctx: block keyword]
en: navigation
he_IL: ניווט

[ctx: block keyword]
en: next page
he_IL: העמוד הבא

[ctx: block keyword]
en: numbered list
he_IL: רשימה מספרית

[ctx: block keyword]
en: ordered list
he_IL: רשימה ממוספרת

[ctx: block keyword]
en: page
he_IL: עמוד

[ctx: block keyword]
en: pagination
he_IL: עימוד

[ctx: block keyword]
en: photo
he_IL: צילום

[ctx: block keyword]
en: photos
he_IL: צילומים

[ctx: block keyword]
en: picture
he_IL: תמונה

[ctx: block keyword]
en: podcast
he_IL: פודקאסט

[ctx: block keyword]
en: poem
he_IL: שיר

[ctx: block keyword]
en: poetry
he_IL: שירה

[ctx: block keyword]
en: posts
he_IL: פוסטים

[ctx: block keyword]
en: read more
he_IL: קרא עוד

[ctx: block keyword]
en: recent comments
he_IL: תגובות אחרונות

[ctx: block keyword]
en: recent posts
he_IL: פוסטים אחרונים

[ctx: block keyword]
en: recording
he_IL: הקלטה

[ctx: block keyword]
en: references
he_IL: הפניות

[ctx: block keyword]
en: reusable
he_IL: לשימוש חוזר

[ctx: block keyword]
en: row
he_IL: שורה

[ctx: block keyword]
en: section
he_IL: אזור

[ctx: block keyword]
en: sound
he_IL: שמע

[ctx: block keyword]
en: subtitle
he_IL: כותרת משנה

[ctx: block keyword]
en: summary
he_IL: סיכום

[ctx: block keyword]
en: text
he_IL: טקסט

[ctx: block keyword]
en: title
he_IL: כותרת

[ctx: block keyword]
en: toggle
he_IL: לְמַתֵג

[ctx: block keyword]
en: video
he_IL: וידאו

[ctx: block keyword]
en: wrapper
he_IL: מעטפת

[ctx: block style label]
en: Default
he_IL: ברירת מחדל

[ctx: block style label]
en: Dots
he_IL: נקודות

[ctx: block style label]
en: Fill
he_IL: מילוי

[ctx: block style label]
en: Logos Only
he_IL: לוגואים בלבד

[ctx: block style label]
en: Outline
he_IL: מתאר

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
he_IL: צורת גלולה

[ctx: block style label]
en: Plain
he_IL: פשוט

[ctx: block style label]
en: Rounded
he_IL: פינות מעוגלות

[ctx: block style label]
en: Stripes
he_IL: פסים

[ctx: block style label]
en: Wide Line
he_IL: קו עבה

[ctx: block title]
en: Archives
he_IL: ארכיונים

[ctx: block title]
en: Audio
he_IL: אודיו

[ctx: block title]
en: Author Biography
he_IL: ביוגרפיה של מחבר הפוסט

[ctx: block title]
en: Author Name
he_IL: שם המחבר

[ctx: block title]
en: Avatar
he_IL: צלמית משתמש

[ctx: block title]
en: Button
he_IL: כפתור

[ctx: block title]
en: Buttons
he_IL: כפתורים

[ctx: block title]
en: Calendar
he_IL: לוח שנה

[ctx: block title]
en: Classic
he_IL: קלאסי

[ctx: block title]
en: Code
he_IL: קוד

[ctx: block title]
en: Column
he_IL: עמודה

[ctx: block title]
en: Columns
he_IL: עמודות

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
he_IL: שם מחבר התגובה

[ctx: block title]
en: Comment Content
he_IL: תוכן תגובה

[ctx: block title]
en: Comment Date
he_IL: תאריך תגובה

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
he_IL: קישור עריכת תגובה

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
he_IL: קישור תשובה לתגובה

[ctx: block title]
en: Comment Template
he_IL: תבנית תגובה

[ctx: block title]
en: Comments
he_IL: תגובות

[ctx: block title]
en: Comments Form
he_IL: טופס תגובות

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
he_IL: דפדוף בתגובות

[ctx: block title]
en: Comments Title
he_IL: כותרת תגובות

[ctx: block title]
en: Content
he_IL: תוכן

[ctx: block title]
en: Cover
he_IL: כיסוי

[ctx: block title]
en: Custom HTML
he_IL: וידג'ט HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
he_IL: קישור מותאם

