Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (731 entries)

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
fa: «%s» در theme.json settings.color.duotone یک رشتۀ hex یا rgb نیست.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
fa: $store باید یک نمونه از WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg باشد

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
fa[0]: %1$s دیدگاه<span class="screen-reader-text"> برای %2$s</span>

en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s response to &#8220;%2$s&#8221; | %1$s responses to &#8220;%2$s&#8221;
fa[0]: %1$s پاسخ به &#8220;%2$s&#8221;

en: %d result found | %d results found
fa[0]: %d نتیجه پیدا شد

en: %s Avatar
fa: %s نیم‌رخ

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s character | %s characters
fa[0]: %s کاراکتر

en: %s from now
fa: %s قبل

en: %s link
fa: پیوند %s

en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

en: %s response | %s responses
fa[0]: %s پاسخ

en: %s submenu
fa: %s زیرفهرست

en: %s word | %s words
fa[0]: %s واژه

en: %sX-Large
fa: %sX-بزرگ

en: %sX-Small
fa: %sX-کوچک

en: (%s author archive, opens in a new tab)
fa: (بایگانی نویسنده %s، در زبانه‌ای جدید باز می‌شود)

en: (%s website link, opens in a new tab)
fa: (پیوند وب‌سایت %s، در زبانه‌ای جدید باز می‌شود)

en: (Home link, opens in a new tab)
fa: (پیوند خانه، در یک زبانه جدید باز می‌شود)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: ... like this one, which is right aligned.
fa: ... مانند این یکی، که راست چین شده است.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
fa: یک تصویر ارزش هزار کلمه دارد

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
fa: یک مزیت بزرگ بلوک‌ها این است که می‌توانید آن‌ها را در جای خود ویرایش کرده و محتوای خود را به‌طور مستقیم دستکاری کنید. به جای داشتن فیلدهایی برای ویرایش مواردی مانند منبع یک نقل قول یا متن یک دکمه، می‌توانید به‌طور مستقیم محتوا را تغییر دهید. سعی کنید نقل قول زیر را ویرایش کنید:

en: A link to a post format
fa: یک پیوند به ساختار نوشته

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
fa: قابلیت دسترسی مهم است & mdash؛ ویژگی alt تصویر را فراموش نکن

en: Active theme color palette.
fa: تخته‌رنگ پوستهٔ فعال.

en: Active theme font sizes.
fa: اندازه‌های فونت پوستهٔ فعال.

en: Active theme gradients.
fa: طیف‌های پوستهٔ فعال.

en: Active theme spacing scale.
fa: مقیاس فاصله‌گذاری پوستهٔ فعال.

en: Active theme spacing sizes.
fa: اندازه‌های فاصله‌گذاری پوستهٔ فعال.

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
fa: افزودن خوراک RSS به صفحهٔ اصلی این سایت پشتیبانی نمی‌شود، زیرا می‌تواند منجر به چرخه‌ای شود که سرعت سایت شما را کند می‌نماید. از بلوک دیگری مانند بلوک <strong>تازه‌ترین نوشته‌ها</strong> برای فهرست کردن نوشته‌های سایت استفاده نمایید.

en: All items
fa: همه موارد

en: All patterns
fa: همه الگوها

en: All template parts
fa: همه بخش‌های قالب

en: All templates
fa: همه قالب‌ها

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
fa: خطایی رخ داده است، که احتمالاً به این معنی است که خوراک کار نمی‌کند. بعداً دوباره تلاش کنید.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
fa: و <em> فهرست‌ها </em> البته مانند این یکی :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
fa: هر بلوکی می‌تواند از این چینش‌ها استفاده کند. بلوک جاسازی نیز این گزینه‌ها را دارد و به‌طور خودکار واکنش‌گرا است.

en: Archives
fa: بایگانی ها

[ctx: Aspect ratio name]
en: Classic - 3:2
fa: کلاسیک - 3:2

[ctx: Aspect ratio name]
en: Classic Portrait - 2:3
fa: پرتره کلاسیک - 2:3

[ctx: Aspect ratio name]
en: Portrait - 3:4
fa: پرتره - 3:4

[ctx: Aspect ratio name]
en: Square - 1:1
fa: مربع - 1:1

[ctx: Aspect ratio name]
en: Standard - 4:3
fa: استاندارد - 4:3

[ctx: Aspect ratio name]
en: Tall - 9:16
fa: بلند - 9:16

[ctx: Aspect ratio name]
en: Wide - 16:9
fa: عریض - 16:9

en: Attachment file size
fa: حجم فایل پیوست

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
fa: نویسنده: %1$s (نشانی آی‌پی: %2$s, %3$s)

en: Available image dimensions.
fa: ابعاد تصویر موجود.

en: Available image sizes.
fa: اندازه‌های تصویر موجود.

en: Beautiful landscape
fa: منظره زیبا

en: Block
fa: بلوک

en: Block fields: Show dataform driven inspector fields on blocks that support them
fa: فیلدهای بلوک: نمایش فیلدهای بازرس مبتنی بر فرم داده در بلوک‌هایی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند

en: Block inspector tab display overrides.
fa: زبانهٔ بازرس بلوک بازنویسی‌ها را نمایش می‌دهد.

en: Block name must be a string or array.
fa: نام بلوک باید یک عبارت یا آرایه باشد.

[ctx: Block pattern category]
en: Display your website navigation.
fa: نمایش راهبری وب‌سایت شما.

[ctx: Block pattern category]
en: Navigation
fa: راهبری

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with black background and big white text
fa: یک پوشش راهبری با پس‌زمینه سیاه و متن سفید بزرگ

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with orange background site title and tagline
fa: یک پوشش راهبری با پس‌زمینه نارنجی عنوان سایت و معرفی کوتاه

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with vertically and horizontally centered navigation
fa: یک پوشش راهبری با راهبری وسط‌چین شده عمودی و افقی

[ctx: Block pattern description]
en: A navigation overlay with vertically and horizontally centered navigation, site info, and a CTA
fa: یک پوشش راهبری با راهبری وسط‌چین شده عمودی و افقی، اطلاعات سایت و یک فراخوان عمل (CTA)

[ctx: Block pattern description]
en: A simple pattern with a navigation block and a navigation overlay close button.
fa: یک الگوی ساده با یک بلوک راهبری و یک دکمه بستن پوشش راهبری.

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
fa: بلوک‌ها می‌توانند هر چیزی که نیاز دارید باشند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک نقل قول کم‌رنگ را به عنوان بخشی از ترکیب متن خود اضافه کنید، یا ممکن است ترجیح دهید یک نقل قول بسیار بزرگ را نمایش دهید. تمام این گزینه‌ها در درج‌کننده (inserter) در دسترس هستند.

en: Breadcrumbs
fa: مسیر راهنما

en: Cannot create a comment with that type.
fa: امکان ایجاد دیدگاه با آن نوع وجود ندارد.

en: Cannot create existing comment.
fa: امکان ایجاد دیدگاه موجود وجود ندارد.

en: Close
fa: بستن

en: Close menu
fa: بستن فهرست

en: Code is Poetry
fa: کد شعر است

[ctx: Color name]
en: Black
fa: سیاه

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
fa: خاکستری مایل به آبی فیروزه‌ای

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
fa: سبز روشن فیروزه‌ای

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
fa: کهربایی پررنگ براق

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
fa: نارنجی پررنگ براق

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
fa: آبی فیروزه‌ای کم‌رنگ

[ctx: Color name]
en: Pale pink
fa: صورتی کم‌رنگ

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
fa: آبی فیروزه‌ای پررنگ

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
fa: سبز فیروزه‌ای پررنگ

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
fa: بنفش پررنگ

[ctx: Color name]
en: Vivid red
fa: قرمز پررنگ

[ctx: Color name]
en: White
fa: سفید

en: Color randomizer
fa: تصادفی‌ساز رنگ

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
fa: فیلد دیدگاه از حداکثر طول مجاز فراتر رفته است.

