Plugins - Akismet - en to lv translation catalogue (176 entries)

en: Subscription type
lv: Abonementa veids

en: Back to settings
lv: Atgriezties pie iestatījumiem

en: Akismet detailed stats
lv: Akismet detalizēta statistika

en: Akismet stats
lv: Akismet statistika

en: API key
lv: API atslēga

en: Spam filtering
lv: Mēstuļu filtrēšana

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
lv: Lai palīdzētu jūsu vietnei nodrošināt pārredzamību saskaņā ar tādiem konfidencialitātes likumiem kā GDPR, Akismet var parādīt paziņojumu lietotājiem zem komentāru veidlapām.

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
lv: WP-Cron ir atspējots, izmantojot konstanti DISABLE_WP_CRON. Atkārtota komentāru pārbaude var nedarboties pareizi.

note: translators: %1$s is a human-readable time difference, like "3 hours ago", and %2$s is an already-translated phrase describing how a comment's status changed, like "This comment was reported as spam."
en: %1$s - %2$s
lv: %1$s–%2$s

en: (opens in a new tab)
lv: (atveras jaunā cilnē)

note: translators: The placeholder is the name of a subscription level, like "Akismet Business" or "Akismet Enterprise" .
en: Upgrade to %s
lv: Jaunināt uz %s

note: translators: The first placeholder is a date, the second is a (formatted) number, the third is another formatted number.
en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
lv: Kopš %1$s jūsu konts ir veicis %2$s API izsaukumu, salīdzinot ar jūsu plāna ierobežojumu %3$s.

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
lv: Jūsu Akismet konta lietojums pārsniedz jūsu plāna ierobežojumu

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
lv: Jūsu Akismet konta lietojums tuvojas jūsu plāna ierobežojumam

en: Your account has been restricted
lv: Jūsu konts ir ierobežots

en: Your API key is no longer valid.
lv: Jūsu API atslēga vairs nav derīga.

note: translators: The placeholder is for showing how much of the process has completed, as a percent. e.g., "Checking for Spam (40%)"
en: Checking for Spam (%1$s%)
lv: Pārbauda par mēstules (%1$s%)

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
lv: Akismet nav konfigurēts. Lūdzu, ievadiet API atslēgu.

note: translators: The placeholder is a WordPress PHP function name.
en: Comment was caught by %s.
lv: Komentāru uztvēra %s.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
lv: Akismet nevarēja pārbaudīt šo komentāru, bet vēlāk to mēģinās automātiski atkārtot.

en: Akismet was unable to recheck this comment.
lv: Akismets nespēja pārbaudīt šo komentāru.

en: No comment history.
lv: Nav komentāru vēstures.

en: Enter your API key
lv: Ievadiet savu API atslēgu

en: You don&#8217;t have permission to do that.
lv: Jums nav atļaujas to darīt.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
lv: Akismet nevarēja atkārtoti pārbaudīt, vai jūsu komentāros nav surogātpasta.

en: API key must be set to fetch stats.
lv: Lai ielādētu statistiku, jāiestata API atslēga.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
lv: Pašlaik nevar iegūt statistiku. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Stats response could not be decoded.
lv: Statistikas atbildi nevarēja atšifrēt.

en: Privacy
lv: Privātums

en: Akismet privacy notice
lv: Akismet konfidencialitātes paziņojums

en: Display a privacy notice under your comment forms.
lv: Zem komentāru veidlapām parādiet paziņojumu par konfidencialitāti.

en: Do not display privacy notice.
lv: Nerādīt konfidencialitātes paziņojumu.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
lv: Ja tā ir taisnība, Akismet automātiski atmetīs sliktāko surogātpastu, nevis ievietos to surogātpasta mapē.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lv: Ja tā ir taisnība, komentāru saraksta lapā blakus katram komentāru autoram parādiet apstiprināto komentāru skaitu.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
lv: Laika periods, par kuru jāizgūst statistika. Iespējas: 60 dienas, 6 mēneši, visas

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
lv: Šīs vietnes API atslēga ir kodēta, un to nevar mainīt, izmantojot API.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
lv: Norādītā vērtība nav derīga un reģistrēta API atslēga.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
lv: Šīs vietnes API atslēga ir kodēta, un to nevar izdzēst.

en: Comment discarded.
lv: Komentārs izmests.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
lv: Jūsu vietne nevar izveidot savienojumu ar Akismet serveriem.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
lv: Šajā lapā jūs varat jaunināt savus Akismet iestatījumus un skatīt surogātpasta statistiku.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
lv: Akismet API atslēga ir definēta šīs vietnes failā %s.