[ctx: block title]
en: Date
he_IL: תאריך

[ctx: block title]
en: Details
he_IL: פרטים

[ctx: block title]
en: Embed
he_IL: הטמעה

[ctx: block title]
en: Excerpt
he_IL: תיאור

[ctx: block title]
en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

[ctx: block title]
en: File
he_IL: קובץ

[ctx: block title]
en: Footnotes
he_IL: הערות שוליים

[ctx: block title]
en: Gallery
he_IL: גלרייה

[ctx: block title]
en: Group
he_IL: קבוצה

[ctx: block title]
en: Heading
he_IL: כותרת

[ctx: block title]
en: Home Link
he_IL: קישור לעמוד הבית

[ctx: block title]
en: Image
he_IL: תמונה

[ctx: block title]
en: Latest Comments
he_IL: תגובות אחרונות

[ctx: block title]
en: Latest Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
he_IL: וידג'ט ישן

[ctx: block title]
en: List
he_IL: רשימה

[ctx: block title]
en: Login/out
he_IL: התחבר/התנתק

[ctx: block title]
en: Media & Text
he_IL: מדיה וטקסט

[ctx: block title]
en: More
he_IL: עוד

[ctx: block title]
en: Navigation
he_IL: ניווט

[ctx: block title]
en: Next Page
he_IL: עמוד הבא

[ctx: block title]
en: Page Break
he_IL: מעבר דף

[ctx: block title]
en: Page List
he_IL: רשימת עמודים

[ctx: block title]
en: Page List Item
he_IL: פריט רשימת דפים

[ctx: block title]
en: Page Numbers
he_IL: מספרי עמוד

[ctx: block title]
en: Pagination
he_IL: עימוד

[ctx: block title]
en: Paragraph
he_IL: פסקה רגילה

[ctx: block title]
en: Pattern
he_IL: מקבצי בלוקים

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
he_IL: קישור ניווט בפוסטים

[ctx: block title]
en: Post Template
he_IL: תבנית פוסט

[ctx: block title]
en: Post Terms
he_IL: מונחי פוסט

[ctx: block title]
en: Preformatted
he_IL: מעוצב מראש

[ctx: block title]
en: Previous Page
he_IL: עמוד קודם

[ctx: block title]
en: Pullquote
he_IL: ציטוט

[ctx: block title]
en: Query Loop
he_IL: הצגה ברצף של שאילתות

[ctx: block title]
en: Query Title
he_IL: כותרת השאילתא

[ctx: block title]
en: Quote
he_IL: ציטוט

[ctx: block title]
en: Read More
he_IL: קרא עוד

[ctx: block title]
en: Search
he_IL: חיפוש

[ctx: block title]
en: Separator
he_IL: מפריד

[ctx: block title]
en: Shortcode
he_IL: שורטקוד

[ctx: block title]
en: Site Logo
he_IL: לוגו אתר

[ctx: block title]
en: Site Tagline
he_IL: תיאור אתר

[ctx: block title]
en: Site Title
he_IL: שם האתר

[ctx: block title]
en: Social Icon
he_IL: אייקון חברתי

[ctx: block title]
en: Social Icons
he_IL: אייקונים חברתיים

[ctx: block title]
en: Spacer
he_IL: מרווח

[ctx: block title]
en: Submenu
he_IL: תת-תפריט

[ctx: block title]
en: Table
he_IL: טבלה

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
he_IL: ענן תגיות

[ctx: block title]
en: Template Part
he_IL: חלק של תבנית

[ctx: block title]
en: Term Description
he_IL: תיאור מונח

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
he_IL: עמודות טקסט (הוצא משימוש)

[ctx: block title]
en: Title
he_IL: כותרת

[ctx: block title]
en: Unsupported
he_IL: לא נתמך

[ctx: block title]
en: Video
he_IL: וידאו

en: by %s
he_IL: מאת %s

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
he_IL: https://he.wordpress.org/support/plugin/gutenberg

[ctx: label for next post link]
en: Next
he_IL: הבא

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
he_IL: קודם