en: Comments Page %s
fa: برگه دیدگاه‌ها %s

en: Comments pagination
fa: صفحه‌بندی دیدگاه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
fa: ایجاد دیدگاه نیازمند مقادیر معتبر برای نام نویسنده و ایمیل است.

en: Creating comment failed.
fa: ایجاد دیدگاه ناموفق بود.

en: Default size for images.
fa: اندازه پیش‌فرض برای تصاویر.

en: Demo
fa: نسخه نمایشی

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
fa: تعیین می‌کند که آیا زبان محلی فعلی راست به چپ (RTL) است یا خیر.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
fa: تعیین می‌کند که آیا قابلیت ویرایش تصویر فعال است یا خیر.

en: Disables custom colors.
fa: رنگ‌های سفارشی را غیرفعال می‌کند.

en: Disables custom font size.
fa: اندازه فونت سفارشی را غیرفعال می کند.

en: Disables custom spacing sizes.
fa: اندازه‌های سفارشی فاصله‌گذاری را غیرفعال می‌کند.

en: Disables output of layout styles.
fa: خروجی سبک‌های چیدمان را غیرفعال می‌کند.

en: Discussion
fa: گفتگو

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
fa: نمایش فهرستی از موارد اختصاص داده شده از طبقه‌بندی: %s

en: Displaying %1$s of %2$s
fa: نمایش %1$s از %2$s

en: Displaying %1$s – %2$s of %3$s
fa: نمایش %1$s – %2$s از %3$s

en: Documentation
fa: مستندات

en: Drafts
fa: پیش‌نویس‌ها

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
fa: آبی و نارنجی

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
fa: آبی و قرمز

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
fa: سیاه‌سفید تیره

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
fa: سیاه‌سفید

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
fa: سرخابی و زرد

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
fa: نیمه‌شب

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
fa: بنفش و سبز

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
fa: بنفش و زرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit media
fa: ویرایش رسانه

en: Editor scripts data.
fa: داده‌های اسکریپت‌های ویرایشگر.

en: Editor styles
fa: سبک‌های ویرایشگر

en: Editor styles data.
fa: داده‌های استایل‌های ویرایشگر.

en: Email me whenever anyone posts a note
fa: هر زمان کسی یادداشتی گذاشت به من ایمیل بزن

en: Email: %s
fa: ایمیل: %s

en: Embed of %s.
fa: جاسازی از %s.

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
fa: قراردادن، مانند یوتیوب، تویت‌ها، و یا سایر پست‌های وردپرس.

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
fa: چینش عریض/کامل را فعال/غیرفعال کنید.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
fa: پشتیبانی از طرح‌ها در بلوک‌های کانتینر را فعال/غیرفعال کنید.

en: Enables custom line height.
fa: ارتفاع خط سفارشی را فعال می کند.

en: Enables custom spacing.
fa: فاصله‌گذاری سفارشی را فعال می‌کند.

en: Enables custom units.
fa: واحدهای سفارشی را فعال می‌کند.

en: Enables editable block inspector fields that are generated using a dataform.
fa: فیلدهای بازرس بلوک قابل ویرایش را که با استفاده از فرم داده تولید می‌شوند، فعال می‌کند.

en: Enables enhancements to the Grid block that let you move and resize items in the editor canvas.
fa: بهبودهایی را برای بلوک شبکه فراهم می‌کند که به شما اجازه می‌دهد آیتم‌ها را در بوم ویرایشگر جابه‌جا کرده و تغییر اندازه دهید.

en: Enables experimental Site Editor blocks
fa: بلوک‌های آزمایشی ویرایشگر سایت را فعال می‌کند

en: Enables full-page client-side navigation, powered by the Interactivity API.
fa: با استفاده از Interactivity API، راهبری تمام‌صفحهٔ سمت کاربر را فعال می‌کند.

en: Enables new blocks to allow building forms. You are likely to experience UX issues that are being addressed.
fa: بلوک‌های جدیدی را برای ساخت فرم‌ها فعال می‌کند. احتمالا با مشکلات تجربه کاربری مواجه خواهید شد که در حال رفع شدن هستند.

en: Enables the Global Styles color randomizer in the Site Editor; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
fa: امکان استفاده از تصادفی‌ساز رنگ‌های سبک‌های همگانی در ویرایشگر سایت را فراهم می‌کند؛ ابزاری که به شما اجازه می‌دهد تخته رنگ فعلی را به‌طور شبه‌تصادفی ترکیب نمایید.

en: Enables the Workflow Palette for running workflows composed of abilities, from a unified interface.
fa: پالت گردش کار را برای اجرای گردش‌های کاری تشکیل‌شده از قابلیت‌ها، از یک رابط یکپارچه فعال می‌کند.

en: Enlarge
fa: بزرگ‌نمایی

en: Enlarged image
fa: تصویر بزرگ‌شده

en: Expand search field
fa: گسترش فیلد جستجو

en: Experimental blocks
fa: بلوک‌های آزمایشی

en: Experiments
fa: آزمایش‌ها

en: Experiments Settings
fa: تنظیمات بررسی

en: Extensible Site Editor
fa: ویرایشگر سایت توسعه‌پذیر

en: Find out how we can help your business.
fa: دریابید که چگونه می‌توانیم به کسب‌وکار شما کمک کنیم.

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
fa: خیلی بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Large
fa: بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Medium
fa: متوسط

[ctx: Font size name]
en: Small
fa: کوچک

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Footnotes
fa: پانویس‌ها

en: Form and input blocks
fa: بلوک‌های فرم و ورودی

en: Form submission
fa: ارسال فرم

en: Form submission from %1$s
fa: ارسال فرم از %1$s

en: Galleries
fa: گالریها

en: Get started today!
fa: امروز شروع کنید!

en: Global settings.
fa: تنظیمات همگانی.

en: Global styles.
fa: سبک‌های همگانی.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
fa: بروید و امتحان کنید، ممکن است چیزهایی کشف کنید که وردپرس می‌تواند به نوشته‌های شما اضافه کند و شما از آن‌ها اطلاعی نداشتید. اینجا یک فهرست کوتاه از آنچه که در حال حاضر می‌توانید در آنجا پیدا کنید آورده شده است:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
fa: شرابی گل‌بهی

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
fa: بنفش روشن گل‌بهی

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
fa: طیف سرد به گرم

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
fa: چمن براق

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
fa: سبز روشن فیروزه‌ای به سبز پررنگ فیروزه‌ای

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
fa: غروب نورانی

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
fa: کهربایی پررنگ براق به نارنجی پررنگ براق

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
fa: نارنجی پررنگ براق به قرمز پررنگ

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
fa: نیمه‌شب

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
fa: اقیانوس کم‌رنگ

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
fa: خاکستری بسیار روشن به خاکستری مایل به آبی فیروزه‌ای

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
fa: آبی فیروزه‌ای پررنگ به بنفش پررنگ

en: Grid interactivity
fa: تعامل با شبکه

en: Gutenberg
fa: گوتنبرگ

en: Gutenberg Team
fa: تیم گوتنبرگ

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
fa: حالت توسعه گوتنبرگ نیاز به ساخت فایل‌ها دارد. برای نصب وابستگی‌ها، دستور <code>npm install</code> را اجرا کنید، برای ساخت فایل‌ها از <code>npm run build</code> استفاده کنید یا برای ساخت فایل‌ها و نظارت بر تغییرات از <code>npm run dev</code> استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر، فایل <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">مشارکت</a> را مطالعه کنید.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
fa: گوتنبرگ به وردپرس %s یا جدیدتر برای عملکرد صحیح نیاز دارد. لطفا قبل از فعالسازی گوتنبرگ وردپرس را ارتقاء دهید.

en: HTML title for the post, transformed for display.
fa: عنوان HTML برای نوشته، تبدیل‌شده برای نمایش.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
fa: مدیریت تصاویر و رسانه ها با نهایت دقت تمرکز اصلی ویرایشگر جدید است. امیدواریم جنبه‌های افزودن زیرنویس یا نمایش تمام عرض تصاویرتان را بسیار آسان‌تر و قوی‌تر از قبل بیابید.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
fa: تیترها نیز بلوک‌های جداگانه‌ای هستند که به طرح و سازماندهی محتوای شما کمک می‌کنند.

