Plugins - Akismet - en to bs_BA translation catalogue (144 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
bs_BA: %1$s je promijenio status komentara na %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
bs_BA[0]: %d komentar nije mogao biti provjeren.
bs_BA[1]: %d komentara nisu mogla biti provjerena.
bs_BA[2]: %d komentara nije moglo biti provjereno.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
bs_BA[0]: %d komentar premješten u spam.
bs_BA[1]: %d komentara premještena u spam.
bs_BA[2]: %d komentara premješteno u spam.

en: %s ago
bs_BA: prije %s

en: %s approved | %s approved
bs_BA[0]: %s odobren
bs_BA[1]: %s odobrena
bs_BA[2]: %s odobrenih

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
bs_BA[0]: %s komentar je uhvaćen kao spam.
bs_BA[1]: %s komentara su uhvaćena kao spam.
bs_BA[2]: %s komentara je uhvaćeno kao spam.

en: %s false positive | %s false positives
bs_BA[0]: %s netačna detekcija
bs_BA[1]: %s netačne detekcije
bs_BA[2]: %s netačnih detekcija

en: %s missed spam | %s missed spam
bs_BA[0]: %s propušten spam komentara
bs_BA[1]: %s propuštena spam komentara
bs_BA[2]: %s propuštenih spam komentara

en: %s reported this comment as not spam.
bs_BA: %s je prijavio da ovaj komentar nije spam.

en: %s reported this comment as spam.
bs_BA: %s je prijavio da je ovo spam komentar.

en: (undo)
bs_BA: (poništi)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
bs_BA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od %2$s spam komentara.
bs_BA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od %2$s spam komentara.
bs_BA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od %2$s spam komentara.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
bs_BA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
bs_BA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
bs_BA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
bs_BA: <a href="%s">Akismet</a> blokira spam na vašem blogu.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
bs_BA[0]: <strong class="count">%1$s spam komentar</strong> blokiran od strane <strong>Akismeta</strong>
bs_BA[1]: <strong class="count">%1$s spam komentara</strong> blokiran od strane <strong>Akismeta</strong>
bs_BA[2]: <strong class="count">%1$s spam komentara</strong> blokiran od strane <strong>Akismeta</strong>

en: API Key
bs_BA: API ključ

en: API key must be set to fetch stats.
bs_BA: Morate upisati API ključ da biste vidjeli statistiku.

en: Account
bs_BA: Račun

en: Accuracy
bs_BA: Preciznost

en: Active
bs_BA: Aktivno

en: Akismet Configuration
bs_BA: Konfiguracija Akismeta

en: Akismet Setup
bs_BA: Postavka Akismeta

en: Akismet Stats
bs_BA: Akismet statistika

en: Akismet Support
bs_BA: Akismet podrška

en: Akismet Widget
bs_BA: Akismet dodatak

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
bs_BA: Akismet je označio ovaj komentar kao spam tokom automatskog ponovnog pokušaja.

en: Akismet caught this comment as spam.
bs_BA: Akismet je označio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
bs_BA[0]: Akismet je provjerio %s komentar.
bs_BA[1]: Akismet je provjerio %s komentara.
bs_BA[2]: Akismet je provjerio %s komentara.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
bs_BA: Aksimet je očistio ovaj komentar prilikom automatskog ponovnog pokušaja.

en: Akismet cleared this comment.
bs_BA: Akismet je odobrio ovaj komentar.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
bs_BA: Akismet nije mogao provjeriti vaše komentare za spam.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
bs_BA: Akismet je naišao na problem prilikom prethodnog SSL zahtjeva i privremeno ga je onemogućio. Za par trenutaka ponovo će početi sa korištenjem SSL-a za zahtjeve.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
bs_BA: Akismet filtrira spam da biste se vi mogli fokusirati na važnije stvari.

en: Akismet has detected a problem.
bs_BA: Akismet je otkrio problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
bs_BA[0]: Akismet vam je uštedio %d sat!
bs_BA[1]: Akismet vam je uštedio %d sata!
bs_BA[2]: Akismet vam je uštedio %d sati!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
bs_BA[0]: Akismet vam je uštedio %d minutu!
bs_BA[1]: Akismet vam je uštedio %d minute!
bs_BA[2]: Akismet vam je uštedio %d minuta!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
bs_BA[0]: Akismet vam je uštedio %s dan!
bs_BA[1]: Akismet vam je uštedio %s dana!
bs_BA[2]: Akismet vam je uštedio %s dana!

