Plugins - Akismet - en to cs_CZ translation catalogue (298 entries)

en:  clients to access Akismet data and functionality
cs_CZ:  klientům přístup k datům a funkcím služby Akismet

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
cs_CZ: Uživatel %1$s změnil stav komentáře na %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
cs_CZ[0]: %d komentář nemohl být zkontrolován.
cs_CZ[1]: %d komentáře nemohly být zkontrolovány.
cs_CZ[2]: %d komentářů nemohlo být zkontrolováno.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
cs_CZ[0]: %d komentář přesunut mezi spam.
cs_CZ[1]: %d komentáře přesunuty mezi spam.
cs_CZ[2]: %d komentářů přesunuto mezi spam.

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: %s approved | %s approved
cs_CZ[0]: %s schválený
cs_CZ[1]: %s schválené
cs_CZ[2]: %s schválených

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
cs_CZ[0]: %s komentář byl zachycen jako spam.
cs_CZ[1]: %s komentáře byly zachyceny jako spam.
cs_CZ[2]: %s komentářů bylo zachyceno jako spam.

en: %s false positive | %s false positives
cs_CZ[0]: %s nesprávně označen jako spam
cs_CZ[1]: %s nesprávně označené jako spam
cs_CZ[2]: %s nesprávně označených jako spam

en: %s missed spam | %s missed spam
cs_CZ[0]: %s nezachycený spam
cs_CZ[1]: %s nezachycené spamy
cs_CZ[2]: %s nezachycených spamů

en: %s reported this comment as not spam.
cs_CZ: Uživatel %s označil, že tento komentář není spam.

en: %s reported this comment as spam.
cs_CZ: Uživatel %s nahlásil tento komentář jako spam.

en: (opens in a new tab)
cs_CZ: (otevře se v nové záložce)

en: (undo)
cs_CZ: (zpět)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
cs_CZ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útokem komentářového spamu.
cs_CZ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útoky komentářového spamu.
cs_CZ[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útoky komentářového spamu.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
cs_CZ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil web před <a href="%2$s">%3$s komentářovým spamem</a>.
cs_CZ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil web před <a href="%2$s">%3$s komentářovými spamy</a>.
cs_CZ[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil web před <a href="%2$s">%3$s komentářovými spamy</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
cs_CZ: <a href="%s">Akismet</a> chrání váš web proti spamu.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
cs_CZ[0]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spam</strong>
cs_CZ[1]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spamy</strong>
cs_CZ[2]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spamů</strong>

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/account
cs_CZ: 12místný klíč API Akismet. K dispozici na akismet.com/account

en: API Key
cs_CZ: Klíč API

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: API key for Akismet.
cs_CZ: API klíč pro Akismet.

en: API key must be set to fetch stats.
cs_CZ: Klíč API musí být nastaven na načítání statistik.

en: Abilities for spam protection and comment moderation with Akismet.
cs_CZ: Funkce pro ochranu proti spamu a moderování komentářů pomocí služby Akismet.

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Account overview
cs_CZ: Přehled účtu

en: Accuracy
cs_CZ: Přesnost

en: Accuracy percentage of spam detection.
cs_CZ: Procento přesnosti detekce spamu.

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add an %s subscription
cs_CZ: Přidat předplatné %s

en: Akismet %1$s requires WordPress %2$s or higher.
cs_CZ: Akismet %1$s vyžaduje WordPress verze %2$s nebo novější.

en: Akismet API Key
cs_CZ: Klíč API služby Akismet

en: Akismet Anti-spam
cs_CZ: Akismet Anti-Spam

en: Akismet Anti-spam strictness
cs_CZ: Akismet - přísnost antispamu

en: Akismet Configuration
cs_CZ: Nastavení Akismet

en: Akismet Setup
cs_CZ: Akismet - Nastavení

en: Akismet Stats
cs_CZ: Akismet - Statistika

en: Akismet Support
cs_CZ: Akismet - Podpora

en: Akismet Widget
cs_CZ: Akismet

en: Akismet caught this comment as spam and updated its status via webhook.
cs_CZ: Akismet zachytil tento komentář jako spam a aktualizoval jeho stav prostřednictvím webhooku.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
cs_CZ: Akismet během opakované automatické kontroly tento komentář zadržel a označil ho jako spam.