en: Help build Gutenberg
fa: راهنما ساختن گوتنبرگ

en: Home
fa: خانه

en: ID of global styles config.
fa: شناسه پیکربندی سبک‌های همگانی.

en: Icon
fa: آیکون

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
fa: اگر چینش <strong>گسترده</strong> و <strong>کامل</strong> جدید را با گالری‌ها ترکیب کنید، می‌توانید خیلی سریع یک طرح‌بندی غنی از رسانه ایجاد کنید:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
fa: اگر می‌خواهید درباره نحوه ساخت بلوک‌های اضافی بیشتر بدانید، یا اگر به کمک به پروژه علاقه‌مند هستید به <a href="%s">مخزن GitHub</a> سر بزنید.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
fa: اگر پوسته شما از آن پشتیبانی کند دکمه "گسترده" را در نوار ابزار تصویر مشاهده خواهید کرد. آن را امتحان کنید.

en: Images &amp; Videos
fa: فیلم و تصاویر

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
fa: تصور کنید که همه امکاناتی که وردپرس می‌تواند ارائه دهد، به سرعت و در یک مکان واحد در رابط کاربری در دسترس شماست. نیازی به درک تگ‌های HTML، کلاس‌ها یا به خاطر سپردن نحو پیچیدهٔ کد‌‌های کوتاه نیست. این روحیهٔ پشت ابزار درج‌کننده است—دکمه <code>(+)</code> که در اطراف ویرایشگر خواهید دید—که به شما اجازه می‌دهد تا تمام بلوک‌های محتوایی موجود را مرور کرده و آن‌ها را به نوشته خود اضافه کنید. افزونه‌ها و پوسته‌ها قادرند بلوک‌های خود را ثبت کنند و این همه نوع امکانی را برای ویرایش و انتشار غنی فراهم می‌آورد.

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
fa: نشان می‌دهد که آیا قالب سفارشی است یا بخشی از سلسله‌مراتب قالب.

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
fa: نشان می‌دهد که آیا پوسته فعلی از قالب‌های بلوک‌محور پشتیبانی می‌کند یا خیر.

en: Inline scripts for editor assets.
fa: اسکریپت‌های درون‌خطی (Inline) برای دارایی‌های ویرایشگر.

en: Inline styles for editor assets.
fa: استایل‌های درون‌خطی (Inline) برای دارایی‌های ویرایشگر.

en: Invalid comment content.
fa: محتوای دیدگاه نامعتبر است.

en: Invalid post ID, only images and PDFs can be sideloaded.
fa: شناسهٔ نوشته نامعتبر است، فقط می‌توان تصاویر و PDF‌ها را به‌صورت جانبی بارگذاری کرد.

en: Jump to footnote reference %1$d
fa: رفتن به مرجع پاورقی %1$d

en: Large
fa: بزرگ

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
fa: چیدمان بلوک‌ها، مانند دکمه‌ها، تصاویر اصلی، جداکننده‌ها و غیره.

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type or MIME types.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به پیوست‌هایی با یک یا چند نوع MIME خاص.

en: Limit result set to attachments of a particular media type or media types.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به پیوست‌هایی با یک یا چند نوع رسانه خاص.

en: List of allowed block types.
fa: فهرست انواع بلوک مجاز.

en: List of allowed mime types and file extensions.
fa: فهرست انواع mime و پسوندهای پرونده مجاز.

en: Loading page, please wait.
fa: در حال بارگذاری برگه، لطفا منتظر بمانید.

en: Logo
fa: آرم

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
fa: حداکثر اندازه بارگذاری مجاز برای سایت به بایت.

en: Media Rich
fa: رسانه غنی

en: Medium
fa: متوسط

en: Menu
fa: فهرست

en: My patterns
fa: الگوهای من

en: Navigation
fa: راهبری

en: Navigation Overlay
fa: پوشش راهبری

en: New note on your post "%s"
fa: یادداشت جدیدی روی نوشته «%s» شما

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Next Page
fa: برگه بعدی

en: No archives to show.
fa: بایگانی برای نمایش وجود ندارد

en: No comments to show.
fa: دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
fa: هیچ دیدگاهی<span class="screen-reader-text"> برای %s</span> پیدا نشد.

en: No global styles config exist with that id.
fa: هیچ پیکربندی همگانی با این شناسه وجود ندارد.

en: No matching template found.
fa: هیچ قالب سازگاری پیدا نشد.

en: No templates exist with that id.
fa: قالبی با این شناسه وجود ندارد.

en: Note resolution status
fa: وضعیت حل شدن یادداشت

en: Note: %s
fa: یادداشت: %s

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
fa: از کوه‌ها و ماشین‌های چاپ

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: One response
fa: یک پاسخ

en: One response to &#8220;%s&#8221;
fa: یک پاسخ به &#8220;%s&#8221;

en: Open command palette
fa: باز کردن پالت فرمان

en: Open menu
fa: باز کردن فهرست

en: Original attachment file name
fa: نام پروندهٔ پیوست اصلی

en: Overlay with black background
fa: پوشش با پس‌زمینه سیاه

en: Overlay with centered navigation
fa: پوشش با راهبری وسط‌چین

en: Overlay with orange background
fa: پوشش با پس‌زمینه نارنجی

en: Overlay with site info and CTA
fa: پوشش با اطلاعات سایت و CTA

en: PDF embed
fa: جاسازی PDF

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Page Loaded.
fa: برگه بارگذاری شد.

en: Page not found
fa: برگه پیدا نشد

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Pagination
fa: صفحه‌بندی

en: Patterns
fa: الگوها

en: Pending
fa: در انتظار

en: Plugin that registered the template.
fa: افزونه‌ای که قالب را ثبت کرده است.

en: Post Format Link
fa: پیوند ساختار نوشته

en: Post Type: &#8220;%s&#8221;
fa: نوع نوشته: &#8220;%s&#8221;

en: Previous Page
fa: برگه قبلی

en: Printing since 1440. This is the development plugin for the block editor, site editor, and other future WordPress core functionality.
fa: چاپ از سال 1440. این افزونهٔ توسعه برای ویرایشگر بلوک، ویرایشگر سایت و سایر عملکردهای هستهٔ وردپرس در آینده است.

en: Private
fa: خصوصی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Query parameter not permitted: %s
fa: پارامتر کوئری مجاز نیست: %s

en: RSS Error:
fa: خطای RSS:

[ctx: Range of minutes to read]
en: %1$s–%2$s minutes
fa: %1$s–%2$s دقیقه

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
fa: مقدار اندازه خام باید یک رشته، عدد صحیح یا یک عدد اعشاری باشد.

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Redirects the default site editor (Appearance > Design) to use the extensible site editor page.
fa: ویرایشگر سایت پیش‌فرض (نمایش > طراحی) را برای استفاده از برگه ویرایشگر سایت توسعه‌پذیر تغییر مسیر می‌دهد.

en: Response
fa: پاسخ

en: Response to &#8220;%s&#8221;
fa: پاسخ به &#8220;%s&#8221;

en: Responses
fa: پاسخ‌ها

en: Responses to &#8220;%s&#8221;
fa: پاسخ‌ها به &#8220;%s&#8221;

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
fa: تمام دسته‌بندی‌ها برای انواع بلوک که در ویرایشگر بلوک نمایش داده خواهند شد را بازمی‌گرداند.

en: Scheduled
fa: زمان‌بندی‌شده

en: Script modules to load into the import map.
fa: ماژول‌های اسکریپت برای بارگذاری در نقشه واردات (import map).

en: Search
fa: جستجو

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Search results for: "%s"
fa: نتایج جستجو برای: "%s"

en: Search results for: &#8220;%s&#8221;
fa: نتایج جست‌وجو برای: &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
fa: انتخاب %s

en: Select Day
fa: انتخاب روز

en: Select Month
fa: انتخاب ماه

en: Select Post
fa: انتخاب نوشته

en: Select Week
fa: انتخاب هفته

en: Select Year
fa: انتخاب سال

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
fa: تنظیمات ادغام‌شده از هسته، پوسته و منابع کاربر.

