Plugins - Akismet - en to he_IL translation catalogue (265 entries)

en:  clients to access Akismet data and functionality
he_IL:  לקוחות כדי לגשת לנתונים ולפונקציונליות של Akismet

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
he_IL: %1$s שינה את הסטטוס של התגובה ל%2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
he_IL[0]: לא ניתן היה לבדוק תגובה אחת.
he_IL[1]: לא ניתן היה לבדוק %d תגובות.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
he_IL[0]: תגובה אחת הועברה ל- "תגובות זבל".
he_IL[1]: %d תגובות הועברו ל- "תגובות זבל".

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s approved | %s approved
he_IL[0]: %s תגובות אושרו
he_IL[1]: %s תגובות אושרו

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
he_IL[0]: תגובה אחת סומנה כתגובת זבל.
he_IL[1]: %s תגובות סומנו כתגובות זבל.

en: %s false positive | %s false positives
he_IL[0]: תגובת זבל אחת שלא סומנה.
he_IL[1]: %s תגובות זבל שלא סומנו.

en: %s missed spam | %s missed spam
he_IL[0]: פספסנו תגובת זבל אחת
he_IL[1]: פספסנו %s תגובות זבל

en: %s reported this comment as not spam.
he_IL: %s סימן תגובה זו כתגובה מאושרת.

en: %s reported this comment as spam.
he_IL: %s סימן תגובה זו כתגובת זבל.

en: (opens in a new tab)
he_IL: (נפתח בלשונית חדשה)

en: (undo)
he_IL: (לבטל)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
he_IL[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.
he_IL[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
he_IL[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך מפני <a href="%2$s">תגובת ספאם אחת</a>.
he_IL[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך מפני <a href="%2$s">%3$s תגובות ספאם</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
he_IL: <a href="%s">אקיזמט</a> מונע מתגובות הספאם להגיע לבלוג שלך.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
he_IL[0]: <strong class="count">תגובת זבל %1$s</strong> נחסמה על ידי <strong>אקיזמט</strong>
he_IL[1]: <strong class="count">%1$s תגובות זבל</strong> נחסמו על ידי <strong>אקיזמט</strong>

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/account
he_IL: מפתח API ב-Akismet באורך 12 תווים. זמין באתר Akismet.com/חשבון

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: API key
he_IL: מפתח API

en: API key for Akismet.
he_IL: מפתח API עבור Akismet.

en: API key must be set to fetch stats.
he_IL: יש להגדיר מפתח API לקבלת נתונים סטטיסטיים.

en: Abilities for spam protection and comment moderation with Akismet.
he_IL: יכולות להגנה מפני תגובות זבל ולניהול תגובות בעזרת Akismet.

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account overview
he_IL: סקירה של החשבון

en: Accuracy
he_IL: דיוק

en: Accuracy percentage of spam detection.
he_IL: אחוז הדיוק של זיהוי תגובות זבל.

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add an %s subscription
he_IL: להוסיף מינוי ל-%s

en: Akismet
he_IL: אקיזמט

en: Akismet %1$s requires WordPress %2$s or higher.
he_IL: ל-Akismet %1$s‎ נדרשת גרסת ⁦%2$s⁩ של WordPress או גרסה מתקדמת יותר.

en: Akismet API Key
he_IL: מפתח API של אקיזמט

en: Akismet Configuration
he_IL: הגדרות אקיזמט

en: Akismet FAQ
he_IL: שאלות נפוצות של אקיזמט

en: Akismet Setup
he_IL: התקנת אקיזמט

en: Akismet Stats
he_IL: סטטיסטיקות אקיזמט

en: Akismet Support
he_IL: התמיכה של אקיזמט

en: Akismet Widget
he_IL: וידג'ט אקיזמט

en: Akismet caught this comment as spam and updated its status via webhook.
he_IL: תגובה זו זוהתה ב-Akismet כתגובת זבל והסטטוס שלה עודכן באמצעות Webhook.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
he_IL: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל במהלך בדיקה אוטומטית.

en: Akismet caught this comment as spam.
he_IL: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
he_IL[0]: אקיזמט בדק תגובה אחת.
he_IL[1]: אקיזמט בדק %s תגובות.