en: Akismet caught this comment as spam.
cs_CZ: Akismet zachytil tento komentář jako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
cs_CZ[0]: Akismet zkontroloval %s komentář.
cs_CZ[1]: Akismet zkontroloval %s komentáře.
cs_CZ[2]: Akismet zkontroloval %s komentářů.

en: Akismet cleared this comment and updated its status via webhook.
cs_CZ: Akismet tento komentář vymazal a aktualizoval jeho stav prostřednictvím webhooku.

en: Akismet cleared this comment during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
cs_CZ: Akismet tento komentář při opakované kontrole vymazal. Neaktualizoval stav komentáře, protože byl již upraven jiným uživatelem nebo pluginem.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
cs_CZ: Akismet během opakované automatické kontroly tento komentář schválil.

en: Akismet cleared this comment.
cs_CZ: Akismet vyčistil tento komentář.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
cs_CZ: Akismet nemohl znovu zkontrolovat komentáře, zda neobsahují spam.

en: Akismet detailed stats
cs_CZ: Podrobné statistiky Akismetu

en: Akismet determined this comment was spam during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
cs_CZ: Akismet při opakované kontrole zjistil, že tento komentář je spam. Neaktualizoval stav komentáře, protože byl již upraven jiným uživatelem nebo pluginem.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
cs_CZ: Služba Akismet zaznamenala problém s předchozí SSL žádostí a dočasně ji zakázala. Brzy znovu začne pro žádosti SLL používat.

en: Akismet error code: %s
cs_CZ: Chybový kód Akismet: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
cs_CZ: Akismet odfiltrovává spam, takže se můžete zaměřit na důležitější věci.

en: Akismet has detected a problem.
cs_CZ: U Akismetu se objevil nějaký problém.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
cs_CZ[0]: Akismet vám ušetřil %d hodinu!
cs_CZ[1]: Akismet vám ušetřil %d hodiny!
cs_CZ[2]: Akismet vám ušetřil %d hodin!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
cs_CZ[0]: Akismet vám ušetřil %d minutu!
cs_CZ[1]: Akismet vám ušetřil %d minuty!
cs_CZ[2]: Akismet vám ušetřil %d minut!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
cs_CZ[0]: Akismet vám ušetřil %s den!
cs_CZ[1]: Akismet vám ušetřil %s dny!
cs_CZ[2]: Akismet vám ušetřil %s dnů!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
cs_CZ: Akismet není nakonfigurován. Zadejte klíč API.

en: Akismet is now protecting your site from spam.
cs_CZ: Akismet nyní chrání stránky před spamem.

en: Akismet privacy notice
cs_CZ: Akismet prohlášení o ochraně osobních údajů

en: Akismet provisionally cleared this comment.
cs_CZ: Akismet tento komentář prozatímně schválil.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
cs_CZ: Akismet znovu zkotroloval a zachytil komentář jako spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
cs_CZ: Akismet znovu zkotroloval a vyčistil tento komentář.

en: Akismet runs quietly in the background, saving you hours of manual moderation.
cs_CZ: Akismet běží tiše na pozadí a ušetří vám hodiny ruční moderace.

en: Akismet stats
cs_CZ: Statistiky Akismet

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
cs_CZ: Akismet nebyl schopen zkontrolovat tento komentář (odpověď: %s), ale automaticky se o to pokusí později.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
cs_CZ: Akismet nemohl zkontrolovat tento komentář, ale automaticky to zkusí později.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
cs_CZ: Akismet nebyl schopen překontrolovat tento komentář (odpověď: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
cs_CZ: Akismet nemohl znovu zkontrolovat tento komentář.

en: Akismet works with other plugins to keep spam away.
cs_CZ: Akismet spolupracuje s dalšími pluginy, které zabraňují šíření spamu.

en: All systems functional.
cs_CZ: Všechny systémy jsou funkční.

en: All time
cs_CZ: Za celou dobu

en: Allow
cs_CZ: Povolit

en: Almost done! Configure Akismet and say goodbye to spam
cs_CZ: Téměř hotovo! Nakonfigurujte Akismet a rozlučte se se spamem

en: Always put spam in the Spam folder for review.
cs_CZ: Vždy přesouvat spam pro kotrolu do složky spam

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
cs_CZ: Akismet API klíč pro tento web byl definován v souboru %s.