[ctx: Shadow name]
en: Crisp
fa: خشک

[ctx: Shadow name]
en: Deep
fa: ژرف

[ctx: Shadow name]
en: Natural
fa: طبیعی

[ctx: Shadow name]
en: Outlined
fa: دور خط

[ctx: Shadow name]
en: Sharp
fa: تیز

en: Site Editor
fa: ویرایشگر سایت

en: Site icon.
fa: آیکون سایت.

en: Site logo.
fa: آرم سایت.

en: Small
fa: کوچک

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
fa: برخی از مقادیر settings.spacing.spacingScale در theme.json نامعتبر هستند.

en: Sorry, comments are closed for this item.
fa: با عرض پوزش، دیدگاه‌ها برای این مورد بسته شده است.

en: Sorry, this post type does not support notes.
fa: متاسفانه، این نوع نوشته از یادداشت‌ها پشتیبانی نمی‌کند.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
fa: با عرض پوزش، شما اجازه دسترسی به سبک‌های همگانی در این سایت را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به افزودن دیدگاه به این نوشته نمی‌باشید.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
fa: با عرض پوزش، شما بدون یک نوشته مجاز به ایجاد این دیدگاه نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ویرایش '%s' برای دیدگاه‌ها نمی‌باشید.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
fa: با عرض پوزش، شما اجازهٔ ویرایش دیدگاه‌ها را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ویرایش این سبک همگانی نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
fa: متاسفانه، شما مجاز به خواندن دیدگاه‌ها بدون نوشته نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
fa: با عرض پوزش، شما اجازه ندارید تنظیمات ویرایشگر بلوک را بخوانید.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به خواندن نوشتهٔ این دیدگاه نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
fa: متاسفانه، شما مجاز به خواندن این دیدگاه نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به مشاهده این سبک همگانی نیستید.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
fa: با عرض پوزش، شما برای نوشتن دیدگاه باید وارد شده باشید.

en: Status
fa: وضعیت

en: Styles
fa: سبک‌ها

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
fa: سبک‌های ادغام‌شده از هسته، پوسته و منابع کاربر.

en: Submit Search
fa: ثبت جستجو

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
fa: البته، تصویر تمام‌عرض می‌تواند بسیار بزرگ باشد. اما گاهی اوقات، ارزشش را دارد.

en: Table of Contents
fa: جدول محتواها

en: Template Activation
fa: فعال‌سازی قالب

en: Template Parts
fa: بخش‌های قالب

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
fa: بخش قالب حذف شده یا در دسترس نیست: %s

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Text &amp; Headings
fa: متن و عنوان

en: Thanks for testing Gutenberg!
fa: سپاسگزاریم از اینکه گوتنبرگ را آزمایش می‌کنید!

en: The <em>Inserter</em> Tool
fa: ابزار <em>درج کننده</em>

en: The CSS must not contain "%s".
fa: کد CSS نباید شامل «%s» باشد.

en: The CSS must not end in "%s".
fa: کد CSS نباید با «%s» پایان یابد.

en: The WordPress community
fa: جامعه وردپرس

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
fa: بالا یک گالری با فقط دو تصویر است. این یک روش آسان‌تر برای ایجاد طرح‌های بصری جذاب است، بدون نیاز به سر و کله زدن با float ها. همچنین به راحتی می‌توانید گالری را دوباره با استفاده از تغییردهندهٔ بلوک، به تصاویر جدا از هم تبدیل کنید.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
fa: بلوک تقویم پنهان است زیرا هیچ نوشتهٔ منتشر شده‌ای وجود ندارد.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
fa: شناسه دوتون "%s" در تنظیمات theme.json ثبت نشده است.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
fa: ویرایشگر به دنبال ایجاد تجربه‌ای نوین برای ساخت برگه‌ها و نوشته‌ها است که نوشتن نوشته‌های غنی را به یک فرآیند آسان و بی‌دردسر تبدیل کند. ویرایشگر با استفاده از "بلوک‌ها" کاری را که امروزه ممکن است نیاز به شورت‌کدها، HTML سفارشی یا کشف محتوای جاسازی شده "مخفی" داشته باشد را آسان می‌کند.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
fa: هدف این ویرایشگر جدید این است که افزودن محتوای غنی به وردپرس را ساده و لذت‌بخش کند. این نوشته به‌طور کامل از <em>قطعات محتوا</em> تشکیل شده است—که به نوعی شبیه آجرهای لگو هستند—که می‌توانید آن‌ها را جابه‌جا کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشید. مکان‌نمای خود را حرکت دهید و متوجه خواهید شد که بلوک‌های مختلف با حاشیه‌ها و فلش‌ها روشن می‌شوند. بر روی فلش‌ها کلیک کنید تا بلوک‌ها را به سرعت جابه‌جا کنید، بدون اینکه نگران از دست دادن محتوا در فرآیند کپی و چسباندن باشید.

en: The id of a template
fa: شناسه یک قالب

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
fa: اطلاعات مربوط به منبع نقل قول یک فیلد متنی جداگانه است، مشابه زیرنویس‌ها در زیر تصاویر، بنابراین ساختار نقل قول حتی اگر منبع را انتخاب، ویرایش یا حذف کنید، حفظ می‌شود. همیشه افزودن دوباره آن آسان است.

en: The slug of the template to get the fallback for
fa: نامک قالب برای دریافت جایگزین (fallback).

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
fa: پیشوند قالب برای قالب ایجاد شده. این برای استخراج نوع اصلی قالب استفاده می‌شود، مثلاً در «taxonomy-books» عبارت «taxonomy» را استخراج می‌کند.

en: The theme identifier
fa: شناسهٔ پوسته

en: Theme not found.
fa: پوسته پیدا نشد.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
fa: هنوز محتوایی برای نمایش در اینجا وجود ندارد.

en: This content is password protected.
fa: این محتوا با رمز عبور محافظت شده است.

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
fa: عنوان برای تغییر سبک‌های همگانی، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: Title of the global styles variation.
fa: عنوان گونهٔ سبک‌های همگانی.

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
fa: سعی کنید عنوان را انتخاب و حذف یا ویرایش کنید، اکنون لازم نیست مراقب انتخاب اشتباه تصویر یا متن دیگر و خراب کردن ارائه باشید.

en: Type of the comment.
fa: نوع دیدگاه.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
fa: نمی‌توان پرونده برون‌بری (بایگانی) را برای نوشتن باز کرد.

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Unique identifier for the attachment.
fa: شناسه یکتا برای پیوست.

en: Unknown author
fa: نویسنده ناشناس

en: Untitled post %d
fa: نوشتهٔ بدون عنوان %d

en: Use as a `pre_render_block` filter is deprecated. Use with `render_block_data` instead.
fa: استفاده از فیلتر `pre_render_block` منسوخ شده است. به جای آن از `render_block_data` استفاده کنید.

en: Visual Editing
fa: ویرایش دیداری

en: Welcome to the Gutenberg Editor
fa: به ویرایشگر گوتنبرگ خوش آمدید

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
fa: آنچه که در حال خواندن هستید <strong>text block</strong> است که پایه اصلی همه است. بلوک متن دارای کنترل های خاصی است که به طور آزادانه در اطراف پست منتقل می شود ...

en: Whether a template is a custom template.
fa: آیا یک قالب، یک قالب سفارشی است.