en: Akismet cleared this comment and updated its status via webhook.
he_IL: בדיקה זו אושרה בבדיקה חוזרת ב-Akismet והסטטוס שלה עודכן באמצעות Webhook.

en: Akismet cleared this comment during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
he_IL: תגובה זו אושרה בבדיקה חוזרת ב-Akismet. סטטוס התגובה לא עודכן משום שהתגובה כבר נערכה על ידי משתמש אחר או תוסף אחר.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
he_IL: אקיזמט אישר תגובה זו במהלך סריקה אוטומטית.

en: Akismet cleared this comment.
he_IL: אקיזמט אישר תגובה זו.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
he_IL: אקיזמט לא יכול היה לבדוק מחדש את התגובות שלך לספאם.

en: Akismet determined this comment was spam during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
he_IL: בבדיקה חוזרת ב-Akismet נקבע כי זוהי תגובת זבל. סטטוס התגובה לא עודכן משום שהתגובה כבר נערכה על ידי משתמש אחר או תוסף אחר.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
he_IL: אקיזמט נתקל בבעיה בדרישת SSL קודמת והשבית אותה זמנית. הוא יתחיל להשתמש שוב ב- SSL תוך זמן קצר.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
he_IL: אקיזמט מסנן תגובות זבל, כך שתוכל להתמקד בדברים חשובים יותר.

en: Akismet has detected a problem.
he_IL: בעיה באקיזמט.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר שעה אחת!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %d שעות!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר דקה אחת!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %d דקות!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר יום אחד!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %s ימים!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
he_IL: אקיזמט אינו מוגדר. נא להזין מפתח API.

en: Akismet is now protecting your site from spam.
he_IL: Akismet מגן כעת על האתר מפני תגובות זבל.

en: Akismet privacy notice
he_IL: הודעת פרטיות של אקיזמט

en: Akismet provisionally cleared this comment.
he_IL: Akismet אישר תגובה זו בינתיים.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
he_IL: אקיזמט ביצע בדיקה חוזרת וסימן את התגובה כתגובת זבל.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
he_IL: אקיזמט ביצע בדיקה חוזרת ואישר את התגובה.

en: Akismet stats
he_IL: סטטיסטיקות אקיזמט

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
he_IL: אקיזמט לא יכל לבדוק את התגובה הזו (מענה: %s) אבל ינסה שוב מאוחר יותר באופן אוטומטי.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
he_IL: אקיזמט לא הצליח לבדוק את התגובה הזו, אבל ינסה שוב מאוחר יותר.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
he_IL: אקיזמט לא יכול לבצע בדיקה חוזרת לתגובה (שגיאה: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
he_IL: אקיזמט לא הצליח לבדוק את התגובה הזו שוב.

en: All systems functional.
he_IL: כל המערכות פונקציונליות.

en: All time
he_IL: מצטבר

en: Allow
he_IL: להרשות

en: Almost done! Configure Akismet and say goodbye to spam
he_IL: כמעט סיימת! להגדיר את Akismet ולהיפרד לשלום מתגובות זבל

en: Always put spam in the Spam folder for review.
he_IL: תמיד להעביר את כל הספאם לתיקיית הספאם לצורך מעקב.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
he_IL: מפתח ה- API של אקיזמט הוגדר בקובץ %s עבור אתר זה.

en: Awaiting spam check
he_IL: ממתין לבדיקת ספאם

en: Cancelled
he_IL: מבוטל

en: Change
he_IL: לשנות

en: Cheatin&#8217; uh?
he_IL: מרמה, אה?

en: Check comment for spam
he_IL: בדוק אם התגובה ספאם

en: Check for Spam
he_IL: מצא תגובות זבל

en: Checking for Spam (%1$s%)
he_IL: בודק ספאם  (%1$s%)

en: Checks a comment against the Akismet spam filter to determine if it is spam or legitimate content.
he_IL: בדיקת תגובה כנגד מסנן תגובות הזבל של אקיזמט כדי לקבוע אם מדובר בתגובות זבל או בתוכן לגיטימי.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
he_IL: ניתן לבחור מחיקה אוטומטית של הספאם הגרוע ביותר, או לחלופין להשאירו בתיקיית הספאם.

en: Cleaning up spam takes time.
he_IL: מחיקת ספאם אורכת זמן.