en: Automattic - Anti-spam Team
cs_CZ: Automattic - Tým pro boj se spamem

en: Awaiting spam check
cs_CZ: Komentář zatím nebyl zkontrolován, zda neobsahuje spam

en: Back to settings
cs_CZ: Zpět na nastavení

en: By connecting, we'll use your Jetpack account to activate Akismet on this site.
cs_CZ: Po připojení použijeme váš účet Jetpack k aktivaci služby Akismet na tomto webu.

en: Cancelled
cs_CZ: Zrušeno

en: Change
cs_CZ: Změnit

en: Cheatin&#8217; uh?
cs_CZ: Nezkoušíte náhodou podvádět?

en: Check comment for spam
cs_CZ: Zkontrolujte, zda komentář není spam

en: Check for Spam
cs_CZ: Překontrolovat komentáře, zda neobsahují spam

en: Checking for Spam (%1$s%)
cs_CZ: Kontrola spamu (%1$s%)

en: Checks a comment against the Akismet spam filter to determine if it is spam or legitimate content.
cs_CZ: Ověří komentář pomocí spamového filtru Akismet, aby se zjistilo, zda se jedná o spam, nebo o legitimní obsah.

en: Choose a plan on Akismet.com
cs_CZ: Vyberte si tarif na Akismet.com

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
cs_CZ: Vyberte chování vůči nejhoršímu spamu. Můžete je automaticky smazat nebo přemístit do spamového adresáře, k ostatnímu spamu.

en: Cleaning up spam takes time.
cs_CZ: Mazání spamu chvilku trvá.

en: Cleared by Akismet
cs_CZ: Akismet komentář schválil

en: Click the Use this Key button.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko „Použít tento klíč“.

en: Comment #%d could not be checked.
cs_CZ: Komentář č.%d se nepodařilo zkontrolovat.

en: Comment #%d is not spam.
cs_CZ: Komentář č.%d není spam.

en: Comment #%d is spam.
cs_CZ: Komentář č.%d je spam.

en: Comment History
cs_CZ: Zobrazit vývoj změn komentáře

en: Comment discarded.
cs_CZ: Komentář byl zrušen.

en: Comment not found.
cs_CZ: Komentář nebyl nalezen.

en: Comment status was changed to %s
cs_CZ: Stav komentáře byl změněn na %s

en: Comment was caught by %s.
cs_CZ: Komentář byl chycen %s.

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Compatible plugins
cs_CZ: Kompatibilní pluginy

en: Connect with API key
cs_CZ: Propojit API klíčem

en: Connect with Jetpack
cs_CZ: Spojte se s Jetpack

en: Contact Akismet support
cs_CZ: Kontaktovat podporu Akismet

en: Contact support
cs_CZ: Kontaktujte podporu

en: Copy API key
cs_CZ: Zkopírovat API klíč

en: Copy and paste the API key into the text field.
cs_CZ: Zkopírujte a vložte klíč API do textového pole.

en: Could not find matching comment.
cs_CZ: Nepodařilo se najít odpovídající komentář.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
cs_CZ: Momentálně nelze načíst statistiky. Prosím zkuste to znovu.

en: Date for this period.
cs_CZ: Datum pro toto období.

en: Debug information to help troubleshoot issues.
cs_CZ: Informace pro ladění, které pomáhají při řešení problémů.

en: Disabled.
cs_CZ: Zakázaný.

en: Disconnect this account
cs_CZ: Odpojit tento účet

en: Display a privacy notice under your comment forms.
cs_CZ: Zobrazovat oznámení o ochraně osobních údajů pod formuláři pro komentáře.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
cs_CZ: Zobrazuje celkový počet komentářů, které Akismet na webu zachytil a označil jako spam.

en: Do not display privacy notice.
cs_CZ: Nezobrazovat prohlášení o ochraně osobních údajů.

en: Documentation for %s
cs_CZ: Dokumentace pro %s

en: Eliminate spam from your site
cs_CZ: Zbavte se spamu ze svého webu

en: Email address of the comment author.
cs_CZ: E-mailová adresa autora komentáře.

en: Enabled.
cs_CZ: Aktivoaný.

en: Enter an API Key
cs_CZ: Zadejte API klíč

en: Enter your API key
cs_CZ: Zadejte API klíč

en: Enter/remove an API key.
cs_CZ: Zadejte/odeberte klíč API

en: Error getting compatible plugins.
cs_CZ: Chyba při získávání kompatibilních pluginů.