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
fa: آیا نسخه ۲ بلوک فهرست که از بلوک‌های داخلی استفاده می‌کند باید فعال شود.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
fa: آیا نسخه ۲ بلوک نقل قول که از بلوک‌های داخلی استفاده می‌کند باید فعال باشد.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
fa: آیا زباله‌دان نادیده گرفته شده و حذف اجباری انجام شود.

en: Whether to convert image formats.
fa: آیا ساختارهای تصویر تبدیل شوند یا خیر.

en: Whether to generate image sub sizes.
fa: آیا اندازه‌های فرعی تصویر ایجاد گردد یا خیر.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
fa: انواع ابزارک‌هایی که باید از بلوک ابزارک قدیمی مخفی شوند.

en: Workflow Palette
fa: پالت گردش کار

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
fa: شما می‌توانید با کشیدن یک اسلایدر در نوار کناری مقدار ستون‌ها را در گالری‌های خود تغییر دهید.

en: You can see all notes on this post here:
fa: می‌توانید تمام یادداشت‌های این نوشته را اینجا ببینید:

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
fa: پروندهٔ %1$s شما از یک مقدار پویا (%2$s) برای مسیر در %3$s استفاده می‌کند. با این حال، مقدار در %3$s نیز پویا است (که به %4$s اشاره می‌کند) و اشاره به یک مقدار پویای دیگری پشتیبانی نمی‌شود. لطفاً %3$s را به‌روزرسانی کنید تا به‌طور مستقیم به %4$s اشاره کند.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است. این یک پیش‌نمایش است؛ دیدگاه شما پس از تأیید قابل مشاهده خواهد بود.

en: Zip Export not supported.
fa: برون‌بری zip پشتیبانی نمی‌شود.

en: [%1$s] Note: "%2$s"
fa: [%1$s] یادداشت: «%2$s»

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
fa: [پردازش بلوک برای الگوی "%s" متوقف شده است]

en: [block rendering halted]
fa: [پردازش بلوک متوقف شد]

en: `boolean` type for second argument `$settings` is deprecated. Use `array()` instead.
fa: نوع `boolean` برای آرگومان دوم `$settings` منسوخ شده است. به جای آن از `array()` استفاده کنید.

en: `experimental-link-color` is no longer supported. Use `link-color` instead.
fa: `experimental-link-color` دیگر پشتیبانی نمی‌شود. از `link-color` به‌جای آن استفاده نمایید.

[ctx: block bindings source]
en: Post Data
fa: داده‌ی نوشته

[ctx: block bindings source]
en: Term Data
fa: داده‌ی عبارت

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
fa: تقویمی از نوشته‌های سایت شما.

[ctx: block description]
en: A cloud of popular keywords, each sized by how often it appears.
fa: ابری از کلمات کلیدی پرطرفدار که هر کدام بر اساس میزان تکرار آن‌ها در اندازه‌های مختلف نمایش داده می‌شوند.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
fa: مجموعه‌ای از بلوک‌ها که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد در سایت شما جابه‌جا شوند.

[ctx: block description]
en: A customizable button to close overlays.
fa: یک دکمه قابل سفارشی‌سازی برای بستن پوشش‌ها.

[ctx: block description]
en: A form.
fa: یک فرم.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
fa: یک ستون واحد درون بلوک ستون‌ها.

[ctx: block description]
en: A submission button for forms.
fa: یک دکمه ارسال برای فرم‌ها.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
fa: یک بلوک اضافه کنید که محتوای استخراج‌شده از سایت‌های دیگر، مانند توییتر یا یوتیوب را نمایش دهد.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
fa: پیوندی به یک پروندهٔ قابل دانلود اضافه نمایید.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
fa: یک برگه، پیوند یا آیتم دیگر به راهبری خود اضافه کنید.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
fa: یک زیرفهرست به راهبری خود اضافه نمایید.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
fa: نیم‌رخ یک کاربر را اضافه نمایید.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
fa: یک تصویر یا ویدئو با متنی روی آن اضافه کنید.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
fa: کد HTML سفارشی اضافه کنید و آن را در حین ویرایش مشاهده کنید.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
fa: متنی اضافه کنید که به فاصله‌گذاری و جهش‌های شما احترام بگذارد و همچنین امکان طراحی را فراهم کند.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
fa: فضای خالی بین بلوک‌ها اضافه کرده و ارتفاع آن را تنظیم کنید.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
fa: یک بلوک پیشرفته که اجازه نمایش دیدگاه‌های نوشته را با استفاده از پیکربندی‌های دیداری متفاوت می‌دهد.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
fa: یک بلوک پیشرفته که اجازهٔ نمایش نوع‌های نوشته بر اساس پارامترهای متفاوت کوئری و پیکربندی‌های دیداری را می‌دهد.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying taxonomy terms based on different query parameters and visual configurations.
fa: یک بلوک پیشرفته که امکان نمایش عبارت‌های طبقه‌بندی را بر اساس پارامترهای مختلف کوئری و تنظیمات بصری فراهم می‌کند.

[ctx: block description]
en: An individual item within a list.
fa: یک مورد جداگانه در یک فهرست.

[ctx: block description]
en: An organized collection of items displayed in a specific order.
fa: مجموعه‌ای سازمان‌یافته از آیتم‌ها که به ترتیب خاصی نمایش داده می‌شود.

[ctx: block description]
en: Container for tab panel content in a tabbed interface.
fa: نگهدارنده برای محتوای پنل زبانه در یک رابط کاربری زبانه‌دار.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
fa: حاوی عناصر بلوک برای نمایش یک دیدگاه، مانند عنوان، تاریخ، نویسنده، نیم‌رخ و موارد دیگر است.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
fa: حاوی عناصر بلوکی است که برای ارائه یک نوشته استفاده می شود، مانند عنوان، تاریخ، تصویر شاخص، محتوا یا چکیده و موارد دیگر.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a taxonomy term, like the name, description, and more.
fa: شامل عناصر بلوکی است که برای نمایش یک عبارت طبقه‌بندی مانند نام، توضیحات و موارد دیگر استفاده می‌شود.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
fa: شامل عناصر بلوکی است که برای نمایش محتوا زمانی که نتیجه‌ای برای درخواست یافت نشود، استفاده می‌شود.

[ctx: block description]
en: Contains the hidden or revealed content beneath the heading.
fa: شامل محتوای پنهان یا آشکار شده زیر تیتر است.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
fa: محتوای پیش از این بلوک در چکیدهٔ برگه بایگانی شما نمایش داده خواهد شد.

[ctx: block description]
en: Content for a tab in a tabbed interface.
fa: محتوا برای یک تب در یک رابط تب‌بندی‌شده.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
fa: با یک جداکننده افقی بین ایده‌ها یا بخش‌ها فاصله ایجاد کنید.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
fa: یک پیوند ایجاد کنید که همیشه به صفحهٔ اصلی سایت اشاره کند. معمولاً در صورتی که پیوند عنوان سایت در سربرگ وجود داشته باشد، این کار ضروری نیست.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
fa: محتوای ساختاریافته را در ردیف‌ها و ستون‌ها ایجاد کنید تا اطلاعات را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what this site is about. This is important for search results, sharing on social media, and gives overall clarity to visitors.
fa: در چند کلمه توضیح دهید این سایت درباره‌ی چیست. این برای نتایج جستجو، اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی و ایجاد وضوح کلی برای بازدیدکنندگان مهم است.

[ctx: block description]
en: Display a breadcrumb trail showing the path to the current page.
fa: نمایش یک دنباله خرده‌نان که مسیر به برگه کنونی را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Display a custom date.
fa: نمایش یک تاریخ سفارشی.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
fa: بایگانی تاریخ نوشته‌های خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
fa: یک ابزارک قدیمی را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
fa: فهرستی از همه برگه‌ها را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a list of all terms of a given taxonomy.
fa: فهرستی از تمام اصطلاحات یک طبقه‌بندی مشخص را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
fa: فهرستی از جدیدترین دیدگاه‌های خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
fa: فهرستی از آخرین نوشته‌های خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
fa: تعداد دیدگاه‌های یک نوشته را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
fa: فرم دیدگاه‌های یک نوشته را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
fa: تصویر شاخص یک نوشته را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social profile or site.
fa: نمایش یک آیکون که به پروفایل یا سایت شبکه اجتماعی پیوند می‌شود.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
fa: تصویری را برای توصیف این سایت نمایش دهید. این بلوک را به‌روزرسانی کنید و تغییرات در همه‌جا اعمال می‌شود.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
fa: تکه کدهایی را نمایش دهید که از فاصله‌گذاری‌های شما پیروی می‌نمایند.