en: Cleared by Akismet
he_IL: אושר על ידי אקיזמט

en: Click the Use this Key button.
he_IL: לחצ/י על כפתור ״להשתמש במפתח זה״.

en: Comment #%d could not be checked.
he_IL: לא ניתן היה לבדוק את התגובה #%d.

en: Comment #%d is not spam.
he_IL: התגובה #%d אינה תגובת זבל.

en: Comment #%d is spam.
he_IL: התגובה #%d היא תגובת זבל.

en: Comment History
he_IL: היסטוריית תגובות

en: Comment discarded.
he_IL: התגובה הוסרה.

en: Comment not found.
he_IL: התגובה לא נמצאה.

en: Comment status was changed to %s
he_IL: סטאטוס התגובה שונה ל%s

en: Comment was caught by %s.
he_IL: התגובה נלכדה על ידי %s.

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Connect with API key
he_IL: התחבר עם מפתח API

en: Connect with Jetpack
he_IL: התחבר עם Jetpack

en: Contact Akismet support
he_IL: ליצור קשר עם התמיכה של אקיזמט

en: Copy API key
he_IL: להעתיק מפתח API

en: Copy and paste the API key into the text field.
he_IL: העתק/י והדבק/י את מפתח הAPI לשדה המתאים.

en: Could not find matching comment.
he_IL: לא נמצאה תגובה תואמת.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
he_IL: נכון לעכשיו אין אפשרות להשיג נתונים סטטיסטיים. נא לנסות שוב.

en: Date for this period.
he_IL: תאריך לתקופה זו.

en: Debug information to help troubleshoot issues.
he_IL: מידע לגבי איתור באגים כדי לסייע בפתרון בעיות.

en: Disabled.
he_IL: לא פעיל.

en: Disconnect this account
he_IL: לנתק חשבון זה

en: Display a privacy notice under your comment forms.
he_IL: להציג הצהרת פרטיות מתחת לטופס התגובות שלך.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
he_IL: הצג את מספר תגובות הזבל שאקיזמט איתר.

en: Do not display privacy notice.
he_IL: לא להציג הצהרת פרטיות

en: Eliminate spam from your site
he_IL: הסר תגובות זבל מהאתר שלך

en: Email address of the comment author.
he_IL: כתובת הדוא"ל של כותב התגובה.

en: Enabled.
he_IL: פעיל.

en: Enter an API Key
he_IL: הזנת מפתח API

en: Enter your API key
he_IL: הזנת מפתח API

en: Enter/remove an API key.
he_IL: להזין/להסיר מפתח API.

en: Error getting compatible plugins.
he_IL: שגיאה בקבלת תוספים תואמים.

en: Error message if the check could not be completed.
he_IL: הודעת שגיאה אם לא ניתן להשלים את הבדיקה.

en: Error message if the operation could not be completed.
he_IL: הודעת שגיאה אם לא ניתן להשלים את הפעולה.

en: Estimated time saved by Akismet blocking spam, in seconds.
he_IL: הערכת זמן שחסכת Akismet בעקבות תגובות זבל, בשניות.

en: Failed to check comment with Akismet API.
he_IL: בדיקת התגובה עם Akismet API נכשלה.

en: Failed to connect to Akismet.
he_IL: שגיאה בהתחברות לאקיזמט.

en: Failed to retrieve stats from Akismet API.
he_IL: כשל באחזור הנתונים הסטטיסטיים מ-Akismet API.

en: Flagged as spam by %s
he_IL: סומנה כתגובת זבל על ידי %s

en: Flagged as spam by Akismet
he_IL: תגובת זבל

en: For more information, see the <a class="akismet-external-link" href="%s">error documentation on akismet.com</a>
he_IL: לקבלת מידע נוסף, יש לעיין בתיעוד <a class="akismet-external-link" href="%s">השגיאות ב-akismet.com</a>

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף

en: Get Akismet statistics
he_IL: להוריד נתונים סטטיסטיים של Akismet

en: History
he_IL: היסטוריה

en: IP address of the commenter.
he_IL: כתובת IP של המגיב.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
he_IL: אם מופעל, אקיזמט ימחק באופן אוטומטי את תגובות הזבל מהסוג הנורא ביותר במקום להעביר אותן לתיקיית הזבל.