en: Akismet privacy notice
bs_BA: Obavijest o Akismet privatnosti

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
bs_BA: Akismet je izvršio ponovnu provjeru i označio je ovaj komentar kao spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
bs_BA: Akismet je izvršio ponovnu provjeru i odobrio ovaj komentar.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
bs_BA: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s), ali će to automatski pokušati kasnije.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
bs_BA: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s).

en: All systems functional.
bs_BA: Svi sistemi funkcionišu.

en: All time
bs_BA: Ukupno

en: Always put spam in the Spam folder for review.
bs_BA: Sve spam poruke smjesti u spam folder kako bi ih bilo moguće pregledati.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
bs_BA: Akismet API ključ je definisan u %s fajlu za ovu stranicu.

en: Awaiting spam check
bs_BA: Čekam na spam provjeru

en: Cancelled
bs_BA: Otkazano

en: Change
bs_BA: Promijeni

en: Cheatin&#8217; uh?
bs_BA: Varate?

en: Check for Spam
bs_BA: Provjeri ima li spama

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
bs_BA: Odaberite da li želite automatski odstraniti najgore spam poruke ili da li ih želite sve smjestiti u spam folder.

en: Cleaning up spam takes time.
bs_BA: Čišćenje spama traje poprilično dugo.

en: Cleared by Akismet
bs_BA: Odobrio Akismet

en: Click the Use this Key button.
bs_BA: Kliknite na dugme Koristi ovaj ključ.

en: Comment #%d could not be checked.
bs_BA: Komentar #%d nije mogao biti provjeren.

en: Comment #%d is not spam.
bs_BA: Komentar #%d nije spam.

en: Comment #%d is spam.
bs_BA: Komentar #%d je spam.

en: Comment History
bs_BA: Historija komentara

en: Comment discarded.
bs_BA: Komentar odbačen.

en: Comment not found.
bs_BA: Komentar nije pronađen.

en: Comment status was changed to %s
bs_BA: Status komentara je promjenjen u %s

en: Comments
bs_BA: Komentari

en: Connect with API key
bs_BA: Poveži se pomoć API ključa

en: Connect with Jetpack
bs_BA: Poveži se pomoću Jetpacka

en: Contact Akismet support
bs_BA: Kontaktiraj Akismet podršku

en: Copy and paste the API key into the text field.
bs_BA: Kopirajte i umetnite API ključ u tekstualno polje.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
bs_BA: Trenutno nije moguće prikupiti statistiku. Molimo pokušajte kasnije.

en: Disabled.
bs_BA: Onemogućeno.

en: Disconnect this account
bs_BA: Prekini vezu s ovim računom

en: Display a privacy notice under your comment forms.
bs_BA: Prikaži obavijest o privatnosti ispod komentara.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
bs_BA: Prikaži broj spam komentara koje je Akismet pronašao

en: Do not display privacy notice.
bs_BA: Ne prikazuj obavijest o privatnosti.

en: Eliminate spam from your site
bs_BA: Eliminišite spam sa vaše stranice

en: Enabled.
bs_BA: Omogućeno.

en: Enter an API Key
bs_BA: Upište API ključ

en: Enter/remove an API key.
bs_BA: Upišite/uklonite API ključ.

en: Failed to connect to Akismet.
bs_BA: Nije se moguće povezati na Akismet.

en: Flagged as spam by %s
bs_BA: Označeno kao spam od strane %s

en: Flagged as spam by Akismet
bs_BA: Akismet je ovo označio kao spam

en: For more information:
bs_BA: Za više informacija:

en: History
bs_BA: Historija

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
bs_BA: Ako je uključeno, Akismet će automatski odbaciti najgori spam, bolje nego da ga smješta u spam folder.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bs_BA: Ako je aktivno, rikazuje broj odobrenih komentara pored imena svakog od autora u listi komentara.

en: If you already have an API key
bs_BA: Ako već posjedujete API ključ

en: Manually enter an API key
bs_BA: Ručno upiši API ključ

en: Missing
bs_BA: Nedostaje

en: Network functions are disabled.
bs_BA: Mrežne funkcije su onemogućene.

en: New to Akismet
bs_BA: Novi korisnik Akismeta

en: No comments were caught as spam.
bs_BA: Nema uhvaćenih spam komentara.

en: Note:
bs_BA: Napomena:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
bs_BA: Na ovo stranici možete izvršiti postavku vašeg Akismet plugina.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
bs_BA: Na ovoj stranici ste u mogućnosti ažurirati vaše Akismet postavke i pregledati spam statistiku.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
bs_BA: Na ovoj stranici možete pregledati statistiku vezanu za filtrirani spam na vašoj stranici.