[ctx: block description]
en: Display content in a tabbed interface to help users navigate detailed content with ease.
fa: نمایش محتوا در یک رابط تب‌بندی‌شده برای کمک به کاربران جهت ناوبری آسان در محتوای دقیق.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
fa: محتوا را در چندین ستون نمایش دهید، با بلوک‌هایی که به هر ستون اضافه شده‌اند.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
fa: ورودی‌ها را از هر خوراک RSS یا Atom نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
fa: پاورقی‌های اضافه‌شده به برگه را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social profiles or sites.
fa: نمایش آیکون‌هایی که به پروفایل یا سایت شبکه‌های اجتماعی شما پیوند می‌شوند.

[ctx: block description]
en: Display mathematical notation using LaTeX.
fa: نمایش نمادهای ریاضی با استفاده از لاتک.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
fa: چندین تصویر را در یک گالری غنی نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
fa: توضیحات دسته‌ها، برچسب‌ها و طبقه‌بندی‌های سفارشی را هنگام مشاهده یک بایگانی نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
fa: چکیده را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
fa: عنوان کوئری را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the tab buttons for a tabbed interface.
fa: نمایش دکمه‌های زبانه برای رابط کاربری زبانه‌دار.

[ctx: block description]
en: Display the total number of results in a query.
fa: تعداد کل نتایج در یک کوئری را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Displays a foldable layout that groups content in collapsible sections.
fa: یک چیدمان تاشو را نمایش می‌دهد که محتوا را در بخش‌های جمع‌شونده گروه‌بندی می‌کند.

[ctx: block description]
en: Displays a heading that toggles the accordion panel.
fa: تیتری را نمایش می‌دهد که پنل آکاردئونی را تغییر وضعیت می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
fa: پیوندی را برای ویرایش دیدگاه در پیشخوان وردپرس نمایش می‌دهد. این پیوند فقط برای کاربرانی که توانایی ویرایش دیدگاه را دارند قابل مشاهده است.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
fa: یک پیوند را برای پاسخ دادن به دیدگاه نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
fa: فهرستی از شمارهٔ برگه‌ها را برای صفحه‌بندی دیدگاه‌ها نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
fa: فهرستی از شماره برگه‌ها را برای صفحه‌بندی نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
fa: برگه‌ای را در فهرستی از همهٔ برگه‌ها نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
fa: یک راهبری صفحه‌بندی شده برای مجموعه بعدی/قبلی دیدگاه‌ها را در صورت لزوم نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
fa: راهبری صفحه‌بندی شده برای مجموعه بعدی/قبلی نوشته‌ها را در صورت لزوم نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
fa: عنوانی با تعداد دیدگاه‌ها نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
fa: محتوای یک دیدگاه را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
fa: محتوای یک نوشته یا برگه را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
fa: تاریخی را نمایش می‌دهد که دیدگاه در آن فرستاده شده است.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
fa: پیوند یک نوشته، برگه یا هر نوع محتوای دیگری را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
fa: پیوند به دیدگاه‌های نوشته فعلی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the name of a taxonomy term.
fa: نام یک عبارت طبقه‌بندی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
fa: نام نویسنده دیدگاه را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
fa: نام این سایت را نمایش می‌دهد. بلوک را به‌روزرسانی کنید و تغییرات در هر جایی که استفاده شده است، اعمال می‌شود. این نام همچنین در نوار عنوان مرورگر و در نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
fa: پیوند برگهٔ دیدگاه بعدی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
fa: پیوند نوشتهٔ بعدی یا قبلی را که در کنار نوشتهٔ فعلی است را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
fa: پیوند به برگه نوشته‌های بعدی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the post count of a taxonomy term.
fa: تعداد نوشته‌های یک عبارت طبقه‌بندی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
fa: پیوند برگهٔ دیدگاه قبلی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
fa: پیوند به برگه نوشته‌های قبلی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
fa: عنوان یک نوشته، برگه یا هر نوع محتوای دیگری را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
fa: نواحی همگانی متفاوت سایت خود را ویرایش کنید، مانند سربرگ، پابرگ، نوار کناری، یا نواحی خود را ایجاد نمایید.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
fa: یک پخش‌کننده صوتی ساده جاسازی کنید.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
fa: یک ویدئو از کتابخانه رسانه خود قرار دهید یا ویدئوی جدیدی بارگذاری نمایید.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
fa: بلوک‌ها را در یک کانتینر چیدمان جمع نمایید.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
fa: به متن نقل‌شده تأکید بصری ببخشید: «در نقل قول از دیگران، خود را ارجاع می‌دهیم.» — خولیو کورتازار

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
fa: به یک نقل‌قول از متن خود، تأکید دیداری ویژه‌ای دهید.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
fa: به بازدیدکنندگان کمک کنید محتوای شما را پیدا کنند.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
fa: محتوای اضافی را مخفی کرده یا نشان دهید.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
fa: عناصر سفارشی اضافی را با یک کد کوتاه وردپرس درج نمایید.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
fa: برای ایجاد یک بیانیهٔ دیداری، یک تصویر درج نمایید.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
fa: شعری درج نمایید. از قالب‌های فاصله‌گذاری ویژه استفاده کنید. یا ترانه آهنگی را نقل‌قول نمایید.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
fa: بخش‌های جدیدی معرفی کنید و محتوا را سازماندهی کنید تا به بازدیدکنندگان (و موتورهای جستجو) کمک کنید ساختار محتوای شما را درک کنند.

[ctx: block description]
en: Post terms.
fa: رده‌های نوشته.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
fa: بازدیدکنندگان را با یک پیوند به سبک دکمه به اقدام تشویق کنید.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
fa: بازدیدکنندگان را با یک گروه از پیوند‌های سبک دکمه به اقدام تشویق کنید.

[ctx: block description]
en: Provide a notification message after the form has been submitted.
fa: یک پیام آگاه‌سازی پس از ارسال فرم ارائه دهید.

[ctx: block description]
en: Reuse this design across your site.
fa: این طراحی را در سرتاسر سایت خود دوباره استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
fa: محتوای خود را در یک تجربه چند صفحه‌ای جدا کنید.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
fa: رسانه و واژه‌ها را در کنار هم قرار دهید تا چیدمان غنی‌تری ایجاد نمایید.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
fa: یک الگوی بلوک را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
fa: پیوند‌های ورود و خروج را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post. Can also show a word count.
fa: نمایش دقایق مورد نیاز برای اتمام خواندن نوشته. همچنین می‌تواند تعداد کلمات را نشان دهد.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
fa: با پایه‌ای‌ترین بلوک سازنده هر روایت شروع کنید.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
fa: نوشته خود را با فهرستی از سرفصل‌ها خلاصه کنید. لنگرهای HTML را به بلوک‌های تیتر اضافه کنید تا آنها را به اینجا پیوند دهید.

[ctx: block description]
en: The author biography.
fa: زندگینامه نویسنده.

[ctx: block description]
en: The author name.
fa: نام نویسنده

[ctx: block description]
en: The basic building block for forms.
fa: بلوک سازنده اصلی برای فرم‌ها.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
fa: این بلوک منسوخ شده است. لطفاً به جای آن از بلوک نیم‌رخ استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
fa: این بلوک منسوخ شده است. لطفاً به جای آن از بلوک ستون‌ها استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
fa: این بلوک منسوخ شده است. لطفاً به جای آن از بلوک دیدگاه‌ها استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
fa: از ویرایشگر کلاسیک وردپرس استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: Wraps the heading and panel in one unit.
fa: تیتر و پنل را در یک واحد بسته‌بندی می‌کند.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
fa: سایت شما از این بلوک پشتیبانی نمی‌کند.