en: If true, allow MCP clients to access Akismet data and functionality.
he_IL: אם רלוונטי, לאפשר ללקוחות MCP לגשת לנתונים ולפונקציונליות של Akismet.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
he_IL: אם מופעל, מספר התגובות המאומות יופיע בצד כל מחבר תגובות בעמוד רשימת התגובות.

en: If you already have an API key
he_IL: אם כבר יש לך מפתח API

en: If you believe your site should not be classified as commercial, <a class="akismet-external-link" href="%s">please get in touch</a>
he_IL: אם לדעתך הסיווג של האתר הזה לא אמור להיות 'מסחרי', <a class="akismet-external-link" href="%s">ניתן ליצור איתנו קשר</a>

en: Increase your limit
he_IL: להגדיל את המגבלה

en: MCP (Model Context Protocol) allows AI assistants to access Akismet statistics and spam checking features.
he_IL: MCP (Model Context Protocol) מאפשר לעוזרי בינה מלאכותית לגשת לנתונים סטטיסטיים של Akismet ולאפשרויות של בדיקת תגובות זבל.

en: Manual configuration
he_IL: תצורה ידנית

en: Manually enter an API key
he_IL: להזין מפתח API באופן ידני

en: Missing
he_IL: חסר

en: Model Context Protocol
he_IL: פרוטוקול הקשר של מודל

en: Monthly breakdown of statistics.
he_IL: פירוט חודשי של הסטטיסטיקה.

en: Multiple comments matched request.
he_IL: נמצאו מספר תגובות שתואמות את הבקשה.

en: Name of the comment author.
he_IL: שם כותב התגובה.

en: Network functions are disabled.
he_IL: פונקציות הרשת לא זמינות.

en: New to Akismet
he_IL: חדש עם אקיזמט

en: No comment history.
he_IL: אין הסטוריה לתגובה.

en: No comments were caught as spam.
he_IL: אין תגובות שסומנו כתגובות זבל.

en: No subscription found
he_IL: לא נמצא מינוי

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Number of legitimate comments incorrectly marked as spam in this period.
he_IL: מספר התגובות הלגיטימיות שסומנו בצורה שגויה כתגובות זבל בתקופה זו.

en: Number of legitimate comments incorrectly marked as spam.
he_IL: מספר התגובות הלגיטימיות שסומנו בצורה שגויה כתגובות זבל.

en: Number of spam comments that were missed in this period.
he_IL: מספר תגובות הזבל שהוחמצו בתקופה זו.

en: Number of spam comments that were missed.
he_IL: מספר תגובות הזבל שהוחמצו.

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
he_IL: בעמוד זה ניתן להגדיר את תוסף אקיזמט.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
he_IL: בדף זה תוכל לעדכן את ההגדרות של אקיזמט ולצפות בתגובות זבל.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
he_IL: בעמוד הזה ניתן לראות סטטיסטיקה אודות הספאם שסונן באתר שלך.

en: Once you've chosen a plan, return here to complete your setup.
he_IL: לאחר שבחרת בתוכנית, יש לחזור לכאן כדי להשלים את ההגדרה שלך.

en: Optional recommendation from Akismet (e.g., "discard" for obvious spam).
he_IL: המלצה אופציונלית מ-Akismet (לדוגמה, "למחוק" כדי להציג תגובות זבל ברורות).

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Past six months
he_IL: בשישה חודשים האחרונים

en: Please <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">choose a free or paid plan</a> so Akismet can protect your site from spam.
he_IL: יש <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">לבחור תוכנית בחינם או בתשלום</a> כדי ש-Akismet יוכל להגן על האתר שלך מפני תגובות זבל.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
he_IL: נא <a href="%1$s">לשדרג את וורדפרס</a> לגרסה עדכנית, או <a href="%2$s">לחזור לגרסה 2.4 של תוסף אקיזמט</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
he_IL: נא לבדוק את <a href="%s">ההגדרות של אקיזמט</a> וליצור קשר עם ספק האחסון אם הבעיה ממשיכה.

en: Please contact <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
he_IL: כדאי לפנות <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">לתמיכה של Akismet</a> לעזרה.