en: Connect with API key
lv: Sazinieties ar API atslēgu

en: Eliminate spam from your site
lv: No vietnes izslēdziet surogātpastu

en: Connect with Jetpack
lv: Sazinieties ar Jetpack

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
lv: Miljoniem cilvēku lietots Akismet, iespējams, ir labākais veids, kā <strong> pasargāt savu emuāru no surogātpasta </strong>. Jūsu vietne ir pilnībā konfigurēta un aizsargāta pat tad, kad jūs guļat.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
lv: Miljoniem cilvēku lietots Akismet, iespējams, ir labākais veids, kā <strong> pasargāt savu emuāru no surogātpasta </strong>. Tas nodrošina jūsu vietnes aizsardzību pat miega laikā. Lai sāktu, vienkārši dodieties uz <a href="admin.php?page=akismet-key-config"> lapu Akismet iestatījumi </a>, lai iestatītu API atslēgu.

en: Set up your Akismet account
lv: Izveidojiet savu Akismet kontu

en: Statistics
lv: Statistika

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
lv: Pārbaudāmo komentāru nebija. Akismet pārbaudīs tikai tos komentārus, kas gaida moderāciju.

note: translators: %s: Number of comments.
en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
lv[0]: Akismets pārbaudīja %s komentārus.
lv[1]: Akismets pārbaudīja %s komentāru.
lv[2]: Akismets pārbaudīja %s komentārus.

en: No comments were caught as spam.
lv: Neviens komentārs netika uztverts kā surogātpasts.

note: translators: %s: Number of comments.
en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
lv[0]: %s komentāru tika notverti kā mēstule.
lv[1]: %s komentārs tika notverts kā mēstule.
lv[2]: %s komentāri tika notverti kā mēstules.

note: translators: %d: Comment ID.
en: Failed to connect to Akismet.
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar Akismet.

en: Comment not found.
lv: Komentāri netika atrasti.

note: translators: %d: Number of comments.
en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
lv[0]: Apstrādāts %d komentārs.
lv[1]: Apstrādāti %d komentāri.
lv[2]: Apstrādāti %d komentāru.

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
lv[0]: %d komentārs ievietots mēstuļu mapē.
lv[1]: %d komentāri ievietoti mēstuļu mapē.
lv[2]: %d komentāru ievietots mēstuļu mapē.

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
lv[0]: %d komentāru nevarēja pārbaudīt.
lv[1]: %d komentārus nevarēja pārbaudīt.
lv[2]: %d komentāru nevarēja pārbaudīt.

note: translators: %d: Comment ID.
en: Comment #%d is spam.
lv: #%d komentārs ir mēstule.

note: translators: %d: Comment ID.
en: Comment #%d is not spam.
lv: #%d komentārs nav mēstule.

note: translators: %d: Comment ID.
en: Comment #%d could not be checked.
lv: #%d komentāru nevarēja pārbaudīt.

note: translators: %s: number of spam missed by Akismet
en: %s missed spam | %s missed spam
lv[0]: %s nepamanīta mēstule
lv[1]: %s nepamanītas mēstules
lv[2]: %s nepamanītu mēstuļu

note: translators: %s: number of false positive spam flagged by Akismet
en: %s false positive | %s false positives
lv[0]: %s aplami pozitīvs
lv[1]: %s aplami pozitīvi
lv[2]: %s aplami pozitīvu

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
lv: Jums nav Akismet plāna.

en: Your Akismet subscription is suspended.
lv: Jūsu Akismet abonements ir aizturēt.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
lv: Jūsu Akismet plāns tika atcelts.

note: translators: %s: Number of minutes.
en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d minūti!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d minūtes!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d minūtes!

note: translators: %s: Number of hours.
en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d stundu!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d stundas!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d stundas!

note: translators: %s: Number of days.
en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d dienu!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d dienas!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d dienas!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
lv: Akismet nepieļaus nevēlamu komentāru nonākšanu vietnē, lai jūs varētu pievērsties svarīgākām lietām.

en: The API key you entered could not be verified.
lv: Nevarēja pārbaudīt ievadīto API atslēgu.

en: This comment was reported as not spam.
lv: Ir ticis uzrādīts, ka šis komentārs nav nevēlams.

en: SSL status
lv: SSL statuss

en: Disabled.
lv: Atspējots.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
lv: Jūsu web serveri nevar izveidot SSL pieprasījumus. Sazinieties ar vietnes uzturētāju un lūdziet pievienot SSL pieprasījumu atbalstu.