[ctx: block keyword]
en: archive
fa: بایگانی

[ctx: block keyword]
en: blockquote
fa: نقل‌قول بلوکی

[ctx: block keyword]
en: blog
fa: بلاگ

[ctx: block keyword]
en: blogs
fa: بلاگ‌ها

[ctx: block keyword]
en: bullet list
fa: فهرست گلوله‌ای

[ctx: block keyword]
en: button
fa: دکمه

[ctx: block keyword]
en: categories
fa: دسته‌ها

[ctx: block keyword]
en: cite
fa: ارجاع

[ctx: block keyword]
en: close
fa: بستن

[ctx: block keyword]
en: container
fa: کانتینر

[ctx: block keyword]
en: custom post types
fa: نوع نوشته‌های سفارشی

[ctx: block keyword]
en: description
fa: توضیح

[ctx: block keyword]
en: disclosure
fa: افشا

[ctx: block keyword]
en: divider
fa: جداکننده

[ctx: block keyword]
en: document
fa: سند

[ctx: block keyword]
en: document outline
fa: طرح‌واره سند

[ctx: block keyword]
en: download
fa: دانلود

[ctx: block keyword]
en: embed
fa: جاسازی

[ctx: block keyword]
en: equation
fa: معادله

[ctx: block keyword]
en: feed
fa: خوراک

[ctx: block keyword]
en: feedback
fa: بازخورد

[ctx: block keyword]
en: find
fa: یافتن

[ctx: block keyword]
en: form
fa: فرم

[ctx: block keyword]
en: formula
fa: فرمول

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
fa: خط-افقی

[ctx: block keyword]
en: hr
fa: خط افقی

[ctx: block keyword]
en: image
fa: تصویر

[ctx: block keyword]
en: images
fa: تصاویر

[ctx: block keyword]
en: img
fa: تصویر

[ctx: block keyword]
en: input
fa: ورودی

[ctx: block keyword]
en: latex
fa: لاتک

[ctx: block keyword]
en: link
fa: پیوند

[ctx: block keyword]
en: links
fa: پیوندها

[ctx: block keyword]
en: list
fa: فهرست

[ctx: block keyword]
en: login
fa: ورود

[ctx: block keyword]
en: logout
fa: بیرون رفتن

[ctx: block keyword]
en: mathematics
fa: ریاضیات

[ctx: block keyword]
en: menu
fa: فهرست

[ctx: block keyword]
en: message
fa: پیام

[ctx: block keyword]
en: movie
fa: فیلم

[ctx: block keyword]
en: music
fa: موسیقی

[ctx: block keyword]
en: navigation
fa: راهبری

[ctx: block keyword]
en: next page
fa: برگه بعدی

[ctx: block keyword]
en: notification
fa: آگاه‌سازی

[ctx: block keyword]
en: numbered list
fa: فهرست شماره‌دار

[ctx: block keyword]
en: ordered list
fa: فهرست مرتب‌شده

[ctx: block keyword]
en: overlay
fa: پوشش

[ctx: block keyword]
en: page
fa: برگه

[ctx: block keyword]
en: pagination
fa: صفحه‌بندی

[ctx: block keyword]
en: photo
fa: عکس

[ctx: block keyword]
en: photos
fa: عکس‌ها

[ctx: block keyword]
en: picture
fa: تصویر

[ctx: block keyword]
en: podcast
fa: پادکست

[ctx: block keyword]
en: poem
fa: سروده

[ctx: block keyword]
en: poetry
fa: شعر

[ctx: block keyword]
en: posts
fa: نوشته‌ها

[ctx: block keyword]
en: read more
fa: بیشتر بخوانید

[ctx: block keyword]
en: recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

[ctx: block keyword]
en: recent posts
fa: نوشته‌های تازه

[ctx: block keyword]
en: recording
fa: ضبط

[ctx: block keyword]
en: references
fa: منابع

[ctx: block keyword]
en: reusable
fa: قابل استفاده مجدد

[ctx: block keyword]
en: row
fa: ردیف

[ctx: block keyword]
en: section
fa: بخش

[ctx: block keyword]
en: sound
fa: صدا

[ctx: block keyword]
en: submit
fa: ارسال

[ctx: block keyword]
en: subtitle
fa: زیرعنوان

[ctx: block keyword]
en: summary
fa: خلاصه

[ctx: block keyword]
en: tags
fa: برچسب‌ها

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
fa: طبقه‌بندی

[ctx: block keyword]
en: term title
fa: عنوان عبارت

[ctx: block keyword]
en: terms
fa: عبارت‌ها

[ctx: block keyword]
en: text
fa: متن

[ctx: block keyword]
en: title
fa: عنوان

[ctx: block keyword]
en: toggle
fa: تغییر وضعیت

[ctx: block keyword]
en: video
fa: ویدئو

[ctx: block keyword]
en: wrapper
fa: پوشه

[ctx: block style label]
en: Default
fa: پیش‌فرض

[ctx: block style label]
en: Dots
fa: نقطه‌چین

[ctx: block style label]
en: Fill
fa: تو پُر

[ctx: block style label]
en: Logos Only
fa: فقط آرم‌ها

[ctx: block style label]
en: Outline
fa: دور خط

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
fa: شکل قرص

[ctx: block style label]
en: Plain
fa: ساده

[ctx: block style label]
en: Rounded
fa: لبه‌ گِرد

[ctx: block style label]
en: Stripes
fa: راه‌راه

[ctx: block style label]
en: Wide Line
fa: خط گسترده

[ctx: block title]
en: Accordion
fa: آکاردئون

[ctx: block title]
en: Accordion Heading
fa: سرتیتر آکاردئون

[ctx: block title]
en: Accordion Item
fa: آیتم آکاردئون

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
fa: پنل آکاردئون

[ctx: block title]
en: Archives
fa: بایگانی‌ها

[ctx: block title]
en: Audio
fa: صدا

[ctx: block title]
en: Author Biography
fa: زندگینامه نویسنده

[ctx: block title]
en: Author Name
fa: نام نویسنده

[ctx: block title]
en: Avatar
fa: نیم‌رخ

[ctx: block title]
en: Breadcrumbs
fa: مسیر راهنما

[ctx: block title]
en: Button
fa: دکمه

[ctx: block title]
en: Buttons
fa: دکمه‌ها

[ctx: block title]
en: Calendar
fa: تقویم

[ctx: block title]
en: Classic
fa: کلاسیک

[ctx: block title]
en: Code
fa: کد

[ctx: block title]
en: Column
fa: ستون

[ctx: block title]
en: Columns
fa: ستون‌ها

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
fa: دیدگاه (منسوخ‌شده)

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
fa: نیم‌رخ نویسنده دیدگاه (منسوخ‌شده)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
fa: نام نویسنده دیدگاه

[ctx: block title]
en: Comment Content
fa: محتوای دیدگاه

[ctx: block title]
en: Comment Date
fa: تاریخ دیدگاه

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
fa: پیوند ویرایش دیدگاه

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
fa: پیوند پاسخ به دیدگاه

[ctx: block title]
en: Comment Template
fa: قالب دیدگاه‌

[ctx: block title]
en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Form
fa: فرم دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Link
fa: پیوند دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
fa: برگه بعدی دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
fa: شماره‌‌های برگه‌ دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
fa: صفحه‌بندی دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
fa: برگه قبلی دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Comments Title
fa: عنوان دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Content
fa: محتوا

[ctx: block title]
en: Cover
fa: کاور

[ctx: block title]
en: Custom HTML
fa: HTML سفارشی

[ctx: block title]
en: Custom Link
fa: پیوند سفارشی

[ctx: block title]
en: Date
fa: تاریخ

[ctx: block title]
en: Details
fa: جزئیات

[ctx: block title]
en: Embed
fa: جاسازی

[ctx: block title]
en: Excerpt
fa: خلاصه نوشته

[ctx: block title]
en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

[ctx: block title]
en: File
fa: پرونده

[ctx: block title]
en: Footnotes
fa: پانویس‌ها

[ctx: block title]
en: Form
fa: فرم

[ctx: block title]
en: Form Submission Notification
fa: آگاه‌سازی ارسال فرم

[ctx: block title]
en: Form Submit Button
fa: دکمه ارسال فرم

[ctx: block title]
en: Gallery
fa: گالری

[ctx: block title]
en: Group
fa: گروه

[ctx: block title]
en: Heading
fa: تیتر

[ctx: block title]
en: Home Link
fa: پیوند خانه

[ctx: block title]
en: Image
fa: تصویر

[ctx: block title]
en: Input Field
fa: فیلد ورودی

[ctx: block title]
en: Latest Comments
fa: آخرین دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Latest Posts
fa: آخرین نوشته‌ها