en: Please contact your web host or firewall administrator and give them <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>
he_IL: יש ליצור קשר עם חברת האחסון או מנהל המערכת של חומת האש ולספק להם את <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">המידע הזה לגבי דרישות המערכת של Akismet</a>

en: Please enter a new key or <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>
he_IL: יש להזין מפתח חדש או <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">ליצור קשר עם התמיכה של Akismet</a>

en: Please visit <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> to purchase a new subscription.
he_IL: יש לעבור אל <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> כדי לרכוש מינוי חדש.

en: Privacy
he_IL: פרטיות

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
he_IL[0]: תגובה אחת עובדה.
he_IL[1]: %d תגובות עובדו.

en: Protect your site from spam.
he_IL: הגנה על האתר שלך מפני תגובות זבל.

en: Re-adding...
he_IL: מוסיף מחדש...

en: Remove this URL
he_IL: להסיר כתובת URL

en: Removing...
he_IL: מסיר...

en: Retrieves Akismet spam protection statistics including spam blocked count, accuracy percentage, and other key metrics.
he_IL: הפעולה מאחזרת את הנתונים הסטטיסטיים של ההגנה מפני תגובות זבל ב-Akismet, כולל ספירת תגובות זבל חסומה, אחוז דיוק ומדדים חשובים אחרים.

en: SSL status
he_IL: ססטוס SSL

en: Save changes
he_IL: לשמור שינויים

en: Set up your Akismet account
he_IL: צור את חשבון האקיזמט שלך

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
he_IL: להציג את מספר התגובות שאושרו ליד השם של כתובת התגובה בעמוד רשימת התגובות.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
he_IL: להרשם לחשבון באתר %s ולקבל מפתח API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
he_IL: למחוק מייד את הספאם הנפוץ והגרוע ביותר כך שלא אראה אותו לעולם.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
he_IL: מתאריך ⁦%1$s⁩, בוצעו בחשבון ⁦%2$s⁩ שיחות API, בהשוואה למגבלת התוכנית שהיא ⁦%3$s⁩.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
he_IL: ישנן מספר תגובות שעדיין לא נבדקו על ידי אקיזמט. הן מופיעות כרגע כממתינות לאישור, עד לבדיקה שתיעשה באופן אוטומטי מאוחר יותר.

en: Spam Blocked
he_IL: תגובות נחסמו

en: Spam blocked | Spam blocked
he_IL[0]: ספאם שנחסם

en: Spam filtering
he_IL: סינון תגובת זבל

en: Spam in the %1$s older than %2$d day is deleted automatically. | Spam in the %1$s older than %2$d days is deleted automatically.
he_IL[0]: דואר זבל שנמצא בתיקייה ⁦%1$s⁩ מעל יום ⁦%2$d⁩ יימחק באופן אוטומטי.
he_IL[1]: דואר זבל שנמצא בתיקייה ⁦%1$s⁩ מעל ⁦%2$d⁩ ימים יימחק באופן אוטומטי.

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Stats response could not be decoded.
he_IL: לא ניתן היה לפרש את נתוני הסטטיסטיקה.

en: Status
he_IL: מצב

en: Strictness
he_IL: רמת סינון

en: Subscription Type
he_IL: סוג מנוי

en: Subscription type
he_IL: סוג מנוי

en: Suspended
he_IL: מושהה

en: Temporarily disabled.
he_IL: לא פעיל זמנית.

en: The 'comments' parameter must be an array.
he_IL: הפרמטר 'comments' חייב להיות מערך.

en: The API key you entered could not be verified.
he_IL: לא ניתן לאמת את המפתח שהוזן.

en: The Akismet subscription plan
he_IL: תכנית המנוי של אקיזמט

en: The HTTP_REFERER header.
he_IL: כותרת HTTP_REFERER.

en: The ID of the post the comment is being submitted to.
he_IL: המזהה של הפוסט שאליו התגובות נשלחות.

en: The comment content/text.
he_IL: התוכן/הטקסט של התגובה.

en: The comment type (e.g., "comment", "trackback", "pingback").
he_IL: סוג התגובה (לדוגמה, "comment", "trackback", "pingback").