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: Past six months
bs_BA: U posljednjih šest mjeseci

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
bs_BA: Molimo vas da <a href="%1$s">nadogradite WordPress</a> na najnoviju verziju, ili <a href="%2$s">da instalirate Akismet plugin verziju 2.4</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
bs_BA: Molimo vas da provjerite vašu <a href="%s">Akismet konfiguraciju</a> i da kontaktirate vaš web hosting ako se problem nastavi dešavati.

en: Privacy
bs_BA: Privatnost

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
bs_BA[0]: Procesiran %d komentar.
bs_BA[1]: Procesirana %d komentara.
bs_BA[2]: Procesirano %d komentara.

en: Re-adding...
bs_BA: Ponovo dodajem...

en: Remove this URL
bs_BA: Ukloni ovaj URL

en: Removing...
bs_BA: Uklanjam...

en: Set up your Akismet account
bs_BA: Registrujte vaš Akismet račun

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bs_BA: Prikazuje broj odobrenih komentara pored imena svakog od autora u listi komentara.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
bs_BA: Registrujte račun na %s da dobijete API ključ.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
bs_BA: Odstrani najgore i najnametljivije vrsta spama jer ne želim vidjeti te vrste poruka.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
bs_BA: Neki komentari još nisu provjereni od strane Akismeta. Oni su privremeno preusmjereni na moderaciju i bit će automatski ponovo provjereni kasnije.

en: Spam Blocked
bs_BA: Spam blokiran

en: Spam blocked | Spam blocked
bs_BA[0]: Blokirani spam

en: Statistics
bs_BA: Statistika

en: Stats response could not be decoded.
bs_BA: Odgovor statistike nije mogao biti dekodiran.

en: Strictness
bs_BA: Strogoća

en: Subscription Type
bs_BA: Vrsta pretplate

en: Suspended
bs_BA: Suspendovano

en: Temporarily disabled.
bs_BA: Privremeno onemogućeno.

en: The API key you entered could not be verified.
bs_BA: API ključ koji ste upisali nije mogao biti verifikovan.

en: The Akismet subscription plan
bs_BA: Akismet plan pretplate

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
bs_BA: Ključ koji ste unijeli je neispravan. Molimo vas da ga provjerite opet.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
bs_BA: Status pretplate - aktivna, otkazana ili suspendovana

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
bs_BA: Vremenski period za prikupljanje statistike. Opcije: 60-dana, 6-mjeseci, sve

en: The value provided is not a valid and registered API key.
bs_BA: Vrijednost koju ste upisali nije ispravan i registrovan API ključ.

en: There is a problem with your API key.
bs_BA: Postoji problem sa vašim API ključem.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
bs_BA[0]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentar</a> u vašem spam redu.
bs_BA[1]: Trenutno su <a href="%2$s">%1$s komentara</a> u vašem spam redu.
bs_BA[2]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentara</a> u vašem spam redu.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
bs_BA: Trenutno se ništa ne nalazi u vašem <a href='%s'>spam redu</a>.

en: This comment was reported as not spam.
bs_BA: Za ovaj komentar postoji prijava da nije spam.

en: This comment was reported as spam.
bs_BA: Ovaj komentar za prijavljen kao spam.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
bs_BA: API ključ stranice je zapisan direktno i nije ga moguće promijeniti pomoću API-ja.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
bs_BA: API ključ stranice je zapisan direktno i nije ga moguće obrisati.

en: Title:
bs_BA: Naslov:

en: URL removed
bs_BA: URL je uklonjen

en: Un-spammed by %s
bs_BA: %s je utvrdio da ovo nije spam

en: Upgrade
bs_BA: Nadogradi

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
bs_BA: Korišten od strane miliona korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način  <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web stranicu čak i dok spavate. Kako biste započeli otvorite <a href="admin.php?page=akismet-key-config">konfiguracijski ekran Akismeta</a> i podesite svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
bs_BA: Korišten od strane miliona korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Vaša web stranica je u potpunosti konfigurisana i zaštićena, čak i dok spavate.

en: View comment history
bs_BA: Pregledaj historiju komentara

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
bs_BA: Nemate Akismet plan.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
bs_BA: Morate upisati API ključ da biste aktivirali Akismet servis na vašoj stranici.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
bs_BA: Vaš Akismet plan je otkazan.

en: Your Akismet subscription is suspended.
bs_BA: Vaša Akismet pretplata je suspendovana.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
bs_BA: Vaš web server ne može kreirati SSL zahtjeve; kontaktirajte vaš web hosting i pitajte ih da dodaju podršku za SSL zahtjeve.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
bs_BA: Vaša stranica se ne može povezati na Akismet servere.

en: https://automattic.com/wordpress-plugins/
bs_BA: http://automattic.com/wordpress-plugins/