en: Error message if the check could not be completed.
cs_CZ: Chybová zpráva v případě, že kontrolu nebylo možné dokončit.

en: Error message if the operation could not be completed.
cs_CZ: Chybová zpráva v případě, že operaci nebylo možné dokončit.

en: Estimated time saved by Akismet blocking spam, in seconds.
cs_CZ: Odhadovaná úspora času díky blokování spamu službou Akismet, v sekundách.

en: Failed to check comment with Akismet API.
cs_CZ: Ověření komentáře pomocí rozhraní API Akismet se nezdařilo.

en: Failed to connect to Akismet.
cs_CZ: Připojení k Akismet selhalo.

en: Failed to retrieve stats from Akismet API.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst statistiky z API Akismetu.

en: Flagged as spam by %s
cs_CZ: %s označil komentář jako spam

en: Flagged as spam by Akismet
cs_CZ: Akismet označil komentář jako spam

en: Flexible pricing
cs_CZ: Flexibilní ceny

en: For more information, see the <a class="akismet-external-link" href="%s">error documentation on akismet.com</a>
cs_CZ: Další informace naleznete v <a class="akismet-external-link" href="%s">dokumentaci k chybám na akismet.com</a>

en: For more information:
cs_CZ: Další informace:

en: Get Akismet statistics
cs_CZ: Zobrazit statistiky Akismet

en: Get started
cs_CZ: Začít

en: History
cs_CZ: Historie

en: IP address of the commenter.
cs_CZ: IP adresa komentujícího.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
cs_CZ: Pokud je to pravda, Akismet automaticky automaticky zahodí nejhorší spam, než aby jej vložil do složky spamu.

en: If true, allow MCP clients to access Akismet data and functionality.
cs_CZ: Pokud je tato možnost zaškrtnuta, umožníte klientům MCP přístup k datům a funkcím služby Akismet.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
cs_CZ: Pokud je to pravda, zobrazte počet schválených komentářů vedle každého autora komentáře na stránce seznamu komentářů.

en: If you already have an API key
cs_CZ: Pokud už máte svůj klíč API

en: If you believe your site should not be classified as commercial, <a class="akismet-external-link" href="%s">please get in touch</a>
cs_CZ: Pokud se domníváte, že stránka by neměla být klasifikována jako komerční, <a class="akismet-external-link" href="%s">kontaktujte nás</a>

en: Increase your limit
cs_CZ: Zvyšte limit

en: Learn more about usage limits
cs_CZ: Další informace o limitech použití

en: Learns from billions of spam signals across the web to stop junk before it reaches you.
cs_CZ: Učí se z miliard spamových signálů na webu, aby zastavil nevyžádanou poštu dříve, než se k vám dostane.

en: MCP
cs_CZ: My Chemical Romance

en: MCP (Model Context Protocol) allows AI assistants to access Akismet statistics and spam checking features.
cs_CZ: Protokol MCP (Model Context Protocol) umožňuje AI asistentům přístup ke statistikám Akismet a funkcím pro kontrolu spamu.

en: Machine learning accuracy
cs_CZ: Přesnost strojového učení

en: Manual configuration
cs_CZ: Manuální konfigurace

en: Manually enter an API key
cs_CZ: Ruční zadání klíče API

en: Missing
cs_CZ: Chybí

en: Model Context Protocol
cs_CZ: Protokol kontextu modelu

en: Monthly breakdown of statistics.
cs_CZ: Měsíční rozpis statistik.

en: Multiple comments matched request.
cs_CZ: Více komentářů odpovídá požadavku.

en: Name of the comment author.
cs_CZ: Jméno autora komentáře.

en: Name your own price for personal sites. Businesses start on a paid plan.
cs_CZ: Určete si vlastní cenu pro osobní weby. Firmy začínají s placeným tarifem.

en: Network functions are disabled.
cs_CZ: Síťové funkce nejsou povoleny.

en: New to Akismet
cs_CZ: Nový v Akismetu

en: Next billing date
cs_CZ: Následující datum fakturace

en: No comment history.
cs_CZ: Žádná historie komentářů.

en: No comments were caught as spam.
cs_CZ: Žádný z komentářů nebyl zachycen jako spam.

en: No subscription found
cs_CZ: Předplatné nebylo nalezeno

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Number of legitimate comments incorrectly marked as spam in this period.
cs_CZ: Počet oprávněných komentářů, které byly v tomto období nesprávně označeny jako spam.

en: Number of legitimate comments incorrectly marked as spam.
cs_CZ: Počet oprávněných komentářů, které byly nesprávně označeny jako spam.

en: Number of spam comments that were missed in this period.
cs_CZ: Počet spamových komentářů, které v tomto období nebyly zachyceny.

en: Number of spam comments that were missed.
cs_CZ: Počet nevyfiltrovaných spamových komentářů.