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
he_IL: לא ניתן היה לבצע את החיבור אל akismet.com. יש לעיין <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">במדריך שלנו לגבי חומות אש</a> ולבדוק את תצורת השרת.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
he_IL: המפתח שהוזן אינו תקין.

en: The permanent link to the post or page.
he_IL: הקישור הקבוע לפוסט או לעמוד.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
he_IL: מצב המנוי - פעיל, מבוטל, או מושהה.

en: The time interval for stats. Options: "6-months", "all", or "60-days".
he_IL: מרווח הזמן עבור נתונים סטטיסטיים. אפשרויות: "שישה חודשים", "הכול" או "60 ימים".

en: The time interval for these stats.
he_IL: מרווח הזמן עבור הנתונים הסטטיסטיים האלה.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
he_IL: התקופה עבורה יוצגו הסטטיסטיקות. אפשרויות: 60 ימים, 6 חודשים, הכל

en: The user role of the comment author if logged in.
he_IL: תפקיד המשתמש של מחבר התגובה אם התחברת.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
he_IL: מפתח ה-API שסופק אינו תקין.

en: There is a problem with your API key.
he_IL: יש בעיה עם המפתח שלך.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
he_IL: לא היו תגובות לבדוק. אקיזמט יבדוק אך ורק תגובות שממתינות בתור.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
he_IL[0]: כרגע ממתינה <a href="%2$s">תגובת אחת</a> לבדיקת ספאם.
he_IL[1]: כרגע ממתינות <a href="%2$s">%1$s תגובות</a> לבדיקת ספאם.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
he_IL: אין כרגע תגובות <a href='%s'>ממתינות</a> לבדיקת ספאם.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by something else.
he_IL: התגובה הזו לא הועברה אל Akismet לאחר שליחתה, מאחר שהיא נלכדה על ידי משהו אחר.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by the comment disallowed list.
he_IL: התגובה הזו לא הועברה אל Akismet לאחר שליחתה, מאחר שהיא נלכדה על ידי רשימת התגובות האסורות.

en: This comment was reported as not spam.
he_IL: תגובה זו דווחה כלא זבל.

en: This comment was reported as spam.
he_IL: תגובה זו דווחה כתגובת זבל.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed.</a>
he_IL: אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
he_IL: מפתח ה-API של אתר זה נמצא בקוד, ולא ניתן לשינוי באמצעות ה-API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
he_IL: מפתח ה-API של אתר זה נמצא בקוד, ולא ניתן למחיקה.

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
he_IL: כדי לעזור לאתר שלך לעמוד בדרישות לשקיפות בהתאם לתקנות פרטיות כגון GDPR, ל-Akismet יש אפשרות להציג הצהרת פרטיות למשתמשים מתחת לטופסי התגובות שלך.

en: Tool access
he_IL: גישה לכלי

en: Total number of legitimate comments approved in this period.
he_IL: המספר הכולל של תגובות לגיטימיות שאושרו בתקופה זו.

en: Total number of legitimate comments approved.
he_IL: המספר הכולל של תגובות לגיטימיות שאושרו.

en: Total number of spam comments blocked in this period.
he_IL: המספר הכולל של תגובות זבל שנחסמו בתקופה זו.

en: Total number of spam comments blocked.
he_IL: המספר הכולל של תגובות זבל שנחסמו.

en: URL removed
he_IL: כתובת URL  הוסרה

en: URL/website of the comment author.
he_IL: כתובת ה-URL/האתר של מחבר התגובה.

en: Un-spammed by %s
he_IL: סומן כתגובת לגיטימית על ידי %s

en: Unique identifier for this check, used for webhooks and updates.
he_IL: מזהה ייחודי עבור בדיקה זו, המשמש עבור webhooks ועדכונים.

en: Upgrade
he_IL: לשדרג

en: Upgrade plan
he_IL: שדרוג התוכנית

en: Upgrade to %s
he_IL: שדרוג ל-%s

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! עם אקיזמט, האתר שלך מוגן גם כשאתה ישן. על מנת להתחיל, לחץ <a href="admin.php?page=akismet-key-config">כאן</a> כדי ליצור את מפתח ה- API שלך.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! תצורת האתר שלך הוגדרה במלואה, והוא מוגן גם כשאתה ישן.

en: User agent string of the web browser submitting the comment.
he_IL: מחרוזת סוכן משתמש של דפדפן האינטרנט השולח את התגובה.