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
fa: ابزارک قدیمی

[ctx: block title]
en: List
fa: فهرست

[ctx: block title]
en: List Item
fa: آیتم لیست

[ctx: block title]
en: Login/out
fa: ورود/خروج

[ctx: block title]
en: Math
fa: ریاضی

[ctx: block title]
en: Media & Text
fa: رسانه و متن

[ctx: block title]
en: More
fa: بیشتر

[ctx: block title]
en: Navigation
fa: راهبری

[ctx: block title]
en: Navigation Overlay Close
fa: بستن پوشش راهبری

[ctx: block title]
en: Next Page
fa: صفحه بعدی

[ctx: block title]
en: No Results
fa: نتیجه‌ای یافت نشد

[ctx: block title]
en: Page Break
fa: جداکننده برگه

[ctx: block title]
en: Page List
fa: فهرست برگه‌

[ctx: block title]
en: Page List Item
fa: آیتم فهرست برگه

[ctx: block title]
en: Page Numbers
fa: شماره‌های برگه

[ctx: block title]
en: Pagination
fa: صفحه‌بندی

[ctx: block title]
en: Paragraph
fa: پاراگراف

[ctx: block title]
en: Pattern
fa: الگو

[ctx: block title]
en: Pattern Placeholder
fa: نگهدارنده الگو

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
fa: پیوند راهبری نوشته

[ctx: block title]
en: Post Template
fa: قالب نوشته

[ctx: block title]
en: Post Terms
fa: رده‌های نوشته

[ctx: block title]
en: Preformatted
fa: پیش‌ساختارمند

[ctx: block title]
en: Previous Page
fa: برگهٔ قبلی

[ctx: block title]
en: Pullquote
fa: نقل قول برجسته

[ctx: block title]
en: Query Loop
fa: حلقه کوئری

[ctx: block title]
en: Query Title
fa: عنوان کوئری

[ctx: block title]
en: Query Total
fa: مجموع کوئری

[ctx: block title]
en: Quote
fa: نقل‌قول

[ctx: block title]
en: Read More
fa: بیشتر بخوانید

[ctx: block title]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: block title]
en: Separator
fa: ‫جدا کننده

[ctx: block title]
en: Shortcode
fa: کدکوتاه

[ctx: block title]
en: Site Logo
fa: آرم سایت

[ctx: block title]
en: Site Tagline
fa: معرفی کوتاه سایت

[ctx: block title]
en: Site Title
fa: عنوان سایت

[ctx: block title]
en: Social Icon
fa: آیکون شبکه‌های اجتماعی

[ctx: block title]
en: Social Icons
fa: آیکون‌های شبکه اجتماعی

[ctx: block title]
en: Spacer
fa: فاصله‌گذار

[ctx: block title]
en: Submenu
fa: زیرفهرست

[ctx: block title]
en: Tab
fa: تب

[ctx: block title]
en: Tab Panels
fa: پنل‌های زبانه

[ctx: block title]
en: Table
fa: جدول

[ctx: block title]
en: Table of Contents
fa: جدول محتواها

[ctx: block title]
en: Tabs
fa: تب‌ها

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
fa: ابر برچسب

[ctx: block title]
en: Template Part
fa: بخش قالب

[ctx: block title]
en: Term Count
fa: تعداد عبارت

[ctx: block title]
en: Term Description
fa: توضیحات رده

[ctx: block title]
en: Term Name
fa: نام عبارت

[ctx: block title]
en: Term Template
fa: قالب عبارت

[ctx: block title]
en: Terms List
fa: فهرست رده‌ها

[ctx: block title]
en: Terms Query
fa: کوئری عبارت‌ها

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
fa: ستون‌های متن (منسوخ شده)

[ctx: block title]
en: Time to Read
fa: زمان مطالعه

[ctx: block title]
en: Title
fa: عنوان

[ctx: block title]
en: Unsupported
fa: پشتیبانی نشده

[ctx: block title]
en: Video
fa: ویدئو

[ctx: block title]
en: Widget Area
fa: ناحیه ابزارک

[ctx: block title]
en: Widget Group
fa: گروه ابزارک

en: by %s
fa: توسط %s

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
fa: بعدی:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
fa: قبلی:

[ctx: label for next post link]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
fa: قبلی

en: resolved/reopened
fa: حل‌شده/دوباره بازشده

[ctx: social link block variation name]
en: Amazon
fa: آمازون

[ctx: social link block variation name]
en: Bandcamp
fa: بندکمپ

[ctx: social link block variation name]
en: Behance
fa: بی‌هنس

[ctx: social link block variation name]
en: Bluesky
fa: بلواسکای

[ctx: social link block variation name]
en: CodePen
fa: کدپن

[ctx: social link block variation name]
en: DeviantArt
fa: دویانت‌آرت

[ctx: social link block variation name]
en: Discord
fa: دیسکورد

[ctx: social link block variation name]
en: Dribbble
fa: دریبل

[ctx: social link block variation name]
en: Dropbox
fa: دراپ‌باکس

[ctx: social link block variation name]
en: Facebook
fa: فیس‌بوک

[ctx: social link block variation name]
en: Flickr
fa: فلیکر

[ctx: social link block variation name]
en: Foursquare
fa: فورسکوئر

[ctx: social link block variation name]
en: GitHub
fa: گیت‌هاب

[ctx: social link block variation name]
en: Goodreads
fa: گودریدز

[ctx: social link block variation name]
en: Google
fa: گوگل

[ctx: social link block variation name]
en: Gravatar
fa: گراواتار

[ctx: social link block variation name]
en: Instagram
fa: اینستاگرام

[ctx: social link block variation name]
en: Last.fm
fa: لست.اف‌ام

[ctx: social link block variation name]
en: Link
fa: پیوند

[ctx: social link block variation name]
en: LinkedIn
fa: لینکدین

[ctx: social link block variation name]
en: Mail
fa: ایمیل

[ctx: social link block variation name]
en: Mastodon
fa: ماستودون

[ctx: social link block variation name]
en: Medium
fa: مدیوم

[ctx: social link block variation name]
en: Meetup
fa: میت‌آپ

[ctx: social link block variation name]
en: Patreon
fa: پاترئون

[ctx: social link block variation name]
en: Pinterest
fa: پینترست

[ctx: social link block variation name]
en: Pocket
fa: پاکت

[ctx: social link block variation name]
en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

[ctx: social link block variation name]
en: Reddit
fa: ردیت

[ctx: social link block variation name]
en: Share Icon
fa: آیکون اشتراک‌گذاری

[ctx: social link block variation name]
en: Skype
fa: اسکایپ

[ctx: social link block variation name]
en: Snapchat
fa: اسنپ‌چت

[ctx: social link block variation name]
en: SoundCloud
fa: ساوندکلاود

[ctx: social link block variation name]
en: Spotify
fa: اسپاتیفای

[ctx: social link block variation name]
en: Telegram
fa: تلگرام

[ctx: social link block variation name]
en: Threads
fa: تردز

[ctx: social link block variation name]
en: TikTok
fa: تیک‌تاک

[ctx: social link block variation name]
en: Tumblr
fa: تامبلر

[ctx: social link block variation name]
en: Twitch
fa: توییچ

[ctx: social link block variation name]
en: Twitter
fa: توییتر

[ctx: social link block variation name]
en: VK
fa: وی‌کی

[ctx: social link block variation name]
en: Vimeo
fa: ویمئو

[ctx: social link block variation name]
en: WhatsApp
fa: واتس‌اپ

[ctx: social link block variation name]
en: WordPress
fa: وردپرس

[ctx: social link block variation name]
en: X
fa: ایکس

[ctx: social link block variation name]
en: Yelp
fa: یلپ

[ctx: social link block variation name]
en: YouTube
fa: یوتیوب

en: untitled post %s
fa: نوشته بدون عنوان %s