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
cs_CZ: Na této stránce můžete nastavit plugin Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
cs_CZ: Na této stránce můžete aktualizovat nastavení Akismet a zobrazit statistiky spamu.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
cs_CZ: Na této stránce můžete prohlížet statistiky filtrování spamu na webu.

en: Once you've chosen a plan, return here to complete your setup.
cs_CZ: Jakmile si vyberete tarif, vraťte se sem a dokončete nastavení.

en: Optional recommendation from Akismet (e.g., "discard" for obvious spam).
cs_CZ: Doporučení od služby Akismet (např. „odmítnout“ v případě zjevného spamu).

en: Overview
cs_CZ: Základní přehled

en: Past six months
cs_CZ: Posledních šest měsíců

en: Please <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">choose a free or paid plan</a> so Akismet can protect your site from spam.
cs_CZ: Vyberte si prosím <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">bezplatný nebo placený tarif</a>, aby Akismet mohl chránit web před spamem.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
cs_CZ: <a href="%1$s">Aktualizujte WordPress</a> na současnou verzi, nebo <a href="%2$s">přejděte na Akismet verze 2.4</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím <a href="%s">nastavení Akismetu</a> a pokud problém přetrvává, kontaktujte svého webhostera.

en: Please contact <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
cs_CZ: Pro pomoc prosím kontaktujte <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">podporu Akismet</a>.

en: Please contact your web host or firewall administrator and give them <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>
cs_CZ: Prosím, kontaktujte poskytovatele webhostingu nebo administrátora firewallu a sdělte jim <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">tyto informace o systémových požadavcích služby Akismet</a>

en: Please enter a new key or <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>
cs_CZ: Zadejte nový klíč nebo <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">kontaktujte podporu Akismet</a>

en: Please visit <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> to purchase a new subscription.
cs_CZ: Navštivte prosím <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> a zakupte si nové předplatné.

en: Privacy
cs_CZ: Soukromí

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
cs_CZ[0]: Zpracovaných komentářů: %d
cs_CZ[1]: Zpracovaných komentářů: %d
cs_CZ[2]: Zpracovaných komentářů: %d

en: Protect your site from comment spam and contact form spam — automatically.
cs_CZ: Chraňte web před spamem v komentářích a kontaktních formulářích — automaticky.

en: Protect your site from spam.
cs_CZ: Chraňte web před spamem.

en: Re-adding...
cs_CZ: Probíhá znovu vkládání...

en: Remove this URL
cs_CZ: Odebrat tuto URL adresu

en: Removing...
cs_CZ: Probíhá odebírání...

en: Retrieves Akismet spam protection statistics including spam blocked count, accuracy percentage, and other key metrics.
cs_CZ: Načte statistiky ochrany proti spamu Akismet, včetně počtu zablokovaných spamů, procenta přesnosti a dalších klíčových ukazatelů.

en: SSL status
cs_CZ: Stav SSL

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Seamlessly integrates with plugins like Elementor, Contact Form 7, Jetpack and WPForms.
cs_CZ: Hladce se integruje s pluginy jako Elementor, Contact Form 7, Jetpack a WPForms.

en: See supported integrations
cs_CZ: Zobrazit podporované integrace

en: Set up your Akismet account
cs_CZ: Nastavte si svůj účet Akismet

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Show all %d plugins
cs_CZ: Zobrazit všechny %d pluginy

en: Show less
cs_CZ: Zobrazit méně

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
cs_CZ: Zobrazit počet schválených komentářů u každého autora komentáře na stránce seznamu komentářů.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
cs_CZ: Zobrazit počet schválených komentářů u každého autora komentáře

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
cs_CZ: Abyste získali klíč API, zaregistrujte se na: %s.