en: Temporarily disabled.
lv: Īslaicīgi atspējots.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
lv: Ar iepriekšējo SSL pieprasījumu Akismet radās problēma un to īslaicīgi deaktivizēja. Tas drīz atsāks darboties, izmantojot SSL pieprasījumus.

en: Enabled.
lv: Iespējots.

en: All systems functional.
lv: Visas sistēmas funkcionē.

en: This comment was reported as spam.
lv: Ir ticis uzrādīts, ka šis komentārs ir nevēlams.

en: Akismet has detected a problem.
lv: Akismet ir atradis problēmu.

note: translators: The placeholder is an error code returned by Akismet.
en: Akismet error code: %s
lv: Akismet kļūdas kods: %s

en: History
lv: Vēsture

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
lv: pirms %s

en: Next billing date
lv: Nākamais norēķinu datums

en: Change
lv: Mainīt

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Disconnect this account
lv: Atvienot šo kontu

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Past six months
lv: Pēdējie seši mēneši

en: All time
lv: Visu laiku

en: Accuracy
lv: Precizitāte

en: Account
lv: Konts

en: Akismet Widget
lv: Akismet logdaļa

en: Subscription Type
lv: Abonementa veids

en: Status
lv: Statuss

en: API Key
lv: API atslēga

en: Active
lv: Aktīvs

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
lv: Akismet nespēja atkārtoti pārbaudīt šo komentāru (atbilde: %s).

note: translators: %1$s is a username; %2$s is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: %1$s changed the comment status to %2$s.
lv: %1$s mainīt komentāra statuss uz %2$s.

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
lv: Akismet nespēja pārbaudīt šo komentāru (atbilde: %s) bet automātiski atkārtos pārbaudi vēlāk.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as not spam.
lv: %s uzrāda, ka šis komentārs nav nevēlams.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as spam.
lv: %s uzrāda, ka šis komentārs ir nevēlams.

en: Akismet cleared this comment.
lv: Akismet nodzēsa šo komentāru.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
lv: Pēc atkārtotas Akismet pārbaudes, šis komentārs uzrādīts kā nevēlams.

en: Akismet caught this comment as spam.
lv: Akismet notvēra šo komentāru kā nevēlamu.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
lv: Pēc atkārtotas Akismet pārbaudes, šis komentārs uzrādīts kā mēstule.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
lv: Akismet vēl jāpārbauda daži komentāri. Tie ir īslaicīgi aizturēti pārbaudei un tiks automātiski atkārtoti pārbaudīti vēlāk.

en: Cancelled
lv: Atcelt

en: Suspended
lv: Apturēt

en: Missing
lv: Trūkst

en: No subscription found
lv: Abonements nav atrasts.

en: There is a problem with your API key.
lv: Ir problēma ar šo API atslēgu.

en: Strictness
lv: Stingrība

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
lv: izvēle starp automātisku nepiedienīgo komentāru dzēšanu vai to ievietošanu mēstuļu mapē, pārskatīšanai.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
lv: Klusi atbrīvoties no sliktākajiem un uzmācīgākajiem komentāriem tā, lai tie nekad nebūtu redzami.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
lv: Vienmēr ievietot nepiedienīgos komentārus pārskatīšanai mēstuļu mapē.

en: Comments
lv: Komentāri

en: Network functions are disabled.
lv: Tīkla funkcijas ir atspējotas.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
lv: Ievadītā atslēga nav derīga. Lūdzu, pārbaudiet to vēlreiz.

en: Manually enter an API key
lv: API atslēgu ievadiet manuāli

en: Contact Akismet support
lv: Sazinies ar Akismet atbalsta dienestu

en: Remove this URL
lv: Noņemt šo URL

en: Removing...
lv: Noņem...

en: URL removed
lv: URL noņemts

en: (undo)
lv: (atsaukt)

en: Re-adding...
lv: Atkārtoti pievieno...

en: Overview
lv: Pārskats

en: Akismet Setup
lv: Akismet iestatīšana

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
lv: Šajā lapā jūs varat iestatīt Akismet spraudni.

en: New to Akismet
lv: Iepazīstieties, Akismet

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
lv: Jums jāievada API atslēga, lai aktivizētu Akismet servisu savā vietnē.

note: translators: %s: a link to the signup page with the text 'Akismet.com'.
en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
lv: Reģistrēties un izveidojiet kontu %s, lai saņemtu API atslēgu.

en: Enter an API Key
lv: Ievadiet API atslēgu

en: If you already have an API key
lv: Ja jums jau ir API atslēga

en: Copy and paste the API key into the text field.
lv: Iekopējiet API atslēgu teksta laukā.

en: Click the Use this Key button.
lv: Kilkšķiniet pogu Lietot šo atslēgu.

en: Akismet Stats
lv: Akismet statistika

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
lv: Šajā lapā jums ir iespēja apskatīt vietnē filtrēto komentāru statistiku.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Enter/remove an API key.
lv: šeit ievadiet vai izņemiet Akismet API atslēgu.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
lv: Parādīt apstiprināto komentāru skaitu līdzās katra komentāra autoram.