en: View comment history
he_IL: צפה בהיסטוריית תגובות

en: View detailed stats
he_IL: להציג נתונים סטטיסטיים מפורטים

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
he_IL: WP-Cron הושבת באמצעות הקבוע DISABLE_WP_CRON. ייתכן שבדיקות מחדש של תגובות לא יפעלו כראוי.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
he_IL: אנחנו אוספים מידע על מבקרים שמגיבים באתרים המשתמשים בשירות Akismet למניעת תגובות זבל שלנו. המידע שאנחנו אוספים תלוי באופן שבו המשתמש מגדיר את Akismet עבור האתר, אבל בדרך כלל כולל את כתובת ה-IP של המגיב, סוכן המשתמש, מקור ההפניה וכתובת ה-URL של האתר (יחד עם מידע נוסף שהמגיב מספק ישירות כמו שם, שם משתמש, כתובת אימייל והתגובה עצמה).

en: We detected commercial activity on your site
he_IL: זיהינו פעילות מסחרית באתר שלך

en: Whether the check was successfully performed.
he_IL: קביעה אם הבדיקה בוצעה בהצלחה.

en: Whether the comment is identified as spam.
he_IL: האם התגובה מזוהה כספאם.

en: Whether the stats were successfully retrieved.
he_IL: קביעה אם הנתונים הסטטיסטיים אוחזרו בהצלחה.

en: Would you like to <a href="%s">scan pending comments for spam</a>?
he_IL: האם ברצונך <a href="%s">לעבור על תגובות שממתינות לסימון כדואר זבל</a>?

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>
he_IL: אפשר לעזור לנו להילחם בספאם ולשדרג את המנוי שלך <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">בתשלום סמלי</a>

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
he_IL: אין לך תכנית אקיזמט.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע את הפעולה הזו.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
he_IL: יש צורך להזין מפתח API כדי להפעיל את אקיזמט באתר שלך.

en: Your API key is no longer valid.
he_IL: מפתח ה-API שלך כבר לא בתוקף.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
he_IL: השימוש בחשבון Akismet מתקרב למגבלת התוכנית

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
he_IL: השימוש בחשבון Akismet חורג ממגבלת התוכנית

en: Your Akismet plan has been cancelled.
he_IL: תכנית האקיזמט שלך בוטלה.

en: Your Akismet subscription is suspended.
he_IL: המנוי שלך לאקיזמט מושהה.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
he_IL: השימוש ב-Akismet חרג ממגבלת התוכנית במשך שלושה חודשים ברצף. אנחנו מגבילים את החשבון לשארית החודש. יש להגדיל את המגבלה כדי להבטיח שהאתר שלך מוגן מפני תגובות זבל.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
he_IL: השימוש ב-Akismet חרג ממגבלת התוכנית במשך חודשיים ברצף. בחודש הבא, אנחנו נגביל את החשבון לאחר ההגעה למגבלה. יש להגדיל את המגבלה כדי להבטיח שהאתר שלך מוגן מפני תגובות זבל.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
he_IL: השימוש ב-Akismet התקרב למגבלת התוכנית בחודש השלישי ברציפות. אנחנו נגביל את החשבון לאחר ההגעה למגבלה. יש להגדיל את המגבלה כדי להבטיח שהאתר שלך מוגן מפני תגובות זבל.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
he_IL: השרת אינו יכול לבצע בקשות SSL; יש ליצור קשר עם מנהל האתר כדי להוסיף תמיכה בבקשות SSL.

en: Your account has been restricted
he_IL: החשבון הוגבל

en: Your current subscription is for <a class="akismet-external-link" href="%s">personal, non-commercial use</a>. Please upgrade your plan to continue using Akismet.
he_IL: המינוי הנוכחי שלך הוא עבור <a class="akismet-external-link" href="%s">שימוש אישי ולא מסחרי</a>. עליך לשדרג את התוכנית שלך כדי להמשיך להשתמש ב-Akismet.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>
he_IL: יתכן שחומת האש אצלך חוסמת את החיבור של Akismet לממשק API שלו. יש ליצור קשר עם חברת האחסון שלך ולעיין <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">במדריך שלנו לגבי חומות אש</a>

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
he_IL: האתר שלך לא יכול היה להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.
he_IL: חברת האחסון או מנהל השרת שלך ביטלו את הפעולה <code>gethostbynamel</code> של PHP.

[ctx: comments]
en: Spam
he_IL: תגובת זבל

en: spam folder
he_IL: תיקיית תגובות זבל