en: Signed in as %s
cs_CZ: Přihlášen jako %s

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
cs_CZ: Tiše vyřadit nejhorší a nejagresivnější spam, tak ať jej ani nevidím.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
cs_CZ: Od %1$s provedl účet %2$s volání API, zatímco limit tarifu je %3$s.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
cs_CZ: Některé komentáře ještě nebyly zkontrolovány. Jsou zatím pozdrženy ke schválení a později budou automaticky zkontrolovány.

en: Spam Blocked
cs_CZ: Boj proti spamu

en: Spam blocked | Spam blocked
cs_CZ[0]: Boj proti spamu
cs_CZ[1]: Boj proti spamu
cs_CZ[2]: Boj proti spamu

en: Spam filtering
cs_CZ: Filtrování spamu

en: Spam in the %1$s older than %2$d day is deleted automatically. | Spam in the %1$s older than %2$d days is deleted automatically.
cs_CZ[0]: Spam v %1$s starší než %2$d den je automaticky mazán.
cs_CZ[1]: Spam v %1$s starší než %2$d dny je automaticky mazán.
cs_CZ[2]: Spam v %1$s starší než %2$d dnů je automaticky mazán.

en: Statistics
cs_CZ: Statistiky

en: Stats response could not be decoded.
cs_CZ: Statistickou odpověď nebylo možné dekódovat.

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Strictness
cs_CZ: Přísnost

en: Subscription Type
cs_CZ: Typ předplatného

en: Subscription type
cs_CZ: Typ předplatného

en: Suspended
cs_CZ: Pozastaveno

en: Temporarily disabled.
cs_CZ: Dočasně vypnuto.

en: The 'comments' parameter must be an array.
cs_CZ: Parametr „comments“ musí být pole.

en: The API key you entered could not be verified.
cs_CZ: Vámi zadaný klíč API nemohl být ověřen.

en: The Akismet subscription plan
cs_CZ: Předplatné akismet

en: The HTTP_REFERER header.
cs_CZ: Záhlaví HTTP_REFERER.

en: The ID of the post the comment is being submitted to.
cs_CZ: ID příspěvku, ke kterému je komentář odesílán.

en: The comment content/text.
cs_CZ: Obsah/text komentáře.

en: The comment type (e.g., "comment", "trackback", "pingback").
cs_CZ: Typ komentáře (např. „komentář“, „trackback“, „pingback“).

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
cs_CZ: Nelze navázat spojení s akismet.com. Přečtěte si prosím <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">náš návod o firewallech</a> a zkontrolujte nastavení serveru.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
cs_CZ: Zadaný klíč je neplatný. Raději jej ještě jednou zkontrolujte.

en: The permanent link to the post or page.
cs_CZ: Trvalý odkaz na příspěvek nebo stránku.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
cs_CZ: Stav předplatného - aktivní, zrušeno, nebo pozastaveno

en: The time interval for stats. Options: "6-months", "all", or "60-days".
cs_CZ: Časové období pro statistiky. Možnosti: „6 měsíců“, „vše“, nebo „60 dní“.

en: The time interval for these stats.
cs_CZ: Časový interval pro tyto statistiky.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
cs_CZ: Časové období, za které se načítají statistiky. Možnosti: 60 dní, 6 měsíců, vše

en: The user role of the comment author if logged in.
cs_CZ: Uživatelská role autora komentáře, pokud je přihlášen.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
cs_CZ: Zadaná hodnota není platným a registrovaným API klíčem.

en: There is a problem with your API key.
cs_CZ: Došlo k problému s klíčem API.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
cs_CZ: K dispozici nebyly žádné komentáře ke kontrole. Akismet kontroluje pouze komentáře ve frontě čekající na schválení.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
cs_CZ[0]: Fronta spamu momentálně obsahuje <a href="%2$s">%1$s komentář</a>.
cs_CZ[1]: Fronta spamu momentálně obsahuje <a href="%2$s">%1$s komentáře</a>.
cs_CZ[2]: Fronta spamu momentálně obsahuje <a href="%2$s">%1$s komentářů</a>.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
cs_CZ: Momentálně je <a href='%s'>fronta spamu</a> prázdná.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by something else.
cs_CZ: Tento komentář nebyl při odeslání odeslán do Akismetu, protože byl zachycen něčím jiným.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by the comment disallowed list.
cs_CZ: Tento komentář nebyl při odeslání odeslán do Akismetu, protože byl zachycen v seznamu zakázaných komentářů.