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lv: komentāru saraksta lapā, līdzās katra komentāra autoram parāda apstiprināto komentāru skaitu.

en: The Akismet subscription plan
lv: Akismet abonementa plāns.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
lv: abonementa statuss var būt aktīvs, atcelts vai apturēts.

en: For more information:
lv: Plašāku informāciju skatīt:

en: Akismet FAQ
lv: Akismet - bieži uzdotie jautājumi (EN)

en: Akismet Support
lv: Akismet atbalsts (EN)

en: Cheatin&#8217; uh?
lv: Šmaucamies, ko?

[ctx: comments]
en: Spam
lv: Mēstules

note: translators: 1: Akismet website URL, 2: Comments page URL, 3: Number of spam comments.
en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
lv[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāra</a>.
lv[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.
lv[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.

note: translators: %s: Akismet website URL.
en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
lv: <a href="%s">Akismet</a> bloķē nevēlamu komentāru nonākšanas jūsu emuārā.

note: translators: 1: Number of comments, 2: Comments page URL.
en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
lv[0]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentārs</a>.
lv[1]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentāri</a>.
lv[2]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentāru</a>.

note: translators: %s: Comments page URL.
en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
lv: Pašlaik <a href='%s'>mēstuļu rindā</a> nav komentāru.

en: Check for Spam
lv: Pārbaudīt nevēlamus komentārus

en: Awaiting spam check
lv: Gaida nevēlamu komentāru pārbaudi

en: Flagged as spam by Akismet
lv: Akismet atzīmēja kā nevēlamu komentāru

en: Cleared by Akismet
lv: Attīrīja Akismet&#8217

en: View comment history
lv: Skatīt komentāru vēsturi

note: translators: %s: Number of comments.
en: %s approved | %s approved
lv[0]: %s apstiprināts
lv[1]: %s apstiprināti
lv[2]: %s apstiprināti

en: Cleaning up spam takes time.
lv: Attīrīšana no nevēlamiem komentāriem prasa laiku.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
lv: Parādīt cik mēstuļu komentāru Akismet ir atradis

en: Spam Blocked
lv: Mēstules bloķētas

en: Title:
lv: Vārds:

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
lv[0]: <strong>Akismet</strong> ir atradis <strong> class="count">%1$s mēstuli</strong>
lv[1]: <strong>Akismet</strong> ir atradis <strong> class="count">%1$s mēstules</strong>
lv[2]: <strong>Akismet</strong> ir atradis <strong> class="count">%1$s mēstules</strong>

note: translators: The placeholder is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: Comment status was changed to %s
lv: Komentāra statuss ir mainīts uz %s

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
lv: Akismet atrada šo komentāru kā nevēlamu atkārtotas pārbaudes laikā.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
lv: Akismet izdzēsa šo komentāru automātiskas pārbaudes laikā.

note: translators: 1: WordPress documentation URL, 2: Akismet download URL.
en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
lv: Lūdzu, <a href="%1$s">atjauniniet WordPress</a> uz jaunāko versiju, vai <a href="%2$s">pārejiet uz spraudņa Akismet 2.4 versiju</a>.

en: Spam blocked | Spam blocked
lv[0]: Mēstule bloķēta
lv[1]: Mēstules bloķētas
lv[2]: Mēstules bloķētas

note: translators: The Akismet configuration page URL.
en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
lv: Lūdzu, pārbaudiet <a href="%s">Akismet konfigurāciju</a> un ja problēmas atkārtojas, sazinieties ar savas vietnes uzturētāju.

note: translators: %s: Username.
en: Flagged as spam by %s
lv: %s atzīmēja kā mēstuli

note: translators: %s: Username.
en: Un-spammed by %s
lv: %s attīrīja no nevēlamiem komentāriem

en: Upgrade
lv: Uzlabot

note: translators: 1: Akismet website URL, 2: Number of spam comments.
en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
lv[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no %2$s mēstuļu komentāra.
lv[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no %2$s mēstuļu komentāriem.
lv[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no %2$s mēstuļu komentāriem.

en: Comment History
lv: Komentāru vēsture