en: This comment was reported as not spam.
cs_CZ: Tento komentář byl nahlášen, že není spam.

en: This comment was reported as spam.
cs_CZ: Tento komentář byl nahlášen jako spam.

en: This plugin you've installed is compatible. Follow the documentation link to get started. | These plugins you've installed are compatible. Follow the documentation links to get started.
cs_CZ[0]: Nainstalovaný plugin je kompatibilní. Pro začátek postupujte podle odkazů v dokumentaci.
cs_CZ[1]: Nainstalované pluginy jsou kompatibilní. Pro začátek postupujte podle odkazů v dokumentaci.
cs_CZ[2]: Nainstalované pluginy jsou kompatibilní. Pro začátek postupujte podle odkazů v dokumentaci.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed.</a>
cs_CZ: Web používá Akismet ke snížení množství spamu. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.</a>

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
cs_CZ: Klíč API tohoto webu je napevno zakódován a nelze jej změnit prostřednictvím rozhraní API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
cs_CZ: Klíč API tohoto webu je napevno zakódován a nelze jej smazat.

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
cs_CZ: Abychom webu pomohli s transparentností v souladu se zákony na ochranu osobních údajů, jako je GDPR, může Akismet zobrazovat uživatelům upozornění pod formuláři pro komentáře.

en: Tool access
cs_CZ: Přístup k nástrojům

en: Total number of legitimate comments approved in this period.
cs_CZ: Celkový počet schválených legitimních komentářů v tomto období.

en: Total number of legitimate comments approved.
cs_CZ: Celkový počet schválených oprávněných komentářů.

en: Total number of spam comments blocked in this period.
cs_CZ: Celkový počet spamových komentářů zablokovaných v tomto období.

en: Total number of spam comments blocked.
cs_CZ: Celkový počet zablokovaných spamových komentářů.

en: URL removed
cs_CZ: URL odstraněna

en: URL/website of the comment author.
cs_CZ: URL/webová stránka autora komentáře.

en: Un-spammed by %s
cs_CZ: %s rozhodl, že nejde o spam

en: Unique identifier for this check, used for webhooks and updates.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor této kontroly, který se používá pro webhooky a aktualizace.

en: Upgrade
cs_CZ: Upgradovat

en: Upgrade plan
cs_CZ: Vylepšit tarif

en: Upgrade to %s
cs_CZ: Upgradovat na %s

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Akismet Anti-spam keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
cs_CZ: Akismet, který používají miliony uživatelů, je pravděpodobně nejlepším způsobem, jak <strong>chránit blog před spamem</strong>. Akismet Anti-spam chrání web i během spánku. Jak začít: aktivujte plugin Akismet a poté přejděte na stránku Nastavení Akismet, kde nastavíte API klíč.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
cs_CZ: Akismet, který používají miliony uživatelů, je pravděpodobně nejlepším způsobem, jak <strong>chránit blog před spamem</strong>. Chrání web i když spíte. Chcete-li začít, přejděte na <a href="admin.php?page=akismet-key-config">stránku nastavení Akismet</a> a nastavte klíč API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
cs_CZ: Akismet, který používají miliony uživatelů, je pravděpodobně nejlepším způsobem, jak <strong>chránit blog před spamem</strong>. Web je plně nakonfigurován a chráněn, i když spíte.

en: User agent string of the web browser submitting the comment.
cs_CZ: Řetězec uživatelského agenta webového prohlížeče, ze kterého byl komentář odeslán.

en: View comment history
cs_CZ: Zobrazit vývoj změn komentáře

en: View detailed stats
cs_CZ: Zobrazit podrobné statistiky

en: View documentation
cs_CZ: Zobrazit dokumentaci

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
cs_CZ: WP-Cron byl zakázán pomocí konstanty DISABLE_WP_CRON. Opětovná kontrola komentářů nemusí fungovat správně.

en: Want to use a different account? <a href="%s" class="akismet-external-link">Visit akismet.com</a> to set it up and get your API key.
cs_CZ: Chcete použít jiný účet? <a href="%s" class="akismet-external-link">Navštivte akismet.com</a>, kde si jej můžete nastavit a získat API klíč.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
cs_CZ: Sbíráme informace o komentujících na stránkách, které použivají naši anti-spam službu Akismet. To, kolik dat zpracujeme, záleží na uživateli, jak Akismet nastaví, ale obvykle je to IP adresa, user agent, referrer a URL stránky (spolu s ostatními daty poskytnutými přímo komentujícím, jako např. jméno, uživatelské jméno, e-mail a komentář samotný).

en: We detected commercial activity on your site
cs_CZ: Na stránkách jsme zjistili komerční aktivitu

en: Whether the check was successfully performed.
cs_CZ: Zda byl kontrolní test úspěšně proveden.

en: Whether the comment is identified as spam.
cs_CZ: Zda je komentář označen jako spam.

en: Whether the stats were successfully retrieved.
cs_CZ: Zda se statistiky podařilo načíst.

en: Works with popular contact forms
cs_CZ: Funguje s oblíbenými kontaktními formuláři

en: Would you like to <a href="%s">scan pending comments for spam</a>?
cs_CZ: Chcete <a href="%s">prohledat čekající komentáře, zda neobsahují spam</a>?

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>
cs_CZ: Můžete nám pomoci v boji proti spamu a vylepšit svůj účet tím, že <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">přispějete symbolickou částkou</a>

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
cs_CZ: Nemáte předplatné Akismet.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
cs_CZ: K tomu nemáte oprávnění

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
cs_CZ: Pro aktivaci služby Akismet, musíte zadat klíč API.

en: Your API key is no longer valid.
cs_CZ: Klíč API již není platný.

en: Your Akismet account appears to be suspended. This sometimes happens if there's a billing or verification issue. Please contact our support team so we can help you get it sorted.
cs_CZ: Účet Akismet se zdá být pozastaven. K tomu někdy dochází v případě problémů s fakturací nebo ověřením. Kontaktujte prosím náš tým podpory, abychom vám mohli pomoci tento problém vyřešit.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
cs_CZ: Využití účtu Akismet se blíží limitu tarifu

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
cs_CZ: Využití účtu Akismet překročilo limit tarifu

en: Your Akismet plan has been cancelled.
cs_CZ: Váš Akismet plán byl zrušen.

en: Your Akismet subscription is suspended.
cs_CZ: Předplatné Akismet je pozastaveno.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
cs_CZ: Používání služby Akismet překročilo limit tarifu po dobu tří po sobě jdoucích měsíců. Omezili jsme účet na zbytek měsíce. Zvyšte limit, aby byla stránka chráněna před spamem.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
cs_CZ: Používání služby Akismet překročilo limit tarifu po dva po sobě jdoucí měsíce. Příští měsíc omezíme účet, jakmile dosáhnete limitu. Zvyšte limit, aby byla stránka chráněna před spamem.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
cs_CZ: Používání služby Akismet se již třetí měsíc po sobě blíží limitu stanovenému tarifem. Po dosažení limitu omezíme účet. Zvyšte limit, aby byla stránka i nadále chráněna před spamem.

en: Your Jetpack account is connected, but it doesn't have an active Akismet subscription yet. To continue, please choose a plan on Akismet.com.
cs_CZ: Účet Jetpack je připojen, ale zatím nemá aktivní předplatné Akismet. Chcete-li pokračovat, zvolte tarif na Akismet.com.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
cs_CZ: Webový server nemůže odesílat požadavky SSL. Obraťte se na poskytovatele webhostingu a požádejte ho o přidání podpory pro požadavky SSL.

en: Your account has been restricted
cs_CZ: Účet byl omezen

en: Your current subscription is for <a class="akismet-external-link" href="%s">personal, non-commercial use</a>. Please upgrade your plan to continue using Akismet.
cs_CZ: Aktuální předplatné je určeno pro <a class="akismet-external-link" href="%s">osobní, nekomerční použití</a>. Chcete-li pokračovat v používání služby Akismet, proveďte prosím vylepšení tarifu.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>
cs_CZ: Váš firewall může blokovat připojení Akismetu k jeho API. Obraťte se na svého poskytovatele hostingu a podívejte se na <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">náš návod o firewallech</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
cs_CZ: Web se nemůže připojit k serverům Akismet.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.
cs_CZ: Webhosting nebo administrátor serveru zakázal funkci PHP <code>gethostbynamel</code>.

en: Zero effort
cs_CZ: Žádná námaha

en: spam folder
cs_CZ: složka spamu
